Aidake liiklusraevu uurida!

Vaba teema
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas paradiisivares »

Ei oska kommenteerida. Isiklikult sõidan ma suhteliselt palju.....aastas üle 100 tkm kindlasti....töö on selline ja ei meenugi, et ma kuskilt kellegilt tapmisähvardusi saanud oleks. Küll aga olen kohanud väga palju neid, kes täiesti süüdimatult kõrvalteelt ninaette välja keeravad. Kui sulle tuleb tänaval vastu isik kes su ninaall näiteks noaga vehib, loetakse seda rünnakuks või tapmiskatseks. Mille poolest idioot, kes süüdimatult sulle ninaette välja keerab maanteele vähem ohtlik on? Kas vanadus, pimedus või lihtsalt lollus annab õiguse karistamatult teisi tappa?
there is no replacement for displacement
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

jah, see tahtmatute liiklusapsakate väga isiklikult võtmine ongi pahatihti liiklusraevu ajendiks.

aga see on väga suur ime, et sa nende igapäevaste "tapmiskatsete" juures veel siiski elus oled, mõni ütleks, et midagi on kuskil natuke üle pingutatud, ise selliste asjadega siiski oma pead ei vaeva :lol:

tõstku nüüd käsi, kes on perfektne juht ja kunagi midagi valesti ei tee.
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas oo7 »

Pilt

Vast enam ei tundugi nii hull kui keegi natuke ette keerab :lol:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas AARE540 »

Selle ettekeeramise koha pealt- olen kokku puutunud kaitsepolitsei ehk KaPo tattninast asjapulgaga, kes selle asemel, et nats pidurdada, otsustas teisele autole esitiiba sisse sõita, sest "tal oli ju eesõigus".
Põhimõtteliselt peaks siis juhul, kui keegi kõrvalteelt ette peaks keerama, peateel sõitja lihtsalt kalanäoga sellele ettekeerajale küljelt sisse sadama, sest "peateel sõitjal on ju õigus" :D
Teemast rääkides- usun, et nii mõnelgi on vahel olnud olukordi, kus kuplialune ületab keemistemperatuuri ning seda just tänu mõnele kallile kaasliiklejale. Ma küll ei ole viimastel aastatel Eesti liiklusega väga palju kokku puutunud, kuid üldjuhul tundub, et vähemalt veel ei ole Eestisse jõudnud see massiline kaasliiklejate jebimine- seda eelkõige siis möödasõitude takistamise näol.
Ise üritan küll sellised juhtumised unustada nii kiiresti kui võimalik- veits aega vannud rooli taga ja lööd lihtsalt käega- mis sa lollaka pärast ikka närvi lähed :D
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas paradiisivares »

Kusjuures on see jebimine juba siia ka jõudnud, mitte väga ammu näiteks oli Tartu mnt. üks blond ja ilmselt mitte kõige targem naisterahvas oma huiundai getziga, kes üritas teha peaaegu kõik endast oleneva, et säilitada oma kolonniülema staatus kiirusel 75 km\h. Õnneks meie autode jõudude vahekord oli natuke nihkes ja ürituseks see ainult jäigi.
there is no replacement for displacement
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

mida härra Talimaa arvaks kaubikujuhile paslikuks karistuseks? sinnsamasse tänavalaterna otsa riputada? raisata kõigi astmete ametnike aega ja maksumaksja raha, kuna keegi riivas härra Talimaa õiglustunnet?
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas paradiisivares »

pancho villa kirjutas:mida härra Talimaa arvaks kaubikujuhile paslikuks karistuseks? sinnsamasse tänavalaterna otsa riputada? raisata kõigi astmete ametnike aega ja maksumaksja raha, kuna keegi riivas härra Talimaa õiglustunnet?
Kõige hullem karistus oleks vast mittemidagi tegemine......see võrduks nagu mittekellekski pidamisega. olenemata meeleheitlikest püüetest tähelepanu kuskilt leida...mingisugustki ! Sest saades päeva jooksul oma idiootliku käitumise eest liikluses vähemalt ühe tapmisähvarduse ning vähemalt kahel korral ropu sõimu osaliseks, tunneb sedasorti seltskond orgasmini viivat haiglast mõnu igasugusest tähelepanust. Õigustades samas oma teguviisi inimliku eksimisega ning iseenesest mõistetavalt eeldades kaasliiklejatelt mõistvat ning humaanset suhtumist.
there is no replacement for displacement
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

näe lõpuks midagi terve mõistusega seostatavat ka :)

kui sa nüüd kuidagi üritasid mulle midagi ütelda, siis ära näe vaeva, kuna lisaks kaasliiklejate eksimuste ignoreerimisele olen ma ise roolis vägagi ärkvel ja signaali ega näppe pole näinud aastaid. ühtegi avariid, plekimõlkimist või enamat, pole samuti kogenud, süüdlase või kannatajana.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Eva »

teinekord olen mõnelt tapmisähvarduse saanult foori taga uurinud, et kuskohast pigistab, kuid kahjuks piirdub vestlus ühepoolse ja paljuski korduva roppustelaviiniga, kui sedagi.
:roll: Ma tean ütlust- loll on see, kes vabandust ei leia. Ehk siis mis sinu vabandus on?
Et sul lihtsam arusaamine oleks siis mis on põhjused MIKS sina neid tapmisähvardusi ja sõimu saad?
Ma arvasin esialgu, et iseenesele vasturääkimine on ühekordne asi aga mõnel on see kombeks...
Tõepoolest..juhilube antakse väga madalate kriteeriumite järgi :roll:
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

mida ma vabandama peaksin? mõnikord väga harva ja päris ammu olen mõnelt närvihaigelt kommentaari palunud, mitte isegi konkreetselt minu suhtes reageerinud, vaid lihtsalt liikluses oma vajakajäämisi välja elanud närvihaigetelt.

jah eks juhilubade kriteeriumid on nagu nad on, mul on seal tähti saamas käidud rohkem, kui mõnel ning ka sõidukogemust jagub kaugemale ja pikemalt, kui paljudel.ja see sõidukogemus on õpetanud närvihaigeid ignoreerima, mitte nendega samale tasemele laskuma.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

aga tuleb nentida, et teemaalgatajale on see kindlasti põnev arutelu - kuidas mõtleb liiklusraevu all kannatav indiviid?
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Eva »

pancho villa kirjutas:ega muidu paljuks ei lähe juba? et absoluutselt kõigele peab vastama, arvama ja huupi pakkuma. räägid äkki veel, kus sa käinud oled? ja kõike muud ka plz
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

kahju, ma lootsin vähe intelligentsemat keskustelu :roll:

samas peab tunnistama, et ma ei lootnud oma tagasihoidliku argumentatsiooni süvitiminekut tasemel, mis sunnib läbi lugema kõik minu postitused viimase paari aasta (vist? ise ei viitsi küll sorida :D ) vältel.

kui nüüd ainult point ka kohale jõuaks :lol:
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Eva »

Selleks, et saada seda intelligentset keskustelu, peaks MÕLEMAL osapoolel seda intelligentsust ka piisavalt jaguma. Vastupidiselt mõnele teisele siinviibijale ei näe mina suurt vaeva (juba viimased 5 aastakest) foorumis teisi mõnitada, üritada alandada, verbaalselt väärkohelda, nende ja ka piltidel-kommentaarides olevaid masinaid halvustada jne. Ma võiks jätkata lõputult, sest 5 aastat on üsnagi pikk aeg.
Üldjuhul...mida külvad-seda lõikad. Loodetavasti see vastas sinu peas mõlkuvatele küsimustele.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

ja näe isegi sellist piixu ei taheta liikluses ära tappa, püha ebaõiglust :lol:
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas paradiisivares »

M.o.t.t.
there is no replacement for displacement
bmwtouring
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 08.05.2011 14:15 18

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas bmwtouring »

Miks te kõik nii keema lähete selliste asjade pärast? Teiste inimeste käitumine on teie kontrolli alt väljas. Küll aga saab kontrollida iseenda käitumist olukordades. Inimesed on roolis tööst väsinud, stressis, mõttesse vajunud, jutuhoos, telefonis, netis, tähelepanu hajunud jne. Keeravad ette, kuna ei vaadanud peeglisse või vaatasid aga ei näinud, so what? Kui on liikluskahju siis kindlustus maksab. Kui ei ole sõidad oma rada pidi edasi.

Teemasse: ma saan aru, et liiklusraev on ebaproportsionaalne emotsionaalne ja/või füüsiline reageering liikluses kellegi teise tegevusele. Näiteks ettekeeraja jälitamine, peatamine ja sõimamine või nö liikluses "tagasitegemine". Ma arvan et mujalt (kodu, töö jne) kogunenud ja allasurutud stress ja pinged vallanduvad paljudel inimestel liikluses. Miks? Ilmselt sama nagu neti kommentaarides enda välja elamisega - suhteline tajutud anonüümsus.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Annely »

Jah, Kuno, just politseiriiki meil vaja ongi :) Iga hajameelsuse, tähelepanematuse või kogemata tehtud eksimuse eest trahv kaela!

Püüa oma mõtetega reaalsuse piiresse jääda. Selliseid olukordi on võimatu tõestada ja objektiivselt karistada. Kõiki maailma muresid ei saa lahendada politsei ja trahvimine, kaine mõistus ja mõistev suhtumine võiks ikka olulisemad olla, ei saa eeldada, et kõik sellised eksimused on pahatahtlikud ja sihilikud. Ma ka ei salli liikluses igasugu jobusid, aga kaameraga neid üles filmima ja kuskile Delfisse saatma ka ei hakka. Kui on piisavalt põrsas, küll saab varem või hiljem oma trahvinätaka (või muu karistuse) kätte. Karma is a bitch.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

bmwtouring kirjutas:Miks te kõik nii keema lähete selliste asjade pärast? Teiste inimeste käitumine on teie kontrolli alt väljas...
täiesti nõus.

Kuno juttu ei viitsi rohkem kommenteerida, kui, et arvestades tema enda "suhtlemist" politseiga, on natuke silmakirjalik oodata võimuesindajatelt arvestamist tema "huvidega". kindlasti tuleb selle vastuseks pikk ja liigendatud kommentaar, ei oma tähtsust :lol:
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Eva »

Tegelikkuses on palju ilmselt neid, kes vaatavad kõrvale kui keegi teeb eksimuse liikluses. Seda aga teha ei tohiks. Liikluskindlustus ei maksa kinni elusid, mis võivad kaduma minna mõne inimese telefoniga mängimise või tööstressi tõttu näiteks. Auto juhtimine ei ole sama mis turvalise kodu seinte vahel mudelautodega mängimine. See nõuab vastutust ja tähelepanu. Ja kui oled liikluses loll ja teed eksimusi (mõned teevad neid lausa süstemaatiliselt, sest lihtsalt ei oska sõita) ja see võib maksta mõnele elu , terve perekonna elud. Neid juhtumisi on väga palju. Seetõttu pigem võta jalad piix alt välja ja kutsu korrale kui et vaata kõrvale mõttega, et las laps teeb mis laps tahab. See ei ole mäng.
Oled stressis, väsinud, jutuhoos, mängid rooli taga oma nutiplutiga siis ÄRA ISTU ROOLI. Ei ole ju raske?
Palju tuleb ka eksimusi selle varalt, et paljud arvavad, et pedaalide litsumine ja rooli keeramine ongi sõitmine, muu las olla juba teiste mure, ka tema enda rumalused.
Inimesed, kes palju sõidavad ja igapäevaselt tihedat liiklust kogevad, kaasaarvatud mina, näevad iga päev mis meie liikluses toimub. See on tõsine probleem. Miks on inimesi, kes absoluutselt ei oska autoga sõita ja on küüned nö sissepoole, mina ei mõista. Iga autojuht peaks olema tähelepanelik ka teiste suhtes aga ikka ja jälle peavad teised lollikeste vigu parandama ennast ohtu seades. Võttes kasvõi näiteks tolle idioodi, kes Pärnu kandis inimesed vigaseks sõitis on buumeriga möödasõitu tehes. Poleks volvo juht kiirelt reageerinud ja veidigi pauku vältinud, oleks laipu olnud palju...

Mis puutub Kuno mainitud politseiriiki, siis raske kommenteerida. Minu enda suguseltsis on politseinikke ja nende arvamus politseiametist paneb muigama. Nad peavad end puutumatuteks aga reaalselt on vähe neid, kes neid austavad. Miilits oli meil asi mida austada. Politsei ja kohtusüsteem meil on aga kari kloune, kes näitemängu korraldavad..kahjuks tihtipeale süütute inimeste rahakottide ja hingerahu arvelt.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas oo7 »

Eva kirjutas:Tegelikkuses on palju ilmselt neid, kes vaatavad kõrvale kui keegi teeb eksimuse liikluses. Seda aga teha ei tohiks.

Mis teed siis keerad ise ette või näitad fakki või ... ? :lol:
Jaakk
Huviline
Postitusi: 666
Liitunud: 18.02.2009 17:00 05
Peamine sõiduk: BMW 525i E60 2007
Asukoht: Tartu, Raadi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Jaakk »

Kui nüüd tagasi tulla esialgse teemapüstituse juurde, siis liiklusraev kui selline tekibki ikkagi sellest, kui ollakse (tahtlikult/tahtmatult) ebaviisakas kaasliiklejate suhtes. bmwtouringu väide, et inimesed on ekslikud roolis kuna on neid nimetatud lisategureid siis mulle tuleb kohe meelde autokoolist õpetatu ehk siis autorooli ei tohi istuda väsinuna, autoroolis ei tegele muuga kui juhtimine, kui muutud hajameelseks siis teed pausi ja võtad kohvi jne. See kõik ongi viisakus kaasliiklejate suhtes ehk siis tahtmatult/tahtlikult tekitatud ohuolukorrad mida teised peavad liikluses siluma ja see tekitabki raevu.
Kõike ei saa taandada materjaalsetele asjadele "Kui on liikluskahju siis kindlustus maksab. Kui ei ole sõidad oma rada pidi edasi". See on nii rumal jutt, et kindlustus maksab kinni- olen ise olnud kolmes liikluskahjus kannataja ja just inimeste hajameelusest/muude asjadega tegelemisest ja see peavalu kindlustusega kemplemises (äkki olid ikka ise süüdi, et ei suutnud ära hoida seda, et keegi sulle sisse sõidab??), remonditöökodadega kemplemises tööde ulatuse ja kvaliteedi üle, taksodega sõitmises jne ei ole ainult materiaalne kahju- väga palju ebameeldivat asjaajamist mida ma alati püüan vältida. Võibolla ongi see minu traagika, et ma ei näe igas plekimõlkimises ärilist kasu (äge, et keegi teeb tasuta korda minu roostes külje) ja ma sõidan ühe autoga 5-7 aastat ja ei taha, et minu auto kahjude ajalugu poleks kirju nagu gayde lipp. Kusjuures eilsest päevast meenus kohe juhtum kus minu ees sõitis E39 touring mis rikkus tahtlikult 2 minuti jooksul vähemalt 5 liikluseeskirja, see teeb mind lihtsalt kurvaks, et selliseid mõtlematuid inimesi on nii palju kes suudavad kõik taandada ainult sellele, et "midagi ju ei juhtunud ja kui pauk käib siis kindlustus maksab kinni". Minu kodukandis on liikluspiirang 30 km/h ja seda põhjusega, kui seal ikka 60+ ga sõita ja pauk käib ja laps alla jääb, kas siis maksab ka kindlustus kinni?
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Eva »

Fakki näitamine võib lõppeda murtud sõrmega. Ma ei harrasta seda ise ja teistele ka ei soovita..
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas oo7 »

Pilt
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

Jaakk kirjutas: bmwtouringu väide, et inimesed on ekslikud roolis kuna on neid nimetatud lisategureid siis mulle tuleb kohe meelde autokoolist õpetatu ehk siis autorooli ei tohi istuda väsinuna, autoroolis ei tegele muuga kui juhtimine, kui muutud hajameelseks siis teed pausi ja võtad kohvi jne.
jah, täiuslikus maailmas keegi neist autoga ei sõidaks. me elame aga sellises maailmas, nagu ta on konkreetselt on ja tuuleveskitega võitlemise ainukeseks tulemuseks on stress ja närvitsemine ning tuuleveskitega võitlemine :lol:
Jaakk
Huviline
Postitusi: 666
Liitunud: 18.02.2009 17:00 05
Peamine sõiduk: BMW 525i E60 2007
Asukoht: Tartu, Raadi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Jaakk »

Selle enda narunäo lisamisega sa nagu tolereeriks seda, et normaalse ühiskonna osa on ka alko- ja narkojoobes sõitmine? Mina kui üdini külm ja kalk eestlane ei lähe üldjuhul närvi sellest kui keegi liikluses idiootsustega tegeleb, stress on minu jaoks pigem võõrsõna ja närvi ajab mind pigem iseenda eksimus kui kellegi teise rumalus.
Minu viite mõte oli siin pigem see, et selliseid inimesi ei peaks trahvima kes neid lihtsaid reegleid eiravad vaid lihtsalt load ära võtma aastaks ja uuesti autokooli (seegi toob riigikassase raha sisse) koos eksamite ja juhilubade taotlemisega.


pancho villa kirjutas:
Jaakk kirjutas: bmwtouringu väide, et inimesed on ekslikud roolis kuna on neid nimetatud lisategureid siis mulle tuleb kohe meelde autokoolist õpetatu ehk siis autorooli ei tohi istuda väsinuna, autoroolis ei tegele muuga kui juhtimine, kui muutud hajameelseks siis teed pausi ja võtad kohvi jne.
jah, täiuslikus maailmas keegi neist autoga ei sõidaks. me elame aga sellises maailmas, nagu ta on konkreetselt on ja tuuleveskitega võitlemise ainukeseks tulemuseks on stress ja närvitsemine ning tuuleveskitega võitlemine :lol:
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas paradiisivares »

http://www.pealinn.ee/uudised/parnumaal ... ine-n31036" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/k ... d=70905209" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja kes sellised eksimused kinni maksab?
there is no replacement for displacement
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

Jaakk kirjutas:Selle enda narunäo lisamisega sa nagu tolereeriks seda, et normaalse ühiskonna osa on ka alko- ja narkojoobes sõitmine?
hmm, absoluutselt ei taju seost, aga edu tuuleveskitega võitlemisel. paikusele ei saanud sisse aga ikka ei anna rahu? :D
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Eva »

pancho, pane üks sisutühi postitus veel. Ehk saad juba täna 4000 postitust täis.

Ma mõistan, et tunned end suure, tugeva, eksimatuna, kes tihtipeale liikluses ´inimlikke apse´teeb jne. Aga postitustele tuginedes ütleks, et kibestunud, lapsepõlves tihti tagakiusatud nolk, kes nüüd end verbaalselt tõestama kipub.
Ma olen oma elus nii palju psühholoogiale tuginevat kirjandust lugenud, et su profiil vastab teatud käitumishälbega arale inimesele, kes otsib endast nõrgemaid, keda materdada.
Ammu oleks modedel aeg sinu verbaalse kõhulahtisusega midagi ette võtta.
Selle asemel, et iseendale koguaeg vastu rääkida (jah olen su postitusi päris palju lugenud ja pilt selge), jääks äkki ühele kindlaks? Kui me siin kõik praegu oleks leidnud, et täiesti normaalne on liikluses idiootsusi teha ja teisi vigastada siis oleksid sa ka sellele vastu vaielnud ja leidnud, et see ei ole normaalne. Kas su eesmärk foorumis ongi **** ? Kui sa mittemillegiga elus rahul ei ole ja midagi mõistlikku öelda ei ole, äkki tõmbaks juhtme seinast ja läheks loodust nautima?
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

ja see "psühholoogiale tuginev kirjandus" ei ole õpetanud, kuidas iseendaga liikluses hakkama saada? nii kurb, nii kurb :cry:

põhjendamatult isiklikuks minek on suur osa liiklusraevust, kui mulle sellised asjad nagu igapäevane liiklemine niivõrd palju vimma valmistaks, siis... ah ei viitsi, loe oma raamatuid ja ole tige edasi :roll:
Suletud