Keretööd soovitusi? Sry kui koba vanade teemade otsimises

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
tOOmasO1
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 02.10.2018 20:25 22
Peamine sõiduk: Bmw 325Ci
Asukoht: Vantaa

Keretööd soovitusi? Sry kui koba vanade teemade otsimises

Postitus Postitas tOOmasO1 »

Hei. Otsin suveks autole kohta kus teha väheke keretöid. Midagi suurt olla ei tohiks ,4-5 peenemat rooste kohta ja üks auguga tegelane. Sobib harjumaa, lääne-virumaa, ida-virumaa, järvamaa. Proart service soovitus vist enam ei tööta,saatsin neile paar ndl tagasi hinnapakkumise päringu aga senini on vaikus. Muud asjalikku pole leidnud teemadest, või siis olen lihtsalt koba :roll: Lisaks on mul puudu üks see tõstmise kohast raud, tahaks seda ka uut sinna tagasi :D Tänud soovituste eest..
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Keretööd soovitusi? Sry kui koba vanade teemade otsimises

Postitus Postitas Henri. »

Inimestel tänapäeval tööd nii palju ees, et keegi ei jõua meilipäringutele vastata.. kui see koht veel alles, siis helista või käi kohapealt läbi.
ohbummer
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 12.10.2018 15:59 38

Re: Keretööd soovitusi? Sry kui koba vanade teemade otsimises

Postitus Postitas ohbummer »

Olles suurt osa turul olevaid masinaid vaadanud, millel kipuvad ka koopaääred jms mullitama või kohe-kohe minema, siis sama küsimus.

Kus te lasete oma masinatel keretöid teha või lähevad kõik müüki/lammarisse kui rooste Eesti talve tõttu välja tuleb?

Samuti kui õnnestub leida mõni kere poolest korralikum eksemplar lõuna poolt, siis kus roostetõrjet või ennetust teha või on see pigem maha visatud raha ja rooste läheb nii-kui-nii?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Keretööd soovitusi? Sry kui koba vanade teemade otsimises

Postitus Postitas AARE540 »

Ma ei ole sellega ise mitte kuidagi seotud, kuid mulle tundub, et lõuna poolt toidud autodele võiks rooste ennetamiseks kasutada Krowni roostetõrjet, peale selle tegemist pidi auto mitu päeva takkajärgi sellest möginast tilkuma :)
karmo
Huviline
Postitusi: 1342
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Keretööd soovitusi? Sry kui koba vanade teemade otsimises

Postitus Postitas karmo »

Vastab tõele,et tilgub,aga brake cleaneriga või muu sarnase tootega saab puhtaks välised plekid ja plastikkatted.
Dinitroli kohta ei tea öelda,kas tilgub või mitte.
Kasutaja avatar
Kätlin
Klubiliige
Postitusi: 147
Liitunud: 02.12.2014 00:05 32
Peamine sõiduk: BMW e39 535i 173kW, e91 320d 120kW
Asukoht: Saaremaa

Re: Keretööd soovitusi? Sry kui koba vanade teemade otsimises

Postitus Postitas Kätlin »

Mina soovitan soojalt Harjumaal Tannu Garaaži (fbs), endalgi auto hetkel seal tegemises.

Tel. 503 1498 (Tanel)
Vasta