Aidake liiklusraevu uurida!

Vaba teema
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Eva »

Vaata, inimene. Ilmselgelt sinu jaoks valmistab igapäevane liiklus ja isiklik elu niipalju vimma, et sa pead käima oma ´kõhulahtisust´foorumis teiste kasutajate peale välja elamas. Ma võin KAHE käe peale kokku lugeda inimesed, kellele sa lihtsalt ilma igasuguse põhjuseta turja oled hüpanud siinsamas foorumis.
Kas reaalselt julged ka oma lõugu niipalju lõksutada samade inimeste nina all? Ei julge, sest siis võib ju suure tõenäosusega vastu nina saada. Seetõttu ongi ju väga tore oma argust teiste peal välja elada. Võa oma ´suur ja tugev´isiksus mõnele kokkutulekule kaasa ja plõksi palju torust tuleb.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas pancho villa »

ahah. no nüüd saab lõuksi ka veel. ma parem lõpetan :lol:
Jaakk
Huviline
Postitusi: 666
Liitunud: 18.02.2009 17:00 05
Peamine sõiduk: BMW 525i E60 2007
Asukoht: Tartu, Raadi

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Jaakk »

Whoaa kutt, kuskohast sellist kontekstist välja rebimist õppida saab?
pancho villa kirjutas:ahah. no nüüd saab lõuksi ka veel. ma parem lõpetan :lol:
Nagu ma sinu vastustest olen aru saanud siis sa tegelikult isegi ei trolli internetis ja sa mõtledki nii nagu kirjutad- igaühe arvamus on talle oluline ja ma ei usu, et kogu see foorum suudaks seda muuta ja samas, pole ka vaja- nagu öeldud, erinevus rikastab. Tagasi tulles siiski algse teema juurde siis minul jääb sulle turvalist teed soovida ja proovi ikka vahest paar sammu elus ettepoole näha- ehk hoiab see mõne inimese närviraku alles ja viib meid parema ühiskonna poole.
Mis seda Paikuse politseikooli puudutab siis ma ei usu, et ka Mairold sinna kooli pürginud on, pigem hoolib oma kaaskondlastest: http://publik.delfi.ee/news/inimesed/ta ... d=71425481" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Aidake liiklusraevu uurida!

Postitus Postitas Annely »

Mulle tundub, et see teema on ka nüüd omadega ühel pool. Tõesti ei viitsi lugeda selgeltnägijate kommentaare ning läbi interneti pandud diagnoose. Siinse viimase lehekülje lugemisest üksi võib juba sellise raevu saada, et....



PS. Kui keegi arvab, et teema väärib jätkamist, siis motivatsioonikirja võib saata otse mulle.
Suletud