Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Vaba teema
Vasta
EnnR
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 21.06.2007 23:39 21
Asukoht: Tallinn

Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas EnnR »

Ma olen mõelnud, et kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või tuleb seda iseloomustada mingite teiste omadussõnadega. Võib näiteks kasutada termineid nagu aegumatu, klassikaline, agressiivne, kuid kohati tundub mulle, et midagi siiski "pole päris see" - mudeliti erineb disain päris palju - mõni mudel on selgelt päris õnnestunud, aga samas sarnaseid disainivõtteid/kontseptsiooni kasutav mudelieksemplar pole eriti õnnestunud. Lisaks eelpoolmainitud nn "klassikalisusele" peab disain olema (või võiks olla) ka ajastu-omane (ehk kaasaegne), ja mulle tundub, et kohati pole BMW disain selles osas eriti õnnestunud. Kõike seda oleme nagu näinud...
Ja nüüd natuke ka "punast rätti" kõige patriootlikumatele BMW fännidele - mulle tundub, et Volvo on oma uute mudelitega teinud just seda, mis BMW-l puudu on - loomulikult on kõik "maitseasi", aga kunagi ei tee paha vaadata, mida konkurendid (või vähemalt teised tootjad) teevad - siinkohal link Volvo uuematele mudelitele:
http://www.carscoops.com/2016/05/volvo- ... h-new.html
Viimati muutis EnnR, 23.08.2017 15:11 12, muudetud 1 kord kokku.
X1 E84 2.0d 2011 a.
iffiff
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 11.05.2014 22:57 06
Peamine sõiduk: e91 m47

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas iffiff »

uues viies seeria näeb minu jaoks välja küll nagu f10 uus facelift. oleks nagu ainult peenhäälestatud, mitte midagi uut ja huvitavat.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas ttsys »

Mida teemat - arvutile või telefoni otsite uut taustapilti?
Volvo on Hiina toode. Vot see on "punane rätt". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ErkoA
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 04.10.2014 22:18 36
Peamine sõiduk: BMW 740d E38
Asukoht: Tallinn/Keila

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas ErkoA »

ttsys kirjutas:Mida teemat - arvutile või telefoni otsite uut taustapilti?
Volvo on Hiina toode. Vot see on "punane rätt". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kas siis sinu arvates on disain auto omadustes täiesti ebaoluline?
Mulle ka uus Volvo disain meeldib oluliselt rohkem kui see millega BMW või Audi või MB on hiljuti hakkama saanud.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas ttsys »

Jessas - pane omale arvuti taustapildil rõõmurulliks see Volvo ja toida oma maitsemeelt nagu süda kutsub. Tee kohe ära, sest egas' siis unistada ei ole ju keelatud. :mrgreen: :mrgreen:
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas ooDDoo »

Kunagi tundus volvo 850 ka ägedam kui e34. See aga muutus jube ruttu. Bmw disain vananeb väärikalt. 14 a vana volvo on tänavapildis ikka suht lamp.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
toomik
Huviline
Postitusi: 239
Liitunud: 19.09.2013 10:42 59
Peamine sõiduk: 530d E39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas toomik »

Disain on küll viimane asi, mida auto puhul (eriti tänapäeva maailmas, kus kõik on hall esivedu mikro diisel) vaadata.
Isiklikult oman BMW-d sellepärast, et BMW pakub mulle sellise tehnikaga masinat, nagu ma tahan, mitte sellepärast, et see disain mingis uhhuu maailmas maru popp ja noortepärane oleks.

Punase rätina lisan ka seda, et viimane ilus volvo oli "lendav tellis". Kõik peale seda on igav esiveoline 4m autot, mida noored emad turvalisuse pähe ostavad.
Maitse üle ei vaielda, maitse üle kakeldakse. Foorumis seda teha on arulage.
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas Tauri_J »

Disain on küll viimane asi, mida auto puhul (eriti tänapäeva maailmas, kus kõik on hall esivedu mikro diisel) vaadata.
for real??? :mrgreen: :mrgreen: :?:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas AARE540 »

Pigem ütleks nii, et kui kõik ongi "hallmetallikdiisel" ja kõik kestavad ühtmoodi, siis vaatakski just disaini poolt. Ning see ei tähenda absoluutselt seda, et disain peab mingi hüpermoodne olema, sest ultramoodne disain kipub kiiremini aeguma kui nö. klassikaline. Teemasse ka- uued BMW-d on ilusad, ei saa salata. Samuti on veel senini üsna kaasaegse välimusega 13 aastat tagasi tulnud E60/61, mis on mulle algusest peale meeldinud. Seevastu revolutsiooniline faceliftieelne E65/66 on tõesti kole, mingi aeg, kui neid rohkem liikus, harjus sellega ära. Või peaks ütlema leppis sellega :D
Samas paljud erinevatest Aasia riikidest tulevad autod on küll enamus igavad. Uus auto, hea vastupidav auto, kuid emotsioonivaba. Seda suure tõenäosusega ka sõidurõõmu osas.
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas Tauri_J »

No minu arust e60/e61 ka üsna peletis, aga see selleks.

Esimesel kohal on minu jaoks kindlasti auto disain. See peab teiste seast silma paistma mitte sulanduma skodade, toyotade ja muude perekate hallimassi. Järgmisena tulevad sõidumõnu, töökindlus jne.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas ooDDoo »

Esimesena peaks ikka sõidumõnu olema.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
toomik
Huviline
Postitusi: 239
Liitunud: 19.09.2013 10:42 59
Peamine sõiduk: 530d E39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas toomik »

ooDDoo kirjutas:Esimesena peaks ikka sõidumõnu olema.
Täpselt seda pidasin ka mina silmas ...
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas Riivo »

Selle sõidumõnu koha pealt ma vaidleksin vastu teile kohe....kui ikka auto ei meeldi siis per$$e see sõidumõnu...võtke lehmanägu ford...kole nagu tuumasõda ja omale ei tahaks....aga sõita on ülimugav ja salong on viimasepeal kui veidigi parem isend...
´17 4Drive
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas ooDDoo »

.....aga juhitavust pole ollagi....
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas Riivo »

mis isendiga sina sõitnud oled siis?....ei kurtnud küll juhitavuse üle...maanteel oli nagu liimitud asfaldile ja sellise masinaga rinkale/driftile ei ronitagi
´17 4Drive
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas AARE540 »

Tegelikult on minu meelest üldjuhul nii, et mida vanemaks inimene saab, seda vähem on oluline muu peale võimaluse liikuda ühest kohast teise. Mis disainiga see liikur (vähemalt igapäevaauto) on või milline see juhitavus on, muutub järjest ebaolulisemaks. Juhitavuse parandamisega tegelevad vast kõik autotootjad ning disain... on ka inimesi, kellele meeldib auto, mis teiste meelest on kole nagu öö. Seega, nii palju, kui on inimesi, on erinevaid arvamusi.
toomik
Huviline
Postitusi: 239
Liitunud: 19.09.2013 10:42 59
Peamine sõiduk: 530d E39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas toomik »

Ühele mehele meeldib nagu lendava vaiba peal kohale jõuda, teisele meeldib teadmine, et kui ta esiratta kõvera tee peal kuhugi sihib, siis see sinna ka jõuab.

Mul isiklikult ei oleks midagi selle niinimetatud "lehmanägu fordi" vastu, kui ford pakuks mulle täpselt sellist kombinatsiooni tehnikast, nagu ma tahan. Kahjuks nad ei paku ainult. Neetud mustangeid tehti mingi 2015 aastani jäiga tagasillaga.

Jänkidel on hea ütlemine "Opinions are like assholes, everyone's got one" ... täpselt seda ma pidasingi silmas foorumis kaklemise all ja täpselt seda sõber algpostitaja meilt seda postitust tehes ootas ka :)
tfv
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: 09.08.2013 14:16 35

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas tfv »

Tauri_J kirjutas:No minu arust e60/e61 ka üsna peletis, aga see selleks.

Esimesel kohal on minu jaoks kindlasti auto disain. See peab teiste seast silma paistma mitte sulanduma skodade, toyotade ja muude perekate hallimassi. Järgmisena tulevad sõidumõnu, töökindlus jne.
päris loll jutt arvestades et sõidad e91-ga, mis see on sul mingi custom rod siis mitte lambine perekas?
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas Riivo »

nagu on tabavalt öeldud.....autost väljununa sammudes sellest eemale kui sa tagasi oma auto poole ei vaata siis on tegu emotsioonitu liikuriga sinu jaoks
´17 4Drive
Kasutaja avatar
testivoitja
Huviline
Postitusi: 2073
Liitunud: 30.11.2005 20:35 24
Peamine sõiduk: BMW X5 E53
Asukoht: Helsinki

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas testivoitja »

Hästi öeldud, aga nii ongi kusjuures :P
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas Tauri_J »

tfv kirjutas:
Tauri_J kirjutas:No minu arust e60/e61 ka üsna peletis, aga see selleks.

Esimesel kohal on minu jaoks kindlasti auto disain. See peab teiste seast silma paistma mitte sulanduma skodade, toyotade ja muude perekate hallimassi. Järgmisena tulevad sõidumõnu, töökindlus jne.
päris loll jutt arvestades et sõidad e91-ga, mis see on sul mingi custom rod siis mitte lambine perekas?
Said pahaseks? :roll:

Ma arvan, et erineb piisavalt hallist massist. E91 LCI M-Paketiga liigub hetkel veel väga vähe Tartu peal. Võib täitsa ühe käe sõrmedel üles lugeda.
Cofy
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 16.08.2012 22:44 36
Peamine sõiduk: BMW 325

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas Cofy »

Hea ja asjakohane teema tehtud. Minu jaoks on üldiselt kõik bmw.d kuni e46.ni hea välimusega ja kuidagi erinevad. Mitte, et uuematel väga viga oleks, kuid vanemad on kuidagi omaette karakteriga. E60 on huvitav ja teistest seeriatest erinev, mis minu jaoks on suur pluss. Tavaline e90 näeb üsna soliidne välja, mis võrdub igavaga.
Kasutaja avatar
S1lv3r
Huviline
Postitusi: 3348
Liitunud: 11.05.2008 11:44 22
Peamine sõiduk: BMW F10 525d 160kw
Asukoht: Laagri

Re: Kas BMW disain on ilus ja kaasaegne või ...?

Postitus Postitas S1lv3r »

Pilt
E46 323Ci/E46 330d/E61/E91/E91/E90/E60/E60/E61/E60 530xi/E60 530xi/F10 525d
Päringu jaoks saatke palun PS või e-mail
Vasta