Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Vaba teema
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

Kas keegi on ostnud kasutajalt SeitsmeneJaViiene oma autole juppe.Kas olete kätte saanud jne?Nimelt ise tellisin roolilati.Raha maksin ilusti ära(kellegi naise kontole,esimese kirja lõpus ütles enda nimeks RAIN).Paki pidi teele panema kui raha laekunud.Esimesed kaks päeva väitis et ülekannet pole tulnud,ütlesin et lähen panka uurima.Pangast prinditi ka mulle makskorraldus välja ja kinnitati et rahad peavad ammu olema laekunud antud konto numbrile.Olen talle nüüd kirjutanud.Kirjad loeb ära,kuid midagi ei vasta.Roolilatti pole ka tulnud,rahasid ka pole tagasi saanud.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Madis. »

Prahist leidsin ühe müügiteema, millest võib abi olla.
SeitsmeneJaViiene kirjutas:Tere

Müüa:

Stanged
Kapott
Nahksisu
Tagasilla osi
Esisilla osi
Tagatuled
Salongituled , armatuur , mf rool
Ja palju muid jubinaid ( andurid , lülitid jms )

Lisainfo : PS. , toomas.veltmann1234@gmail.com , 56723751 .

Helistada võib igalajal .
Ootan soove ja pakkumisi.
Ettetänades Toomas
SeitsmeneJaViiene kirjutas:Pildid e-mail toomas.veltmann1234@gmail.com või via Facebook toomas.veltmann.1@facebook.com kaudu .
Kasutaja avatar
Hannes
Huviline
Postitusi: 3573
Liitunud: 21.08.2005 20:28 38
Peamine sõiduk: E91 325d
Asukoht: Haapsalu

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Hannes »

Tegu Haapsalus elava tüübiga. Ostsin talt "korraliku" ukseliistu. Asi oli korralikust väga kaugel. Ei ole talle seda viitsind ümber kaela käänata(5eur aint)
Pilt
(OO==[][]==OO)
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

Tänan teid info eest.Minu postitusest oli kasu ,kuna võttis kohe ühendust.Jutt kiire ja lühike,et tema petis pole,raha tuli üle aga juppi saata ei saa kuna on soomes juba jneee....Raha ka tagasi kanda ei saa kuna saab alles teatud päeval raha jne...Aga palus väga,et ma selle postituse kustutaksin.Kaup kauba vastu,kannad raha tagasi kustutan ka postituse,ütlesin talle.Ex näis siis.Ootame ja vaatame.

Igatahes,kui keegi soodsalt roolilatti müüb siis igaljuhul võite mulle kirjutada,kuna oleks väga vaja,oleks vaja auto kiiresti liikuma saada.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Annely »

Kordame siis veelkord üle:
Pilt
(Hoiatuste teema!)
Kasutaja avatar
oriion
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 14.06.2007 00:43 45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas oriion »

Jah, kahjuks sama probleem selle kasutajaga. Sama moodi ostsin tall suportid, raha läks üle, ja nüüd ükski sõna ei ole. Sama moodi loeb sõnumid läbi. Vist olen siin foorumis liiga palju lõõgastanud, unustasin kulla reegli - ära uuel kasutajal midagi osta. :(

Maksmine käis kontole A/a 221031679551 Meeri-Ly Laas (et kui äkki ilmub teise nime all)
Kasutaja avatar
Günther
Huviline
Postitusi: 3482
Liitunud: 01.04.2007 13:27 25
Peamine sõiduk: Bmw e39 M5
Asukoht: Haapsalu

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Günther »

Kasutaja ``polekors`` käib temaga väga tihedalt läbi. Tean ka seda inimest, kuid ei teadnud, et temaga probleeme on. Hoidke teisi ka teemaga kursis!
* e39 M5 http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=282508
* f10 530d 2011 Xdrive 190kw
SeitsmeneJaViiene
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.06.2014 12:46 14
Peamine sõiduk: BMW 730iAT

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas SeitsmeneJaViiene »

Mis **** siin toimub .. Niiviisi laimama hakata .. Jah telliti mu käest asjad mis on reaalselt ka olemas . aga kuna olen soomes siis ei saa neid edastada .. Ja olen nöus raha tagasi kandma ... Kas see on petmine ? Kui midagi öelda on tehke seda telefoni teel ... Mitte ärge rikkuge inimese mainet kui te ei tea milles asi on ... Äkki tema naise vanemad jäid ilma tööta ja inimene pidi päeva pealt soome minema ... Et pidada ülal oma väikest last+naist+ naise vanemaid mida eesti palgaga ei tee ... Siit ka järeldus ... Nime on lihtne rikkuda ... Kirjutage mulle postkast ja lepin kokku vabandan . ebameeldivuste pärast .. Ja kannan raha tagasi sest ma ei ole mingi **** pettur ... Elu tegi keerdkäigu on seda nii raske ss möista ?
Kasutaja avatar
-vr6-
Huviline
Postitusi: 408
Liitunud: 22.10.2008 18:33 14
Peamine sõiduk: F11 535i E63 630i , e46 325ti ,E30 cabrio
Asukoht: Tallinn Nõmme
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas -vr6- »

Aga siis oleks pidanud sa ise inimestega ühendust võtma mitte nemad sinuga,kus nemad teavad mis sul häda on,ega kõik selgeltnägiad ei ole.
E30 pole lihtsalt auto, E30 on stoori omaette!!!
sigaelmar
Huviline
Postitusi: 3716
Liitunud: 02.07.2006 16:24 43

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas sigaelmar »

SeitsmeneJaViiene kirjutas:Mis **** siin toimub .. Niiviisi laimama hakata .. Jah telliti mu käest asjad mis on reaalselt ka olemas . aga kuna olen soomes siis ei saa neid edastada .. Ja olen nöus raha tagasi kandma ... Kas see on petmine ? Kui midagi öelda on tehke seda telefoni teel ... Mitte ärge rikkuge inimese mainet kui te ei tea milles asi on ... Äkki tema naise vanemad jäid ilma tööta ja inimene pidi päeva pealt soome minema ... Et pidada ülal oma väikest last+naist+ naise vanemaid mida eesti palgaga ei tee ... Siit ka järeldus ... Nime on lihtne rikkuda ... Kirjutage mulle postkast ja lepin kokku vabandan . ebameeldivuste pärast .. Ja kannan raha tagasi sest ma ei ole mingi **** pettur ... Elu tegi keerdkäigu on seda nii raske ss möista ?

Minu arvates sa ise rikud oma mainet.
316ti E46; 325i E36; 325iA E36; 328iA E36; 520iA E34; 520iA E34; 525tdsA E39; 525dA E61; 528i E39; 530dA E60; 730d E65; 730iLA E38; 740iA e38; 750iLA E38; 750iLA E38; 750i E65; X5 4.4i E53
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Henri. »

SeitsmeneJaViiene kirjutas:Kirjutage mulle postkast ja lepin kokku vabandan . ebameeldivuste pärast .. Ja kannan raha tagasi sest ma ei ole mingi **** pettur ...
oriion kirjutas:Jah, kahjuks sama probleem selle kasutajaga. Sama moodi ostsin tall suportid, raha läks üle, ja nüüd ükski sõna ei ole. Sama moodi loeb sõnumid läbi.
oriioni ees on siis juba vabandatud ja raha tagasi kantud ning sama ka teemaalgatajaga?
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

Henri. kirjutas:
SeitsmeneJaViiene kirjutas:Kirjutage mulle postkast ja lepin kokku vabandan . ebameeldivuste pärast .. Ja kannan raha tagasi sest ma ei ole mingi **** pettur ...
oriion kirjutas:Jah, kahjuks sama probleem selle kasutajaga. Sama moodi ostsin tall suportid, raha läks üle, ja nüüd ükski sõna ei ole. Sama moodi loeb sõnumid läbi.
oriioni ees on siis juba vabandatud ja raha tagasi kantud ning sama ka teemaalgatajaga?


Mh mina pole küll rahasid saanud.Mingi vabandus kiri tuli küll,et soomes jne,sõber tegi tünni jne...
Kasutaja avatar
icedog
Huviline
Postitusi: 794
Liitunud: 27.10.2009 12:53 25
Peamine sõiduk: e 46
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas icedog »

SeitsmeneJaViiene kirjutas:Mis **** siin toimub .. Niiviisi laimama hakata .. Jah telliti mu käest asjad mis on reaalselt ka olemas . aga kuna olen soomes siis ei saa neid edastada .. Ja olen nöus raha tagasi kandma ... Kas see on petmine ? Kui midagi öelda on tehke seda telefoni teel ... Mitte ärge rikkuge inimese mainet kui te ei tea milles asi on ... Äkki tema naise vanemad jäid ilma tööta ja inimene pidi päeva pealt soome minema ... Et pidada ülal oma väikest last+naist+ naise vanemaid mida eesti palgaga ei tee ... Siit ka järeldus ... Nime on lihtne rikkuda ... Kirjutage mulle postkast ja lepin kokku vabandan . ebameeldivuste pärast .. Ja kannan raha tagasi sest ma ei ole mingi **** pettur ... Elu tegi keerdkäigu on seda nii raske ss möista ?
Las siis naine või vanemad panevad asjad teele,kui nad töötud ja kodus istuvad.Või palu mõnda sõpra.
Tööd ma ei karda. Olen töö juures isegi maganud!
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5622
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas eero »

Täpselt.
Kallis mees, kui sul s..t leivakotis, aga need tellitud asjad siiski päriselt olemas, siis seda enam peaksid otsima pigem võimalused, kuidas tellijad oma asjad kätte ja rahuldatud saaksid, mitte niigi vähest raha neile tagasi maksma.
:roll:
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
oriion
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 14.06.2007 00:43 45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas oriion »

Juba ütlesin PSi et kui oleks vastus kirjadele või telefoni teel, mingit probleemi ei eksisteeriks.

Vabandusi olen saanud, raha aga pole veel laekunud. Kuna olid erinevad pankad võib vabalt olla et see on süsteemi delay. Et siis ootan.
Kasutaja avatar
m6nu
Huviline
Postitusi: 501
Liitunud: 12.12.2008 14:31 19
Peamine sõiduk: E39 520d
Asukoht: Viljandi

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas m6nu »

On inimene siis andnud mingid konkreetsed kuupäevad kui tagastab kas raha või saadab tellitud kauba? Kui ühele hämab, et töökoht kadus ja teistele, et sõber tegi tünni, siis ju pmst ajab ühtedele üht juttu ja teistele teist. Selline käitumine küll usaldust ei tekita ja kasutaja võiks selle asemel, et siin end lällamisega puhtaks rääkida, tegeleda oma maine mitte täis sittumisega. Soovitaksin isiklikult ka politseis asi ära rääkida.
Rahaga ei saa osta õnne, kuid siiski on mugavan nutta BMW's kui Opelis
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

m6nu kirjutas:On inimene siis andnud mingid konkreetsed kuupäevad kui tagastab kas raha või saadab tellitud kauba? Kui ühele hämab, et töökoht kadus ja teistele, et sõber tegi tünni, siis ju pmst ajab ühtedele üht juttu ja teistele teist. Selline käitumine küll usaldust ei tekita ja kasutaja võiks selle asemel, et siin end lällamisega puhtaks rääkida, tegeleda oma maine mitte täis sittumisega. Soovitaksin isiklikult ka politseis asi ära rääkida.
Just.Ootan homme lõunani kui raha ei ole lähen menti.
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

Nii asi sealmaal.Täna reede,pole raha ega pole juppi.Nüüd läheb asi karmimaks.Meie pole sellised kes asja sinna paika jätab.Kirjad loeb läbi mis täna saatsin kuid ei vasta.
taunod
Huviline
Postitusi: 3938
Liitunud: 10.08.2007 06:54 43
Asukoht: Viljandi

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas taunod »

Oli omalgi kord juhus nii umbes 1-1,5 aastat tagasi, kus läbi okidoki kaudu sai ühed peeglid soetatud. Raha makstud ja peegleid ei olnud 2-3 nädala jooksul kohal. Ei aidanud kirjad, helistamised ja hiljem enam ei vastatud kirjadele ning kõnedele. Andsin siis viimase võimaluse. Helistasin uue numbri pealt ja ütlesin, et kui selleks päevaks (2-3 päeva pärast) kohal pole, lähen politseisse. Peegleid muidugi ei saanud :D . Läksin siis politseisse. Politsei ise helistas talle ja seletas ära, et saab veel ühe võimaluse veel. Kui peeglid ära saadab või raha tagasi maksab, siis ma avaldust ei kirjuta.
Igaljuhul asi lõppes positiivselt, peeglid olid kas 1või 2 päeva pärast Viljandis. :cool:
2X328 '95
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

taunod kirjutas:Oli omalgi kord juhus nii umbes 1-1,5 aastat tagasi, kus läbi okidoki kaudu sai ühed peeglid soetatud. Raha makstud ja peegleid ei olnud 2-3 nädala jooksul kohal. Ei aidanud kirjad, helistamised ja hiljem enam ei vastatud kirjadele ning kõnedele. Andsin siis viimase võimaluse. Helistasin uue numbri pealt ja ütlesin, et kui selleks päevaks (2-3 päeva pärast) kohal pole, lähen politseisse. Peegleid muidugi ei saanud :D . Läksin siis politseisse. Politsei ise helistas talle ja seletas ära, et saab veel ühe võimaluse veel. Kui peeglid ära saadab või raha tagasi maksab, siis ma avaldust ei kirjuta.
Igaljuhul asi lõppes positiivselt, peeglid olid kas 1või 2 päeva pärast Viljandis. :cool:

Lähme ise ka esmaspäeval politseisse.Kaua ta inimesi petab.
Kasutaja avatar
oriion
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 14.06.2007 00:43 45
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas oriion »

Mul pole ka raha laekunud, lähen siis ka järgmisel nädalal politseisse.
taunod
Huviline
Postitusi: 3938
Liitunud: 10.08.2007 06:54 43
Asukoht: Viljandi

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas taunod »

Jäi mainimata, et minu puhul oli tegemist ühe teise isikuga. Tegutses muidugi ka siin foorumis.
Praegu vaatasin, et kirjutasin nõnda nagu oleks mul ka sama isikuga probleemid ;)
2X328 '95
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

taunod kirjutas:Jäi mainimata, et minu puhul oli tegemist ühe teise isikuga. Tegutses muidugi ka siin foorumis.


Praegu vaatasin, et kirjutasin nõnda nagu oleks mul ka sama isikuga probleemid ;)

Pole hullu,meil probleemid jätkuvad
Kasutaja avatar
Hannes
Huviline
Postitusi: 3573
Liitunud: 21.08.2005 20:28 38
Peamine sõiduk: E91 325d
Asukoht: Haapsalu

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Hannes »

Kuna postkasti on tulnud mitmeid küsimusi too ärimehe kohta siis kirjutan siia ka.
Elab haapsalu külje all, herjava külas. Söidab bmw e39 sedaaniga. Nr on 580 axu.
Pilt

Ta on facebookis haapsalu bmw klubi nii öelda tekitaja.
(OO==[][]==OO)
Kasutaja avatar
MrMario
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 06.07.2014 19:04 31
Peamine sõiduk: BMW 328i Touring

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas MrMario »

Lasi minu ka ukseliistuga üle,teeme vennale kambaka? 28 euri on ka raha :mad: Teist nädalat ootan juba,lubas raha tagasi kanda eelmise nädala lõpul,et ala smartposti viga ;) Kandsin ka raha Meeri-Ly Laas kontole.
See eit väitis,et tema ei tea midagi,umbes tuttavad lasid tema kontole raha kanda ja tema andis lihtsalt üle. Kui keegi teab tema asukohta,siis võib ka kirjutada.
Kasutaja avatar
matuling
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: 20.08.2010 21:32 07
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Tln

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas matuling »

Ostsin samalt kasutajalt E39 originaal maki 2 nädalat tagasi. Pole saanud ei makki ega ka raha tagasi mida on korduvalt lubanud. Samasuguseid asju on ta lubanud ka mulle nagu eelnvad inimesed juba maininud. Ise arvan, et peaks kollektiivselt asja ametlikuks tegema?
E36 318i--> E34 520i--> E38 730iA--> E46 330D--> E39 530i--> E30 325i
helen127
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12.02.2014 11:06 41
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas helen127 »

matuling kirjutas:Ostsin samalt kasutajalt E39 originaal maki 2 nädalat tagasi. Pole saanud ei makki ega ka raha tagasi mida on korduvalt lubanud. Samasuguseid asju on ta lubanud ka mulle nagu eelnvad inimesed juba maininud. Ise arvan, et peaks kollektiivselt asja ametlikuks tegema?
Asja peaks ikka ametlikuks ajama.Meil plaan homme menti minna.Lubas reedeks raha tagasi kanda,kuid pole ei raha ega autojuppi.Ise ma talt roolilatti ei tellinud,pakkus ise,kuna panis ostu alla et soovin osta.Kuid summa liiga suur et seda nii jätta.Aga rahaga oli küll kiire,et kui kohe ülekande teed panen posti,kajuks ma enne järgmist hommikut teha ei saanud.Siis hakkasid jamad et pole rahasid saanud,ise pangast võtsin veel inituse et on saanud.Kui ähvardasin politseiga sis ütles et ülekanne tulnud jah kuid pole sellest sentigi saanud jne....Aitab vabandustest.Pole mina kaupa ega raha saanud.Asi läheb ametlikuks.
SeitsmeneJaViiene
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 04.06.2014 12:46 14
Peamine sõiduk: BMW 730iAT

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas SeitsmeneJaViiene »

kellelgi pole vaja menti minna ... Aitab jamamisest ... Ma tahan sellest sitast juhtumist välja rabeleda saame ehk omavahel kokkuleppele ... Ennem järgmist esmaspäeva ei ole vöimalik kellelegi veel tagasi maksta .. Ja ss näeb kui palju saan maksta .. Ehk saab korraga köigile .. Oleneb palgast ...
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas Indrek J »

Oot sa lasid endale raha kanda mingite juppide eest ja raiskasid selle õlu ja krõpsu peale juba ära? :lol:

Kannatajad, te oleks pidanud ammu ametlikuks tegema selle.
BMW fänn
Kasutaja avatar
copypaste
Huviline
Postitusi: 398
Liitunud: 21.04.2008 10:01 08
Peamine sõiduk: X5 3.0sd
Asukoht: Tallinn

Re: Probleem kasutajaga SeitsmeneJaViiene

Postitus Postitas copypaste »

Kindlasti peab menti minema muidu inimene ei õpi oma vigadest.
Vasta