Vaimsed invaliidid

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

jääb mulje nagu ei oleks parklas ühtegi kohta. enivei. iisak üritabki seletada et pahameel jääks inimetes ära kui seal ukse ees parkival autol on silt väljas.

ps. enda peale ei tõsta kisa kuna ei riku LE, kui, siis puhtalt hajameelsusest.
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

aise kirjutas:pange lukku see jura, vastik lugeda.
Word!
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

renxxx kirjutas:
hollow kirjutas:
iisak kirjutas:K***t lõpetage ükskord see "kiirustamise" jutt ära. Jube kaotus on küll auto 25meetrit eemale parkides 20sekundit kõndimise peale kulutada. :evil:
Kui on vaja pidevalt poe ukse ees seista kauba peale-maha laadimiseks siis kas on raske printerist üks A4 leht välja lasta kirjaga "Kauba laadimine". Ja olekski kõik korras. Ma ei usu,et leidub mõni inimene,kes sellise lihtsa selgituse peale kiunuma hakkaks. Ka mul on tunne,et kõige vihasemad "õigustajad" on ise samasugused pohhuistid kelle lõpuks "argumentide" lõppedes enam muud pähe ei tule kui mõnitama hakata stiilis "joobnud kirikupapp" ja nii edasi....
Masendav kaader :cry:
Ei tea... minul ei ole autos printerit... samuti kui sa sõidad poe treppi, et aapteekist osta nomaeitea... insuliini, sest on juhtunud inimlik äpardus ja see on sul ennem otsa saanud kui sa oled saanud oma tagavarasid täiendada. kasuta natuke fantaasiat miks võib kellelgi kiire olla... see võib vabalt olla elu ja surma küsimus kellelegi... ja sealjuures ei ole auto margil ja hinnal mitte mingisugust vahet.
Kõik on ilus ja tore, kuid selliseid hädajuhtumeid ei ole sul päevas 100:100 ! Loomulikult on raske eristada selliseid juhtumeid. Ühesõnaga kui on inva koht, siis palun ära pane on sara sinna. Kui sind tõesti midagi sellist ei vaeva, kellele see koht tegelikult mõeldud on.

Pildistamise koheapealt nii palju,et kaamerga ringi jooksma ei hakka. Aga kui krt võtaks mõni "debiil" tõesti ette jääb, siis teen selle kasvõi telefoniga ära. Kui sedagi viitisib. Need, kes aga hobiga kohe pildistavad...Andke minna ! :D Küll keegi ükskord need tiblad ka käsile võtab.

PS! Mees,kes soovitas mul siin koera ja naist hankida.Kasuta PS-i , kui midagi isiklikku on öelda.Umbes lahmimine võiks "lasteaia aegadesse" jääda.
kuna arvuti pani pange ketkel kui olin siia pika kirja sisse toksinud, siis vastan lühidalt... see koera ja naise jutt käis su pihta juhul kui sa muud ei tee ja käidki parklas pildistamas neid kes sõita ei oska.... naise ja koera kõrvalt sul tõenäoliselt seda aega ei oleks.

rocca parklas saaks päevas päris mitu(kümmend/sada/tuhat) pilti LE rikkujatest... kes ei näita suunda, kes ei tunne paremakäe reeglit, kes pargib viltu või valesse kohta, kes sõidab liiga kiiresti... miks te neid siis ei pildista? valesti parkija on kõige leebem rikkuja nendest... mul iga õhtu tahetakse vasakust uksest sisse sõita, sest jobud ei tunne paremakäe reeglit... olen avastanud, et lihtsam on lasta nad oma heas ja õiges usus mööda sõita kui hakata taga ajama oma paremakäe reegli õigust... aga ükskord saab mõõt täis, ostan volga ja lähen sinna parklasse neid õpetama... sõidan lihtsalt ette ja las nad siis remondivad oma autosid

igaljuhul elage oma elu... sellisteks asjadeks oma politsei ja parkla turvamehed/naised... kui see ei ole teie töö, siis minge ja tehke oma tööd mitte ärge käige aparaat peos ja raisake aega mõttetustele. see sinu pilt ei tõesta mitte kellelegi mitte midagi... sa ei tea miks see auto seal seisab sellel inva kohal... võibolla tõesti ta sõidutab oma S klassi mesaga invaliidist vanaema... aga kuna vanaema käib kord 10 aastajooksul väljas sellepärast ei ole ka märki autol.

olge tolerantsemad ja jätke ruumi ka enda eksimustele... või kui te kirute ja nõuate teistelt perfektset käitumist, siis alustage iseendast... nagu piiblis öeldud... kes teist on patuta visake esimene kivi;)
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

kait kirjutas:jääb mulje nagu ei oleks parklas ühtegi kohta. enivei. iisak üritabki seletada et pahameel jääks inimetes ära kui seal ukse ees parkival autol on silt väljas.

ps. enda peale ei tõsta kisa kuna ei riku LE, kui, siis puhtalt hajameelsusest.
oled sa 100% kindel et ei riku LEd?
teaduslik fakt et 99% autojuhtidest rikub LEd päevad keskmiselt 6 korda... kes leebemate punktide vastu kes räigemate vastu
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

diislijoodik kirjutas:
Indrek_M kirjutas:Kõlab nagu "omast arust" intelligendikesed üritavad põhjendada miks nad käituvad nagu matsid :lol:
Mõni põhjendus on isegi andekas :)
Kui argumendid hakkavad lõppema, siis peab midagi intrigeerivat lajatama :mrgreen:
Ma pole midagi argumenteerinud :lol:
Viskasin lihtsalt sahmaka õli tulle. Eks kes tundis puudutatuna, see tundis ...
Edu :)
Indrek
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

Härjad ja daamid...Lõpetame selle ära.Enne, kui tüli taevani. Suht kehva närvikavaga ka teine siin :D Pärast krt võsapetsi saates või krimis saate vaadata mind, kuidas nahutas ajuinvaliide.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

renxxx kirjutas:Pärast krt võsapetsi saates või krimis saate vaadata mind, kuidas nahutas ajuinvaliide.
Samas oleks see pagana positiivne kui X5-mees saab jala käidud ja mingi kirstu omanik ei saa ;)
Siinkohal pole ma nõus, et invakohtadele pargivad ainult kallite autode omanikud - on seal ikka no igasuguseid rappeid pargitud :)
Indrek
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

renxxx kirjutas:Härjad ja daamid...Lõpetame selle ära.Enne, kui tüli taevani. Suht kehva närvikavaga ka teine siin :D Pärast krt võsapetsi saates või krimis saate vaadata mind, kuidas nahutas ajuinvaliide.
nõus... nii palju kui on inimesi on ka arvamusi... ise olen seda meelt, et kui ikka ei ole isiklikult näinud et sealt invakohale parkinud autoroolist tuleb välja terve inimene, siis ennem ei maksa vehkima hakata, sest tõesti paberimajandus eestis ei käi nii kiiresti, et kui ma ühelpäeval saan jala kipsi, et siis teisel päeval mul kohe see inva märk oleks käepärast võtta...
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

hollow kirjutas:oled sa 100% kindel et ei riku LEd?
teaduslik fakt et 99% autojuhtidest rikub LEd päevad keskmiselt 6 korda... kes leebemate punktide vastu kes räigemate vastu
seal on vahe sees kas rikutakse kogemata või teadlikult. näiteks invakohale pargitakse üldiselt ikka teadlikult.
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

Indrek_M kirjutas:Samas oleks see pagana positiivne kui X5-mees saab jala käidud ja mingi kirstu omanik ei saa ;)
Niikaua kuni mu pool eeslijõudu edasi veab, võin jalutada. Aga eks ikka üritad uksele lähemale. Ei vaidle vastu.
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

hollow kirjutas:
renxxx kirjutas:Härjad ja daamid...Lõpetame selle ära.Enne, kui tüli taevani. Suht kehva närvikavaga ka teine siin :D Pärast krt võsapetsi saates või krimis saate vaadata mind, kuidas nahutas ajuinvaliide.
nõus... nii palju kui on inimesi on ka arvamusi... ise olen seda meelt, et kui ikka ei ole isiklikult näinud et sealt invakohale parkinud autoroolist tuleb välja terve inimene, siis ennem ei maksa vehkima hakata, sest tõesti paberimajandus eestis ei käi nii kiiresti, et kui ma ühelpäeval saan jala kipsi, et siis teisel päeval mul kohe see inva märk oleks käepärast võtta...
Seda nüüd ka muidugi.
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

hollow kirjutas:
iisak kirjutas:Luba,et ma tsiteerin sind:
Hollow kirjutas:"näiteks kui ma toon poodi kaupa laost... praegu on rocca keskuse tagune kinni seega ma sinna ei saa autoga sõita, et tagant uksest kaupa sisse tuua... seega pean tooma eest ukses... kui mul on aga auto täis kaupa, siis kuskilt kaugelt parkla servast tassida ja 15 korda joosta auto ja poe vahet... sealjuures nii tulles kui minnes vaja uksed sulgeda ja avada... ma arvan, et on ikka küll vahet... samuti toob vahest ülemus kaupa... ta sõidab touaregiga... ma ei usu, et ta inva kohale pargib... aga täiesti poe ukse ette kõniteele on küll sõitnud... ja siis?"

Kui sa seda pidevalt siis leia oma "ülitihedas päevakavas" 2minutiline auk ja prindi sellise kirjaga paber välja. Ja tee kingitus ülemusele ning tee copy ka talle. Nii lihtne see ongi!
ma ootasin millal sa küsid, et seda... ma ei too nimelt igapäev kaupa... vahest juhtub, et see kes kaupa toob ta on kuskil liikluskeerises ja lihtsalt ei jõua tuua.. vahest helistatakse vabal päeval ka küsitakse kas saan hädast välja aidata ja kauba poodi viia... ise olen samal ajal kuskil keset liiklust... laos ei ole printerit... kui ma aga lähen esimene kord laost poodi ja poes prindin välja selle "lipaka" siis selle ajapeale on jõutud arvatavasti 5-6 korda pildistada ja pärast ei teagi keegi, et inimene läkski tooma seda kirja sinna akna peale vms. aga nagu ma ytlesin... ise pargin auto alati uksele kõige lähemale parkimis kohale kus on vähemalt 3 vaba kohta... ei otsi seda yhte tyhja mulku kuhu ennast vahele pressida... aga on erandeid kus tõesti sõidan treppi ja ei juhtu sellest midagi... LE's näpuga järge ajama olete kõvad mehed aga kui paljud teist LEd päevas rikuvad? miks te siis enda peale kisa ei tõsta.
Nagu ma ütlesin on täiesti taunimisväärne parkida inva kohtadele... samas kui mõni sõidab kõnniteele või pargib yle 2 parkimiskoha risti tee äärde kui tal on sedasi lihtsam/kiirem kaupa tuua/viia või surevale sõbrale rohtu tuua, siis jummala eest... kas sind tapab ära see kui ta pargib seal 1-2 minutit?

nii muuseas LEs on punkt mis lubab sõita/parkida kõnniteel tööülessandeid täitval autol.

Aga siis tee nii, et oleks selgelt näha, et sa täidad tööülesandeid. Muidu hakkavad kõik väidetavalt "tööülesandeid täitma " ja pargivad poetreppidele. Ja tõesta siis ära, et sina täitsid oma ülesandeid ja nemad mitte. Ei ole sul ju raske seda sildiksest kasvõi praegu printida (hädajuhtudeks) ja muide- selle õigustamise asemel siin, oleksid sa võinud seda juba väga ammu teha!
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

aga aegajal koristatakse ka autot... igasugune paberi kuhi mis sinna tekib saab ka välja visatud... nagu ma ytlesin... vahest juhtub kord kuus vahest kord 3 kuujooksul...

mina tõestan ära selle hetkega... mul ju töö leping on olemas mis näitab, et ma töötan rocca keskuses... tähendab täitsin tööülessandeid

suvaline kes poodi läheb tal on see märkimisväärselt keerulisem

EDIT: sinna takkapihta veel see ka ,et viimase 3 aastajooksul on mul olnud 5 erinevat autot... ja praegu on neid 2 mis ma pean siis igasse autosse tegema mingi paberivabriku?
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Nojah, kui üks poaberileht su jaoks paberivabrik on.
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Kairi kirjutas:Nojah, kui üks poaberileht su jaoks paberivabrik on.
hetkel sitaste ilmadega auto küll seest sitane... agamida sa mu autost kunagi ei leia on igasugu paberilipakad... bensu tsekid, poe tsekid, märkmepaberid jne... ja ei saa seal olema ka yhtegi paberit mis viitab sellele, et ma tööd teen... kui kellelegi jääb ette ja helistab sellepärast politseisse ja politsei mulle helistab, küll ma siis seletan politseile, et ma teen tööd ja mul on selleks seal õigus olla...

siinkohal mainin ka ära, et auto pargin kõnniteele ainult kauba tassimise ajaks... peale seda panen auto ikka parkimis kohale;)
Kristo_V
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02.11.2007 16:19 56

Postitus Postitas Kristo_V »

ausalt öeldes oleks endal häbi, kuhugi invakohale parkida, ilma põhjuseta.
BMW 530 da
M:Audi A8 varuosadeks
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

hollow kirjutas:küll ma siis seletan politseile, et ma teen tööd ja mul on selleks seal õigus olla...
Ongi juba kohe õigus või? Ma saan aru, et on süüd leevendav põhjendus ... aga juba õigus kohe, lahe.
Poes käies tassime me kõik kaupa - müüjad autost poodi, ostjad poest autosse :lol: Kõik, mis sina poodi tassid, tassivad ostjad ju välja tagasi ... kust see piir jookseb siis? Kui raske asi peab olema, et võiks oma auto ukse ette ajada? ;) Kas selline pisem naisterahvas võib ajada lähemale kui musklis isane? ;) Või milline see kriteerium on, et oleks õigus ;)
Viimati muutis Indrek_M, 11.01.2008 16:09 28, muudetud 1 kord kokku.
Indrek
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Üks looke,mis minu meelest ideaalselt siia sobib:
Loeti Hundile moraali,et ta enam lambaid ei puutuks.Hunt kuulab pea viltu jutlust,noogutab kaasa arusaava näoga ja ütleb:"Kas lühemalt ei saaks,lambad liiguvad juba mäe taha peitu!"

Ühesõnaga me võime rääkida ja rääkida ja selgitada käitumisreegleid ja eetikast aga midagi ei muutu. Mõnel on põhimõtteline vajadus tõestada tõestamatut ja leida oma enamuse silmis taunitavale teguviisile vabandusi...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

No sellest teemast saab hea kokkuvõtte inteligentsi omamisest BMW omanike seas. Ülejäänud sõitku invasõidukitega. Kus on öeldud, et kaubalaadimiseks võib sõita invakohale!? Samas tean ühte invaliidi, kes ei pargi sihilikult invakohale ja püüab solidaarne olla teiste liiklejatega. Tal on nimelt selline füüsiline puue, et ta saaks kohe selle tõendi aga minuteada pole ta seda väljavõtnudki, kuigi auto on käsijuhtimiseks ümberehitatud. Siin aga käib jutt VÄRDJATEST kes on risuks teistele kaelas.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Indrek_M kirjutas:
hollow kirjutas:küll ma siis seletan politseile, et ma teen tööd ja mul on selleks seal õigus olla...
Ongi juba kohe õigus või? Ma saan aru, et on süüd leevendav põhjendus ... aga juba õigus kohe, lahe.
Poes käies tassime me kõik kaupa - müüjad autost poodi, ostjad poest autosse :lol: Kõik, mis sina poodi tassid, tassivad ostjad ju välja tagasi ... kust see piir jookseb siis? Kui raske asi peab olema, et võiks oma auto ukse ette ajada? ;) Kas selline pisem naisterahvas võib ajada lähemale kui musklis isane? ;) Või milline see kriteerium on, et oleks õigus ;)
ostjad ei tööta selles poes ja ei tee tööd ostes kaupa ja tarides sead autosse... minu töökohustuste hulke käib ka kauba poodi toomine seega on see minu töö
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

kollerimees kirjutas:No sellest teemast saab hea kokkuvõtte inteligentsi omamisest BMW omanike seas. Ülejäänud sõitku invasõidukitega. Kus on öeldud, et kaubalaadimiseks võib sõita invakohale!? Samas tean ühte invaliidi, kes ei pargi sihilikult invakohale ja püüab solidaarne olla teiste liiklejatega. Tal on nimelt selline füüsiline puue, et ta saaks kohe selle tõendi aga minuteada pole ta seda väljavõtnudki, kuigi auto on käsijuhtimiseks ümberehitatud. Siin aga käib jutt VÄRDJATEST kes on risuks teistele kaelas.
kas ma olen maininud invakohale sõitmist... minumeelest ma juba mitmendas postituses mainin kaubalaadimise ajaks parkimist kõnniteele
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

Kui invakohale pargitakse, siis üldjuhul on selleks ka mingi põhjus. Kui seal parkiv tegelane teab, et see on keelatud ja vahest saab ka karistuse, siis ka seda teatakse, sellega arvestatakse. Milles üldse probleem nüüd siis on?
Viimati muutis Provokaator, 12.01.2008 14:04 20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
renxxx
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 04.04.2007 23:26 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas renxxx »

Provokaator kirjutas:Kui invakohale pargitakse, siis üldjuhul on selleks ka mingi põhjus. Kui seal parkiv tegelane teab, et see on keelatus ja vahest saab ka karistuse, siis ka seda teatakse, sellega arvestatakse. Milles üldse probleem nüüd siis on?
Kui kunagi su kargud sind enam vedama ei peaks.Küll siis aru saaksid.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Minu invakoha kogemus on selline, et parkisin tavaliselt tööl maja taga ja ette asja ei olnud. Kui lumi maha tuli hakasid inimesed laiemalt parkima ja maja taga enam kohti ei olnud. Leidsin maja ees endale koha mis ei olnud peaukse ees ja üldse viimane koht klientidele mõeldud parklas. Parkisin mitu päeva seal... seni kui avastasin hommikul, et seal mingi ratastooli märk maha võõbatud :oops: . Alates sellest hetkest ma enam seal ei pargi. Vabanduseks minu poolt on see, et ma ei näinud läbi lume ja täiendavat lisamärki ei olnud.

Paljud (kaasa arvatud äi) peavad mind imelikuks kui tahan parkida parklates uksest võimalikult kaugele (nii Eestis kui mujal maailmas). Nt. Lido´s pargin sinna taha otsa kus atraktsioone ei ole! Miks? Sellepärast, et ma arvan, et inimesed kes ukse juurde trügivad ei hooli teiste varast, nad kahjustavad teisi autosid auto uksega jne. Vähegi hooliv inimene ei trügi mööda teistest, et saada uksele lähemale.

Siin kohal mainin, et muidugi ma tean mis tunne on raskuseid vedada ja Kui sul on vaja kaupa toimetada (Roccas on hetkel ümberehitused) siis ka mina pargin ennast hetkeks ukse ette ja vean kähku kauba ära. Seejärel vabastan kõnnitee (kõnniteel pargin vaid niipalju, et inimesed mööda saaks).
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Jaanus_P kirjutas:Minu invakoha kogemus on selline, et parkisin tavaliselt tööl maja taga ja ette asja ei olnud. Kui lumi maha tuli hakasid inimesed laiemalt parkima ja maja taga enam kohti ei olnud. Leidsin maja ees endale koha mis ei olnud peaukse ees ja üldse viimane koht klientidele mõeldud parklas. Parkisin mitu päeva seal... seni kui avastasin hommikul, et seal mingi ratastooli märk maha võõbatud :oops: . Alates sellest hetkest ma enam seal ei pargi. Vabanduseks minu poolt on see, et ma ei näinud läbi lume ja täiendavat lisamärki ei olnud.

Paljud (kaasa arvatud äi) peavad mind imelikuks kui tahan parkida parklates uksest võimalikult kaugele (nii Eestis kui mujal maailmas). Nt. Lido´s pargin sinna taha otsa kus atraktsioone ei ole! Miks? Sellepärast, et ma arvan, et inimesed kes ukse juurde trügivad ei hooli teiste varast, nad kahjustavad teisi autosid auto uksega jne. Vähegi hooliv inimene ei trügi mööda teistest, et saada uksele lähemale.

Siin kohal mainin, et muidugi ma tean mis tunne on raskuseid vedada ja Kui sul on vaja kaupa toimetada (Roccas on hetkel ümberehitused) siis ka mina pargin ennast hetkeks ukse ette ja vean kähku kauba ära. Seejärel vabastan kõnnitee (kõnniteel pargin vaid niipalju, et inimesed mööda saaks).
jumal tänatud... üks inimene kes arugi sai millest ma räägin.
1) Invakohtadele parkimine terve inimesepoolt on taunitav tegevus
2) kõnniteele parkimine ei ole taunitav tegevus kui see on tõesti vajalik et hõlbustada tööd
3) kõnniteele terveks päevaks parkimine on samuti taunitav tegevus
4) üle mitme parkimiskoha parkimine on OUT
5) pooleldi parkimisjoonte vahelt auto teele parkimine on OUT

need on minu seisukohad ja ei pretendeeri mittemingisugusele tõele ja on rangelt isiklikud
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

2) kui sul pole kollast vilkurit siis on ee LE rikkumine ja kogumoos.

u sama paraleel et oh, mul on töökohustused ma sõidan 120mnega läbi linna...aint 10 minutit võtab.
ei saa nii. reeglid on kõigile mõeldud

aga okei. kui tõesti nagu täiesti võimatuks on tehtud kauba trans. siis võib ju siiski panna aknale selle välja prinditud sildi millest Iisak rääkis. mul on printer olemas. võin saata. kõigil hea meel. pole pildistajaid ega midagi.

chill.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

kait kirjutas:2) kui sul pole kollast vilkurit siis on ee LE rikkumine ja kogumoos.
Kõnniteel parkimine on minu teada lubatud. Tuleb ainult jätta jalakäijatele ruumi mööda saamiseks :roll: . Täpest protsenti/meetreid ei mäleta enam.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
rodza
Huviline
Postitusi: 461
Liitunud: 08.11.2006 10:59 48
Asukoht: lõuna eesti

Postitus Postitas rodza »

Jaanus_P kirjutas:
kait kirjutas:2) kui sul pole kollast vilkurit siis on ee LE rikkumine ja kogumoos.
Kõnniteel parkimine on minu teada lubatud. Tuleb ainult jätta jalakäijatele ruumi mööda saamiseks :roll: . Täpest protsenti/meetreid ei mäleta enam.
0.75 meetrit oli vist
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

kaubalaadimine oli vanasti PEATUMINE, mitte parkimine. See aga ei õigusta seda, et peaks kaupluse ukseees parkima. Lisaks omaltpoolt, et selle kaubanduskeskusega on mingi suurematsorti jama, kui peab kaupa tarima ühest uksest külastajatega. Järmisena hakatakse kanalisatsiooni läbi müügisaali vedama... Saan aru, kui see on tõesti erand, mitte reegel. Tihtilugu on asi selles, et kaupluse kaubaestakaad on hõivatud teiste tarnijate poolt ja mõni i-pea tahab kavalam olla. Aga see blondiin vedas kindlasti oma bemmiga värskeid räimi sinna kauplusesse. Nüüd on siis äkki asi lahendatud. Tahan veel lisada , et pildiloleva Tartu Lõunakeskuse parklasse võib tuua kaupa välja ostukärudega. Ja igaljuhul ei õigusta see 2 lk. soigumist selle inimese käitumist.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

kui ma jätan auto uksed lahti või mootori tööle või auto peatumine kestab vähem kui 5 minutit, siis on tegemist peatumisega... alates sellest hetkest kui ma auto mootori välja suretan ja autost välja astun ja ukse kinni löön... ja mu auto jääb selle kohapeale kauemaks kui 5 minutiks, siis on tegemist parkimisega
Suletud