Avarii Sõpruse puiesteel

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
mixxu
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 30.05.2012 21:42 19
Peamine sõiduk: BMW E39 525D Touring

Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas mixxu »

Eile õhtul 21-22 ajal sattus mul sõber avariisse Tallinnas Sõpruse puiestee ja Keskuse ristmikul.
Sõbral läks Sõpruse puiesteel tuli roheliseks ja ta hakkas Keskuse peale parempööret tegema, kui Sütiste pealt keegi enda tumeda BMW (e39 vist) universaaliga punase tulega üle ristmiku kihutas. Täieliku kokkupõrke vältimiseks üritas sõber enda Lexus IS200 kuidagi eest ära saada, mille tulemusena ta sõitis taguotsaga vastu posti, aga arvatavasti sai ka BMW selle tagaotsaga veidi pihta, nii et mingid hallid värvijäljed peaksid ka BMW peal olema.
Väga palju lootust vist ei ole, aga äkki on süüdlane piisavalt aus inimene, et see üles tunnistada ja lasta kindlustusel tagajärgedega tegeleda.
Või kui keegi märkab kuskil mõnda universaal BMW'd millel on parema külje või stangede peal hallid/hõbedased värvijäjed, siis me oleksime selle info üle väga tänulikud.
Sõber muidugi väga rõõmus pole, et 5 päeva omatud auto nüüd kõver on...

Pilt
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas Henri. »

Kuidas ta parempöörde tegemisel avarii vältimiseks vasaku taganurga sodiks sõitis vastu posti? Drift happened?
PS! ei ole irooniline küsimus.
Kasutaja avatar
mixxu
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 30.05.2012 21:42 19
Peamine sõiduk: BMW E39 525D Touring

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas mixxu »

Henri. kirjutas:Kuidas ta parempöörde tegemisel avarii vältimiseks vasaku taganurga sodiks sõitis vastu posti? Drift happened?
PS! ei ole irooniline küsimus.
Üritades avariid vältida viskas tagaotsa välja jep.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas ttsys »

Politseisse teatas ja kohe? Väidad ju, et avariikohalt lahkuti peatumata / selgust saamata.
Kasutaja avatar
mixxu
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 30.05.2012 21:42 19
Peamine sõiduk: BMW E39 525D Touring

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas mixxu »

Politseisse andis kohe teada ja tuldi kohale, avaldused ja kõik on tehtud, aga sellest eriti kasu pole kahjuks, kui teine osapool jalga lasi.
Kasutaja avatar
mixxu
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 30.05.2012 21:42 19
Peamine sõiduk: BMW E39 525D Touring

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas mixxu »

Et veidi täpsustada veel:

Ta sõitis umbes 40 km/h ristmiku poole, kui tuli roheliseks läks, ja hakkas pööret tegema. Kui nägi et teine auto lennuga tuli Sütiste pealt, üritas ta kiirendades tee pealt eest ära saada, Aga tegi pirueti ja lõpetas postis.

Pilt
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas ttsys »

Ma ei ole liikluskahjude ekspert, aga analoogsed ise-tahetud-ära-hoida-liikluskahjud varasemast minevikust ei ole klassifitseerunud kohustusliku liikluskindlustuse liikluskahjudena isegi siis, kui see kodanik ennast üles annab ja enda tegevuses 100% süüd tunnistab. See on igal juhul erinevatest stseenidest konstrueeritud avariisituatsioon. Sisuliselt kaskokindlustuse teema ainult.
Politsei huvi on nüüd seaduserikkumine tuvastada ja sanktsioonid rakendada. Liikluskindlustus "heastab" selles olukorras kõige rohkem Lexuse selle halli kriimu koha, aga ka see on küsitav, kui sõiduk tegi enne avarii ja positsioneeris sõiduteel avariist tulenevalt meelevaldselt. Liiklusjuristi abita ilmselt see mitte sentigi liikluskindlustusest välja ei tõmba. See ei ole üks ja selge liikluskahju juhtum.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas Madis. »

Variant on see, et Politsei tuvastab teise poole tegevuses süüteo koosseisu ja kannatanu esitab tsiviilhagi.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas ttsys »

Võimalik muidugi. Tsiviilhagi jaoks on samuti liiklusjuristi vaja ja veel paremat, kui kostjal.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas Madis. »

Jõustunud krim./väärteomenetluse otsus, kus faktilised asjaolud on tõendatud, lihtsustab oluliselt hageja elu (loe = ei pea liiklusjuristi Vabaduse puiesteelt võtma :mrgreen: ).
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas ttsys »

Sellegi poolest naiivne on uskuda, et kostja tuleb "kõrvad lontis" kohtusse ja ei võta esindajat.
Kasutaja avatar
TELK
Huviline
Postitusi: 1620
Liitunud: 24.10.2006 22:29 13
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Uus Saue vald

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas TELK »

Enamus fooriga ristmikel on kaamerad muidu.
karl1
Huviline
Postitusi: 2472
Liitunud: 08.10.2008 17:33 14
Peamine sõiduk: E65 FL
Telefon: 56997849
Asukoht: Jüri

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas karl1 »

Naljamees oled :D
Sõber muidugi väga rõõmus pole, et 5 päeva omatud auto nüüd kõver on...
Läheb vist posti kinni maksmiseks kahjuks ikka, veelvähem oled rõõmus varsti.
Jolinar kirjutas::D :D Mida sa selle valetamisega siin saavutada loodad?

Minul on au selle koha ligiduses elada.
Kuulsin kuidas pauk käis mispeale läksin aknapeale vaatama mis toimub.


Paar fakti.
1) Pauk toimus mõni minut enne kella kahte öösel, mitte 21-22 vahel.
2) See auto lõpetas postis 4, mitte 2, sinna ei jõua sa 40 -ga ka mitte kiilasjääga. Jäljed on endiselt maas.
3) See maun, kes roolis oli, sõitis selle kõvera künaga kohe minema. Kui keegi sul avariid aitab põhjustada, siis sa jääd paigale ja kutsud politsei, mitte ei sõida minema.
4) See maun, kes roolis oli, tuli 5 minutit hiljem tagasi, korjas maast oma küna küljest ära kukkunud tagumise numbrimärgi, pani selle põue ja jalutas rahulikult minema.

21-22 vahel on siin piisavalt tihe liiklus, et selline olukord, nagu esimeses postituses kirjas, lõpeb kahe-kolme mõlkis autoga.

Säh sulle hirmsat bemmimeest.
Kasutaja avatar
mixxu
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 30.05.2012 21:42 19
Peamine sõiduk: BMW E39 525D Touring

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas mixxu »

Kuna sõber mul eesti keelt ei mõika, siis palus mul teema teha, mina ainult vahendan tema juttu, nii et don't shoot the messenger. Ma lähtusin loogikast et innocent until proven guilty, aga ju ta siis ajas pada mulle.
tfv
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: 09.08.2013 14:16 35

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas tfv »

anna siis teada kuidas sõbral edasi läheb ja mis ta ise arvab et kogu tema hooletult kalkuleeritud plaan läbi kukkus?
Kasutaja avatar
FaceOff
Huviline
Postitusi: 179
Liitunud: 14.04.2010 20:40 47
Asukoht: Tallinn

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas FaceOff »

Ei taha õel inimene olla aga sellise jama ajamise peale oli talle see paras.. (.)
Ju siis ei ole tal seal kahe kõrvavahel ikka mitte midagi..
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid, aga igal idioodil on BMW.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas ttsys »

Politseile esitas valetunnistuse? Nagu aru saan siis otsiti võimalikku Ostap Benderit, kes kindlustuspettuse aitaks korraldada ja BMW omanikud on eksole kurikuulsad, kelle poole pöörduda(?) No on teil ikka sõbrad(!) - selles "sõnumitooja tõlkes" on ikka väga palju kaduma läinud. :S
tfv
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: 09.08.2013 14:16 35

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas tfv »

loe uuesti karli tsiteeritut, mingit politseid ei ole kutsutudki, väljamõeldis on terve see tekst. asukoht ja tulemus tunduvad ainsad õiged faktid olevat.
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas MargusA »

Nu suht raske naisele seletada et kesklinnas põder ette hüppas või et puud hakkasid üle tee jooksma.
Kasutaja avatar
mixxu
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 30.05.2012 21:42 19
Peamine sõiduk: BMW E39 525D Touring

Re: Avarii Sõpruse puiesteel

Postitus Postitas mixxu »

Okei okei, saan aru, et sõber ajas mulle enamjaolt pada ja mina - naiivselt teda uskudes - tegin selle teemaga endal margi korralikult täis. Nii palju ma tean, et auto on kõver aga muu kohta ma kindel pole - küllap midagi läks ka meie omavahelistel vestlust tõlkes midagi kaduma.
Kas paneme ehk teema lukku, enne kui ma häbist täiesti maa alla vajun?
Suletud