riide liim

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
tsiklimees
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 23.09.2006 01:19 11
Asukoht: Tallinn

riide liim

Postitus Postitas tsiklimees »

Kuna kõva küünarnuki toetamise koht ukse sees hakkas häirima, siis otsustasin sinna aretada väikse pehmenduse. Selle käigus aga tuli ukse sisemise lingi raam ära võtta ning ust kattev riie tuli ka osaliselt lahti tõmmata, et pehmendust paigaldada.

Kas keegi oskab soovitada head liimi riide tagasi kleepimiseks, mis ei imbuks kergelt riidest läbi ?
BMW 325i E30 1986 M20
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

kui tegime siis enne tellisime saksamaalt spets liimi a nime ei mäleta a võin täna tüübilt küsida kuna nagunii saan kokku taga siis kirjutan nime ka ..:D muidu ta rääkis et eestist küll praktiliselt mingit liimi kasutada pole mõtet kui siis spets poodides vb on kusagil...:) tlns võid vaadata tuunimis keskustesse ja noor tehnik-sse ja siis mööbli firmade omades võib ka olla.. :roll: ;)
Raigo21
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 31.10.2005 16:52 34

Postitus Postitas Raigo21 »

Luise tänava Noor Tehnikus spray liim täitsa olemas mis mõeldud riide jaoks.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

kuna viimased kuud ise liimimisega tegeletud, siis spray liimi soovitan sooojalt ära unustada... tuleb läbi riide... ja tuleb nii et myhin taga... annab liimida ka nii et ei tuleks aga siis tuleb 2 meetri kauguselt liimi pihustada. see et eestis mingit liimi ei ole soovitatav.... bullikaka suhu tagasi... väidetavalt yks parimaid liime on veneaegne kontaktliimi MOMENT. Kata sellega see pool liimiga kokku mis ei ole riie (ehk siis see polstri pool) ja hõõru ta laiali... lase mingi 5min. kuivada ja vajuta riie sinna peale... peale seda ära enam puutu... lase kuivada mingi tunnike ja jääb kinni ilusti.

kui sa vaatad teemat kus ma oma polstrite ehitust kajastan... seal näed nii polstrit kui ka seda keskmist plastik osa kus uus riie peal... mõlemad liimitud momendiga. Spray liimiga sai liimitud tagumistel ustel need riided ja suvel sooja ilmaga läheb see spray liim pehmeks ja see riie tuleb lahti.
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

hollow kirjutas:kuna viimased kuud ise liimimisega tegeletud, siis spray liimi soovitan sooojalt ära unustada... tuleb läbi riide... ja tuleb nii et myhin taga... annab liimida ka nii et ei tuleks aga siis tuleb 2 meetri kauguselt liimi pihustada. see et eestis mingit liimi ei ole soovitatav.... bullikaka suhu tagasi... väidetavalt yks parimaid liime on veneaegne kontaktliimi MOMENT. Kata sellega see pool liimiga kokku mis ei ole riie (ehk siis see polstri pool) ja hõõru ta laiali... lase mingi 5min. kuivada ja vajuta riie sinna peale... peale seda ära enam puutu... lase kuivada mingi tunnike ja jääb kinni ilusti.

kui sa vaatad teemat kus ma oma polstrite ehitust kajastan... seal näed nii polstrit kui ka seda keskmist plastik osa kus uus riie peal... mõlemad liimitud momendiga. Spray liimiga sai liimitud tagumistel ustel need riided ja suvel sooja ilmaga läheb see spray liim pehmeks ja see riie tuleb lahti.
moment kinni moment lahti... :cool: :lol:
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

nuh mul oli jupp tegemist et kaks tehisnaha tykki mis ma omavahel yleeile kokku liimisin, et need nüüd lahti tõmmata... eks ta oleneb ikka vist liimijast... kui ikka ei oska liimida, siis ei ole vahet mis liimiga tegu on.

muuseas... parimaks polstri naha liimimise liimiks öeldakse olevat S9 ja Super S9 mille yldine koostis on peaaegu identne moment liimiga
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

ei tea ise kasutan teist a seda ei saa avalikustada.... :roll:
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

nuh vaata... on kaks eri asja teha mingit asja tööna ja see materjali raha kliendilt sisse kasseerida... kui liim kuivab kiiresti siis saab tööga kiiremini yhele poole seega saab uue töö ette võtta... tööna on aeg raha... aga kui mul asjaga kiiret ei ole siis ma kasutan odavamat lahendust... mis oma olemuselt ei ole halvem... kui välja jätta see, et ta kuivab kauem.

ma kodus kasutan ka mingit pahtlit mis on odavam ja kuivab mitu tundi... tööl aga kasutatakse pahtlit mis kuivab 3-4 minutit
sama ka vormide tegemisega... pur a ja pur b on kokku 200 eeki kilo makrofleks aga 50eeki kilo
makrofleks kuivab 8 tundi pur a ja pur b kuivab 10min. vaata kui palju aega kokku hoiab sedasi... samas ei ole makrofleks halvem... vaata et isegi parem kuna ei ole nii kõva ja teda lihtsam voolida.
Vasta