kassid

Vaba teema
Dude66
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 11.09.2006 19:28 26
Asukoht: Tartumaa

kassid

Postitus Postitas Dude66 »

iga hommik on mu auto üleni mudaseid kasside käpajälgi täis, alumised ääred on märjaks "sirtsutatud" ning mõni on tahtnud veel küüsi teritada kapotil. :evil:
oskab keegi mingit abistavat nõu anda peale maha laskmise?
...elagu reas kuuene:)
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Äkki on kasside eemale peletamiseks mingit lõhna müüa. See "märgistamise" teema on piisavalt tõsine teema, et selline lõhn välja mõelda.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

lähed putkasse ja ostad 7vms kroonise täiesti tavalise odekolonni sirtsutad seda ümber auto siis nad ei tohiks tulla ;)

vähemalt mina tegin nii ja siis nad rohkem ei tülitanud.
aga jube piinlik oli putkast seda osta :lol:
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Aga siis arvesta sellega, et sind ennast hakkab ka see odeka hais häirima. Osta spets anti-cat lõhn loomapoest.
Kasutaja avatar
Raas
Huviline
Postitusi: 560
Liitunud: 24.06.2004 18:17 53
Peamine sõiduk: E36 328i
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Raas »

Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

kasse peletab ka see vietnami täht, mis apteekides saadaval (ma ei mis selle õige nimi on). Ema pesi selle lahusega treppi ja aitas. Auto alumised servad ehk kohati tupsutada sellega üle? väljastpoolt muidugi :)
Kasutaja avatar
Zhaft
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 22.01.2005 15:50 48
Asukoht: Tallinn, Läänemaa

Postitus Postitas Zhaft »

ei kinnita ega lükka ümber. aga paar inimest rääkisid, et vahatasid kapoti ära ja peale seda ei ole enam kassid kapoti peal käinud.
Viimati muutis Zhaft, 26.10.2006 21:28 56, muudetud 1 kord kokku.
Dude66
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 11.09.2006 19:28 26
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Dude66 »

tänud :)
eks siis loomapoodi otsima ja kui sealt ei saa midagi siis tuleb tellida.
...elagu reas kuuene:)
Kasutaja avatar
Raas
Huviline
Postitusi: 560
Liitunud: 24.06.2004 18:17 53
Peamine sõiduk: E36 328i
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Raas »

Zhaft kirjutas:ei kinnita ega lükka ümber. aga paar inimest rääkisid, et vahatasid kapoti ära ja peale seda ei ole enam kassid kapoti peal käinud.
vahata palju tahad, järgmine hommik ikka käpajäljed üle auto :mad:
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

Pille kirjutas:kasse peletab ka see vietnami täht, mis apteekides saadaval (ma ei mis selle õige nimi on). Ema pesi selle lahusega treppi ja aitas. Auto alumised servad ehk kohati tupsutada sellega üle? väljastpoolt muidugi :)
mina mäletan seda kui vietnami salvi nimega
Kasutaja avatar
523
Huviline
Postitusi: 121
Liitunud: 12.03.2006 16:48 55

Postitus Postitas 523 »

Raas kirjutas:
Zhaft kirjutas:ei kinnita ega lükka ümber. aga paar inimest rääkisid, et vahatasid kapoti ära ja peale seda ei ole enam kassid kapoti peal käinud.
vahata palju tahad, järgmine hommik ikka käpajäljed üle auto :mad:

vahata sellega :arrow: :idea: :arrow:
Pille kirjutas:kasse peletab ka see vietnami täht, mis apteekides saadaval (ma ei mis selle õige nimi on)
BMW
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Mul kodus taskukoer paneb põit kummide peale, juba jupimat aega hädas. Eelmine nädalavahetus tulin geniaalsele mõttele- panen iga ratta juurde pisikese anuma soolhappega, see aitaks kindlasti :D See lihtsalt on nii räme asi- kallad seda kruusa peale ja kruus hakkab tossama :D Betooniautosid pestakse sellega suuremast jamast puhtaks ja ilma maskita ei kannata seal juures olla- võtab hinge kohe kinni. Kuigi vaevalt ma seda teen siiski :D Ja ega kassi pärast autot ka soolhappega üle kallama ei hakka ju :P
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

AARE530 kirjutas:Mul kodus taskukoer paneb põit kummide peale, juba jupimat aega hädas.
Tead, mis aitab? Pese velgi ja rehvide külgi! Mul vanamehel ka selline koer, kellele hirmsesti meeldib auto rattad täis lasta. Vanamehe autol koguaeg sirtsutab ja minu oma peale mitte. Arva kolm korda, miks mitte?

Ühekorra küll pani esistange peale kaarega, kuid siis oli jooksuaeg ja poisil oli pea segadust täis :D.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
foxracer00
Huviline
Postitusi: 181
Liitunud: 26.09.2006 22:25 07
Asukoht: Türi
Kontakt:

Postitus Postitas foxracer00 »

tärpentiini sinna kus per*e maha panevad:D:D::D

mul oli üritanud ploki kaane peale ronida käpajäjed olid seal:D :evil:
Oliver; 56718492; bmw 525 1991a
Tahad oma akendele aknalaudu?Helista;)
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Eile uudistes oli, et päästeamet võttis puu maha, et selle otsa roninud kassi päästa, anna jumal kannatust, ei saa ikka nõdrameelseid päästeametisse ka tööle võtta. Millal enne kass puu otsa jäänud on ? Äkki aafrikas hakkavad ahve ka puuotsast päästma :?
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Cardo kirjutas:Millal enne kass puu otsa jäänud on ?
Siis, kui keegi on kassile rihma kaela otsa sidunud ning ise teisest rihma otsast kinni ei hoia. Vähemalt nõnna sain mina uudisest aru. Küsimust tekitab aga see, et kui puu maha võtta siis prantsatab latv ju suure hooga vastu maad. Kas see ladvas olev kass elas selle ka üle?

Kasside veljemäärimise teema kohta... Ma pean ilmselt hakkama talvel velgi remontima, kuna kassid on oma töö teinud ning nende "kemikaal" on laki lahti võtnud velgedelt. :(

jJanno
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Cardo kirjutas:Eile uudistes oli, et päästeamet võttis puu maha, et selle otsa roninud kassi päästa, anna jumal kannatust, ei saa ikka nõdrameelseid päästeametisse ka tööle võtta. Millal enne kass puu otsa jäänud on ? Äkki aafrikas hakkavad ahve ka puuotsast päästma :?
Lugenud siis uudist täpsemalt enne kui arvustad. Kass oli jalutusrihma otsas ja ennast puu otsa piisavalt kõrgele, et mitte järele ronida, kinni mässinud ja ei saanud ise enam edasi ega tagasi.
Muidugi oleks puu maha saagimise asemel võinud kasutada korvtõstukit.
Ise see kass sealt poleks alla saanud. Tore, et inimlikkus veel säilinud on.
Sinu loogika järgi ei peaks sind kah autost välja lõikama kui sa matsu paned ... ise sa sinna ju ronisid ja millal enne inimesed autosse jäänud on.
Indrek
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Kasside ja koerte peletamiseks on suvalises lemmikloomapoes olemas selline pihustiga pudel - maksab umbes 100 eek.
Koiab koerad ja kassid eemale küll. Peale autopesu tuleb uuesti pihustada. Mingi aja peale tekib aga loomadel refleks, et sellest autost tuleks eemale hoida.
Klaaside ja värvi peale ei soovitaks pihustada - jätab plekid peale, aga stange peale, kummide peale ... minul aitas auto katusele istuma roniva kassi vastu ideaalselt.
Indrek
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Minu loogika ütleb, et päästeamet ei ole see asutus kes tegeleb kasside päästmisega, selleks on muud tasulised asutused, loodan, et kassiomanik saab vastava arve sellise lõbu eest, kuid tundub, et vist nii ei ole.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Indrek_M kirjutas:
Cardo kirjutas:päästma :?
Tore, et inimlikkus veel säilinud on.
See on meeldiv jah!
Ma loodan, et siin ei hakata jälle mingit retsimise juttu ajama (kes kui mitu kassi kiviga surnuks on loopinud/lasknud jne).
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Mihkel_O »

olen ise kassiomanik. see, et kass ära päästeti on loomulikult õige aga puud selle pärast hävitada on natuke ekstreemne. korvtõstuk oleks abiks olnud. ei tea jah, kuidas see kass selle kukkumise üle elas?
kassipeletamiseks on jah müügil spetsvahendid, aitavad.
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

Vaadake et teil see asi nii ei lõppe http://www.epl.ee/artikkel/360335
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Mingi aeg tagasi, üsna ammu olevat kellegi kass igasugu rihmade vahelt läbi käinud ja kotletiks muutunud. Tollel Intsul läks väga hästi veel :)
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1980
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Mati Kaalu juurest saab igasugu tänavakasside sirtsutamise vastu abi. Väike purgike Amuuri tiigri uriini lahjendatud lahust peaks ka kõige ülbemad kõutsid laia kaarega ringi käima panema :P

Väike kõrvalefekt võib olla metsa seenele minnes. Tagasi tulles pole mõtet üllatuda kui mõni kobedam isakaru on autokere nagu konsereviavajaga ribadeks tõmmanud :)
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Ma vast sodrikut ei raatsiks kulutada koduulukite peletamiseks.
Äki on veel mõni rahvapärasem viis posida kuidagi autot või midagi, vanaema keerutas niidiotsas sõrmust alati kui midagi oli tundmatu või arusaamatu, peaks auto üle pendeldama?
Keegi siin rääkis rehvide pesemisest vms.
Mul ka kodus kass, selline isepäine ja üksi kõndiv, ei lase ta naabrimehe autole ega ka hulgu nende aedades, iga jumala kirikupühapäev kui ma autot pesen, on temal sealt vaja üle käija...
Nuhtleks kui teolt tabaks, aga siiani ainult aknast näinud, kuidas üle auto läheb julmalt ja alati kohe pikkikiudu üle... :oops: :evil:
Ta mul beib ka siis käivad isased ka kohe ümber auto tiiru ära, see **** kassihape ei võta isegi tolmu külge, stanged plastist ja need ei pidavat mädanema 20 000a. aga küljhekarbis asetseva augu ajan konkreetselt naabrimehe kassi kaela.
Õnneks ei ole ma ainuke kes hädas on, perenaine kodus ka hädas nigu puhta pesu laokile jätad keerab nelikäpp ennast sinna siruli suikuma... :P
Kas peale vistnami salvi ja saja kroonise tõesti miski muu ei aita?
Soolhape oli hea mõte aga kas ikka viitsiks mingi kahe kildi tagant mõlemat ratast vahetada, või koguni nelja?
Ma selline udupump ja kipun unustama asju, lased krõps üle ja töss.
Seega rahvalikke meetodeid eelkõige vaja:)

terv Are
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Indrek_M kirjutas:Kasside ja koerte peletamiseks on suvalises lemmikloomapoes olemas selline pihustiga pudel - maksab umbes 100 eek.
See hakkas täna isegi prisma loomatarvete riiulilt silma. Katsetama ei hakka, kuna õnneks praegust sõiduvahendid kassid väga ei salli. Touringu kapott oli küll alati kassijälgi täis.

jJanno
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

ise ostsin ka selle 100 kroonise, et kodus kass diivanit ei lõhuks aga võta näpust.... tunnike hiljem ikka kallal....seega tuli spets kraapimis koht peale panna....aga vaevalt et autole seda paned... :lol: loomapoest öeldi ka et kõikidele kassidele see ei mõju :roll:
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

üldjuhul kui kassid hoovis ja neid palju siis loomapüüdja kohale ja kuuti. kodukass kodukassiks. Need kes autosi rüüstavad üldjuhul hulkuvad.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

teemasse kass mootoriruumis...oli ka juhus kus Ämaris ronis tööbussi mootori juurde üks tol hetkel veel helebeež angoora tüüpi kohevil karvaga kass...talvine aeg, väljas ligi -20, ju ronis sooja...töö sai tehtud, töökaaslane läks bussi sooja panema...sealt arenes siis sündmus järgmine: võtit keerates tegi mootor kuidagi vaevaliselt jou-jou-jou...uuesti võtit keerates läks käima aga kuidagi jube rappudes ja ebaühtlaselt, lausa lopa-lopa-lopa, lisaks sellele hakkas kõrvu kuidagi kahtlane kassikisa...paar sekundit hiljem sööstis täisminekuga kass bussi eest nii kaugele kui isamaa paistis, endal üks külg suht üleni tökatine ja teine külg karvadest puhas...mootor hüppas korralikult käima ja vendikas puhus pool õuepealset karvatuuste täis...peale seda oli pilt selge et tehniline probleem oli elusat tüüpi...eks ta kuskil vendika rihma vahel ära käis paar tiiru nagu pesumasinas....hilisemal vaatlusel selgus et oli veel plastikust mootori alumise katte ära lõhkunud...kuidagi koomiline situatsioon ikkagi :mrgreen:
´17 4Drive
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Riivo kirjutas:teemasse kass mootoriruumis...oli ka juhus kus Ämaris ronis tööbussi mootori juurde üks tol hetkel veel helebeež angoora tüüpi kohevil karvaga kass...talvine aeg, väljas ligi -20, ju ronis sooja...töö sai tehtud, töökaaslane läks bussi sooja panema...sealt arenes siis sündmus järgmine: võtit keerates tegi mootor kuidagi vaevaliselt jou-jou-jou...uuesti võtit keerates läks käima aga kuidagi jube rappudes ja ebaühtlaselt, lausa lopa-lopa-lopa, lisaks sellele hakkas kõrvu kuidagi kahtlane kassikisa...paar sekundit hiljem sööstis täisminekuga kass bussi eest nii kaugele kui isamaa paistis, endal üks külg suht üleni tökatine ja teine külg karvadest puhas...mootor hüppas korralikult käima ja vendikas puhus pool õuepealset karvatuuste täis...peale seda oli pilt selge et tehniline probleem oli elusat tüüpi...eks ta kuskil vendika rihma vahel ära käis paar tiiru nagu pesumasinas....hilisemal vaatlusel selgus et oli veel plastikust mootori alumise katte ära lõhkunud...kuidagi koomiline situatsioon ikkagi :mrgreen:
sellega tuleb meelde ka kurvem lugu kus kass samamoodi ronis mootori rihma vahele ja kui auto käima pandi siis kass jäi oma peast ilma :cry:
auto tagurdas kohalt ja oli pea ja kere. et noh ma ei tea minu jaoks naljakas seepole
Vasta