Kogemused Aeromotors.ee poega?

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

150kkm on vist väga leebelt kasutades. Muidu ikka selline 50 000km lugu. Eks mõned rasvasema rinnaga hundid lasevad korraliku randi sisse, ma nii julge ei ole :oops:

Oliver.L kirjutas: 17.06.2023 17:30 19
RazzKalbass kirjutas: 17.06.2023 15:16 43 OE kettad vist kestavad enamvähem 150.000km ära .
Sõltub kasutusest. 40 tuhat km sõitnud Saksa pill, peale 20 tuhandet km Eestis, olid kettad min mõõdus. Järgmisena läksid Brembod, mis kestsid ka 60 tuhat km kuna siis tekkis 120+kmh pealt tudin rooli. Panin järgmisena OE. Kestavad hetkel siiani, läbisõit nendega muidu 40 tuhat km miskit ja rant ketastel veel pisike.
Kasutaja avatar
Oliver.L
Klubiliige
Postitusi: 3004
Liitunud: 31.10.2014 19:44 58
Peamine sõiduk: BMW F31 320d '14
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Oliver.L »

Kusjuures Brembod polnud surnud, klotsil ja kettal oli liha küll veel ehk siis sama seis nagu Sul, Ilves praegu.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Mhm, mul Brembod kestsidki kõige kauem, aga nats enne 2 aastat hakkas pidurdusel vibrama s.t. 25 000km pealt kuskil. Niisama sõites ei vibranud. Carmasters vahetas garantiikorras välja ilma mingi jamata, panime ATEd. Need kahjuks kestsid täpselt üle garantii kui pekistusid. Aeromotorsist ostetud Zimmerid on kõige pastamad olnud neist valikust, pea uued kettad, sõitnud ca 7000km ainult.

Eks lähen OEMi peale, vaatab mis siis saab.
Viimati muutis Ilves, 11.07.2023 15:34 06, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Oliver.L
Klubiliige
Postitusi: 3004
Liitunud: 31.10.2014 19:44 58
Peamine sõiduk: BMW F31 320d '14
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Oliver.L »

Mul oli sama situatsioon, et kestis täpselt ära. :D Samas Lemfi puksidega, peale 3a Valdek surus asja ikka garantiisse, seega kui ühe asjaga ei trehva, siis teisega küll. Kasutame samasid teenuseid. ;)
Ilves kirjutas: 17.06.2023 18:21 35 Carmasters vahetas garantiikorras välja ilma mingi jamata, panime ATEd. Need kahjuks kestsid täpselt üle garantii kui pekistusid.
Kasutaja avatar
kurikristjan
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 16.02.2014 19:36 35
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 53858447
Asukoht: mandri keskel

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas kurikristjan »

Olen ostnud aerost asju üsna tihti vist miski 6 aastat.
Garantiijuhtumeid ei ole õnneks veel ette tulnud, aga üldiselt valin ka, mida ostan. Minu vea tõttu valesti tellitud osad on nad seni kenasti tagasi võtnud ja nende vea tõttu saadetud kahest sama poole amordist vahetati ka üks ringi. Ajakulu oli, aga mis teha. Pandiga toodetel võib raha laekumine olla aeglane, kuid on seni jäänud lubatud tähtaja sisse.

"Päris" varuosapoodidest ostan samuti, kuid valin müüjat, sest mõne asja eest mõnes kohas küsitakse päriselt ka aeromotorsi hind korda kaks. Ma ei näe, et see mõnekümneeurose detaili puhul mulle mingit väärtust looks, kui maksan topelt. Õli osta on päris poest kindlasti odavam, kui sul on seal "käpp sees". Lõppkokkuvõttes endale ajad ikka veidi hinda taga, aga kui kunde maksab, siis on oluline pigem see, et mõistliku hinnaga kiirelt kätte saaks, mitte ei peaks nädal aega detaili ootama.
Tallis: E39 525d Touring, E30 325e, E38 750i, E39 530d 35d, E30 318is
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Ma ka arvasin, et valin mida ostan. Zimmeri ketaste kohta internet paanikat täis polnud kuigi üks pädev allikas mind hoiatas, et ei pruugi hästi lõppeda. Aga ikka on parem ise reha otsa astuda ju? :P

Üks asi on tagasi saata kohe karbist võetud defektiga toode, teine siis kui toode laguneb enne garantiiaja lõppu. Seepärast ma autojuppe netipoodidest ei ostagi, vaid lasen Carmastersil ise seda teha ja nendega pole kunagi garantiiga probleeme olnud, mis on väga tõsine argument pikaajalise kliendisuhte tekitamiseks ja hoidmiseks.
kurikristjan kirjutas: 19.06.2023 16:52 42 Garantiijuhtumeid ei ole õnneks veel ette tulnud, aga üldiselt valin ka, mida ostan.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:12 23, muudetud 1 kord kokku.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2092
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas BumBum »

Ooteaeg on kallis aeg. Viimati tellisin seal ka mingi jubina. Valisin kallima variandi, sest sellele lubati tarneajaks 2 päeva. Läks nädal ja kaks päeva. Oletada võib, et selle odavama jupi oleks saanud sama ajaga kätte.
Mind see otseselt ei mõjutanud, kuid pange end olukorda, kus hoolduseks on aeg kokkulepitud ja ütled, tuled oma varuosadega. Mida ei ole, on varuosad.
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas MargusA »

Mul oli sama asi. Tellides oli 3 päeva...tuli üle nädala.
Kasutaja avatar
Hendri
Huviline
Postitusi: 1754
Liitunud: 05.03.2007 12:32 11

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Hendri »

Eks see olegi, et sobib sellisele "hobi tegijale" kes omast huvist otsib endale jupid, tellib ära, vaatab ilusa sooja õhtu millal auto kallal nokitseda vms..
Kui Sul aga vaja päriselt tööd teha siis normaalne butiik saadab oma bussi 3x päevas Sinu juurde kui kaupa vähegi tellid.
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas prelude20 »

Aeromotorsiga siiani pole midagi nuriseda. Kaup kiirem kohal kui lubatud aeg. Samas Pärnu Fixuse kohta küll midagi head öelda pole. Samuti enamus asjad tellida ja ootad, pole esimene kord kui öeldakse, et äkki tuleb homme, äkki ülehomme ja siis ka vale asi. Õnneks Raunex siiani end heast küljest näidanud.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Ausalt öeldes see pole minu jaoks suur probleem kui netipood lubab 3 tööpäevaga ja tuleb kohale mingil põhjusel nädala. Ajakriitilisi protsesse kohalike netipoodide peale niikuinii ei saa üles ehitada.

Kõige olulisem on see kuidas töötab klienditeenindus tõsisema probleemi korral - kas saad kiirelt kontakti, kas info on selge ja kas probleeme lahendatakse, mitte ei tekitata juurde.

Sain Aero garantiiinimesega kontakti ja algus on väga kiire ja sõbralik.
LEDBeam
Huviline
Postitusi: 1294
Liitunud: 13.11.2018 19:59 54
Peamine sõiduk: F10 530 XDrive
Asukoht: Tallinn, diagnostika ja vaimude väljaajamine

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas LEDBeam »

Ikka tuleb viisakalt asja ajda. Nüüd tuleb tõenäoliselt küsimuseks: "Garantii ekspertiisi jaoks on vaja veel varuosa paigaldusarvet ja auto tehnilise passi koopiat. Palume need esimesel võimalusel meile edastada."
TauviT
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 30.01.2021 23:50 50

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas TauviT »

Üldiselt endal pole kordagi probleeme esinenud Aeromotorsiga. Ausalt öeldes on see ka ainus koht, kus kannatab tellida, leht mugavaks tehtud igat tüüpi kasutajale ja klienditeenindus on vastanud üsnagi kiirelt (meili teel ja live-chat ühendusel)
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Paberite täitmine on lihtne osa, see mul juba tehtud.

Positiivne on see, et alates 1.Jan.2022 tehtud ostude puhul lasub toote defekti tõendamise kohustus 1 aasta jooksul müüjal.

https://ttja.ee/eraklient/tarbija-oigus ... gigarantii

Pilt

Ma lasen Carmastersil koostada defektsete ketaste ülevaatuse akti, mõõta ka kellaga viskamise ära + proovisõidu tulemused. Äkki siis Aerol kaob huvi ära hakata kettaid oma raha eest Zimmerile tehasesse saatma. Normaalse ketta runout ei tohiks olla rohkem kui külmalt 0.05mm.

Kuidas Zimmeri garantiiosakond ketta korrasolekut tõendab ma ei tea. Tahaks näha, kas neil on stend kuhu pannakse ketas ja mõõdetakse runout nii külmalt kui soojalt?
LEDBeam kirjutas: 20.06.2023 01:36 05 Ikka tuleb viisakalt asja ajda. Nüüd tuleb tõenäoliselt küsimuseks: "Garantii ekspertiisi jaoks on vaja veel varuosa paigaldusarvet ja auto tehnilise passi koopiat. Palume need esimesel võimalusel meile edastada."
Viimati muutis Ilves, 11.07.2023 15:34 53, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Tauri_T
Huviline
Postitusi: 729
Liitunud: 20.12.2012 15:45 14
Peamine sõiduk: F31 320d M-pakett 13.
Asukoht: Läänemaa

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Tauri_T »

Mul sõber 3 kuud tagasi saatis uued kettad garantii korras tagasi, täna saatis uue kirja mis seis on. Lubati 3 kuu jooksul tegeleda :lol:
Minul endal tegid eelmine nädal nii, et panin kauba tellimusse ja maksin arve, meilile tuli arve. Nädal hiljem uurisin, et kus kaugel varuosad on, sain vastuseks, et neil hinnad ei muutu reaalajas vaid mingi aja tagant. Ehk siis peale minu arve tasumist otsustasid nad minult raha juurde küsida kuna hind oli mingi hetk muutunud varuosadel. Pakkusid variante tühistada tellimus või maksta juurde. Nüüd siis tegelen sellise jamaga. Tarbijakaitse ütles mulle kohe selle peale, et müüja peab müüma ja tarnima selle hinnaga mis müügi hetkel oli, mitte et peale arve tasumist nemad otsustavad raha juurde küsida.
mkb
Huviline
Postitusi: 344
Liitunud: 07.12.2008 13:55 35

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas mkb »

Tauri_T kirjutas: 20.06.2023 12:10 40 Ehk siis peale minu arve tasumist otsustasid nad minult raha juurde küsida kuna hind oli mingi hetk muutunud varuosadel. Pakkusid variante tühistada tellimus või maksta juurde. Nüüd siis tegelen sellise jamaga.
See pidavat neil üpris sage praktika olema, eriti rehvide puhul. Endal kogemus puudub.

Aerole on suht mõistlik alterntiiv HL Autoosad, vähemalt varem oli hindade erinevus marginaalne.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Eks näe. Netipoodidega pretensioonide menetlemisel on kasutusel termin "mõistlik" aeg. Uueväärilise toote tagasiost/asendus alles 3 kuu jooksul pole selgelt mõistlik ja vastuolus TTJA pretensioonide juhend p5.7 toodud 4 nädalaga.

Tauri_T kirjutas: 20.06.2023 12:10 40 Mul sõber 3 kuud tagasi saatis uued kettad garantii korras tagasi, täna saatis uue kirja mis seis on. Lubati 3 kuu jooksul tegeleda :lol:
Minul endal tegid eelmine nädal nii, et panin kauba tellimusse ja maksin arve, meilile tuli arve. Nädal hiljem uurisin, et kus kaugel varuosad on, sain vastuseks, et neil hinnad ei muutu reaalajas vaid mingi aja tagant. Ehk siis peale minu arve tasumist otsustasid nad minult raha juurde küsida kuna hind oli mingi hetk muutunud varuosadel. Pakkusid variante tühistada tellimus või maksta juurde. Nüüd siis tegelen sellise jamaga. Tarbijakaitse ütles mulle kohe selle peale, et müüja peab müüma ja tarnima selle hinnaga mis müügi hetkel oli, mitte et peale arve tasumist nemad otsustavad raha juurde küsida.
Viimati muutis Ilves, 11.07.2023 15:35 27, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1742
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Mart_L »

mkb kirjutas: 20.06.2023 14:36 07
Tauri_T kirjutas: 20.06.2023 12:10 40 Ehk siis peale minu arve tasumist otsustasid nad minult raha juurde küsida kuna hind oli mingi hetk muutunud varuosadel. Pakkusid variante tühistada tellimus või maksta juurde. Nüüd siis tegelen sellise jamaga.
See pidavat neil üpris sage praktika olema, eriti rehvide puhul. Endal kogemus puudub.

Aerole on suht mõistlik alterntiiv HL Autoosad, vähemalt varem oli hindade erinevus marginaalne.
Aastaid nii Aerost kui HL-st varuosi ostnud eraisiku kohta päris korralike summade eest. Senikaua on alati super olnud ja asi sujunud, kuniks tekib mingi mingi garantiikeiss. Seejärel tekivad mingid venivad edasi-tagasi saatmised, ekspertiisid jne. Aga Aerost rääkides, siis minul oli peale kahte kuud raha arvel tagasi mõne hetkega kui ütlesin, et homsest tegeleb teiega edasi tarbijakaitse, mina enam ei viitsi :)
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Vähemalt said positiivse lahenduse.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:14 13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Tauri_T
Huviline
Postitusi: 729
Liitunud: 20.12.2012 15:45 14
Peamine sõiduk: F31 320d M-pakett 13.
Asukoht: Läänemaa

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Tauri_T »

Mart_L kirjutas: 20.06.2023 15:00 23 Aastaid nii Aerost kui HL-st varuosi ostnud eraisiku kohta päris korralike summade eest. Senikaua on alati super olnud ja asi sujunud, kuniks tekib mingi mingi garantiikeiss. Seejärel tekivad mingid venivad edasi-tagasi saatmised, ekspertiisid jne. Aga Aerost rääkides, siis minul oli peale kahte kuud raha arvel tagasi mõne hetkega kui ütlesin, et homsest tegeleb teiega edasi tarbijakaitse, mina enam ei viitsi :)
Tegin samuti Tarbijakaitsesse avalduse ära. Pole küll väga suur summa ega minu raha, aga asi põhimõttes. Ise tunnistasid ka, et neil tuleb suhteliselt tihti ette seda, et peavad raha juurde küsima enne tarnet. :D
Hea äriplaan muidugi :mrgreen:
Kasutaja avatar
6Tenz
Huviline
Postitusi: 1045
Liitunud: 22.02.2017 18:26 48
Peamine sõiduk: e92 330d
Asukoht: Tartu

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas 6Tenz »

Ise ca 5 aasta jooksul kõik enda tehtud tööde varuosad sealt ostnud. Aegajalt juhtub ikka et mõni varuosa vale, kas siis enda või nende eksimusel, aga kõik saanud kenasti tagasi vahetada. Nagu keegi ennist mainis, siis pühapäeva nokitsejale kellel aega on, sobib ta hästi. Aga ärge nii küll tehke, et võtate aerost kastitäie juppe ja viite kuskile töökotta auto koos nendega :D Enamus kohtades sellistele oma hinnakiri ka muidugi.
Aga noh eks need hinnad teistega võrreldes nii head, et saavad lubada endale mingit paska ka vahele :D
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Eraisikul on tegelikult päris palju õigusi. Kui neid õigusi mitte kuritarvitada siis peaks see garantiiremondi või vahetuse protsessiga venitavate poodidele ainult tervislikult mõjuma.

Soovitan lugeda:

https://ttja.ee/uudised/ttja-annab-tead ... ise-juhend

Mõistlik paranduse aeg on TTJA järgi max 4 nädalat. Kui üle selle läheb, mis iganes põhjusel siis raha tagasi:

Pilt

Lisaks - vastavalt Võlaõigusseaduse §218 vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest kohalik müüja. Viitamine tootjagarantiile, tootja täiendavatele nõuetele ja selle tõttu asja parandamise või asendamisega venitamine ei vasta VÕS-le.

Punkt 1.4 siin:

https://ttja.ee/media/1121/download
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:14 59, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
6Tenz
Huviline
Postitusi: 1045
Liitunud: 22.02.2017 18:26 48
Peamine sõiduk: e92 330d
Asukoht: Tartu

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas 6Tenz »

Ei, mitte et õigustaks seda, aga nagu näha siis seal garantii juhtumitega eriti pingutada keegi ei viitsi. Juu läheb siis piisavalt hästi :)
Kasutaja avatar
Hannes
Huviline
Postitusi: 3573
Liitunud: 21.08.2005 20:28 38
Peamine sõiduk: E91 325d
Asukoht: Haapsalu

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Hannes »

Tellisin mingi aeg sealt kojamehemootori. Näitas, et saadavus 3tk ja tarneaeg oli ka okei. 3 päeva hiljem tuli kiri, et antud toodet enam selle hinnaga kahjuks ei saa, kuigi kõik oli ju makstud ja nagu ainult oota pakki. Sama toote pakkusid mulle nüüd ca 30€ kallimalt või et vali samas hinnaklassis teise tootja toode. Rohkem maksta ei soovinud ja valisin uue, mis oli alla ühe euro kallim. Siis tuli uus kiri, et nemad enne seda teele ei saada kui see puudu olev summa juurde makstud. Maksin ilusti ära ja kirjutasin neile kirja ka enda meele rahustamiseks pigem, et kamoon, müüte kõigepealt mulle detaili mida teil enam selle hinna eest ei saa ja siis kui uue valin mis oli vist 60 senti kallim siis ei suuda isegi selle kohapealt silma kinni pigistada ja see lihtsalt 1:1le asendada. Saan aru , oleks see siis kas või 5€ kallim vms aga no mingid sendid. Raisatud aeg pea nädal veel otsa enne kui jupp jõudis. Mõni kohe kindlasti arvab, et ma rott jne aga ajas tookord põhimõtte pärast veidi keema see. Muidu alati sealt õiged asjad hea hinnaga saand
(OO==[][]==OO)
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Kui sulle on tehtud selgetel tingimustel siduv müügipakkumine konkreetsele tootele ja sa oled lisaks veel toote eest tasunud siis on see kaupleja poolt lepingu ja nii TKSi kui VÕSi rikkumine. Väga põhimõtteline küsimus.

Jah, kui on pikad lepingulised ehitusprojektid, mis ettenägematutel asjaoludel näiteks sisendite hinna olulise muutuse tõttu kallinevad siis istuvad osapooled maha ja arutavad, mis edasi saab.
Hannes kirjutas: 20.06.2023 23:00 35 Tellisin mingi aeg sealt kojamehemootori. Näitas, et saadavus 3tk ja tarneaeg oli ka okei. 3 päeva hiljem tuli kiri, et antud toodet enam selle hinnaga kahjuks ei saa, kuigi kõik oli ju makstud ja nagu ainult oota pakki. Sama toote pakkusid mulle nüüd ca 30€ kallimalt või et vali samas hinnaklassis teise tootja toode.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:15 53, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Eelmise posti täienduseks. Pange endale järjehoidjasse kui mõni kohalik kaupleja hakkab peale kinnitatud tellimust lisaraha küsima (NB! raha ei pea olema ette makstud!).

Selline käitumine on nii Võlaõigusseaduse (VÕS) §8,§9 ja §54 ning Tarbijakaitseseaduse (TKS) §16 rikkumine kui "Eksitav kauplemisvõte" või "peibutusreklaam". Vanakooli järgi lihtsalt õhu müümine ja on ühemõtteliselt keelatud:

https://www.riigiteataja.ee/akt/101042022007?leiaKehtiv

Pilt
Pilt

Ühesõnaga kui nemad on konkreetset toodet, konkreetse tarneaja ja hinnaga reklaaminud siis tarneaja mõistlik pikenemine on veel läbiräägitav, aga tehtud tellimuse hinda, sisu ja kogust nad enam muuta ei tohi! Pole enam tellija mure kust ja kuidas kaupleja samaväärse vidina kokkulepitud hinnaga välja võlub.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:18 13, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Tellimuse esitamisest möödas ainult 3 päeva ja juba tuli lisaraha küsimine 'ära:

"Kahjuks pole hetkel saadaval Teie soovitud toodet 34116898730 / BMW GROUP.
Saaksime tellida teiselt hankijalt, aga siis oleks hind 278.85 € tk.
Kas saadame Teile lisaarve või tühistame antud toote?"

Ei olnud pakkumisega nõus.

- odava hinnaga olematu kauba reklaam on keelatud vastavalt Tarbijakaitseseadusele
- teisele hankijale viitamine ei puutu asjasse, sest minul on Aeroga leping vastavalt Võlaõigusseadusele
- see on Aero äririsk kui nad peavad olematuid tooteit õige hinnaga asendama ja omapoolsed kohustused kliendi ees täitma varasemalt kokkulepitud tingimustel vastavalt Võlaõigusseadusele.
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:19 58, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
MSJ
Huviline
Postitusi: 745
Liitunud: 23.03.2010 10:01 25
Peamine sõiduk: X5 F15 M Sport

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas MSJ »

Mine osta esindusest
Maisaa aru kuidas sa voitsid sellise jamaga tegeleda 🤬
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Ilves »

Miks mitte enda õiguste eest seista?
Viimati muutis Ilves, 15.08.2023 12:20 42, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Raas
Huviline
Postitusi: 560
Liitunud: 24.06.2004 18:17 53
Peamine sõiduk: E36 328i
Asukoht: Jõgeva

Re: Kogemused Aeromotors.ee poega?

Postitus Postitas Raas »

Maisaa aru kuidas sa voitsid sellise jamaga tegeleda
Jumal tänatud, et Ilves viitsib jännata ja ka kõiki meid selle käigus harida ning vastavaid seadusepügalaid jagada.
Mina kui tavapärane lammas, keskmine ostja, lasi&laseb&laseks neil veebipoodidel vabalt ennast pügada. Ainuüksi selle teema jälgimisega olen hulka targemaks saanud.
Suured tänud, Ilves, ja jaksu edasijändamisega.
2014a. 1/4 miili 14.91s @ 149.3kmh, 60FT 2.30s; 174whp (130kw)
Vasta