Millist firmat eelistada värvitöödeks??

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Egert84
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 17.12.2015 11:53 32
Peamine sõiduk: Bmw 525D 130kw AT
Asukoht: Vantaa-Tallinn

Millist firmat eelistada värvitöödeks??

Postitus Postitas Egert84 »

Terv.
Juhtus selline asi siis, sõideti tagant otsa mu e60-le õnneks nii õrnalt et värv sai kahjustada ainult süviti stange alumises servas. Kuna auto kriimuvaba (oli enne) siis pöördusin kindlustusse.Põhjustaja poole kindlustus PZU saatis mõned nn.koostööpartnerid. On kellelgi kogemusi antud ettevõtetega??? Või peaks ise valima nö.oma koha. Käisin kunagi lasnamäel lauluväljaku juures,ei mäleta firmat kuid seal teise auto tegid super korralikult ja läheks sinna tagasi. Tänud
Värvaltrans
Ammeco auto
Forte auto
Reval grupp
Hitech autoteenindus
Egert
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Millist firmat eelistada värvitöödeks??

Postitus Postitas prelude20 »

Värvali kohta kuulnud kiitust ja laitust.
Ammeco- ainult probleeme aga see oli aastat mitu tagasi. Võib-olla nüüd end parandatud.
Hitech- mu e36 tagastange värviti seal. Töökvaliteet ja kooste oli väga hea.
Teistega kogemus puudu.
hobo
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 19.10.2012 22:02 30
Peamine sõiduk: Liisingupill
Asukoht: Tallinn

Re: Millist firmat eelistada värvitöödeks??

Postitus Postitas hobo »

Hitehis lasin kunagi värvida oma E46 esistange. Tulemus jäi hea, mingit toonivahet ei jäänud ja asendusauto anti ka tööde ajaks.

Nimekirjas olevad ettevõtted on kõik OK mu arust. Ei tasu neid karta ega hakata ise otsima mingit kohta, kui reaalset põhjust pole. Mitmed neist teevad töid ka erinevatele margiesindustele.
Kasutaja avatar
geiz
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 28.06.2009 14:18 36
Peamine sõiduk: F31 M-Sport Estoril Blue

Re: Millist firmat eelistada värvitöödeks??

Postitus Postitas geiz »

julgen ka Hitechi soovitada, enda kunagisel autol tehti eeltööd ja värviti tagumine uks ning poritiib kadaka tee hitechis. töö kvaliteedi kohta ei oskaks ühtegi paha sõna öelda. olen nendega ka kahel hilisemal korral olude sunnil kokku puutunud ja kogenud väga head teenindust, kuigi nemad kasu pole teeninud :P
E30 318i, E46 320i M-tech I, E46 320d Edition 33, E60 530d LCI M-Sport, F31 320D M-Sport Estoril Blue
Kasutaja avatar
Kriisa H
Klubiliige - admin
Postitusi: 1775
Liitunud: 30.08.2006 16:35 05
Asukoht: Saaremaa

Re: Millist firmat eelistada värvitöödeks??

Postitus Postitas Kriisa H »

hobo kirjutas: asendusauto anti ka tööde ajaks.
Asendusauto kohta peaksid koheselt teada andma, kui aja kirja paned tööde jaoks :) Endal jäi selline asi tartus just sellepärast saamata :)
Vasta