ma tellisin taktori et lumi ära lükata

Vaba teema
Vasta

mis ma temaga teen?

vaatan huviga pealt
23
38%
viin talle labida
21
35%
ootan huviga millal ta tuleb ukse taha koputama
7
12%
lähen nõuan lume lükkamise raha talt sisse
9
15%
 
Hääli kokku: 60
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

ma tellisin taktori et lumi ära lükata

Postitus Postitas patrik »

traktor lükkas maja eest lume ära ja tee eest ka puhtaks. siis tuli lammas bizpakist pakiautoga ja suutis täiega valli sõita. istub seal kinni ja gaasitab. on ikka mõned inimesed juhmid.



arutame teemat!
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: ma tellisin taktori et lumi ära lükata

Postitus Postitas jjanno »

Tere
patrik kirjutas:arutame teemat!
Viid labida ning lased taastada esialgse olukorra?

Kaevasin isegi ennast hommikul maja ees vallist läbi (õismäe). Oleks keegi mulle labidat andnud, oleks ma hea meelega seda valli kohendanud. Praegu pidin aga jalaga lund laiali ajama, kuni auto kätte sain ning kogu vall oli sõiduteel laiali. Parema meelega oleks visanud selle lume hoopis teelt kõrvale, kus ta poleks seganud autojuhte ning jalakäijaid.

jJanno
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

eeee


lumi on ilusti tee pealt ja maja eest ära lükatud?
ta sõitis lihtsalt valli, tee on kuus meetrit lai ja lumest puhas. tagurdas välja ja pani esimese käigu sisse ja pani täiega valli?
autojuht kes päevast päeva sõidab autoga mööda linna?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

infoks niipalju et sai ise välja pärast mõningast ukerdamist. loomulikult ajas lume ka laiali
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

oi Patrik sa oled laisk, teinud juba mõni pilt ka siis meie jaoks.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8462
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Minu arust kõige hullemad meie liikluses ongi need kes on n.n profesionaalsed autojuhid.
Sinna alla kuuluvad siis bussi-takso ja muud juhid , kes päevast päeva roolitaga tööd teevad.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Võta diktofon ning harjuta telereporteri ametikutset. Teine variant on kasutada videokaamerat - selle puudumisel kasuta pappkasti, millele peale joonistatud Panasoonik ning tühjast joogipudelist meisterdatud kaamerasilma moodi asi.

Lähene objektile (valli sõitnud autole) filmides ka ümbritsevat olukorda - puhas tee, taevast alla pudenevad räitsakad. Filmi mõni aeg sõnatult. Kuniks lumes ukerdav autojuht on juba viimased kannatusepiisad kaotanud, alusta dialoogi sõnadega: Noh, mis siis juhtus?
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

krt käisin seda songermaad just silumas. traktoristile sota visata oli palju kergem kui labidaga nühkida.
peaks mingi keelumärgiseeria disainima:
pasunal kriips peal ja lisatahvel rusikas vasta nägu- ära lase garaazhi ukse ees signaali vaid vajuta kellanuppu, muidu saad tappa!
auto lumevallis ja eesel autot välja kraapimas- ära sõida vastu lumevalli, kasuta puhtakslükatud teed


:evil:
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Sa saad sellised kleepekad tasuta, mõtle ainult välja mis tahad.
Juhul kui tahad tervet garaazhi ust kleepekaga katta siis kleepeka ruutmeetri hinne tuleb kinni maksta.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Minu arust kõige hullemad meie liikluses ongi need kes on n.n profesionaalsed autojuhid.
Sinna alla kuuluvad siis bussi-takso ja muud juhid , kes päevast päeva roolitaga tööd teevad.
Ise ka nn. professionaalne juht(kallurautoga) ja ei pea küll ennast kõige hullemaks huligaaniks. Küll aga olen täheldanud ise ka, et igasugused combid ja väikebussid mis teevad kullerteenust on küll päris üleoleva suhtumisega liikluses. Paljudel sellistel bussidel on roolis üsna noored ja algajad juhid.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Patrik kribas :
...pasunal kriips peal ja lisatahvel rusikas vasta nägu
Mehed, on mida kõrva taha panna :lol:
Jumal tänatud, et veel ei ole külla talle uude kohta jõudnud, ma oleks raudselt signaalitanud nagu üks keskmine jõmikas seal ukse taga :oops:


Aga seoses nende proffide tee vältimisega oli alles üleeile olukord, kus ühele rekkajuhile osutus hästi huvitavaks selline suur teeviidatahvel no ta läks ja vaatas hästi lähedalt seda...
Pidi 90 kraadi keerama aga tal oli hetkel jõudu ainult 45 kraadiseks pöördeks.
:shock:

Ja no need taxistid kujutavad endale koguaeg ette, et peateele keerates nad saavad alati teistes kõige kiiremini liikuma :mad: Ma olen pidanud juba kaks korda ihukarvu maha suruma ja väga lennukaid liigutusi tegema rooli taga...
kõik teised nagu saavad ilusti aru, et kui on libe siis on see kõigil ühtemoodi aga taxsistid kujutavad endiselt ette, et neil on pidamine nagu rõngasvankritel suusahüppemäel :roll:

Need kes arvavad, et ma peateel ainult põhjagaasiga lasen ning kõigele muule suure suuga vilistan ja rusikaga vehin kui keegi mulle ette peaks keerama siis teile ma ütlen : Ah ma ei viitsi midagi teile öelda :cry:
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4226
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Selline lugu:

Lasin autol eelmine talv käsipiduritrossid ära vahetada, olid katki ja jäid külmaga peale, sain sõita siis 2 kuud ja sama jama, uus tross ehk siis trossikate mõranes ära ja vesi sees ja külmaga jäätas kinni. Tegemist oli vaid ühe poole trossiga, vahetati välja ja sain sõita selle talveni ehk veebruari kuuni. Teise poole tross on vist katki, sest see ratas tahtis hommikuti kinni jääda.
Minu viga on see, et olen harjunud käsipidurit kasutama, kuna ei ole hetkel aega olnud lasta tross ära vahetada üritan viimase nädala käiku sisse jätta ja käsipidurit mitte kasutada ( jube kogemus).

Täna hommikul läksin ühte maja otsima ja sõitsin vale maja ette , automaatselt pisut suurem poogen hoog üles ja kässar peale, et ei peaks rooliga vehkima ja mitut edasi-tagasi asja tegema. Oh mõnu kui kang oli selline jäik ja pidur poole manöövripealt peale jäi ja nii ma siis trepikojaukseees olin lumes kinni. Õnneks 10 minutit jönksutamist sain välja, samas selle majaees oli kunagi traktor käinud, kuid lumi oli taas maha sadanud u 10 sm. Kui oleks olnud paks lumi ei oleks ma nii teinud, aga silmajärgi kõrvalolevast puhtam plats nagu lubas autot jõulisemalt kasutada.

Kurivaim küll , majahoidjat kirusin ja trossitootjat ka.

NB esiveoline kuut mul
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Alles näitas ühes meie poliisi saates kuda taxistidele reid tehti. Üllatavalt suurel protsendil neist puudus ka autol kohustuslik liikluskindlustus :!: . Ja ühel vennal olid kõik rehvid täiesti libedad. Ja arvestades nende meeste liiklusmaneere, siis jään parem seisma teeäärde kui kuskilt juba plafooni tulemas näen.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
alx
Huviline
Postitusi: 361
Liitunud: 24.09.2004 19:04 51
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas alx »

Tarmo kirjutas:Minu arust kõige hullemad meie liikluses ongi need kes on n.n profesionaalsed autojuhid.
Sinna alla kuuluvad siis bussi-takso ja muud juhid , kes päevast päeva roolitaga tööd teevad.
töötan ka pakiveo teenuse firmas,Bizpakis nimelt ja arvan et mõne lamba pärast ei tasuks küll tervet seltskonda halvustada.on ka korralike juhte.keegi peab ju seda tööd tegema! :cool:
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

eks isegi tundsin end riivatuna olles nn. esproffesionaalne juht, aga midagi pole parata. Lambaid jätkub igalepoole ja paraku pannakse halba ikka rohkem tähele kui head.
525 TDS´a EXECUTIVE
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Eile õhtul oli mu kodu juures üks ajukääbik kitsal ühesuunalisel teel sissesõidukeelu märgi alt läbi vastassuunda sõitnud ja ennast haljasalale parkinud. Ja kui ta siis sealt kell 1:30 öösel hakkas ära minema, suutis ta loomulikult kinni jääda, mille tulemusena ta pea kella kaheni seal jõuras ja mootorit pöördesse lastes oma kana-aju mõistusega välja üritas saada...
Tänu mingisugusele "sportsumbutile" mis ta autol all oli ei saanud ilmselt ümberkaudsetes majades keegi magada...
Kurb öelda, aga tegemist oli E36 bemariga... :|
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

ja jah, lausa tore on vaadata neid inimesi kes hanges olles ikka pöörded võimalikult põhjas hoiavad koguaeg. Tasa ja targu tuleb ikka sellises olukorras käituda.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

Ma vean tavaliselt labidast kaasas, et igaks juhuks oleks ese millega lükata lund. Üks päev jäin hange sisse, mäniku karjääris-- siis see labidas tasus küll ära. Soovitan ka teistele :?: Kui pagass on tühi siis labidas ei sega.
Vasta