Vaimsed invaliidid

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Aga miks oleks hollow pidanud sinna vahele pugema- kindlasti oli seal veel hulgem parkimiskohti ka mujal. Ja ma ei usu ka seda, et kui ta oleks oma Nissani sinna vahele surunud, siis seda pilti siin ka ei oleks. Ja üldiselt ma ka ei usu hollow'st seda, kui aus olla. Ma suunaks siiski sõrme selle sinise onda poole.
Kui üldse rääkida, siis... Ma lihtsalt ei mõista, mis paganama asi teeb inimesed NIIII lolliks, et iga päev kusagil idiootsusi näeme???? :evil:
Krt parklates on jooned olemas- kui tavalised, enamjaolt keskklassi sõiduautod ilusti sinna joonte vahele parkida alati, jätkub ruumi inimese moodi autosse sisenemiseks ja sealt väljumiseks, rikkumata teise inimese vara.
No ma lihtsalt ei mõista!
Kas on siis tõesti kõik nii mugavad??
Ise eelistan autot parkida kusagile kaugemasse/tühjemase nurka, võin natuke maad jala ka käia.
MESHUGGAH
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 07.06.2006 23:12 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MESHUGGAH »

sina AARE oled vist ainuke selline BMW omanik. Tallinas on aga nii, et mida suurem ja tumedam BMW seda enam ta uritab poeukse juurde parkida. Moned on valmis isegi pouksest sisse soita, peaasi et kondima ei peaks. Ja on veel MB, Audid ja jeebid. Parkida tasuks toesti nii, et keegi pihta ei saaks. Muidu saastat 10m ja kaotad pool tundi arutades kes suudi on.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

MESHUGGAH kirjutas:Muidu saastat 10m ja kaotad pool tundi arutades kes suudi on.
Lisaks veel edasine asjaajamine ja närvikulu auto kordasaamiseks. Muuseas, satun vahel ka Tallinna ja olen täheldanud, et poeuksest kaugemal on alati rohkem ruumi parkimiseks- heaks näiteks on Rocca al Mare Prisma, kus Paldiski maantee äärne parkla on alati peaaegu tühi, seda ka suvel :)
Seega ei läbi ma ka Tallinna sattudes ajupesu ja jätkan ka seal sama poliitikat :D
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Selle olen ka ise tegelt kord läbi elanud, aga ehk on see sellest, et ka need, kes isegi sinna kõrvale on parkinud, üritavad samuti neid mõlke vältida ja on selle nimel nõus jala kõmpima nats. Ja ehk on siis nii, et need ka ise hoolikamad on teiste vara suhtes.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

kui sa tead mõlemat autot, siis pilt küll moonutab... aga honda on pargitud täpselt nii kaugele, et juhi ukse saab avada... mitte küll täielikult aga piisavalt, et sealt sisse roomata. pilt ise tehtudumbes poole 6 ajal õhtul peale minu tööpäeva... minu auto seisis selle kohapeal kella 10st hommikul.

aga kui me nüüd võtame sinu teooria, siis ... ma ei saa aru kas see kodanik ei näinud et jooned on maas või vaatas ta ainult suunaga ylespoole kui ta sinna parkis... (see jutt siis ka selle kohta kes oleks võinud olla enne seda sinist hondat sinna parkinud)
Kas tõesti on kahe joone vahele sõitmine nii ülemõistuse tylikas tegevus?
Kasutaja avatar
mart154
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 27.12.2005 10:42 22
Asukoht: Tallinn, Tel 55 620 699

Postitus Postitas mart154 »

mul on kortermaja ees samasugused "tarkpead"

1.
Olen roninud juhikohale ka kõrvalistme kaudu... sest mingi ahv jeebiga arvas, et lahe oleks parkida oma stange minu juhiuksest 5cm kaugusele :S

2.
mingi ahv arvas, et oleks tore pakrida oma mesarondi peegel minu tagatiiba - tulemuseks terve tagumise tiiva ulatuses sügav vagu.

3... 4... 5... oh ma ei taha rohkem oma tuju enam rikkuda :evil:

NB: asi pole kunagi olnud ruumipuuduse taga.. Mõned vennad peavad lihtsalt "ägedat panema" vms :|
Kasutaja avatar
Uunas
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 03.09.2007 21:49 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Uunas »

See parkimine on üks paras peavalu küll. Kui ei taha mõlke pargid kahe parkimiskoha peale risti. Saad trahvi. Pargid ilusti saad, (halval juhul) kolksu ja selle parandamise eest pead ikka maksma.
canony
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 08.02.2006 16:12 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas canony »

Minul on küll tunne, et Hollow valetab nii, et lausa suu suitseb. Ma arvan, et Hollow parkis oma auto hiljem ja tahtis näidata ennast kui kannatajana. Hollow väidab, et Honda juhil oli küllalt ruumi, et autost välja tulla, aga pilt väidab muud. Ja miks ei teinud Hollow siis teiselt poolt pilti, et näidata, et juht saab autost välja. Vaevalt, et Honda juht nimelt nii parkis, et Hollow`i kõrvalistujal poleks võimalik autosse pääseda. Arvan, et Hollow võiks suureks kasvada ja oma lapselikud naljad lõpetada.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

juht mahub hondasse küll..see tojots on lühike. et ei pruugi valetada...
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

kait kirjutas:juht mahub hondasse küll..see tojots on lühike. et ei pruugi valetada...
Nissan ikka, mitte Toyota.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Olen hollow poolt ikkagi, mees ütles, et ta parkis sinna kell 10 hommikul (tean, et ta seal töötab). Miks pagana pärast peaks ta sellest sinisest mingi häda pärast TERVEST autost mööda hiilima, et kohta saada?
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

canony kirjutas:Minul on küll tunne, et Hollow valetab nii, et lausa suu suitseb. Ma arvan, et Hollow parkis oma auto hiljem ja tahtis näidata ennast kui kannatajana. Hollow väidab, et Honda juhil oli küllalt ruumi, et autost välja tulla, aga pilt väidab muud. Ja miks ei teinud Hollow siis teiselt poolt pilti, et näidata, et juht saab autost välja. Vaevalt, et Honda juht nimelt nii parkis, et Hollow`i kõrvalistujal poleks võimalik autosse pääseda. Arvan, et Hollow võiks suureks kasvada ja oma lapselikud naljad lõpetada.
Mina hoiaks moka maas kui meest ei tunne.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Nagu ma ka eespool mainisin- kui ma ise peaks sellise idiootsusega hakkama saama, et meelega jaburalt parkida, siis ma ei tõmbaks tuld sellega enda peale, et sellest veel pilti teha ja foorumisse panna.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Kogu selle teema kokkuvõtteks pean ma mainima, et parklates on jooned haiglaselt väikese vahega.
Ütlen otse välja, et kui keegi on mõelnud välja need vahed mis joontel on, siis on nad tehtud nii, et peab ikka läbi ussi genitaali end kuhugi vahele pugema. ERITI kehtib see ehituskaupluste kohta. Ma saan aru, kui see on büroo ees, aga KAUPLUSTES käiakse sisseoste tegemas, mitte autosid parkimas. Ei saa kunagi normaalselt kilekott näpus auto ust lahti teha, kui hästi ka keegi ei pargiks on ukse täielik avamine põhimõtteliselt ikkagi välistatud. Mingite Daewoodega saab jah hakkama, aga AUTOGA ei saa !

Kunas jõuab aeg nii kaugele, et saadakse aru, need 20sm laiemad parkimiskohad tuleks reeglitesse panna ja koonerdajaid karistada, mitte ilkuda autojuhtide kallal.

Sama teema on jalakäijatega, kui oled roolis ja sõidad punasega üle ristmiku oled nagu mõrtsukas, kui aga jalakäija, siis ei ole sul häda miskit ?
Reeglid peaks olema kõigile võrdsed, nii väikestele autodele kui suurtele.
Proovi näiteks 5 Ford Transitit sinna joontevahele saada nii, et uksed lahti käiksid!
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Cardo kirjutas:Kogu selle teema kokkuvõtteks pean ma mainima, et parklates on jooned haiglaselt väikese vahega.
Nõus! Eriti mis parkimismaju puudutab. Saan aru küll, et ruum on limiteeritud jms, aga vähe laiemate vahedega mahuks ehk isegi rohkem autosid sinna. Meil ju dziibitibide kultus, nt. Stockmanni või Viru parklas ei saagi neilt nõuda, et nad oma LandCruiseri sinna joonte vahele ära mahutaks. Tulemuseks on see, et pargitakse pohhuilt üle 2 koha. 2 dziipi 3 koha peale võiks muidu mahtuda, aga seal vahel on Dacia Logan korrektselt pargitud. Kui parkimiskohad oleks laiemad, saaks need maasturid end enamvähem joonte vahele paigutatud ka tibitunnetuse järgi, ja saaks nende kõrvale vähemalt 2 Daciat paigutada (sama ruumikulu juures).
730iA e32 138kW 12/1992
canony
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 08.02.2006 16:12 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas canony »

KristjanS kirjutas:Mina hoiaks moka maas kui meest ei tunne.
Ja mina soovitan Sul natuke käitumist õppida, enne kui hakkad naistega rääkima. See, mis ma ennem kirjutasin, oli minu arvamus ja kuskil pole kirjas, et oma arvamst ei või avaldada!!!!
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

Ma ei loe kuskilt välja, et tegemist on naisega canony.
Ma kaitsesin meest keda ma väga hästi isiklikult tunnen.
Aitab OT ja jätkame teemas.
Viimati muutis KristjanS, 24.01.2008 22:42 16, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Kas meil mitte naised ei nõua võrdset kohtlemist :D, või olen valesti aru saanud. Aga see ei puutu vist teemasse.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

canony kirjutas:Minul on küll tunne, et Hollow valetab nii, et lausa suu suitseb. Ma arvan, et Hollow parkis oma auto hiljem ja tahtis näidata ennast kui kannatajana. Hollow väidab, et Honda juhil oli küllalt ruumi, et autost välja tulla, aga pilt väidab muud. Ja miks ei teinud Hollow siis teiselt poolt pilti, et näidata, et juht saab autost välja. Vaevalt, et Honda juht nimelt nii parkis, et Hollow`i kõrvalistujal poleks võimalik autosse pääseda. Arvan, et Hollow võiks suureks kasvada ja oma lapselikud naljad lõpetada.
oeh... ei pea eriti vajalikuks tõestada, et mis kes ja kus... aga nüüd mine võta mõõdud sellise honda esitulest kuni juhi ukseni ja siis tule võta minu autopealt mõõt kõrvalistuja ukselingist kuni tagaotsani... saad teada kas ma ajan niisama udu või mitte.

teiseks... pildi tegin tõesti sellel hetkl kui sportlandist välja astusin (autod seisid 3-4 kohta õismäe pool sportlandi uksest väljudes) avastasin ilusa vaatepildi... tegin telefoniga pilti, istusin autosse ja sõitsin minema... milleks hakata pildistama ümber auto seitsme nurgaalt?

kolmandaks... mille kuramuse pärast oleks ma pidanud oma auto sinna parkima vahetlt enne tööpäeva lõppu sedasi ja sellest tegema pilti ja seda veel ka siia panema...

igaljuhul on roccakeskuse parklas see parkimis kord väga käest ära läinud...
canony
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 08.02.2006 16:12 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas canony »

AARE530 kirjutas:Olen hollow poolt ikkagi, mees ütles, et ta parkis sinna kell 10 hommikul (tean, et ta seal töötab). Miks pagana pärast peaks ta sellest sinisest mingi häda pärast TERVEST autost mööda hiilima, et kohta saada?

Ja ei tea, mis pärast see sinine auto peaks ennast nii parkima, et pärast häda vaevu autost välja saada!! Ja me pole enam lasteaias, et keegi on kellegi poolt:D
canony
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 08.02.2006 16:12 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas canony »

Ju siis oli see sinise autojuht naisterahvas, kes on mitu korda eksamitelt läbi kukkunud ja ikka pole veel parkimist selgeks saanud:D
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

canony kirjutas:
AARE530 kirjutas:Olen hollow poolt ikkagi, mees ütles, et ta parkis sinna kell 10 hommikul (tean, et ta seal töötab). Miks pagana pärast peaks ta sellest sinisest mingi häda pärast TERVEST autost mööda hiilima, et kohta saada?

Ja ei tea, mis pärast see sinine auto peaks ennast nii parkima, et pärast häda vaevu autost välja saada!!
Ma olen ise mõelnud, et miks Tallinnas idioote niii palju on :D
See seletab nii mõndagi :roll:
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Cadoga olen samuti päri... parkla jooned on häbematult lähestikku tõmmatud... ja proovige siis parkida sedasi, et pärast ukse ka lahti teha saad ja kogemata või meelega kõrvalolevale autole mõlki sisse ei löö

nii et kohati ei saa süüdistada valesti parkijat... kuna lihtsalt keeruliseks tehtud suuremate autodega normaalne parkimine...

samas kui ikka mingi väikese putukaga keegi nii haigelt pargib, siis sellele vabandust ei leia
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas JD »

See viimane tuletab Youtube`s leiduvaid parkimisvideosid meelde :lol: Mõtled küll, et nii napakas ei saa üks inimene olla, aga näed, mõnel on mandariin aju asemel.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

canony kirjutas:
KristjanS kirjutas:Mina hoiaks moka maas kui meest ei tunne.
Ja mina soovitan Sul natuke käitumist õppida, enne kui hakkad naistega rääkima. See, mis ma ennem kirjutasin, oli minu arvamus ja kuskil pole kirjas, et oma arvamst ei või avaldada!!!!
minumeelest savad naised samahästi mokki maas hoida kui mehedi... ja vaata et pareminigi veel
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

hollow kirjutas: samas kui ikka mingi väikese putukaga keegi nii haigelt pargib, siis sellele vabandust ei leia
Huvitav aga olen tähele pannud, et just sellised väiksed putukad pargivad kas risti oma parkimiskohale või siis joone peale. Huvitav fenomen... :P
Ise otsin tavaliselt natuke ruumikama koha kus parkida, sest vaja taga uks täielikult avada, et saada laps koos turvahälliga kätte. Samas on korduvalt olnud nii, et keegi ikka suudab niii kõrvale parkida, et pean ennem välja sõitma kui saan lapse autosse tagasi.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

tänasest päevast roccas veel üks pärl... kahjuks on mõlemad "ajuhiiglased" mõlemad BMW omanikud... üks neist veel väga kena BMW

Pilt
Pilt
Pilt

autod on pargitud siis rocca keskuse ette tehtud ajutisest kaubalaadimise tarastikust seestpoolt... ei saa aru mis sundis neid parkma sinna... kas neil oma autodest kahju pole kui seal kitsas kohas suured veoautod peavad manööverdama ja võivad mõne sellise kaunitari koledaks teha

mingil hämaral põhjusel üritavad inimesed sealt kaudu ka poodi sisse saada... nagu nad ei näeks, et seal on aed ees ja see ei ole seal mitte niisama

Foorumikasutajatele igaksjuhuks ütlen, et turvamehed käisid seal täna ringi kavala naoga... kui teil tuleb vastupandamatu tahtmine siiski selle tara sisse parkida, siis mõelge kindlasti ümber... muidu võib juhtuda, et värav on lukku pandud ja olete sunnitud auto sinna tarastiku sisse jätma kuni järgmise päeva hommikuni;)
Viimati muutis hollow, 24.01.2008 23:23 39, muudetud 1 kord kokku.
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

Cardo kirjutas:Ütlen otse välja, et kui keegi on mõelnud välja need vahed mis joontel on, siis on nad tehtud nii, et peab ikka läbi ussi genitaali end kuhugi vahele pugema. ERITI kehtib see ehituskaupluste kohta. Ma saan aru, kui see on büroo ees, aga KAUPLUSTES käiakse sisseoste tegemas, mitte autosid parkimas. Ei saa kunagi normaalselt kilekott näpus auto ust lahti teha, kui hästi ka keegi ei pargiks on ukse täielik avamine põhimõtteliselt ikkagi välistatud. Mingite Daewoodega saab jah hakkama, aga AUTOGA ei saa !
Tallinna Transpordiameti liikluskorralduse osakonna juhataja Vello Lõugas, miks parkimiskohad muutuvad aina kitsamaks, samal ajal kui autod muutuvad aina suuremaks?

Ei muutu ju kitsamaks. Meie lubame endiselt suurusega 6 meetrit pikk ja 2,5 meetrit lai, invakohad 3 meetrit laiad. See on Eesti Vabariigi standard, paragrahvi numbrit seaduses kahjuks peast ei mäleta...

Väljavõte Ekspressi artiklist: http://paber.ekspress.ee/viewdoc/350D0E ... 1800469A1D

Siin ju eelis välja toodud, mida annab invakohale parkimine - pool meetrit lisaruumi auto ümber toimetamiseks.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Mida siis teha, et autod parkimiskohale paremini ära mahuks?

Eks see teema puudutab ka meie parkimisoskust. Pargitakse üle mitme koha, lohakalt. Siin on küsimus autokoolidele, et kas nad õpetavad eksami pärast või ikka liikluseks. Vigursõiduvõistlusi oleks vaja, nii nagu kunagi Autom tegi. See parandaks oskusi ja liikluskultuuri.


Selliste küsimuste esitamine on nagu pissimine vastutuult.
Kui pikk teie olete ? : Minu pikkuse määravad minu vanemate geenid !
Kui palju on 2 + 2 ? : Arvutamist õpetatakse juba lasteaias ja ... !

ja nii edasi, küsi või ära küsi vastus on nämmutamine. Selline suhtlusviis meenutab idiootide kokkutulekut, mida idiootsem vastus seda pädevam ja popim poiss oled :)

Kahju, et mina ainuke tark siin maamunal olen :D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kidd
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 22.05.2006 08:11 51
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Kidd »

diislijoodik kirjutas:See asi peaks ka siia sobima http://www.lkf.ee/vkohus/Otsus98-07.doc
Päris hea, avalikult end lollakaks tunnistada on tase...
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Suletud