Millepärast pesed autot sina ?

Vaba teema

Mis sinu auto mustaks määrib ?

Vihm mis sajab taevast
56
36%
Lumi mis sajab talvel
6
4%
Ehitajad, kes oma raskeveokitega muda sõiduteele kannavad
59
38%
Naastrehvid, mis asfaldi ära lõhuvad
17
11%
Käin põllupeal sõitmas
16
10%
 
Hääli kokku: 154
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Kuigi ei sõida oma autoga eriti palju, pesen teda ikka, kuna seisab teine sellise halva koha peal, st tee ääres ja ma ei taha , et mu auto näeks kevadel välja kui roosteroos.
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Teema kenasti laialivalgunud. Aitan siis omalt poolt ka kaasa.

1. Vähemalt Tallinnas kehtib kord, kus ehitusplatsilt väljuval sõidukil tuleb ratastelt ja mujalt muda maha pesta. Kui te märkate porirada ehitusplatsilt väljumas, võite julgelt vajalikku kohta teada anda.

2. Paar aastat tagasi kuuldud lugu - elas mees kogu elu Nõmmel. Pesi ise oma autot ja oli rõõmus. Sai vanemaks, vahetas suure Nõmme maja uue pisikese maja vastu Tiskres. Ühtäkki probleem - pole soliidne ise autot pesta - naabrid vaatavad viltu. Istubki kurb papi pesula järjekordades...

3. Miskipärast on meie käsipesu turg valdavalt selliste põhikooli haridusega äriinimeste käes. See põhjustab muuhulgas nende firmade majandusliku ebakindluse. Tulemusena kahaneb kogu ala kredibiilsus kinnisvara omanike silmis. Resultaat - isegi suurde arendusse, kuhu nähakse tulevat ligi 700 parkimiskohta töötajatele ei taheta ette näha käsipesulat. Nõudlust oleks nigu tapab, aga rendileandja vaatevinklist on pesijatega jamamine nii tüütu, et mõttest loobutakse lootes, et ehk keegi teine lähedusse midagi teeb.

4. praeguste ilmadega seisab auto päris kenasti puhtana kui kohe peale sõitu voolikuga suurem soga maha pesta. Kui see muda jõuab kuivada, siis peab juba survepesuri ja nuustiku välja tooma.

5. Nii palju pigi kui praegu, ei ole mul esiaknale kunagi varem lennanud. Soe ilm ja naelrehvid ei sobi kohe kuidagi kokku.
Kasutaja avatar
qpi
Huviline
Postitusi: 369
Liitunud: 08.09.2006 17:50 50
Peamine sõiduk: Z4 35i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas qpi »

Tarmo kirjutas:Mina arvan ka et see ei ole normaalne mis meie teedel-tänavatel toimub.
Nt eile lõuna ajal käisin statoilis autot pesemas, siis kui olin kontorisse tagasi jõudnud , oli auto küll natuke puhtam kui enne pesu , aga mitte eriti.
Ise ka käin statoilis autot pesemas ja kui auto natukene sopasem on siis pesulast välja sõites ainult katus läigib ilusasti, alt on ikka samasugune.
Tuleb pesulat vahetada xD
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Muhv kirjutas:Teema kenasti laialivalgunud. Aitan siis omalt poolt ka kaasa.

1. Vähemalt Tallinnas kehtib kord, kus ehitusplatsilt väljuval sõidukil tuleb ratastelt ja mujalt muda maha pesta. Kui te märkate porirada ehitusplatsilt väljumas, võite julgelt vajalikku kohta teada anda.
ega harku vallas midagi sarnast ei ole? Pea igal hommikul pean trööstima tiskre rikasterajooni produkte- mitte ainult pori mida aeg-ajalt tuleb teele seoses aktiivse ehitustöödega, vaid hooga kurvi võtnud seguauto ja tema jääkproduktid :evil:

Teemasse:

pesen autot nii kodus kui pesulas. Suht aktiivne jazzu klient, kuid vahest satub ka statikasse. Samas peab touringuga tõdema, et statikas auto tagumist poolt puhtaks ei pese!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Tauri kirjutas:
Muhv kirjutas:Teema kenasti laialivalgunud. Aitan siis omalt poolt ka kaasa.

1. Vähemalt Tallinnas kehtib kord, kus ehitusplatsilt väljuval sõidukil tuleb ratastelt ja mujalt muda maha pesta. Kui te märkate porirada ehitusplatsilt väljumas, võite julgelt vajalikku kohta teada anda.
ega harku vallas midagi sarnast ei ole? Pea igal hommikul pean trööstima tiskre rikasterajooni produkte- mitte ainult pori mida aeg-ajalt tuleb teele seoses aktiivse ehitustöödega, vaid hooga kurvi võtnud seguauto ja tema jääkproduktid :evil:
Jah, kui keegi oskab, siis võiks öelda, kas seda ka jõelähtme vallas on, siin mul siin käib päris aktiivne ehitustöö ja pori lendab igas suunas, kui veokid sõidavad.

Autot pesen täpselt nii tihti kui saan, kahjuks jääb see enamasti aja taha kinni, pesulaid ei kasuta.
ToomasP
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 23.09.2004 20:09 43
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ToomasP »

Pesulas üritan käia kord nädala-kahe jooksul, olenevalt ilmastiku tingimustest. Ei stati ega ka muud automaat pesulad ei kannata erilist kriitikat. Suurema s*ta saab küll maha aga päris puhtaks ei saa. Peseks heameelega ise aga tänu algavale jääajale ei ole seda võimalik teha.
Keegi võiks pakkuda kuskil suuremas garaazhis sellist teenust, et maksad mingi ühiku raha ja siis saad kasutada survekat, tolmuimejat ja suruõhku.
Pesuvahendid ja muud puhastustarvikud peaks endal kaasas olema.
Nuh rahahaid, tehke selline koht teoks ja ma usun, et klientidest puudust ei oleks. ;)
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Henrik88 kirjutas:Pesen autot korra nädalas.
1. Saab sodi maha ( Talvel soola)
2. Edeva inimese asi. Auto peab ju ilusti puhas olema.
Sama siin.
Talvel on tihe pesuskäimine hädavajalik.
Soola ja muu saasta mitte maha pestes võib varsti oma auto roostetamast (üles)leida.
ToomasP kirjutas: Keegi võiks pakkuda kuskil suuremas garaazhis sellist teenust, et maksad mingi ühiku raha ja siis saad kasutada survekat, tolmuimejat ja suruõhku.
Pesuvahendid ja muud puhastustarvikud peaks endal kaasas olema.
Nuh rahahaid, tehke selline koht teoks ja ma usun, et klientidest puudust ei oleks. ;)
Tartus on/oli selline koht olemas.
Tõrvandi tankla.
Hind oli umbes poole odavam, kuid arvestades sellega, et sealne survepesur ei väärinud oma nime esimest poolt, ei olnud seal ilmselt palju kliente.
Samas, eelnevatet teemadest on läbi käinud probleem, kuidas ise autot pestes see ka puhtaks saada.
Mina sellega hakkama pole saanud, sellepärast lasen alati oma autot pesta neil, kes sellega igapäevaselt tegelevad.
Eks nii ole mugavam ka.
Viimati muutis Ingmar, 17.12.2006 16:28 40, muudetud 1 kord kokku.
ToomasP
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 23.09.2004 20:09 43
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ToomasP »

Eks ta kindlasti on mugavam, kui keegi teine peseb ja ise samal ajal istud kuivas soojas ruumis ning rüüpad vaikselt kohvi. Samas mis ise tehtud, see hästi tehtud.
Kasutaja avatar
Arux
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 05.11.2005 13:01 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Arux »

Eelnevatel aastatel pole väga tähelepanu pööranud, et sügis-talvel kõik Tallinna autod ühtlast halli tooni on, pidasin seda kliimavööndi eripäraks. Aga nüüd kus mujalgi on käidud, siis näiteks Taanis kus samasugune sombune ja vihmane koerailm on nagu meil, võib oma auto parklas ka värvi järgi tuvastada... :) . Ehitatakse ju siingi ja mingi meeletu tänavatepesu pole ka silma hakanud, kuigi ehitusmasinaid on kindlasti vähem kui Tallinas liikumas näha. Ilmselt on see aastatega kogunenud stt, mida eestlane nüüd veel pikalt helpima peab :?
"The sun shines and the iglu melts"
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Ise ma sõidan kalluriga ja seda suhtumist, et raskeveokid s*ttavad, lõhuvad, tolmavad,tahmavad, on kõik foorumid netis täis. Mullegi meeldiks puhta masinaga sõita, aga meie karjäärides ei ole kuskil sellist võimalust, et pesed rattad puhtaks. Väo karjääri küll tehti selline vann kust läbi sõites peseb survepesur rattad ära, aga tuli välja, et seda ei tohi jälle peale karjääri oma masinate teised kasutada, nii et kuniks kui meil veel pesu võimalust pole, siis peate selle sopa ära kannatama, sest maju, kontoreid ja marketeid tahate te ju kõik või kuidas?
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Nagu teate, olen ma kahe käega sama meelt nagu M.P.
Muuseas, minu teadmiste kohaselt tehakse näiteks Rootsis enne korralik ehitusplats, või siis sissesõidutee valmis, et ehitusmasinad ei peaks pasa see müttama- siin on vastupidi- ehitusrekkad on sügisel-kevadel pidevalt 20cm sitakihi sees.
To Tauri- proovi miksriga hooga kurvi minna- välja sellest enam ratastel ei jõua, selle raskuskese on ikka üsna kõrgel...
ja üleüldse, mida **** te kõik vingute nende rekkade kallal- jube probleem, et auto must- kui ei meeldi, pese puhtaks või lase niisama olla- alati on ju kõige lihtsam esimesele ettejuhtuvale, st veokajuhile turja hüpata :evil: ****, proovige ise seda tööd teha, enamus siit foorumist ei saaks sellega adekvaatselt hakkama- vingute oma krdi puhaste bemmide pärast :evil:
Katsuge teinekord oma ninaesisest tibake kaugemale ka näha...
Mina võtan auto määrdumist kui loomulikku nähet, vähemalt siin ja ei ma hakka küll selle pärast kedagi süüdistama...
Cardo küsis, et millepärast pesed autot sina- vastuseks tuleb, et rekkad on süüdi... :lol: :lol: :lol:
Mul on peale iga Tallinnas käiku auto must, suvel Tallinnas töötades oli auto nädala lõpuks meeletu tolmukihi all.
So? Käed on otsas, voolikust vesi jookseb- milles probleem- auto peaaegu alati puhas- iga nädalavahetus pesen kodus autot.
Nüüd on küll mingi 2000km piix peal, nüüd on tõesti must- kusjuures Soome kiirteedelt- kas ma peaks hakkama nüüd Soome rekkasid kiruma???
Ükskord saab iga objekt valmis, siis saate sõita niipalju kui kulub oma Lollidekülas, Tiskres ja kus iganes...
AARE530 @ nüüd ajas kopsu üle maksa :evil: :evil: :evil:
(800km sõitu ilma magamata teeb pahuraks)
Viimati muutis AARE540, 18.12.2006 14:51 03, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Mis asi sul siin kopsu üle maksa ajas??

Tegemist ON BMW foorumiga ja mis sa siis imestad?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

:lol: :lol: Aa, ups, unustasin :lol: Imestan, et inimesed nii lühinägelikud on...
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Kuule Aare530. Naine unustas õlle külma panemata või mis??? Kus kohas sa nägid süüdistust sinu aadressil kui kurdeti, et ehitusmasinad pasa teele veavad? Kui masina peal töötad, siis peaksid teadma, et platsil on jors väravas, kes voolikuga masina üle peab käima ja kiuslikud mudaplönnid teelt harjaga kokku lükkama. Puhtuse tagamine on objektijuhi ülesanne ja nii igas normaalses riigis. Jaapanis pannakse kolm meest veel kummardades vabandama ka, et tee ehk pisut märjaks saab...

Muhv@kah suure auto paberitega
Kasutaja avatar
foxracer00
Huviline
Postitusi: 181
Liitunud: 26.09.2006 22:25 07
Asukoht: Türi
Kontakt:

Postitus Postitas foxracer00 »

Pesin ise eile auto ära väljast ja asfalt teedelt oli selline kord peale kogunenud et nühkisin fairyga niiet õlg oli krampis ja karpide pealt peab küll vist mootoripesu vedelikuga pesema :evil: jube :?
juhipõhjamatt ei läinud enam fairyga ka väga puhtaks :?
matid kuivavad ka siiamaani ikka märjad :?
Oliver; 56718492; bmw 525 1991a
Tahad oma akendele aknalaudu?Helista;)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Muhv kirjutas:Kuule Aare530. Naine unustas õlle külma panemata või mis??? Kus kohas sa nägid süüdistust sinu aadressil kui kurdeti, et ehitusmasinad pasa teele veavad?

Muhv@kah suure auto paberitega
Otseselt minu aadressil mitte, kuid mina olen ka ''üks neist''. Ja mitte ainult paberitega, vaid ka reaalselt sellel alal töötav, hetkel küll ajutiselt mitte, kuid üsna kindlasti ajutiselt...
Anna andeks, aga kuna olen asjaga pikemalt tegelenud, siis mingil hetkel võtab veduri vilisema küll, kui pidevalt igasugu laimu igasugu masinate, k.a. rekkade juhtide aadressil kuuled...
Olen ise harjaga asfaltteed pühkinud, kui õhtul tööpäeva lõppedes 8rattalise metsamasinaga üle sõidutee sõidan, muudki tehtud...
To foxracer- seda suuremat paska ongi mõttekas mootoripesuvahendiga maha pesta, õigemini pigileotusega...
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Kui masina peal töötad, siis peaksid teadma, et platsil on jors väravas, kes voolikuga masina üle peab käima
Vat sellist jorssi ei ole minu silmad veel näinud ühegi objekti peal. Paberil võib ju kõike nõuda, kuid reaalselt käivad need asjad siin riigis siiski teisiti ja pikalt pikalt veel arvatavasti.
525 TDS´a EXECUTIVE
ToomasP
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: 23.09.2004 20:09 43
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ToomasP »

Mina isiklikult ei süüdista ühtegi rekkajuhti, pigem tänavate koristamist ( või õigemini selle puudumist). Mäletan veel aegu, kus õhtuti linnapeal liigeldes sõitsid need GAZ koristusmasinad pidevalt ringi aga nüüd on ainult mingid pisikesed ühemehe junnid* järgi jäänud. Üks selline pisike käkerdis ei suuda autoteed ju puhastada. Suuri tänavakoristus masinaid on vist paar - kolm tükki suure linna peale.
Samas on suht mõttetu loota, et teed ja tänavad tolmust puhtad oleks, kui ei suudeta neid korraski hoida.

*junnide all mõtlen neid pisikesi harjadega/tolmuimejaga kõnnitee puhastus masinaid, mis aegajalt ka üritavad sõiduteed puhastada.
Kasutaja avatar
IffMees
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 05.04.2005 15:08 46
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas IffMees »

Parim pesula, kus mina siiamaani olen käinud on pesutänav pärnu mnt. ääres, tehakse auto ilusti alguses survekaga puhtaks ja pärast peseb masin ka veel üle.
Aga kindlasti on ka veel käsipesulad väga head, mida paar tk on männikul, auto saab ikka tervenisti puhtaks.

Aga kõige parem ikka autot ise pesta, auto saab täpselt nii puhtaks kui hoolas omanik on.
Minu garaazinaaber peseb oma autot iga päev käsitsi, ei tea kuidas ta suudab, aga nii see on. :D
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
AARE530 kirjutas:To Tauri- proovi miksriga hooga kurvi minna- välja sellest enam ratastel ei jõua, selle raskuskese on ikka üsna kõrgel...
Minu auto on seguauto konkreetselt kurvis seguga üle valanud. Kadaka Selveri juures suunaga Õismäelt Mustamäele. Seal on selline paine ja mitu rida kõrvuti. Seega sõidavad vähemalt mõned "miksrid" kurvis ikka päris piiril.

See on kogemustele ning faktidele tuginev väide, mitte mingi suvaline oletus.

jJanno
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1974
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Rekkasid sõiduautode mustuses süüdistada kindlasti ei saa, pigem olematut tänavakoristust. Nagu ikka on parim näide vaadata kasvõi nende poole, kes siit suurte õllekärudega lahkuvad - miskipärast püsivad seal suurlinnades autod märksa pikemalt puhtad.

Käisin siis ka lõpuks pesus ;) Tavaliselt käin Kunderi tn alguses käsipesus (superkorralik teenindus BTW), seekord läksin möödaminnes Statoili kuna järjekorda polnud. Tulemus oli igati ootuspärane: poolkakane auto, hoolimata sellest, et terve pudeli seda haisvat pigieemaldussolki eelnevalt auto peale laiali pihustasin.

Tunneks üldse huvi, miks inimesed viitsivad Jazzis käia? Tundub üsna tobedana seista tunde aega autopesula sabas? Ise olen põhiliselt käsipesu kasutanud - lepid aja kokku, viid auto kohale ja poole tunni pärast saad prillikivi kätte.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

kahjuks pakutud vastustest ei leia endale parimat.

Rekkameestele rahustuseks, et minu silmis on rekka nn sadulveok ja need tavaliselt isegi suht puhtad- need segavad liiklust pigem maanteedel ja ei puutu kokku linnapuhtusega.

mis puudutab ehitusmasinaid siis täna nad tõesti tassivad linna palju pori ja liiva. Kui on olemas seadus, et ehitusplatsilt lahkudes peab masinal rattad puhtaks pesema ja seda täna ei tehta siis tõesti vastavad ametnikud peaks asjaga tegelema. Millegipärast ei usu niipea siin paranemist- sama lugu nagu traktorid meil linnapildis tipptunnil :?
PS! Siin ei süüdista niivõrd autojuhte, sest kui pole loodud võimalusi siis ei saa ka neid täita- enamgi veel on autojuht töötegija ja pere ootab kodus leiba lauale...

Segumasinad, lahtise koormaga kallurid jne. kes meie teid shittavad tuleks küll autojuhi tasandil karistada. kui muld teele satub siis on enamasti mõtteviis, et küll vihm puhtaks peseb aga vihmaga tekkiv libedus, mis teised autojuhid ohtu seab või teele pudenenud kild mis teiste autode ninale, akendesse lendab!. kuivanud segust teel ei hakka rääkimagi


Tunneks üldse huvi, miks inimesed viitsivad Jazzis käia? Tundub üsna tobedana seista tunde aega autopesula sabas?
Üldiselt mulle meeldib istuda sel ajal kohvikus ja vaikselt lehte lugeda- kõige vähem meeldib mulle nö taevast passida õues sel ajal kui autot pestakse, remonditakse vms.
nendel päevadel kui terve Tallinna linn on otsustanud oma autot pesta ma enamasti ei hakka tundide viisi ootama, vaid teen omad toimingud siis kui kiire möödas on või harjutan survepesuri käsitlemist kodustes tingimustes :)
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kodustes tingimustes kõige etem, ise pesen ka jooksva veega ja saab puhtaks küll- kellelegi kopkatki maksmata ja tulemuses, kui see peaks kehvem jääma, ei saa ka kedagi süüdistada ;)
A Tauri väitele, et rekkad maanteel liiklust segavad- nad ju lihtsalt teevad oma tööd, kiirus on piirajas ja nad lihtsalt kulgevad oma sihtmärgi poole ;)
Kuigi on ka erandeid, kahjuks... Kes meepoti ära rikuvad...
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

AARE530 kirjutas:Kodustes tingimustes kõige etem, ise pesen ka jooksva veega ja saab puhtaks küll- kellelegi kopkatki maksmata ja tulemuses, kui see peaks kehvem jääma, ei saa ka kedagi süüdistada ;)
A Tauri väitele, et rekkad maanteel liiklust segavad- nad ju lihtsalt teevad oma tööd, kiirus on piirajas ja nad lihtsalt kulgevad oma sihtmärgi poole ;)
Kuigi on ka erandeid, kahjuks... Kes meepoti ära rikuvad...

nii ta on jah et rekka kiirus piiratud siis umbes 85 km/h ja sinna pole midagi parata et nad nö. venivad.ega sa tauri nende tööd ju tegema ei hakka :D aga jah pigem segab rohkem see masin kelle kastist pudeneb igast jama teele. või jah kõige tavalisemad objekti liikurid. sinna pole midagi parata et tööandja ei pea seda olusliseks - masina puhastust ma mõtlen

aga ma pesen ka kas kodus või tööl. Tulemus on siis oma kätes ja teiseks vahatan ka ise siis saab kõik auto konarused ise üle käia :D
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

See siin juba kergelt offtopic. Teema ju autode pesemisest, mitte rekkadest ja nende tegemistest/tegematajätmistest :?
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

AARE530 kirjutas:Mina võtan auto määrdumist kui loomulikku nähet, vähemalt siin ja ei ma hakka küll selle pärast kedagi süüdistama...
Cardo küsis, et millepärast pesed autot sina- vastuseks tuleb, et rekkad on süüdi... :lol: :lol: :lol:
Nagu näha, panin ma seda juba enne tähele...
Kasutaja avatar
Tanel k
Huviline
Postitusi: 265
Liitunud: 04.02.2006 16:52 26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel k »

autot pesen enamasti kord nädalas,sest rokase autoga eriti liigelda ei meeldi.harjapesusse oma nina ei topi,kui ilmastik lubab pesen ise,kui ei siis käsipesulasse.
F30 328i
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

mulle jõudis jälle eile kohale, et mispärast ma autot pesen. seisin pesulas auto kõrval ja mida puhtamaks läks auto seda rõõmsam olin mina :D
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

IffMees kirjutas:Parim pesula, kus mina siiamaani olen käinud on pesutänav pärnu mnt. ääres, tehakse auto ilusti alguses survekaga puhtaks ja pärast peseb masin ka veel üle.
Aga kindlasti on ka veel käsipesulad väga head, mida paar tk on männikul, auto saab ikka tervenisti puhtaks.

Aga kõige parem ikka autot ise pesta, auto saab täpselt nii puhtaks kui hoolas omanik on.
Minu garaazinaaber peseb oma autot iga päev käsitsi, ei tea kuidas ta suudab, aga nii see on. :D

Mismoodi ta garaazis ilma surveta ,seda pori ja soola/pigi segu maha saab :)

Ma mõtlesin ,et ma olen ainus debiil ,kes autot pea igapäev peseb:D :roll: Aga tundub ,e leidub veel inimesi kellele see haigus on... ;) Minujaoks võrdub kakine auto sama kui peaksin kandma määrdunud riideid :!:

Aga eks muidugi oleneb kõik võimalustest ja ajast... ega kui peaksin statoilis või käsipesulates pesema ,siis kindlasti ei teeks seda rohkem kui 1x nädalas, mõtetult kalliks läheb..
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Jaanus_P kirjutas:mulle jõudis jälle eile kohale, et mispärast ma autot pesen. seisin pesulas auto kõrval ja mida puhtamaks läks auto seda rõõmsam olin mina :D
Masendav elu. Olen sõitnud nüüd autoga mööda linna ~25km ja mõtlen juba uuest pesu kirja panemisest. krt.... mis löga nad tänavale panevad? ma ei usu, et see ainult veokite süü on... eks oma rolli mängib ka kemikaal mida maha pannakse ja see omakorda sulatab tõrva ja siis tulevad mängu rehvid mis selle jama üles keerutavad ja ongi jälle auto si**ane.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Vasta