kohalik meediastaar :)

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

kohalik meediastaar :)

Postitus Postitas kimmo »

31.01.03 SLÕleht kirjutas:
Politsei tembeldas prügikasti välja viima läinud mehe autovargaks

Hilisõhtul prügikasti välja viima läinud mees nägi juhuslikult pealt, kuidas politsei kihutavat autot jälitas, ning sattus sedasi kuuks ajaks uurimise alla, süüdistatuna sõiduki varguses ja dokumentideta liiklemises.
siim.saidla@sloleht.ee

Tallinna liikluspolitsei komissar Villu Vane kinnitab, et politsei on mehe suhtes kõik süüdistused tagasi võtnud ja tema ees vabandanud. Üle kuu aja süüdistatavana elanud Kaido on oma loo kirja pannud autoteemalisele interneti kodulehele tqhq.ee. Ta kirjutab, et kummaline lugu leidis aset 14. detsembril, kui ta oli käinud tädipoja juures sünnipäeval. ĢTädipoeg elab mu majast kaks maja edasi. Umbes kell 23 väsis mu naine ära ja tahtis koju magama minna. Läksin teda saatma ja pidin hiljem peole tagasi minema. Saatsin naise koju ja võtsin prügikoti, et see tagasiteel konteinerisse visata. Viskasin prügi ära ja suundusin Miku maja poole. Sel hetkel kihutas sinna punane Alfa Romeo, keeras kohe Miku maja poole.
Alfa-Romeo sõitis ligi 50 meetrit edasi ja keeras siis murule ning jäi seisma. Alfa-Romeo järel tuli vilkuritega politsei Opel ja kuna see oli maha jäänud, ei näinud politseinikud, kuhu tagaaetav keeras ja kütsid otse edasi. Jäin seisma, et vaadata, kuidas jama laheneb, siis läksin edasi. Kui olin jõudnud Alfa-Romeo kohale, tuli politsei ja pidas mind kinni kahtlustatuna mootorsõiduki juhtimises joobeseisundis. Kõrvaloleva maja ees seisid kaks inimest, kes kukkusid karjuma, et mina olen vale mees ja õige pätt põgenes, kuid politsei ignoreeris neid. Nimelt väitis politseiauto juht, et tal olnud tagaaetava Alfa juhiga korraks silmside ja tema tundis roolis mind ära. Mind pandi politseiautosse ja asuti protokolli koostama. Maja ees seisnud inimesed tulid uuesti ütlema: õige mees pani jooksu, kuid nad saadeti pikalt. Nõudsin mitu korda, et nad kuulaksid üle kõrvalmajas sünnipäeval viibivad inimesed, mu naise või kaks juhtumit näinud inimest, kuid seda ei tehtud. Alles minu nõudmisel otsiti mind läbi ja alles kolmandal nõudmisel mindi taskus olnud minu BMW võtmeid Alfa juurde kontrollima. Pandi puhuma, sellest keeldusin. Järgnes sõit ekspertiisi, kus mind tunnistati kaineks. Politsei sõidutas mind sündmuskohale tagasi ja algatati väärteomenetlus – Alfa-Romeo juhtimine ilma kehtiva liikluskindlustuseta ja auto dokumentide puudumine. Kirjutasin seletuse ja lõpuks lasti mind tulema. Kogu tsirkus kestis umbes tunni. Ja lõpetuseks, ausalt öeldes ma kardan nüüd politseid.

Kuu aega hiljem sai mu saaga uue hingamise. Kuna seaduse järgi pidin enda suhtes langetatavast otsusest teada saama 15. jaanuaril 2003, läks uurijatel kiireks ja nad hakkasid lõpuks tunnistajaid välja kutsuma. Iseenesest ju tore, kuid... Kolmandana helistati mulle ja kutsuti ülekuulamisele, teemaks Alfa-Romeo ärandamine!

Käisin uurija juures, targemaks ei saanud. Võeti veel üks tunnistus. Uurija naeris kogu jama peale ja ütles, et mitteametlikult olen ilmselt süütu.ģ Lõpuks lõpetas politsei Kaido suhtes menetluse. ĢTelefoni teel on vabandused kuulatud ja tähitud kiri kinnitusega teel. MõleMadis K kivipallurid saavad ilmselt distsiplinaarkaristuse ja kriminaalasi peatatakse – edaspidi figureerin seal vaid tunnistajana. Võib ainult arvata, mis oleks juhtunud, kui poleks lärmi löönud ja tunnistajaid üles leidnud.ģ Tallinna politsei pressiesindaja teatel tuvastas majasisene juurdlus Kaido Soorski kinni pidanud politseinike süü, kuid karistust neile ei määratud ja piirduti tõsise jutuajamisega. ĢSee oli inimlik eksitus,ģ ütleb pressi-esindaja, Ģpolitsei töös ikka juhtub selliseid asju. Kaido sattus lihtsalt valel ajal valesse kohta ja oli süüdlasega sarnane.ģ

Loe kommentaare:
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Nojah, ei tahtnud kuulsaks saad aga... Kodanik Saidlale ütlesin kolm korda, et lugu ei tee. Lisaks ütles seda talle ka uudistetoimetaja. Aga ikka, foorumist copy/paste ja lehte. Kui küsisin, mis toimub, tuli vastus: Me oleme kasutanud (viitega) materjale Internetist - seal oli ju nimi olemas. Ja seejärel politseist fakte kontrollinud. Üks mees peaks lehest kinga saama...
Lauri
Klubiliige
Postitusi: 679
Liitunud: 08.12.2002 10:55 42
Peamine sõiduk: 325TDSA
Asukoht: Tartu lähiümbrus

Postitus Postitas Lauri »

vähemalt on kellelgi klubist politseiga soojad suhted-lõhnab miski ühisürituse järgi:)
tegelikult ikka eriti nõme lugu,nii ei ole võimalik.vist ikka on . . . kuna enne leheneegrid sõna on pidanud???
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Vot sellel teemal saaks lausa filmi vändata !! Teeme paar kiirtee kolarit ka sisse ja Hollywood ootab :)
Kasutaja avatar
ennopoiss
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 01.02.2003 20:10 47
Peamine sõiduk: -99 BMW (e46) 323i
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas ennopoiss »

Police ka suht põikpäine. Inimesed nägid ju pealt aga neil vaja ikka oma jura ajada. Teinekord kui mingi konkreetse sündmuse kohta pealtnägijaid vajatakse siis antud juhtumist lähtudes lihtsalt käed tasku vile huulile ja na-***! :Madis K:
Vasta