Keegi rüüstab su autot....

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
easyraider
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 10.11.2003 20:11 51

Keegi rüüstab su autot....

Postitus Postitas easyraider »

Tere,
on teil olnud juhust, kui teie autot rüüstatakse, kuid jäädakse teile kohapael vahele? Mida tegite?
Endal teada üks juhtus. Nimelt oli kena suveõhtu, majataga sai grillitud, maailma parandada ja niisama mõnusalt tuntud. Kui korraga hakkas sõbra auto majaees röökima, reaktsioon oli kõigil kiire (nagu oleks tegu elukutseliste päästekompanii tegelastega). Sai siis majaette joostud, kust avanes üsna koomiline pilt. Nimelt oli "makivaras" end rahulikult siise seadnud kõrvalistuja istmele ning urgitses ilma paneelita makki :). Nähes et tema tegevusest on nii mõnedki mehepojad huvitatud, otsustas ta siiski oma tegevuse lõpetada ja lahkuda. Egas siis midagi, tuli ta autost "välja aidata" ja "selgitust nõuda"....
Järgmine päev oli sama tüüp tagasi 500. krooni näpus koos hunniku vabandustega.
Vot sihuke veider ja nats koomiline juhus.
Lauri_M
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 10.11.2003 16:41 40
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Lauri_M »

Mul analoogne juhus tallinas olnud. :D Istusin sugulase juures ning juhuslikult vaatasin köögi aknast onu autot ja enn näe mingi vend istub autos. Siis ma onklilt küsisin et kas keegi läks alla ja vastus oli eitav.
Mis siis ikke pikalt tormasime õue ja läxime vaikselt auto juurde üks ühelt ja teine teiselt poolt ja soovisime vennikesele jõudu. Mehahakatis kes oli just näpud onu uue auto dvd mängiale kylge ajanud üritas veel põgeneda aga jah see tegi ta olukorra veel raskemax ühesõnaga ta sai korraliku keretäie ja pidi maki tasa teenima onu firmas, :P nüüd on ta korralik tööinimene onu juures. Algselt töötas maki tasa ja nüüd on lihtsalt norm töökohapääl ja täitsa mõistlik töömees.
Kasutaja avatar
easyraider
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 10.11.2003 20:11 51

Postitus Postitas easyraider »

Lõbus ja õnnelik juhtum. Aitasite inimese õigele ja ausale teele. Oleks teiesuguseid rohkem :P
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

[quote][i]Algselt postitas Lauri_M[/i]
Mul analoogne juhus tallinas olnud. :D Istusin sugulase juures ning juhuslikult vaatasin köögi aknast onu autot ja enn näe mingi vend istub autos. Siis ma onklilt küsisin et kas keegi läks alla ja vastus oli eitav.
Mis siis ikke pikalt tormasime õue ja läxime vaikselt auto juurde üks ühelt ja teine teiselt poolt ja soovisime vennikesele jõudu. Mehahakatis kes oli just näpud onu uue auto dvd mängiale kylge ajanud üritas veel põgeneda aga jah see tegi ta olukorra veel raskemax ühesõnaga ta sai korraliku keretäie ja pidi maki tasa teenima onu firmas, :P nüüd on ta korralik tööinimene onu juures. Algselt töötas maki tasa ja nüüd on lihtsalt norm töökohapääl ja täitsa mõistlik töömees. [/quote]

Mis töökoht see on - kui see saladus pole:)
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
markx
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 23.05.2003 14:15 49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas markx »

Njah, mul nii õnnelikult ei läinud....... Ronisid vandid öösel sisse ja kangutasid kogu helitehnika koos poole armatuuriga välja! Ja just siis kui ma olin oma pannikese kallal kapremondi lõpetanud ja viimane säras nagu prillikivi.... Ajas ikka hinge korralikult täis küll, kui peale oleks sattunud, poleks need türblid enam omal jalal lahkunud.
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

minu autos käisid pimedad sees:D
pimedad seepärast et autos lihtsalt ei olnud makki:D
kui mina hommikul auto juurde läksin leidsin ukseluku august kahvli:o
küll ma siis mõtlesin seal äärekivil istudes- tänapäeva varaste töövahendite üle- et kuda **** see mees nüüd sööb:o
tulemus oli see, et vana oli ukse lahti kuidagi saand?(kahvliga????:o) ja oli sisse istunud, koni tuhatoosi kustutanud ja lahkunud:o
Ja nii ma siis läksin sauele ja tõin uue luku komplekti:(
400.- eesti vekslit:mad:
a selle mehe kätte saaks, teeks nii et ta peaks, kui üldse kunagi veel sissemurda isu tuleb, järgmisse autosse lusikaga minema;)
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
ennopoiss
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 01.02.2003 20:10 47
Peamine sõiduk: -99 BMW (e46) 323i
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas ennopoiss »

Ühinen varaste poole sajatajatega. Suvel külastasid ka minu pisikest 3 seeria isendit "prijomniku himustajad", lisaks audio varastamisele suudeti salongis maha murda kojameeste lüliti ja kapoti all kaitsmebloki kaan killustada. Liigseks luksuseks peeti ka puidust käigukangi nuppu, kassettide sahtlit ja ohutulede lülitit. Ära oli põlatud, minu suureks ülatuseks, tagaaknal olev lisa pidurituli (ometi oli see kinnitatud kahepoolse teibiga-oleks olnud kõige kergemini eemaldatav). Ma suudan veel kuidagi mõista et tahetakse vargusega rikastuda või nii, aga milleks lõhkuda???:(
Kivi ka politsei kapsa aeda (konstateerivad fakti: jah varastati, uurime, erilist lootust ei anna). Tundub et teolt tabades on tõesti kõige parem vargale mõista omakohut kuni jaksu on, siis pisut puhata ja tuleviku huvides veel natuke nuhelda, et ikka meelde jääks et võõrast vara pole ilus (loe:tervislik) himustada.:mad:
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

oi jah, vargused jubedad, kõige vastikum ongi see, et mingi jobu on Sinu autos istunud.

endal oli selline juhus, Mustamäel elades ja hommikul koeraga välja minnes avastasin, et autol number eest läinud ja restid, udutuledelt paar kruvi. Süda peksi kordi kiiremini, aga õnneks oli kõik alles. Ju midagi neid segas või ei meeldinud need tuled siiski.

Samas, oli juhus, kus sõbral oli kogemata ööseks jäänud tagaistmele uus digifotokas ja mobiil (karbis mõlemad), aga vargad lõid klaasi puruks ja tirisid tonnise kassetika ära + armatuur katki. Kõige rohkem oligi kahju, et armatuur ja klaas läks.
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Omal siis selline lugu et tulin lõunax koju sööma ja jätsin auto akna alla ja tagasitulles oli tagumine kolmnurk sisse löödud ja Pioneer oli lännu....ega`s midagi....õhtux sai siis klaasi korda ja panin ka mingisuguse maki(no kui seda saab makix nimetada),lihtsalt et häält teeks,ka sisse....tulin õhta jälle koda ja hommikul ennäe üllatust mingi fucking pe-ed olid selle ka ära virutanud ja jälle tagumine komnurk katki....ajas ikka hinge täis küll!!!
Nüüd siis sai ostetud alarm peale ja autot akna all ka hoida enam ei julge...
Kasutaja avatar
hzd
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12.11.2003 16:36 36
Asukoht: keskeestikiirteed
Kontakt:

on ikka ...

Postitus Postitas hzd »

on ikka ka igasuguseid kui vaid ühele peale satuks.... ;) mul siin sõbral tähendab naabril läksid okt ööl valuveljed Volvo alt auto seisis akna all sitaks kõvad veljed olid. ja niuhti seisis auto hommikul telliskivide peal tra peab neil poistel ikka jõudu olema et tsirka 8 telliskivi kaasaskandma + tung+ võti +närvitsemine on värd**d mees muide ise oli turva nii et kui ta oleks vaid õigel hetkel soitsu rõdule tegema läinud ja oleks seal kuskil üks raudkang olnud siis need mehed sealt küll enam omaljalul lahkunud poleks :evil:
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Kuulsin aastavahetusel healt tuttavalt lugu, kus poiss ise nägi, et pätt askeldab tema autos. Hiilis koos sõbraga alla, kuid selleks ajaks oli tõpral juba töö tehtud ja suli seadis end minekule. Mehed andsid jalgadele tuld nii, et tuul vingus seljataga, kuid ca 14 aasta vanust pätti nad kätte ei saanudki.
Siit järeldus - tehke trenni mehed.
E32 750i (1994)
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Martin_R kirjutas:Siit järeldus - tehke trenni mehed.
:lol:
Zepp
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 17.12.2003 13:21 45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Zepp »

Lauri_M kirjutas:Mul analoogne juhus tallinas olnud. :D Istusin sugulase juures ning juhuslikult vaatasin köögi aknast onu autot ja enn näe mingi vend istub autos. Siis ma onklilt küsisin et kas keegi läks alla ja vastus oli eitav.
Mis siis ikke pikalt tormasime õue ja läxime vaikselt auto juurde üks ühelt ja teine teiselt poolt ja soovisime vennikesele jõudu. Mehahakatis kes oli just näpud onu uue auto dvd mängiale kylge ajanud üritas veel põgeneda aga jah see tegi ta olukorra veel raskemax ühesõnaga ta sai korraliku keretäie ja pidi maki tasa teenima onu firmas, :P nüüd on ta korralik tööinimene onu juures. Algselt töötas maki tasa ja nüüd on lihtsalt norm töökohapääl ja täitsa mõistlik töömees.
Nagu Bonanza seriaalist maha kopeeritud lugu :D
hästi läks
Endal on piritalt 2 pioneeri makki ära tõmmatud. Esimene kord löödi külje aken sisse ja võeti maki tagumine osa ära. Sai uus makk soetatud.
Mingi aja pärast kordus sama lugu. Aga see kord märkasin aknast ja jooksin trussi väel välja järgi tüübile. kutt jooksis kõrvaltänavale ja hyppas autosse, kahjuks numbrit ei näinud
mälestuseks jäi mulle 2 esipaneeli ja paberid.
Nüüd on orginaal makk sees
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Mingi tuttava tuttav oli kah Lasnas aknast märganud, et keegi auto kallal askeldab. Pani padavai alla, et pätti kätte saada, viimane oli aga maja välisukse taha sättinud selle metallist jalgade puhastamise võre nii, et uksest välja ei pääsenud, ükskõik kuidas selle uksega laamendas. :shock:
Enne välja ei pääsenudki kui politsei kohale jõudis ja ta välja laskis.
Pätt tegi samal ajal rahulikult autos puhta töö. :evil:
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Anti kirjutas:viimane oli aga maja välisukse taha sättinud selle metallist jalgade puhastamise võre nii, et uksest välja ei pääsenud, ükskõik kuidas selle uksega laamendas.
See kusjuures sellidel päris levinud nipp, olen ka paarist kohast seda kuulnud. :(
Vasta