Minu tobenaljakad juhtumid :)

Vaba teema
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Minu tobenaljakad juhtumid :)

Postitus Postitas Ergo750 »

Loodetavasti teema ei hakka kedagi häirima :P ja nii mõnelgi oleks piinlik-koomiline lugu rääkida :oops:

Teen siis ise algust looga,mis juhtus eile:
Oli siis asjaajamisi ja sõitmist linnavahel ,kuni tekkis vajadus bensiini tankida.
Sõitsin siis bussijaama juures nestesse,et pisut autot joota. Raha sisestama hakates,keeldus aparaat neid rahatähti tunnistamast :evil: ,lootes,et kõrvalolev aparaat on näljasem,sõitsin selle juurde.
Proovin ca 10x ...lund tuiskas kraevahele...vastik oli olla ...tulemus 0 :evil:
Toppisin raha taskusse tagasi ja hüppasin autosse...käik sisse ja minek ja siis käis väike jõnksatus,mis pani mind peatuma ,vaatasin peeglisse ja oh seda imet...bensuvoolik vedeles maas,mille olin unustanud paagist välja võtta. :oops:
Minu õnneks midagi katki ei läinud,panin vooliku oma õige kohapeale ja sõitsin minema :D
Olen näinud mitmeid fotosid ja videoid,kus autod sõidavad mööda linna seesama voolik
järgi lohisemas ja mõelnud,et kuidas saab nii uimane olla...... :lol:
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Mul oli samasugune juhtum "enne maksa, siis tangi" tanklas. Toppisin benapüstoli autosse ja hüppasin tanklasse sisse, maksin ära ja uksest väljudes oli mul juba kõik see miski pärast meelest läinud :D :oops: hüppasin autosse, panin käima ja tuld... pärast raksatust vaatasin parempoolsesse peeglisse ja vaatasin, et krt püstol auto küljes... :oops: hea mark... muidugi kõik ostetud bensiin voolas maha. Teatud põhjusel, mida ma ei avalda, panin püstoli oma õige kohapeale tagasi ja sõitsin minema... :| Pärast oli paras naisterahva tunne peal :oops:
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

minul selline kole piinlik lugu tegelikult :oops:
läksin ujulasse ja siis padavai sauna seal..leilitasin ja siis dussi alt läbi ja tahtsin basseini minna...jõudsin peaaegu basseini äärde kui sõbrad koledal kombel ja ka teised inimesed naerma hakkasid...ma olin unustanud UJUMISPÜKSID dussiruumi :oops: :oops:

siiamaani ujulasse minnes veidike piinlikkuse tunne sees...

:lol: :lol: :lol:
E82
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Ohh jahh. Minul selline mõnepäeva vanune lugu.

Alustuseks pean ära mainima, et septembris ostsin endale uue mobiili, mis teeb väga häid pilte ning sellest ajast saadik on vaja kõiki huvitavaid situatsioone piltidesse jäädvustada.

Niisiis. Lähen pärast tööd koju ning nagu ikka selverist läbi. Minu eest siseneb poodi üks vene paarike. Mees natuke alla kahe meetrim, äärmiselt jõulise olemusega ning nahkmantlis. Naine hästi sale, miniseelikus ja tikk-kontsadega.
Kuna olen nö õnnelikus suhtes ja teised naised absoluutselt pinget ei paku, siis vaatamata äärmiselt lühikesele seelikule hakkas esimese asjana selle naise juures silma, et ta on oma tikk-kontsaga mandariinist läbi astunud ning see tal nüüd kontsa küljes on. See ajas mind aga eriti muigama ning tahtsin seda vaatepilti ka oma naisele jäädvustada. Naksti telefon välja ja pilti tegema. Käin siis paaril järgi, käed eest ning telefoni kaamera naise jalgadele suunatud. Ühel hetkel keeras paarikese tugevam pool ringi ja heitis mulle äärmiselt kurja pilgu. Alles siis sain aru kuidas see olukord temale paista võis. Tema polnud mandariini näinud.
Tervise huvides keerasin kähku ringi ja lahkusin punastades nagu perverdile kohane. :lol:
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

Mul selliseid asju pole juhtund aga üks asi mis mulle ei meeldind oli tanklas: Tahtsin osta bensiini aga **** neste automaat ei võta 500 eeku vastu, sajase ta võttis ilusti ka 25 eeku, aga 500 eeguse ta ei võttnud vastu võtsin isegi isalt teisi et proovida kuid ei võtnud, ka mutikesel kes tangis ei võtnud vastu... Miks see võis nii olla? siis võtsin hansapanga kaardi ja valasin sisse kahesaja eegu eest kuna mul on blokk peal :lol: 200eeku. Ma proovisin isegi mitu tankurit seal...-- 500 eeku ikka ei võtnd sisse...
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Ei saanud. Ma proovisin ikka tükk aega hetke tabada mil nad seisavad, et siis ikka selge pilt teha. Hea, :lol: et maha ei löödud.
Kasutaja avatar
Pritsa
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 22.12.2003 13:33 45
Peamine sõiduk: BMW 420d Xdrive
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Pritsa »

minul selline kole piinlik lugu tegelikult
läksin ujulasse ja siis padavai sauna seal..leilitasin ja siis dussi alt läbi ja tahtsin basseini minna...jõudsin peaaegu basseini äärde kui sõbrad koledal kombel ja ka teised inimesed naerma hakkasid...ma olin unustanud UJUMISPÜKSID dussiruumi

siiamaani ujulasse minnes veidike piinlikkuse tunne sees...

reino, ega see sul juhuslikult Nõmme ujulas ei juhtunud ?
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Väikese eesti sündroom? :D
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

meph kirjutas:Väikese eesti sündroom? :D
Nüüd võiks keegi kolmas foorumlane reinost kohe illustreeriva pildi panna kuidas ta sealt püksata tuleb kuna sattus ka just seal olema :lol:
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

Selliseid lugusid on ilmselt paljudel juhtunud. Niisiis kord oli probleem vasaku silmaga - (ei olnud tegu sinikaga :) ) . Uuringuteks panin aja silmapolikliinikusse kinni. Nagu teada tuleb haiglates ja polikliinikutes kanda neid siniseid klilest kingade nn "porikaitsmeid". Visiit läbi oli kohe esimene asi mõttes: Kuidas saaks siit kohast minemas, mis kubiseb pensionäridest ja närvilistest registratuuri tädidest. Niisiis ma käisin läbi üpris pika maa linnas, kuna auto oli pargitud üpris kaugele. Õnneks enne ei osanud häbi tunda enne kui alles autosse istudes jalgu puhtaks hakkasin klopsima.

Kuid lõpp hea kõik hea - nägemine on taas korras - suured tänud silmakliinikule.
Viimati muutis siim_s, 05.02.2006 00:32 15, muudetud 3 korda kokku.
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
cali
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 12.09.2005 14:33 50
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas cali »

Minu viimaste aegade halenaljakaim juhtum:
Peale suuremat tüli kaasaga otsustasin siirduda ööklubisse ja sättisin ennast korralikult ära seal... Asi lõppes sellega, et üks samavõrd tahmane piiga mind omale külla kutsus, millega heameelega nõustusin. Jõudsime siis tema majakesse, ja ta palus mul seni köögis oodata, kuni ta voodi ära teeb ja vaatab et kõik kodakondsed nagu ema ja vanaema ja k...t teab kes veel magavad ikka. Niisiis ma ootasin seal köögis, aga purjus inimese asi, ajatajuga kehvad lood. Arvasin et juba pool tundi olen oodand ja otsustasin piigat majapeale otsima minna... Leidsingi peagi toa kus öölamp põles ja tädi ise ka voodis, magamagi jäänudki juba... Kakkusin siis ise ka riidest lahti ja ronisin sängi ja kohe tegutsema, mis siis et tädi magas... Mõnda aega sain tegutseda, siis tädi ärkas ja pistis koleda häälega kisama, et appi, võõras mees on tema voodis, mille peale ilmusid erinevatest tuppa viivatest ustest nähtavale piiga ema, vaneama.... ja piiga ise..., ning selgus et olen kabistanud hoopis tema 13 aastast õde :oops:
Ps. Asi lõppes õnnelikult, mäletan et jõime pärast piiga emaga veel lepituseks köögis minu kaasatoodud longerot ja pärast kobisin õigesse voodisse :)
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

cali kirjutas:Minu viimaste aegade halenaljakaim juhtum:
Peale suuremat tüli kaasaga otsustasin siirduda ööklubisse ja sättisin ennast korralikult ära seal... Asi lõppes sellega, et üks samavõrd tahmane piiga mind omale külla kutsus, millega heameelega nõustusin. Jõudsime siis tema majakesse, ja ta palus mul seni köögis oodata, kuni ta voodi ära teeb ja vaatab et kõik kodakondsed nagu ema ja vanaema ja k...t teab kes veel magavad ikka. Niisiis ma ootasin seal köögis, aga purjus inimese asi, ajatajuga kehvad lood. Arvasin et juba pool tundi olen oodand ja otsustasin piigat majapeale otsima minna... Leidsingi peagi toa kus öölamp põles ja tädi ise ka voodis, magamagi jäänudki juba... Kakkusin siis ise ka riidest lahti ja ronisin sängi ja kohe tegutsema, mis siis et tädi magas... Mõnda aega sain tegutseda, siis tädi ärkas ja pistis koleda häälega kisama, et appi, võõras mees on tema voodis, mille peale ilmusid erinevatest tuppa viivatest ustest nähtavale piiga ema, vaneama.... ja piiga ise..., ning selgus et olen kabistanud hoopis tema 13 aastast õde :oops:
Ps. Asi lõppes õnnelikult, mäletan et jõime pärast piiga emaga veel lepituseks köögis minu kaasatoodud longerot ja pärast kobisin õigesse voodisse :)
vot see on juba huvitav lugu. Vana siis ise oled? See võis halvasti lõppeda sinu jaoks.... ja sa võisid isegi saada kuulsaks kusagil kanal 2(3) :lol:
cali
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 12.09.2005 14:33 50
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas cali »

29... Aga nagu mainisin lõppes kõik õnnelikult :D
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Postitus Postitas vanaisa »

Minul selline juhus veel kaugest vene ajast:

... sööklas söömas ja kohti nagu sel ajal ikka -
nappis, Ostan oma asjad ära ja istun mingite tädidega ühte lauda. Tööinimese asi , kiire. Ruttu praad ja supp mususse ja hakkan siis pannkooke moosiga sööma, need vahivad mind lausa lõug ripakil. Kiikasin siis ennast siit ja sealt aga kõik korras. Need ikka vahivad. Siis hakkas koitma. Küsisin, et ega ma äkki nende pannkooke ei söö. " Sööd jah" sain vastuseks. Eks olin endale unustanud kandikule kooki tõsta aga mõttes nagu tahtsin nii teha. Mis muud kui uuesti järjekorda neile uus ports kooki (topeltport muidugi) Häbi ja nalja nabani :-(
BMW 525 tds TOURING, pikkadeks reisideks sobivaim auto
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

Pritsa kirjutas:
minul selline kole piinlik lugu tegelikult
läksin ujulasse ja siis padavai sauna seal..leilitasin ja siis dussi alt läbi ja tahtsin basseini minna...jõudsin peaaegu basseini äärde kui sõbrad koledal kombel ja ka teised inimesed naerma hakkasid...ma olin unustanud UJUMISPÜKSID dussiruumi

siiamaani ujulasse minnes veidike piinlikkuse tunne sees...

reino, ega see sul juhuslikult Nõmme ujulas ei juhtunud ?
ei juhtunud...see juhtus hiiumaal,aga õnneks oli suht hiline aeg ja rahvast oli kuskil 12-14..neist 6 olid minuga..
krt..isegi little bit shame on sellest rääkida :lol:
aga uskuge mind...enam seda ei juhtu niipea :P kuna suvi tulekul ja rannas ma vaevalt ilma püksteta ringi kepsutan
E82
Sarapikujaan
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 01.01.2005 13:25 50
Peamine sõiduk: BMW 123d coupe M-pakett
Asukoht: Tallinn, Kristiine

Postitus Postitas Sarapikujaan »

Ja tänu kahele esimesele kirjutajale ongi mul tööd :D
BMW E82 123d M-pakett
Shadowline
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 26.12.2005 02:39 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Shadowline »

:cool:
Viimati muutis Shadowline, 20.10.2008 19:30 46, muudetud 1 kord kokku.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

hahahah.... õhtu läks kohe paremaks :lol:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

NJah, omalgi see bensuvooliku teema kunagi läbi elatud, olin siis ise noor ja roheline ja BMWga s6itsin too aeg ainult märgades unenägudes (t6si küll, siis fännasin Audit hoopis :oops: ), juhtus see siis siksiga, samamoodi maksa-tangi, nagu ikka, lukustad pystoli enne maksmist ära ja peale maksmist jaamast välja tulles on juba paak täis, 6nneks tuli pystol peale startimist välja ja lendas hirmsa kolakaga vastu kalonkat, väänates bensupaagi luugi ka tagurpidi ja 6nneks muud ei juhtunud suurt ja ega rohkem pole seda enam juhtunud ka :D

Aga mis puutub igasugu juhtumistesse, siis hetkel ei taha nagu meenuda suurt rohkem, eks kui tuleb meelde, siis kriban ka koha- 29 aasta jooksul on ikka nii m6ndagi juhtunud, kuigi jah, eks mitmed asjad on juhtunud siukses l6busas meeleolus, mis on tekitatud mediteerimist tekitavast lahusest :D
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Tehke omad järeldused ise.
PS- tegelt ostsin aint ühe kilekoti, aga jah
julmalt piinlik oli krt, asi polnud minu viga, vaid uue müüa, kes alles õppis seda tööd :oops:

vaadake SIIA PALUN
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

seoses bensukatega oli mul selline juhtum: kuna enamus uuemaid tankaid töötavad süsteemiga "enne tangi ja siis maksa", siis juhtusin Keilas ühte bensukasse, kus oli vastupidine süsteem.
Hakkasin püstolit paaki panema, avastasin et maksama peab enne, ei pannud siis püstolit paaki. läksin siis sisse maksma. Maksin ära, istusin autosse ja sõitsin minema. Peale paari-kolme tundi, kui oli juba tükk maad ringi kaarutatud autoga, vaatan, et jälle bensu vähe ja mõtlesin et krdi palju võtab kütust auto täna miskipärast. Läksin siis samasse bensukasse tagasi, et veel 10 liitrit osta, müüa siis ütleb, et mul eelmised 20ki maksmata :P
siis oli küll siuke tunne, nagu oleks tasuta bensu saanud - sõidud tehtud ja bensu ülegi :lol:
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Kuna siin neist bensiinijaama juhtumistest palju juttu siis panen ka mõne enda oma :)

Nimelt olin kooliajal tööl ühes bensiinijaamas ja kuna meie jaama paigaldati tol ajal esimene iseteenindav tankur siis tekitas see piisavalt segadust inimestes. 2. tankurist tankides käis asi ikka harjumuspäraselt (bensiin sisse ja siis kas ajama või maksma).
Pidevalt üritati automaat-tankurist samadel alustel bensiini kätte saada. Kuna ilma raha masinasse söötmata see midagi ei anna siis tüüpiliselt kõndis klient poodi sisse ja siis seletasid neile kuidas asi töötab. Peale järjekordset kliendi intstrueerimist (et võtate oma 100 lise ja panete selle masinasse) vaatasin aknast kuidas 1 vend rõõmsalt kõndis tankuri juurde- avas prügikasti ja viskas sinna 100-lise sisse :lol:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ei teagi, kui naljakas see on. Aga pühapäeval tahtsin ma vaadata, et kaua veel selle tühja paagiga sõita saab. Seier näitas, et 10l veel järgi, aga odomeeter ütles, et oleks aeg tankida. ;)
Mina tahtsin ikka kindlasti see 5l veel ära sõita ja siis tankida. Lasin pool päeva linnas ringi kuni jõudsin Järve Selverisse. Käisin poes kõik ära ja tuju hea. Aga näed, auto ***** käima ei lähe. Eks ma kohe kahtlustasin bensiini, aga enne proovisin igaks juhuks tuhandet võtet (külma tõttu). Läksin siis Statoili, ostsin hotdogi ja 1,5l vee. Pool jõin ära, pool maha ja bensiin sisse. Niipea kui sisu paaki olin tühjendanud läks baierlane nii reipalt käima! :) Kohe tankisin paagi Statoilis täis.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Tauri kirjutas: vaatasin aknast kuidas 1 vend rõõmsalt kõndis tankuri juurde- avas prügikasti ja viskas sinna 100-lise sisse :lol:
Loodetavasti sa, Tauri, olles vaene tudeng v koolipoiss, (ei tea ju täpselt- millises koolis tollal käisid :D ), peale selle kliendi lahkumist prygikastii sobrama ei läinud :lol:
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Mul juhtus säärane ülbe lugu ühes Tallinna öö lokaalis nimega "Rock Cafe" lähenesin tiba nokastunult ühele imeilusale patsiga tüdrukule selja tagant keda pidasin oma tuttavaks , pikemalt mõtlemata haarasin vallatult patsist, ise kelmikalt naeratades:)
Keeras hämaras kaunitar ümber silus oma põskhabet ja küsis, et mis värk :shock:
Kulus oma mitu head õlut, et rahumeelselt kriisiolukord lahendada...

Peale seda olen alati inimesele näkku vaadanud ennem või vähemalt eemalt veendunud, et tegu on ikka sellega kelleks ma toda pean.



side lõpp
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

Sama lugu nagu Are-l, ainult juveelipoes ja tüdrukuga :D .
Lään ma siis oma tüdrukuga juveelipoodi, et talle kulda ja karda selga osta, ise jäin korraks stoppama kellaleti ette. Vaatasin siis oma kellad ä ja sammusin sõrmuseleti ette kus tüdruk asjalikult sõrmuseid uuris, astun siis talle kõrvale, asetan käe ta seljale ja küsin asjalikult, "et kas leidsid midagi", samas ühest silmanurgast näen, et üks mees jõllitab mind :D , ja kohe tulid ka sõnad mu suust, et "Krt vale naine :oops: ", see võõras naine oli nii süvenend, et ei jagand mingit asja ära, a mees naljamisi, et "Räägi, räägi, mis teema on" ja ju nad arutavad seda tänini, ise astusin sama targalt poest välja nagu sissegi :D

muideks naised ajasin segi kuna, mõlemad olid bondid, sarnase mantliga ja seljatagant.
E60 530i
Metallide termotöötlus.
R6
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 01.10.2005 14:29 44

Postitus Postitas R6 »

walkingus seletas mingi naine oma mehele et need kingad on sellest ja need on tollest tehtud ja nii ja naa noh tark jutt :D kuulasin natuke aega 1 king käes ja siis järsku küsisin et kas seda numbrit suuremat kah saaks :D to ei jõudnud midagi öeldagi kui õige müüja juba tormas appi ja päästis olukorra :D selliseid asju veel juhtunud agaei mäleta:D vahel on poes nii et annan täpse raha ja siis ootan midagi, vist tahan raha tagasi seda juhtub vahepeal ikka
Imre993
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 13.01.2003 18:59 31

Postitus Postitas Imre993 »

Eile juhtus mul selline asi. Sõber tuli minu juurde, et minna rallikale järgi. Panin enda taga majaukse lukku ja sõitsime siis minema. Saime asjad tehtud ja tulin koju tagasi. Hakkan siis taskust võtit võtma, kuid mida pole, seda pole. Helistan siis sõbrale tagasi, et tema autost vaadata. Ei leidnud ka sealt. Käisime siis veel seal, kus autot ehitati, kuid ka seal ei olnud. Noh, egas midagi, läksin koju, lasin kella ja sain sisse. Hommikul igaks juhuks katsusin ka pükste tagumistesse taskutess ja seal ta oligi. Vasakus tagumises taskus. Ei ole mitte iial võtmeid sinna pannud. Ja öösel ma veel katsusin paremist tagumist taskut, kuid mitte vasakut :D
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

Ise olen mitmel korral Tv puldi külmkapist leidnud :D ja korra isegi prügikastist ja ega ma otsind üldse :evil:
E60 530i
Metallide termotöötlus.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

mul kombeks toitudele majoneesi ja hapukoort ohtralt lisada... ykspäev siis panin hapukoore ja majoneesi ära... võtsin mõlemad pakid kätte (külmiku uks oli lahti) ja viskasin mõlemad pakid prükka :) kui otsa ringi keerasin ja avatud külmikut nägin, siis laksas kohe lahti mis ma tegin.

teine asi mida viimasel ajal suht tihti juhtunud on: hommikul kui silmad lahti saan, siis kohe kohvi ja suits... aga ma selline pika unega... enamasti kui olen voodist püsti, siis ma veel magan... tegin siis kohvi valmis panin suitsu ette ja tegin suitsu ära... ise oodates millal kohvi maha jahtub... aga kogu selle suitsu tuha raputasin kohvitassi... ühekorra sai ka koni lõpuks tassi kustutatud... siis oli küll närv must

Teleka puldi olen korduvalt ka koos voodipesuga diivani alla pesukasti pannud... ja pärast oleme kogu perega terve majapidamise tagurpidi keeranud... ja siis enne magama minekut on pult välja tulnud
Vasta