Mõelge enne kui sõitma lähete

Vaba teema
kiilas
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 13.12.2006 15:35 14
Asukoht: Rapla

Mõelge enne kui sõitma lähete

Postitus Postitas kiilas »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=14632564


Loodan, et siin foorumis selliseid tüüpe ei leidu.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mõelge enne kui sõitma lähete

Postitus Postitas toivoku »

kiilas kirjutas:http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=14632564


Loodan, et siin foorumis selliseid tüüpe ei leidu.
debiilsus :S
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Ja nagu ikka pääseb purjus juht ilma vigastusteta ja sureb ilmsüüta inimene :cry: Sellistel võiks peale sellist pauku peast nii sodiks keerata, et ülejäänud aja oma mõtetust elust peavad nad hullaris olema ja lihtsalt vastu päikest koogutama päevad läbi.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
conversator
Huviline
Postitusi: 116
Liitunud: 25.02.2006 20:48 38

Postitus Postitas conversator »

olen praegu isegi täis, aga täis peaga ei s'ida mitte ilmaski,põhimõtte pärast juba
Bayerische Motoren Werke
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Selliseid asju on alati kurb lugeda, eriti pühade ajal. Lisaks rikutud pühadele on ka inimese edasine elu rikutud. Ehkki see kahjuks pole väga harv näide elust enesest, ei näe inimesed õppust võtvat- alkohol ja rool ei kuulu kokku... eluvitsad võivad aga vahel päris karmid olla. See et süüdlane ellu jäi, siis sellest karmimat karistust annab otsida. Vangla on selle kõrval köömes. Ja sellist elu ei tahaks küll kellelegi soovitada.
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Värdjakari ma ütlen!
No offence kellegi peale,aga no sünniaastaks 88 ja no **** ega enamustel sellistel on ikka see ajuvedelik koos rosinaga paigast loksunud.Nina täis ja rooli hullama.Ise pole elusees sõitnudki ja siis kukutakse tallama pedaale nii,et jalalihased valusad.Aga noh meil siin ju igasuguseid debiilikuid koos ja kahjuks neid jätkub niikauaks,kuni ise ükskord lusika nurka viskan ja veel edaspidisekski.Kahju muidugi jõulude ajal selliseid uudiseid lugeda :(
Ei tea millal küll võetakse sellieste oinaste kohalt kasutusele karmimad karistused.Väga hea näide ju teemast,mil mai kuus üks mees oma jaapanlasega oma sõbra surnuks sõitis ja siis metsa viskas nagu kaltsu :evil: Karistuseks 3 aastat ? :shock: Ausalt öeldes,siis minu arvates on see Eesti Riik (kui seda nii nimetada saab) üks naeruväärne koht,kus kõigil on pohhui kellest üle sõidavad ilma et tagasi vaataks!

Igatahes kainet mõistust ja mõistvat suhtumist liikluses ja eks me kõik koos peame kannatama neid väärsündinuid ja ajuinvaliide :!:
Kasutaja avatar
IffMees
Huviline
Postitusi: 234
Liitunud: 05.04.2005 15:08 46
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas IffMees »

Just nägin seda uudistes.
Ei saa aru miks peab täis peaga autorooli ronima ja näitama oskusi mida ei ole.Kahjuks millegi pärast juhtub see veel eriti tihti Bmw-dega.

Karistusi tuleks tõesti karmistada!!
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

IffMees kirjutas:Just nägin seda uudistes.
Ei saa aru miks peab täis peaga autorooli ronima ja näitama oskusi mida ei ole.Kahjuks millegi pärast juhtub see veel eriti tihti Bmw-dega.

Karistusi tuleks tõesti karmistada!!
Eks neid muid automarke ole kah,millega matsu pannakse.Bmw ju nn saksa sportauto :P ja nii mõnigi mees ei suuda toime tulla 2.0,2.5 jne mootori võimsusega ja tallab pedaaliga üle.Ja vaata paljude inimeste (loe: mõttetute ja noorte nagadega,kes käivad ainult tõmblemas oma autodega) jaoks on see BMW samahe kui 15-20 aastat tagasi volga.Uhke pill ja hea käia naiste ees laiamas.Kurb tõsiasi aga see,et tavaliselt need laiajad lõpetavad oma elutee oma suure ego tõttu kuskil kraavis,ümber puu ja sitemal juhul võtavad kaasa kellegi süütu inimese elu :(

Karistuste karmistamise teema on meie riigis eriti valus koht.Siin neid ei saa vist kunagi olema.Iga mees teeb nii nagu heaks arvab ja selle eest saab ka karistuse,mis paljusid ausalt öeldes naerma ajab.Ega ennem liigutama keegi ei hakka,kui kuskil kellelgi riigikogulasel vms sõidetakse poeg surnuks kellegi joodiku käe läbi.äkki siis tuleb aru pähe ja võetakse midagi ette.Senimaani naerdakse ainult seaduste üle ja sülitatakse nende peale :evil:
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas M4rt »

Nende karistustega on natukene keerulisem, vaevalt keegi täis peaga rooli istudes mõtleb kedagi surnuks sõita, või kasvõi politseile vahele jääda. Ei usu mina, et karistuste karmistamine suurt midagi muudaks. Ja tegelikult on edasi elamine teadmisega, et oled kellegi elu lõpetanud juba päris piisav karistus
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

M4rt kirjutas:Nende karistustega on natukene keerulisem, vaevalt keegi täis peaga rooli istudes mõtleb kedagi surnuks sõita, või kasvõi politseile vahele jääda. Ei usu mina, et karistuste karmistamine suurt midagi muudaks. Ja tegelikult on edasi elamine teadmisega, et oled kellegi elu lõpetanud juba päris piisav karistus

Seda küll.Oled 18,ajad kedagi laibaks ja siis elad 80-nda eluaastani.Parajalt piinarikas värk.Aga samas "äkki" (äkki võib püksi tulla) oleks seaduste karmistamisest niiaplju kasu,et kui keegi ikka oma korralikult vitsad kätte saab selle eest,mida ta tegi ilma mõtlemata,siis "äkki" on lootust et ülejäänud abordijäänused ka mõtlema hakkavad :roll:
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Karistusi võib ju karmistada, aga niikaua kui meie politseinike palgad on nii pisikesed, et ainult mõned üksikud patrioodid on nõus tööd tegema, siis süveneb aina karistatamuse tunne ja ei olegi loota roolijoodikute ja muidu huligaanide teelt kadumist. Kui mina hakkan praegu Märjamaalt Tallinna sõitma ja näen, et politsei on statoilis, siis ülejäänud tee maakonna piirini(vähemalt) võin sõita koomas peaga, kuna rohkem patrulle lihtsalt selle lõigu peale pole ette nähtud ja sama ka Pärnu maakonna piirini.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
Raiko R
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 31.05.2005 22:19 38

Postitus Postitas Raiko R »

.
Viimati muutis Raiko R, 01.10.2012 16:37 18, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ei hakka pikalt jahvatama, minu seisukoht on endine :)
Sattus täna kätte Volvo veoautode esinduse kliendileht, mis koju oli tulnud, ning artikkel alkoholivabadest õlledest. Jutu lõpus oli meeldetuletus selle kohta, et ka mitme pudeli alkoholivaba õlle joomisel oleks mõttekas alkomeetriga oma pädevust roolis kontrollida, kui ka selle kohta, et alkoholijoobes sõit võrdub õnnetust põhjustama minekuga.
P.S. Need ei ole minu sõnad!
Eastsider
Huviline
Postitusi: 268
Liitunud: 26.10.2005 14:53 02

Postitus Postitas Eastsider »

Olen ka 1988 aastal sündinud kuid kordagi purjus peaga rooli pole istunud. Ja pole olnud plaaniski seda teha. Kuid jah, karistused on suht leebed. Üks tuttav (sündinud 87) on juba kolm korda aasta jooksul vahele jäänud purjus peaga ja ikka kinni ei panda, ainult tingimisi.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Ja kõige kurvem on see,et ka siin foorumis jätkuvalt mõned "tegijad" nõuavad promillimäära tõstmist :evil:
Kurb-kurb-kurb... :cry:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
E36 318 ti
Huviline
Postitusi: 270
Liitunud: 07.05.2006 12:13 54

Postitus Postitas E36 318 ti »

Tere!
Mina arvan, et purjus peaga, juhilubadeta, auto veel SUVEREHVIDEGA inimese surnuks sõitnu peaks saama surmanuhtluse..põhjustajale tuleks vastata samaga....ehk siis saaks need krdima joodikud ükskord aru, kuna tuleb rooli istuda kuna mitte :evil: :evil: :evil:
Kahjuks kipuvad surema need, kes seda vähim väärivad :roll: :cry:
regaja1
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 29.08.2005 21:40 10
Asukoht: Ah?ja!

Postitus Postitas regaja1 »

Ei tahaks küll roolijoodikuid õigustada aga mõned sõidavad ka kaine peaga samas stiilis ja kui siis perutavaid hobuseid kontr. alla ei saa mille kaela siis süü veeretada?Ega´s venelaste väljend -bumer pole lambist võet
Kasutaja avatar
bimmer099
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 28.12.2004 19:01 54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas bimmer099 »

Kurb on see, et seda mõrvarit on juba ka varem karistatud joobes sõiduki juhtimise ja avarii põhjustamise eest. See näitab meie karistussüsteemi suutmatust. Ma ei saa aru ka vanematest, kes teades oma lapse kalduvusest lubadeta ja joogisena rooli istuda, ei suutnud oma auto väärkasutamist takistda. Ja muidugi see, et üks ***** suverehvidega jäisele teele kihutama läheb, näitab seda, et ta ka sooritatud mõrva pärast erilisi süümekaid ei tunne. Pärast on hea sõpradega viina visates meenutada, kui kõva pauk oli.
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

bimmer099 kirjutas:Kurb on see, et seda mõrvarit on juba ka varem karistatud joobes sõiduki juhtimise ja avarii põhjustamise eest. See näitab meie karistussüsteemi suutmatust. Ma ei saa aru ka vanematest, kes teades oma lapse kalduvusest lubadeta ja joogisena rooli istuda, ei suutnud oma auto väärkasutamist takistda. Ja muidugi see, et üks ***** suverehvidega jäisele teele kihutama läheb, näitab seda, et ta ka sooritatud mõrva pärast erilisi süümekaid ei tunne. Pärast on hea sõpradega viina visates meenutada, kui kõva pauk oli.
samas ma arvan et mind ei peataks mu ema juba füüsiliselt ju....a ega ma ikka rooli ei taha ka eriti kui joonud...kaineid juhte ikka leiab kui sõpru on..:P :roll:
kristjan128
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 08.08.2003 13:43 03
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas kristjan128 »

See neiu, kes surma sai oli mu endise ülemuse tütar, ***** selle bemarivennaga tahaks kohtuda!!!
BMW 525 E39/ galant 2,5 v6
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

--overdose-- kirjutas:
bimmer099 kirjutas:Kurb on see, et seda mõrvarit on juba ka varem karistatud joobes sõiduki juhtimise ja avarii põhjustamise eest. See näitab meie karistussüsteemi suutmatust. Ma ei saa aru ka vanematest, kes teades oma lapse kalduvusest lubadeta ja joogisena rooli istuda, ei suutnud oma auto väärkasutamist takistda. Ja muidugi see, et üks ***** suverehvidega jäisele teele kihutama läheb, näitab seda, et ta ka sooritatud mõrva pärast erilisi süümekaid ei tunne. Pärast on hea sõpradega viina visates meenutada, kui kõva pauk oli.
samas ma arvan et mind ei peataks mu ema juba füüsiliselt ju....a ega ma ikka rooli ei taha ka eriti kui joonud...kaineid juhte ikka leiab kui sõpru on..:P :roll:
usun,et emal leidub ka tuttavaid kes suudaks peatada ja alati ona abiks ka 110 ja kutsuda politsei välja.
Kasutaja avatar
Mario153
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 08.08.2005 21:31 24

Postitus Postitas Mario153 »

Selle tattnina rebiks tükkideks, kui kätte saaks. Loodan, et raisale antakse eluaegne.
E39 525DA -01 Touring
Car is to transport your a$$...not a christmas-tree!
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Mario153 kirjutas:Selle tattnina rebiks tükkideks, kui kätte saaks. Loodan, et raisale antakse eluaegne.
:D meil ei panda eluksajaks kinni isegii noaga mõrvareid rääkimata pyssigam õrvaritest eksole :D vel vähem panevad nad kinni selle noore kuti :D healjuhul 5 aastat saab.
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

toivoku kirjutas:
--overdose-- kirjutas:
bimmer099 kirjutas:
samas ma arvan et mind ei peataks mu ema juba füüsiliselt ju....a ega ma ikka rooli ei taha ka eriti kui joonud...kaineid juhte ikka leiab kui sõpru on..:P :roll:
usun,et emal leidub ka tuttavaid kes suudaks peatada ja alati ona abiks ka 110 ja kutsuda politsei välja.
njh a selle ajaga oleks läinud...kuigi poleks vajadust võtta ema auto saaks enda omaga aka kuigi see täielikult põhimõtete vastu et joobes olekus sõita...krt mida kõike välja ei mõelda.... :evil: kui juua pole mõtet sõita... :evil: mis nad arvavad et on tegijad we...võin ka õelda et ma võin täis olla a see mind ei kõiguta a roolist tuleb ikkagi käed eemal hoida...pole nii raske ju kainet juhti sebida või taksoga minna... :evil: :roll:
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

ka mina olen purjuspeaga sõitmise vastu ja veel nii loll,et praeguste ilmadega hakata suvekummidega kuskil kihutama, debiilsus ma ytlen, tean, et ka mina pean sõitma suvekummidega veel seetalv sest yhelautol kummidvahetamatta, aga sedagi ainult lähimasse kohta kus vahetada saan, aga purjuspeaga neverever.
Kasutaja avatar
steve6
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 12.10.2006 11:21 59
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas steve6 »

Nüüd saab tüüp "uhkustada" oma seltskonnas
Kotkas1
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 01.06.2005 18:18 14
Peamine sõiduk: palju
Telefon: 58696077
Asukoht: Riia-TLN-Tartu-Põlva

Postitus Postitas Kotkas1 »

mina samuti ei ole kunagi purjus peaga sõitnud kunagi ja ei ole ka mõttessegi tulnud, tavaliselt ise rohkem kaine autojuht teistele. minu arust siiski peaks politseinike arvut ja palka tõstma, kuna kui on teadmine et suure tõenäosusega jääd vahele siis väga rooli ei kipu. antud tegelasele kes selle õnnetuse põhjustas annaks küll hea meelega kere peale ja väga kõvasti :evil:
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

sai sõidetud täna võrust värskasse ja sisi bmw 325i e36ga üle 70km tunnis sisse ei saand hea et sellegagi veel teel püsis, kes mõtleb täis peaga rallima minna...siis kaaluge enne ikka teisi variante...ise sõitsime teeotsast mööda sest pidama ei saand libisesime külgees vahepeal jne...isegi korralikude kummidega kainena raske kiilasjääpeal püsimisega mis siis rääkida sumekummidest täispeaga... :roll:
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Kahjuks meie seadused sellised,et see mees vaevalt 5 aastat saab.healjuhul 2 ja see ka tingimisi :evil: No aga mis teha kui mees jõis sõpradega kuskil viina,siis kui mõistust jagati.Politseinike palgaga on juba omamoodi mured.Ei tea kas meie silmad näevad seda,kuidas politseinik saab vastavalt oma töökohustustele ka vastavat palka.Isegi ei kujuta ette,kes tuleks sinna riigikogu etteotsa panna,et kuskilt otsast asi natukenegi susisema hakkaks.See on inimeste naeruvääristamine,kuidas nad peavad igapäev mingisuguste värdjatega kaklema ja vaidlema ja siis saavad selle eest 7000.- palka :shock:

Sorry vaan,aga eesti riik on nagu tsirkusetuur!
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Politseinikel ei tõsteta ka ennem palkasid kui nad lihtsalt kollektiivselt lahkumis avaldust ei viska. Seni kui nad ise (või nende ametiühing (kui on olemas)) midagi ette ei võta ei tõsta keegi ka palkasid. Olude sunnil natuke jälle tõstetaks, aga sellest ei piisa kunagi. tehku suu lahti ja nõudku... küll saavad.

Aga see purjus peaga sõiduga on ka selline asi, et ise olen ka kaine juht teistele ja enam ei kipu paari õllega rooli (7 aastat ilma (julgen tunnistada ( tunnen ennast süüdi))). Tänagi sai sõbrad korrak Järva-jaani viidud ja tagasi toodud kuna neil oli vaja sõita (sõpru peab ikka hädas aitama :) ).
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Vasta