Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Vaba teema
Kasutaja avatar
h.m.m
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 22.09.2013 17:31 49

Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas h.m.m »

Tere, probleem selline, et ületasin kiirust. Ma tahaks teada kui kauaks load ära võetakse, kuskilt välja sellist asja ka ei anna lugeda, veel et rahaline trahv kui suur tulla võib, maksimaalne 200 ühikut vist ?
Kiiruseks 157+-8. Ületas kiirust mitte vähem kui 39km/h. (puhja mägi)

Jäin hiljaks selle **** libedakoolitusele.
Okei esimese trahvi neelasin alla, et nojah juhtub, libedakoolitusele lõppkokkuvõttes kah ei jõudnud.
Siis mõtlesin, et sõidan tõrva mnt kaudu tagasi ja vennad vahtisid seal lõunaka ringi taga ja ei näinud kah no mingi sara oli lihtsalt täpselt enne bussipeatust nende taga ära koolenud ja no siis maitea kas auto liiga kiire aga uuesti vahele sama politsei :shock: ja 50 alas 80km/h+-3.

Kas keegi oskab aidata paar sõna öelda mis siin teha annaks, saan aru, et seda otsust saab kohtu kaudu edasi kaevata, siis saaks veidike seda aega pikendada.
Veel oleks vaja kahetsuskiri kirjutada. Mida seal rääkida võiks ? Et kui load ära võetakse siis las prokurör tuleb mulle ise hommikul järgi ja viib koos ranitsaga kooli ?
siim78
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 31.08.2012 18:45 50
Peamine sõiduk: X5
Asukoht: Vasalemma

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas siim78 »

Kui veel "roheline" ja load ära vöetakse, siis pead arvestama ka järelkoolitusega pluss uued ARK eksamid ja lehe staaš algab ka otsast peale. Ära vöivad vast vötta kuni kuueks kuuks. Enamasti piirduvad kolme-neljaga.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas Eva »

Selle peale ütleks, et loll on ikka valus olla. Libedakoolitus? Ehk siis sul on esmased load, mis võetakse ära ja pead uuesti kooli minema....kunagi. Kirjutada võid ju midaiganes ja kohtusse ka minna aga lubadest sellise kiiruseületamise juures jääd sa ilma nagunii.
Pealegi..ütleks selle peale paras ja annaks peksa ka veel takkaotsa.

http://www.mnt.ee/liiklusseadus2011/?q=node/16
https://www.riigiteataja.ee/akt/117032011021?leiaKehtiv
https://www.politsei.ee/et/nouanded/lii ... maarad.dot
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas ttsys »

Teoreetiliselt:
su isana vestleks sinuga, mitte pikalt aga eluliselt;
su emana kaitseks sind nii, et tükid lendavad, kes sulle liiga üritab teha;
su vennana soovitaks sul... uus tegevus leida, millele pühenduda või mõne toreda tüdrukuga tutvuda, kes maailmapilti avardab;
su õena... sarnane, mida 1 Eva siin kirjutas;
su advokaadina teeks sind ja su pere professionaalselt (natuke) vaesemaks;
...
prokurörina: "laseks maha".

Kirjutada on soovitav. Mina soovitan kirjutada seda, mida see tegu teistele inimestele sinu ümber tegi ja teeb. Analüüsi seda tegevust ja anna enesehinnang enda käitumisele ja ka sellele, mida sa sellise teoga eeskätt oma lähedastele põhjustad. Karistuse oled ära teeninud. See on selge. Edasine sõltub sellest, mis hinnangu suudad oma teost koostada. Seda kindlasti arvestatakse ja veel: hoidu eneseõigustustest. Need töötavad su ema ja võibolla parema sõbra peal aga mitte seal, kus sul vaja ning kasulik. Selliseid päevi on pea igal inimesel, et mittemidagi ei tule hästi välja. On ütlus: pole 2-te ilma kolmandata. Vot see on sinu jaoks täna kõige olulisem. Tee endast parim, et kolmandat ära hoida või seda ei juhtuks. Oled noor. Edu ja sa saad sellest üle!
Kasutaja avatar
icedog
Huviline
Postitusi: 794
Liitunud: 27.10.2009 12:53 25
Peamine sõiduk: e 46
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas icedog »

Munad võtavad maha sellise kiiruse eest! Kohus võib-olla jätab ühe munandi alles. ;)
Tööd ma ei karda. Olen töö juures isegi maganud!
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas ..heigo.. »

Ma ausalt öeldes ei näe, et siin kahetsuskiri midagi aitaks, kui samal päeval uuesti nii suure ületamisega vahele jäid. Ilmselgelt sa õppust ei võtnud esimesest korrast.

Kohtusse võid kaevata, saad 3-4 kuud armuaega, aga arusaamatuks jääb, mida sa kohtusse kaebad? Ma näen, et sellise pideva rikkumise eest tuleks maks karistus määrata, kohtus teeksid end lihtsalt lolliks.

Võid kiirusmõõdiku ja antenni seerianumbreid võrrelda taatlemisandmetega, äkki veab :lol:
M3
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas paradiisivares »

3-6 kuud jalamees + trahv ka. Siis tipatapa tagasi autokooli ja ark eksamitele. See, kuidas sa kooli või kuhuiganes saad, ei koti ei prokuröri ega ka kohtunikku....juhiload on privileeg mitte põhiõigus. Kohus võtab muidugi arvesse seda, kui juhiload on otseselt seotud elatise teenimisega....näit. kutselised autojuhid.... samas 2 korda kiirusega 1 päevaga korralikult orki lennates ilmselt ei aitaks see neid ka.
there is no replacement for displacement
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas MargusA »

mis???tahavad paar tuhat trahvi saada ja ei lase autoga lapsel koolis käia....on ikka seadused tänapäeval....Sul mingi marsuudikas ei sõida seal või????
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas Tauri_J »

Siin ei ole midagi enam teha.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas ttsys »

Kui seda soovitust järgid ning lähed seda teed, et politsei töös hakkad vigu otsima siis unusta igasugused muud endapoolsed täiendavad selgitused kohe ära, sest selline hoiak demonstreerib ainult seda, et sellest kõigest ei ole vajalikke järeldusi tehtud ning kui väidad, et midagi kahetsed siis see on võlts. Võlts käitumisega tõmbad enda peale seaduse jõu täieliku realiseerimise ning sellega nõustub armutult ka kohus.
Ainult väga head advokaati kasutades võib see õnnestuda aga ka siis on samad "vardad ahjus".
..heigo.. kirjutas: Võid kiirusmõõdiku ja antenni seerianumbreid võrrelda taatlemisandmetega, äkki veab :lol:
Kasutaja avatar
..heigo..
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 22.09.2009 11:53 24
Peamine sõiduk: e36 universaal

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas ..heigo.. »

Minu arust näitas teine sarnane rikkumine samal päeval, et vajalikke järeldusi pole tehtud. Siin ei aita enam kahetsemine midagi.

Olgem ausad, enamus kahetseb vahelejäämist, mitte seda, et rikkumise toime pani.
M3
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas ttsys »

Kõik sõltub rikutuse astmest. Noorel inimesel on oluliselt rohkem eeldusi ja võimalusi kasvõi uue jalaga alustamiseks, sh seaduse esindaja poolt "krediiti saada". Ajalooga kangelastel loomulikult asjas/kaasuses oluliselt teine kaal.
Noore ainus "eelis" ongi usutavalt rumal olla ja seda tunnistada-kahetseda. Praktika on seda näidanud, et kui on põhjust kedagi uskuda siis seda ka tehakse.
Kasutaja avatar
h.m.m
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 22.09.2013 17:31 49

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas h.m.m »

margusa kirjutas:mis???tahavad paar tuhat trahvi saada ja ei lase autoga lapsel koolis käia....on ikka seadused tänapäeval....Sul mingi marsuudikas ei sõida seal või????

Sa nagu räägid reaalselt ? Laps võib enduro endale osta ja sellega yle põllu seadusele keskmist näidata selleasemel, et riigikassat täita, kahetsuskiri on saadetud ja sealt tuleb siis otsus kas suur trahv ja allies jäävad load või vastupidi. Tänud omakorda kaasmōtlejatele ja soovitus andjatele !!

Marsuudikaga sõidaks küll kui 4km tyhja istuks alati mõne lohakaga ja saaks Sama päeva õhtul trenni sellega.
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas MargusA »

Reaalselt teadsid ju et rikud eeskirju.Kergeim karistus ongi nagu enne kirjutati et load võetakse ära ja saad trahvi kaa.See et keegi kuskil enduro vms.ei puutu ju asjasse.Selleks ma ei sõida ka kiiremini kui tean et palju raha mul on.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2086
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas BumBum »

10pluss aastat tagasi maanteel, vahtralehed, 50 millegiga üle. Esimene trahv ja öeldi, et kui 12 kuu jooksul veel sarnane kiiruseületamine tuleb, siis load hoiule.
Suhtumine nüüdseks on palju tõsisemaks muutunud ja samal päeval veel teine trahv osta saada.
Võid kuldsest börsist juba jalgrattaid vaatama hakata.
Kahetsuskiri on selline huumoriteema rohkem. Kunagi sai vesteldud ühe inimesega, kes nende kirjade põhjal otsuse teeb. Kes andekama vabandusega lagedale tuleb.
markedmen
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 28.09.2014 20:07 27
Peamine sõiduk: BMW E60 525d

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas markedmen »

Ma tõsiselt loodan, et nad võtavad sult need load ära. Selline debiil ei tohiks üldse liikluses ollagi, mul on sügavalt savi mis su põhjuseks võib olla, kuid kui sa niimoodi teisi ohustama hakkad siis vahele jäädes ole mees ning vastuta täiega.
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas paradiisivares »

See kahetsuskirja kirjutamine on iseenda aja sisustamiseks vb hea küll....kasu sellest pole kopka eestki. 10 a tagasi olid seadused palju leebemad ka kiiruse ületamiste suhtes. Hetkel peaks vist asi olema nii, et ületamine alates 20 km/h on juba õigus load ära võtta.....otsustab komisjon...... ületamine 40 km/h võtavad kindlasti ära. Raskendavaks asjaoluks on hetkel kapsaleht ja eriti raskendavaks on samal päeval 2 korda vahele jääda. Seda loevad retsidiivseks käitumiseks. Küsimus pole selles, et kas võtavad ära, vaid kui kauaks võtavad ja palju trahvi või ÜKT väänavad. Kohtusse pöördumiseks ei näe ma siin mingit alust, vaevalt seda üldse kohus menetlemagi hakkab. Osta omale mingi vanainimese perevagun....näit opel omega ja kaabu....hoiad madalat profiili kuniks load hoiul. Niisama ajaviiteks ei torgi sind ükski ment kui ise põhjust ei anna..... Elad selle aja vaikselt üle ja elu läheb edasi.....positiivsest küljest saad vb madalat profiili hoides aru, et see ajavõit kihutamine vs. legaalne kiirus on tegelikult kaduvväike.
there is no replacement for displacement
Kasutaja avatar
Tauri_T
Huviline
Postitusi: 729
Liitunud: 20.12.2012 15:45 14
Peamine sõiduk: F31 320d M-pakett 13.
Asukoht: Läänemaa

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas Tauri_T »

Selle peale oleks pidanud ennem mõtlema, et ilma lubadeta sa autoga kooli ei sõida.
Kasutaja avatar
h.m.m
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 22.09.2013 17:31 49

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas h.m.m »

Tänud kaasmõtlejatele.
Täna tegin kerge 200km otsa, kordagi kiirust ei ületanud ja tehti trahvi naelrehvide pärast 70eur. :arrow:
Aga 90 ja püsikas peale siis jääb see jalg tagaplaanile ja saab loodust vaadata.
Sain teada, et sõber sai 180ga radarisse ja tehti ainult rahaline trahv 800eur.

Eks nädala pärast saan ma teada mis saama hakkab.
Aga täna isegi politsei tagapingil menetlust kirjutades, ütles et see lubade vahetuse ajal trahvi saamine on nullist alustamine. Nael kummi.. :D
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas Henri. »

Selliste soojadega sõidad naelrehviga? Lisaks veel see kahekordne kiiruseületus samal päeval.. Loodetavasti sa vähemalt lubadeta edasi sõita ei plaani ning võetakse need sult pikemaks ajaks. Tundub, et sa võiksid mõnda aega järele mõelda, enne kui tagasi liiklusesse suundud.
Mrko
Huviline
Postitusi: 400
Liitunud: 22.08.2012 20:04 29
Peamine sõiduk: E60 530d
Asukoht: Pärnu

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas Mrko »

h.m.m kirjutas: Sain teada, et sõber sai 180ga radarisse ja tehti ainult rahaline trahv 800eur.
:D

Loll jutt suu tagasi, kui just onupojapoliitika mängus polnud. Kas mitte üle 50km/h kriminaalasjaks ei lähe. Omal tuttav sai just eelmine nädal välja. Istus 20päeva 56km/h +-8 ületamise eest.
Eva
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 16.11.2014 16:27 16
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Järva/Harju/Rapla/Mulgi

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas Eva »

Mingi kevadine rullnoka eri või?
Sa hmm saad nagu aru ka mida sa teed või tunned ennast koos oma sõpradega surematute goljatitena? Väga kõvad mehed, et suudate kiirust ületada ja sellega veel KELKIDA? Sõita ei oska kopika eestki aga liiklusesse potensiaalsete mõrvaritena olete kõvad mehed minema???
Ma nii loll oleks siis hoiaks üleüldze oma moka alla muru juurte piiri.
Teiesugused tattnokad võiks jäädagi ilma lubadeta, sest ilmselt ei õpita oma vigadest ja veelvähem õpitakse sõprade vigadest.

Nagu ttsys ütles..oleks ma sinu õde ma annaks sulle peksa..Kuna ma aga olen vaid mina, siis annaks naeltega varustatud kurikaga..
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
BMW 750ILA, BMW 730D, Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
tfv
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: 09.08.2013 14:16 35

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas tfv »

ebanormaalne :D
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas Annely »

Mrko kirjutas:Kas mitte üle 50km/h kriminaalasjaks ei lähe. Omal tuttav sai just eelmine nädal välja. Istus 20päeva 56km/h +-8 ületamise eest.
Ei lähe. Arest on ikkagi viimane variant neile, kes on süstemaatilised rikkujad ehk kellel liiga mitu sarnast karistust juba all ja on näha, et midagi muud enam ei aita. Mitte et see arest ka mingi võluvits oleks, aga mõne mehe paneb ehk elu üle järele mõtlema.
See on aga selge, et ühiskonnas on alati mingi väike protsent neid ajuhiiglasi, kes ei saa ega hakka kunagi aru saama, miks on inimkond välja mõelnud mingid reeglid ja eeldab neist kinnipidamist. Ikka on 'mentid kukked' või 'jalg kukkus pedaali peale' ...
Frodo
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 12.05.2014 14:15 44
Peamine sõiduk: E30 325iT , E34 525i
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas Frodo »

Nii suured kiiruseületamised ühe päeva jooksul on ilmselt küll nullist alustamine jah.
Ise sain paar päeva ennem vahtrakate läbisaamist +51, mille hea jutuga saab alati natuke madalamaks rääkida ;) Kokkuvõttes sain +39 ja pidin ainult arki teooria uuesti tegema. Trahvi saab ju tänapäeval päris pikaks ajaks võtta järelmaksule :roll:
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas porku »

Koolis käimine on küll viimane asi mille pärast sul load alles jäätakse.. said enne lubade saamist koolis käidud saad edaspidi ka..

Aga üldiselt Mis **** moodi on üldse võimalik ühe päeva jooksul kaks korda radarisse kimada, sealjuures mõlemal korral päris tublisti üle lubatu ja siis veidi aeg hiljem jälle seadustele sülitada ja süüdimatult naelrehviga kimada.. **** kaku välja need naelad kui suvekaid osta ei raatsi.

Krooni aja lõpus õnnestus ka kapsalehega radarisse kimada, täiesti kogemata sealjuures, õuealale 50-nega sisse ja märki tähele ei pannud, sain oma 1020 krooni trahvi ja jäin ikka kooli hiljaks ( vaata ja naera see on mingi 70€ ? :lol: - Eluks ajaks jääb summa meelde, keegi mu trahve ei maksnud ise kooli kõrvalt ajasin pappi kokku, et kiirmenetluse raha kahe nädalaga kinni maksta).

Peale seda sõitsin ikka päris tükkaega korralikult ja otsisin märke taga, et mitte uuesti trahvi saada..
vägisi tekib tunne, et süüdimatuid nolke lendab liikluses ringi keda ei huvita isegi mitte karistus, sest rahatrahv on savi, sest mida seda maksta on (vanemad taovad rahuliku südamega kinni?).

Ise ma ei julge ülde enam üle lubatu sõita, trahvid on ikka päris korralikuks väänatud, krimka kerge tulema jne.
Peale möödasõite kibe kiirelt piirkiirusesse tagasi ja sellega need ületamised lõppevad..

Müstika ma ütlen...
janek p
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 28.11.2012 20:44 46
Asukoht: Viljandimaa

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas janek p »

h.m.m kirjutas:Tänud kaasmõtlejatele.
Täna tegin kerge 200km otsa, kordagi kiirust ei ületanud ja tehti trahvi naelrehvide pärast 70eur. :arrow:
Algul oli mull sust isegi natuke kahju,ma ise ka kunagi noor olnud!Aga sellisel ajal naeltega sõita,enam ei ole kahju.Ma loodan et sa võtad nüüd natu õppust,edasiseks eluks..........
E 39
iffiff
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 11.05.2014 22:57 06
Peamine sõiduk: e91 m47

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas iffiff »

see tundub nii jabur, et hakka või arvama, et h.m.m trollib siin.
kõige targem oleks tegevusi nii planeerida, et kiirust ei pea ületama. kui juhtub(!) olukord, et naine tagaistmel on sünnitamas siis tõesti võib natuke gaasi juurde vajutada, muudel juhtudel on kiiruseületamine põhjendamatu.
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas porku »

iffiff kirjutas: juhtub(!) olukord, et naine tagaistmel on sünnitamas siis tõesti võib natuke gaasi juurde vajutada, muudel juhtudel on kiiruseületamine põhjendamatu.
Jutt jumalast õige, kuigi.. seda saab ka suht planeerida, ega see sünni tegevus nüüd sekundiga ka ei käi, üldiselt naised saavad aru, et nüüd hakkab jama pihta,

Aga jah ärevusest läheb sõit ikka "veidi" kiiremaks - omad kogemused. :lol:
Kasutaja avatar
zaddam
Huviline
Postitusi: 211
Liitunud: 03.05.2009 23:28 12
Peamine sõiduk: BMW X5 e53 3.0d
Asukoht: tallinn

Re: Trahv ja juhilubade äravõtmine.

Postitus Postitas zaddam »

Mrko kirjutas:
h.m.m kirjutas: Sain teada, et sõber sai 180ga radarisse ja tehti ainult rahaline trahv 800eur.
:D
Loll jutt suu tagasi, kui just onupojapoliitika mängus polnud. Kas mitte üle 50km/h kriminaalasjaks ei lähe. Omal tuttav sai just eelmine nädal välja. Istus 20päeva 56km/h +-8 ületamise eest.
Ei lähe kriminaal asjaks, juhtus kehvasti vedama ja sain ka hiljuti radarisse suurema numbri.
165 olid näinud, 155 said fikseeritud radarisse +/- 5 ja kirja läks 150 90ne alas, ehk siis 60km/h üle piirkiiruse.
Eelnevalt all polnud ühtegi kehtivat rikkumist ja sai kohapeal kiirmenetlusega miinimumi, mis teha said, ehk 400 euri.
Vasta