Auto salongilõhna?

Vaba teema
Kasutaja avatar
M.
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 12.03.2007 00:35 54

Postitus Postitas M. »

Olin tööreisil viibides kolleegiga ühes toas ja kuna me mõlemad suitsetasime toas, siis peale paari päeva oli toa lõhnapilt tugevalt rikutud. Koristaja tuli sisse ja lasi mingisugust spreid ja peale seda oli ruum justkui päevi õhutatud ja tundus, et selles toas pole vist kunagi suitsetatud. Konkreetset vahendit ise ei näinud, kuid huvi sellise vahendi vastu oleks suur, kasvõi kodus. Auto lõhnab suhteliselt neutraalselt.
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek J »

Tere,

kunagi ammu kui autopesulas veel töötasin (väike reklaam ka: Apisar OÜ, Veerenni 29/1) siis käis seal üks E-klassi Mercedes-Benz mille salongilõhn oli vapustav, selline väga hea kirsitaoline lõhn ja tugev ka veel... jubedalt tahaks teada, mis toodanguga tegu oli.

Tervitades,
Indrek
laurts
Huviline
Postitusi: 1155
Liitunud: 05.05.2006 01:25 37
Asukoht: Tallinn/Keila

Postitus Postitas laurts »

M. kirjutas:Olin tööreisil viibides kolleegiga ühes toas ja kuna me mõlemad suitsetasime toas, siis peale paari päeva oli toa lõhnapilt tugevalt rikutud. Koristaja tuli sisse ja lasi mingisugust spreid ja peale seda oli ruum justkui päevi õhutatud ja tundus, et selles toas pole vist kunagi suitsetatud. Konkreetset vahendit ise ei näinud, kuid huvi sellise vahendi vastu oleks suur, kasvõi kodus. Auto lõhnab suhteliselt neutraalselt.
Autoekspert pakub sellist toodet nagu lõhnaeemaldaja http://www.autoekspert.ee/index.php?page=156 kui hea see on,ei oska öelda.
Kuna üks töökaaslastest tegeleb GNLD toodetega siis ta demostreeris ka nende pakutavat lõhnaeemaldajat pärast seda kui koristaja oli oma ropult haisva lapiga kontorist üle käinud,paar piserdust ja ca minutike ootamist ning lõhn oli toas puhas ja värkse,nagu oleks seda keegi värskelt tuulutanud.Plaanis endalgi see soetada autosse,kuna need kuused ja autodeodokad panevad pikema sõiduga pea valutama.
rynno300
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 14.02.2006 13:01 50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rynno300 »

Sain ARK-st autolõhna kaasa - sildiga: "kui on libe, ära kihuta!" Selline ovaalne papitükk nagu lõhnakuusedki. Lõhn on sellel nagu väga hea, vähemalt minu jaoks. Mainiks ära, et tegu ei ole mingi Vanilli, Õuna vms. lõhnaga vaid tegu ikka pigem parfüümiga! Tahakski teada, kust ma seda lõhna veel osta saaks või teab keegi umbes sama lõhnaga analoogset toodet?
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Kohvi pakk aitab küll , hommikul on täitsa vahva autosse istuda :D , aga eelmisele postitajale , küsi ARK-ist järgi .
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Postitus Postitas Madis. »

rynno300 kirjutas:Sain ARK-st autolõhna kaasa - sildiga: "kui on libe, ära kihuta!" Selline ovaalne papitükk nagu lõhnakuusedki. Lõhn on sellel nagu väga hea, vähemalt minu jaoks. Mainiks ära, et tegu ei ole mingi Vanilli, Õuna vms. lõhnaga vaid tegu ikka pigem parfüümiga! Tahakski teada, kust ma seda lõhna veel osta saaks või teab keegi umbes sama lõhnaga analoogset toodet?
sinine - new car lõhn?

minu arvates kõige vastuvõetavam lõhnakuusk
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Seigo »

Riivo kirjutas:minul pole ka keegi ja kaasa arvatud ise autos suitsetanud (auto omanik tiba vähem kui 2a)...kasutan lõhnakuuske New Car lõhnaga...peale Jazzi käsipesulas sisekoristuse tegemist on autos alati ülihea aroom...keegi ei tea mis lõhnaainet seal kasutatakse???

ma tean...pudelis on selline spets auto lõhn, mis on auto glym tootesarjast...seda müüakse poes, lahjendad veega ja piserdad siiis põrandale!ja neid on igas maitses...kirsi jne...
rynno300
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 14.02.2006 13:01 50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rynno300 »

Madis_M kirjutas:
rynno300 kirjutas:Sain ARK-st autolõhna kaasa - sildiga: "kui on libe, ära kihuta!" Selline ovaalne papitükk nagu lõhnakuusedki. Lõhn on sellel nagu väga hea, vähemalt minu jaoks. Mainiks ära, et tegu ei ole mingi Vanilli, Õuna vms. lõhnaga vaid tegu ikka pigem parfüümiga! Tahakski teada, kust ma seda lõhna veel osta saaks või teab keegi umbes sama lõhnaga analoogset toodet?
sinine - new car lõhn?

minu arvates kõige vastuvõetavam lõhnakuusk
Täna lähen shoppama ja annan teada. :)
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

seix kirjutas:
Riivo kirjutas:minul pole ka keegi ja kaasa arvatud ise autos suitsetanud (auto omanik tiba vähem kui 2a)...kasutan lõhnakuuske New Car lõhnaga...peale Jazzi käsipesulas sisekoristuse tegemist on autos alati ülihea aroom...keegi ei tea mis lõhnaainet seal kasutatakse???

ma tean...pudelis on selline spets auto lõhn, mis on auto glym tootesarjast...seda müüakse poes, lahjendad veega ja piserdad siiis põrandale!ja neid on igas maitses...kirsi jne...
Kust poest glym tooteid leida võib?
Leidsin ühe pesula mis kasutab nende tooteid, kuid kas müüb ka?
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

Madis_M kirjutas: sinine - new car lõhn?

minu arvates kõige vastuvõetavam lõhnakuusk
Mina arvan sama :)
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

lauri91 kirjutas:
Madis_M kirjutas: sinine - new car lõhn?

minu arvates kõige vastuvõetavam lõhnakuusk
Mina arvan sama :)
Noh see New Car on jah enamvähem kuigi nagu kõik lõhnakuused - lõhnab algul päris vängelt ja lõhn muutub meeldivaks hiljem.
Samas ise pole ammu enam lõhnakuuske vms lõhnavat keemiat kasutanud - Statoilist salongipuhastuslapid jätavad väga meeldiva lõhna autosse ning paari kuu tagant nahksisu hooldusvahendiga üle käies on selline naha lõhn veel meeldivam. Mingi eraldi lõhnava kuuse või ma ei tea mille järele vajadust küll ei tunne.
Ega auto pole tualett, et peale käimist tuleb eraldi õhku värskendada :)
Indrek
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

Ise kasutan salongis ja väljas liistude kaitsmiseks silikoon puhastusainet. Müügil enamus tanklates ma arvan.
Aga see on küll õige tähelepanek, et auto pole nagu tualett mida peaks värskendama :) . Kuid kes on suitsumehed ja autos suitsetavad, siis soovitaks küll lõhnakuuske :P
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Postitus Postitas Madis. »

Indrek_M kirjutas:Noh see New Car on jah enamvähem kuigi nagu kõik lõhnakuused - lõhnab algul päris vängelt ja lõhn muutub meeldivaks hiljem.
Samas ise pole ammu enam lõhnakuuske vms lõhnavat keemiat kasutanud - Statoilist salongipuhastuslapid jätavad väga meeldiva lõhna autosse ning paari kuu tagant nahksisu hooldusvahendiga üle käies on selline naha lõhn veel meeldivam. Mingi eraldi lõhnava kuuse või ma ei tea mille järele vajadust küll ei tunne.
Ega auto pole tualett, et peale käimist tuleb eraldi õhku värskendada :)
kui kuuske jupi kaupa kilest välja võtta nagu ettenähtud, siis pole lõhn kuskilt otsast vänge. statoili puhastuslapid on endalgi autos, kuid mina ei seedi nende lõhna küll kuskilt otsast.

maitse asi :D
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Madis_M kirjutas:
Indrek_M kirjutas:Noh see New Car on jah enamvähem kuigi nagu kõik lõhnakuused - lõhnab algul päris vängelt ja lõhn muutub meeldivaks hiljem.
kui kuuske jupi kaupa kilest välja võtta nagu ettenähtud, siis pole lõhn kuskilt otsast vänge.
No kui teha ainult see pisike sisselõige millest kuuse latv välja paistma hakkab, siis sellest piisab, et terve auto haiseks nagu apteek :) Paari nädala pärast võib kasvõi terve kuuse välja sikutada - erilist lõhna sellel enam ei ole.
Lihtsalt minu kogemus. Ei veena kedagi kasutama või mittekasutama :)
Indrek
Kasutaja avatar
Mirko
Huviline
Postitusi: 1428
Liitunud: 25.11.2005 21:50 26
Peamine sõiduk: G30 545eX M-Sport
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Mirko »

Minu arvates lõhnab hästi hooldatud ja puhta salongiga auto paremini kui ükski lõhnakuusk, spray vms.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Mirko1 kirjutas:Minu arvates lõhnab hästi hooldatud ja puhta salongiga auto paremini kui ükski lõhnakuusk, spray vms.
Absoluutselt nõus ... seda ma oma üle-eelmise kirjaga ka öelda püüdsin :)
Indrek
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

Siin nüüd laialt lahatud seda kohvi teemat. On nüüd keegi järgi ka proovinud ja kommenteerib meile? Kas on OK, või hullem kohvi lõhn sees?
Kasutaja avatar
Angel_L
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 07.05.2003 14:36 56
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Angel_L »

jackpuuk kirjutas:Kohvi pakk aitab küll , hommikul on täitsa vahva autosse istuda :D , aga eelmisele postitajale , küsi ARK-ist järgi .
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Ceed kirjutas:
seix kirjutas:
Riivo kirjutas:minul pole ka keegi ja kaasa arvatud ise autos suitsetanud (auto omanik tiba vähem kui 2a)...kasutan lõhnakuuske New Car lõhnaga...peale Jazzi käsipesulas sisekoristuse tegemist on autos alati ülihea aroom...keegi ei tea mis lõhnaainet seal kasutatakse???

ma tean...pudelis on selline spets auto lõhn, mis on auto glym tootesarjast...seda müüakse poes, lahjendad veega ja piserdad siiis põrandale!ja neid on igas maitses...kirsi jne...
Kust poest glym tooteid leida võib?
Leidsin ühe pesula mis kasutab nende tooteid, kuid kas müüb ka?
www.staford.ee
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Ise kasutan sellist toodet autos;
Pilt
Kui ei taha, et lõhnaks siis keeran õhu mujale ja kui tahan, et autosse natuke lõhna tuleks siis suunan sooja õhu peale. Antud toode aktiveerub sooja õhuga ja ühest pakist (4 tk.) jagub pikaks ajaks (mul hetkel 2tk. olnud ~2 kuud).
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Tore teema naiste saunaklubis taas, kas törts kõhulõhna olete kah proovida üritanud, auto tundub kohe selline teistmoodi.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Kui ei küsi , siis ei tea ja kui küsid kukub keegi ilkuma :roll: , pole huvi , ära võta sõna kah . Ma ei küsi kahekopikalise lõhnakuuse kohta , tahaks midagi korralikku , ma ei kasuta ammu neid kuusenirakaid . Ja mõnele kommenteerijale , kas ise annate tualeti mõõdu välja , et näiteks mingit lõhnavett kasutate ? ( muidugi , kes ei kasuta , vabandust sel juhul :P )
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Seigo »

Ceed kirjutas:
seix kirjutas:
Riivo kirjutas:minul pole ka keegi ja kaasa arvatud ise autos suitsetanud (auto omanik tiba vähem kui 2a)...kasutan lõhnakuuske New Car lõhnaga...peale Jazzi käsipesulas sisekoristuse tegemist on autos alati ülihea aroom...keegi ei tea mis lõhnaainet seal kasutatakse???

ma tean...pudelis on selline spets auto lõhn, mis on auto glym tootesarjast...seda müüakse poes, lahjendad veega ja piserdad siiis põrandale!ja neid on igas maitses...kirsi jne...
Kust poest glym tooteid leida võib?
Leidsin ühe pesula mis kasutab nende tooteid, kuid kas müüb ka?

näiteks Jazz pesula müüb neid ise kaa, siis veel Tartus Autoring, lõunakeskuses see nisu esindus!
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Kui siin juba naiste saunateemadele läks .... :roll:
Maniksin siis, et lõhnapoodides kasutatakse just kohvi nö lõhnade neutraliseerijaks ehk kui oled juba mitmeid erinevaid lõhnu nuusutanud ja vahet enam ei tee pistetakse kohvipakk nina alla :D
Ise olen täheldanud, et iga auto on oma omaniku lõhnaga (nagu omanik läheb koera nägu ;)). Suitsetajatel suitsulõhnaga ükskõik kui palju nad neid kuuskesid sinna ei topiks ikka jääb suitsuhais, naistel jälle mingi parfüümi või tugeva õhuvärskendajalõhn tavaliselt ning enamikul meestel ka kas parfüümi, tugev puhastusvahendi või naha lõhn. Ise kasutan kõrvallõhnasid võimalikult vähe kuna ei tundu, et auto korralikult hooldades ise kuidagi haisema hakkaks aga eks seda saavad kommenteerida ainult need kes minu kõrval sõitnud on :lol:
X3 3,0D E83 & 123c E82
rynno300
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 14.02.2006 13:01 50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rynno300 »

rynno300 kirjutas:
Madis_M kirjutas:
rynno300 kirjutas:Sain ARK-st autolõhna kaasa - sildiga: "kui on libe, ära kihuta!" Selline ovaalne papitükk nagu lõhnakuusedki. Lõhn on sellel nagu väga hea, vähemalt minu jaoks. Mainiks ära, et tegu ei ole mingi Vanilli, Õuna vms. lõhnaga vaid tegu ikka pigem parfüümiga! Tahakski teada, kust ma seda lõhna veel osta saaks või teab keegi umbes sama lõhnaga analoogset toodet?
sinine - new car lõhn?

minu arvates kõige vastuvõetavam lõhnakuusk
Täna lähen shoppama ja annan teada. :)
See ta kahjuks ei ole.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Täna oli autos väga hea lõhnakuusk. "Naturaalse" lõhnaga. Touringusse mahtus ilusasti, aga sedaanidega tekib vist probleeme ;) Saadavus väljaspool jõuluaega on ka vist natuke nadi.

jJanno
exTouring
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

5+
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Minuarust on see IF kindlustuse lõhnakuusk hea lõhnaga. Mõnusalt vaigune kuuselõhn. Üldjuhul ma ei kasuta ühe haisu ületrumpamiseks teist haisu.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Luuk »

Mina ostsin Hyperrimist sooduka ajal kümne eeguga miski lõhnapudeli, peal kirjas anti-smoke. See kraam ei lõhna eriti tugevalt, kuid halva tubakahaisu neutraliseerib ära. Isegi mu superninaga ema ütles, et ei tunne suitsuhaisu autos.
Rääkige parem, kuidas kopitusehaisust pagasnikus lahti saada?
Pesulas lasi surveveega pestes pagassi tihend läbi, niiskus sees ja kopitusehais ka. Vastik, vastik, vastik!
Naine roolis, auto kraavis!
BMW 320i e30 90.a.
Kasutaja avatar
kenwood1
Huviline
Postitusi: 3198
Liitunud: 18.04.2007 22:39 19
Asukoht: Keila / Helsinki

Postitus Postitas kenwood1 »

Ei tea kas on keegi märganud kuid bemmil on oma spetsiif lõhn , kui auto käivitada siis hakkab seda mõnusat hõnga tulema kohe puhuri aukudest salongi, üks asi nagu eelpool mainitud on kindlasti HOIA SALONG PUHAS :cool: ja teine asi osta UM-st uued salongi õhu filtrid ja on autos kohe hulka inimlikum istuda :D
Mul selline toimetus viis mõjus igaljuhul, soovitan teistelegi;)
e34 525i 88a - e34 525i touring 1995a - e34 540ia 1993 - e34 525TDSa Touring 1995.10 - e32 735ila 1991.1 - e38 740ia 1997a - e38 750ia 1999.12 - e61 530d 2004.6 - e53 X5 3,0d 2002a
Vasta