Auto salongipesu

Vaba teema
Vasta
525
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 16.03.2006 14:47 08

Auto salongipesu

Postitus Postitas 525 »

palun soovitage asjalikku kohta kus teha auto salongipesu.
ghostdog
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 01.07.2004 21:21 14
Peamine sõiduk: BMW i3

Re: auto salongipesu

Postitus Postitas ghostdog »

525 kirjutas:palun soovitage asjalikku kohta kus teha auto salongipesu.
Hansa pesulad, 56228798 - muidugi ei tea kuidas aegadega on aga proovida tasub! Kvaliteet on üle prahi seal!

See muidugi Tallinnas :P
525
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 16.03.2006 14:47 08

Postitus Postitas 525 »

ma asungi tallinnas. rääkisin nendega, neil on kõik ajad täis juba ja täna on kolmeni lahti ainult. homme (pühapäeval) kinni.

auto oleks vaja selle nädalavahetusega puhtaks saada. palun soovitage veel häid kohti.
enthusiast
Huviline
Postitusi: 118
Liitunud: 28.01.2006 12:04 20

Postitus Postitas enthusiast »

Proovi lasnamäel, Mustakivi keskuses vastas (üle kanali) olevat pesulat, tel nr on 53 467 028, töö kiire ja korralik.
Kasutaja avatar
reemet16
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 19.09.2007 13:21 55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas reemet16 »

sooviks ka teada kus Tartus korralikku salongipesu tehakse...
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4689
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

reemet16 kirjutas:sooviks ka teada kus Tartus korralikku salongipesu tehakse...
Kui keemilist tahad, siis mine Jaama 143, Atlantesse. Hind oli 800 ja tulemus väga hea (salong ja pagasnik)
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
Reino26
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 10.10.2006 20:42 43

Postitus Postitas Reino26 »

Käisin tähetorni 21.Tehti nahahooldus ja sise-ja välispesu.Kvaliteet oli hea ja hind ka väga mõistlik.Võin soovitada-tüübi nr oli: 56655144
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

Nimelt küsimus isetegemise kohta. Ees on mul el. istmed ja tahan neid puhtaks saada. Istmed väga määrdunud. Tagumisega oli lihtne, seal otseselt polnud elektrit sees - sealne osa jäi auto kere külge, kuid esiistmed on otsast lõpuni elektrit täis ja ma ei tea, kas julgeb sinna survepesuga peale lennata. Tagumine läks puhtaks korralikult nühkides ja survepesuga loputades. Küsimus selle jutu peale, et kas see suur hulk vett seal mootoreid ei või kuidagi kahjustada? Peaksin eemaldama mootorid(mis pole sugugi lihtne)?
E82
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Kui on riidest istmetega tegu siis aitab nõudepesuvahend Fairi. Vee ja harjaga pesed välja mustuse. Pärast oleks hea kasutada tolmuimejat, millega tohib vett imeda.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

kasutasin pesupulbrit, mis on minu meelest efektiivsem. tolmuimeja ka olemas mis imeb vett, kuid survepesu lööb selle sita sealt korralikult minema ja siis oleks hea vett imeda. mind huvitab ainult, kas mootorid jäävad toimima? kas keegi on enne midagi sellesarnast korraldanud?
E82
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

olen kuulnud,et inmimesedk eson lasknud seest auto puhtaks teha on saku auto pesulaga rahul olnud. välipesu oli korralik.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Peske jah Fairy ja pesupulbriga istmeid :D See hakkab teil niimoodi vahutama, et jäätegi neid istmeid loputama.
Kodustes tingimustes pole ka tihtilugu tolmuimejat, millega vett imeda tohib. Seega on kõige lihtsam vahend Vanish, mis mõeldud vaipade puhastamiseks, kuid toimib ka istmete puhul. Hõõruge istmeid põhjalikult ja jätke ainega kokku. Laske ära kuivada. Tõmmake kuivanud istmed tavalise tolmuimejaga üle ja volaaa. Pole seda muret, et jäävad ebapiisava loputuse tõttu mustuse randid sisse ega muid probleeme. El. istmetele oleks see meetod kõige parem mu meelest.
Sisepesu on tehtud küll autodele, aga ma ei mäleta et ma oleks survekaga istmeid pesnud. Peamiseks põhjuseks ilmselt asjaolu, et see eeldaks autost istmete välja võtmist, mida me tavaliselt ei tee. Põhjamatti oleme küll vahest survekaga pesnud kui muidu puhtaks ei saa, kuid sedagi väga harva. Istmete jaoks spets. immarid olemas selle jaoks, mis vett pihustavad ja samal ajal vett imevad.
Kasutaja avatar
Uunas
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 03.09.2007 21:49 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Uunas »

rääkige hindadest ja kvaliteedist tallinna pesulates.
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

UPS kirjutas:Peske jah...
Ei vahuta ta mul midagi - mingeid imelisi seebimulli mägeisid seal ei teki. Istmed on lomulikult eemaldatud autost - käsil on kooralik salongi pesu/uuendamine/nahatamine. Samas seda Vanishi asja ma proovin ka. Loodan, et see imeb selle pasa korralikult ära. Olemas on ka korralik tolmuimeja, mis võtab nii vett kui tolmu.
E82
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6153
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Postitus Postitas Reimers »

Ärge mängige majapidamisvahenditega lolli :D Kui tahate puhtaks siis viige ikka keemilisse ;) Mustuse peab ikka istmest korralikult välja imema spets keemilise tolmukaga ;) Kui ise ei oska laske teistel seda teha


PS ! Keemilise pulber on poole kangem kui tavaline pesupulber ;) Ja täiesti teise otstarbega
Krix20
Huviline
Postitusi: 264
Liitunud: 06.04.2004 23:48 22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas Krix20 »

Kunagi oli selline vahend , nagu "Super 10" 5L kankude sees müüdi!

-plastdetailide puhastamiseks ei kõlband ,aga istmed ja põrandavaiba tegi küll hästi puhtaks.
Oligi tekstiili pesuks ette nähtud(1/10 tuli veega lahjendada vist?)
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Reimers, jah loomulikult on sul õigus. Selge see, et spets. vahenditega on etem teha. Samas seda Vanishit olen ise proovinud, seepärast julgesin ka soovitada. Kuna Vanish teeb igasugu keemiat, siis tasuks jälgida, et tegu oleks kindlasti vaipade puhastuseks mõeldud ainega. Istmed polnud väga määrdunud, aga siiski nii palju võidunud, et pidasin vajalikuks selle protseduuri ette võtta ja kokkuvõttes jäin rahule küll. Tuleb korralikult saast lahti nühkida, siis on loota ka head tulemust. Ju siis olid tookord järjekordselt näpud põhjas, aga salong oli vaja puhtaks saada :)
Uunas, erinevates pesulates on erinevad hinnakirjad. Samuti loeb mingil määral see kui mustaks on auto lastud ja kas tegu on sõiduauto või näiteks mahtuniversaaliga :) Keskmiselt 2000 krooniga peaks vast sõiduauto puhul hakkama saama, võib olla tiba odavam/ kallim.
Viimati muutis UPS, 26.02.2008 21:06 04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6153
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Postitus Postitas Reimers »

no 1500 on sõiduauto ja 1800 on jeep ! Kui on väga jubedalt mullane seest siis 20 prosa sinna otsa. Leidub muidugi ka odavamaid kohti aga ma pole kindel kui heade ainetega nad pesevad seal. Muidu see ei ole suur raha selle töö eest kuna seal sees ka välipesu, uksevahed jne. Tavaliselt läheb ühe autoga pea terve päev ja ööseks siis auto kuivama.

PS! Saab ka vana tolmukaga KUIDAGI seda vett imeda aga see ei ole päris see kuna veetolmukas laseb vee sisse ja teine ots imeb välja et tekiks ringlus.
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

mõnigi asi teada. Nagu mainitud, on olemas korralik vee/tolmuimeja ja istmed läksid ideaalselt puhtaks ka pesupulbriga. Eks see ole rohkem mõtlemises kinni, et see ei aita ja see on saast. Töötas küll nii nagu mina tegin.
E82
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6153
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Postitus Postitas Reimers »

reino kirjutas:mõnigi asi teada. Nagu mainitud, on olemas korralik vee/tolmuimeja ja istmed läksid ideaalselt puhtaks ka pesupulbriga. Eks see ole rohkem mõtlemises kinni, et see ei aita ja see on saast. Töötas küll nii nagu mina tegin.
Ma usun küll et läheb :D Lihtsalt see keemilise pulber on veica kangem tavalisest :) Olen proovinud oma töötunkesi pesta pesumasinas mõlema ainega ja keemilise pulber on tunked ikka puhtamaks teinud !

Kui sul on olemas veetolmukas korralik siis läheb muidugi puhtaks ;)

Edu tegemistes !
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Postitus Postitas KnX »

Tegin ka kodustes tingimustes (Kärcheri imur+vahend) ja täitsa uskumatu, missuguse vee ma sealt pärast välja valasin :shock: Tegelikult tuleks sealt veel saasta, aga pulber sai otsa...
Istmed iseenesest polnudki peale vaadates määrdunud :P
Vasta