BMW-ga tehakse kõige enam tagant otsasõite

Vaba teema
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

"naljakas" teema see BMW maine...
hommikul tööle sõites tõmban meelega rullis nokaga mütsi pähe ja vuristan vaikselt edasi.. ja siis ohh neid imestunud punnsilmasid, kui Bemari jääb sebra ees seisma, et mutikest üle tee lasta. samas kui kõrvalreast lendab sidrun vanamutil üle varvaste..
ja ohh neid tagumiste mersumeeste (ja kõigi teiste) rusikaviibutusi, kui kollasega jääd foori taha.. nende arust oleks jupp aega veel "peaaegu" roheline..
teisalt - esimeses reas kolm õppekat, teises sierrad ja tossav diisel-sunnik.. teed siis neile "bussitasku" ära ja kohe tigedad pilgud - krdi rullnokk.
eks see liikluskultuur on ikka iga persooni taga kinni, kes seal parajasti rooli taga on, millega iganes siis ta ka ei sõida.. BMW margiga seotud liikluskultuurituse müüt on kont ajakirjanike hambus, mida näritakse veel ilmselt pikka aega.
Turvalist liiklemist kõigile!
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

tegu ju hea ja levinud automargiga....sellest see % nii suur ongi! tegijatel ikka juhtub :P
Lisaks on suur vahe kui plekiga pahtel-värvile sisse sõita või pahtel-värviga plekile sisse sõidab.... mõlemal juhul jääb kannatajaks pahtel-värv... siit siis 33% bmw-le ja esikoht, teised kohad lähevad jagamisele pahtel-värv omavahelistele mõõduvõtmistele ja mõne vähem levinud pleki vahel :)
E60 530i
Metallide termotöötlus.
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

JD kirjutas:Minu arust see BMW s**t maine peegeldub juba päris hästi igapäevases liikluses ja ka politseinike suhtumises, seega mulle läheb see küll korda. Mulle pole mingit teiste peenestamist vaja.

Karta on, et varsti vaadatakse need riskikoefitsendid üle ja BMW omanikud saavad täie rauaga..
mendid on lihtsalt kibestunud vectra vennad kes oma palga eest muud endale lubada ei jõua. bmw on siiski kallis auto .
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Postitus Postitas siim »

Ain kirjutas:
siim kirjutas:ma ei saa aru mis seal vahet on mis maine bmwl on-kas halb või hea?
Igaüks nagu teab ise millega sõidab või mida omab eks!
ja tahan sõidan tagant otsa-tahan ei sõida-oma asi :P
Sellise suhtumisega inimesi võiks vähem olla....
mida iganes :D
lihtsalt enda nutuga et bmw maine on **** te küll seda paremaks ei muuda ja maailma parandajaid pole nagu mõtet mängida!Samuti võib igaüks siin enda nina püsti tõsta ja rääkida kui hea ja tore liikleja ta on-see samuti ei muuda bmw mainet-maine on selline nagu ta on nagu ilu on ka iga vaataja silmades!
palju on inimesi on ka sama palju ilusaid asju ;)
Aga kui teil on igav ja soovite nagu naised saunas hämada teemal et bmw maine on **** ja mis nüüd teha siis jõudu teile igaljuhul minu poolt.
No hard feelings kui kellegi õrna kohta puudutasin!

ja ain-kuna minusuguseid inimesi kes ei nuta mingi asja üle vaid tegutsevad võiks vähem olla siis äkki saaks seda ka kuidagi korrigeerida-oleks ilusam ja bmwsõbralikum maailm
:P
5213002
Kasutaja avatar
Oliver525
Huviline
Postitusi: 381
Liitunud: 20.01.2007 20:34 25
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Oliver525 »

Hakkame siis bmw mainet õigustama naguniii keegi seda enam muuta ei suuda :D :D :P :lol:
BMW
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

siim kirjutas: ja ain-kuna minusuguseid inimesi kes ei nuta mingi asja üle vaid tegutsevad võiks vähem olla siis äkki saaks seda ka kuidagi korrigeerida-oleks ilusam ja bmwsõbralikum maailm
:P
Ega meie ei saagi maailma muuta. Pigem saame klubi sees hoida viisakust, austust ja mainet liikluse-suhtumise parandamiseks.
Viimati muutis Ain, 25.04.2007 11:13 53, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Postitus Postitas elm »

Maailma muutmine polegi justkui päevakorral. Iseenda, oma harjumuste, instinktide muutmine aga küll.Tuleb tegutseda, nagu siim mainis ja eelkõige liigelda nagu põhjamaalasele kohane.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

elm kirjutas:Maailma muutmine polegi justkui päevakorral. Iseenda, oma harjumuste, instinktide muutmine aga küll.Tuleb tegutseda, nagu siim mainis ja eelkõige liigelda nagu põhjamaalasele kohane.
Ja milline on siis põhjamaalasele kohane liiklemine?
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Postitus Postitas siim »

Ain kirjutas:
siim kirjutas: ja ain-kuna minusuguseid inimesi kes ei nuta mingi asja üle vaid tegutsevad võiks vähem olla siis äkki saaks seda ka kuidagi korrigeerida-oleks ilusam ja bmwsõbralikum maailm
:P
Ega meie ei saagi maailma muuta. Pigem saame klubi sees hoida viisakust, austust ja mainet liikluse-suhtumise parandamiseks.
njaah kahjuks on üks asi mida inimene räägib-hoopis teine asi see mida tegelikult tehaks-ma ei usu et on olemas üliinimesi!
ma ei pea kedagi otseselt silmas!
5213002
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

siim kirjutas:
Ain kirjutas:
siim kirjutas: ja ain-kuna minusuguseid inimesi kes ei nuta mingi asja üle vaid tegutsevad võiks vähem olla siis äkki saaks seda ka kuidagi korrigeerida-oleks ilusam ja bmwsõbralikum maailm
:P
Ega meie ei saagi maailma muuta. Pigem saame klubi sees hoida viisakust, austust ja mainet liikluse-suhtumise parandamiseks.
njaah kahjuks on üks asi mida inimene räägib-hoopis teine asi see mida tegelikult tehaks-ma ei usu et on olemas üliinimesi!
ma ei pea kedagi otseselt silmas!
Kas korralikult liiklemise propageerimiseks või ise korralikult liiklemiseks peab olema üliinimene?


losto kirjutas:
JD kirjutas:Minu arust see BMW s**t maine peegeldub juba päris hästi igapäevases liikluses ja ka politseinike suhtumises, seega mulle läheb see küll korda. Mulle pole mingit teiste peenestamist vaja.
mendid on lihtsalt kibestunud vectra vennad kes oma palga eest muud endale lubada ei jõua. bmw on siiski kallis auto .
Igapäevases liikluses tuleb küll ette negatiivset suhtumist, näiteks on korduvalt ümberreastumisi jõuliselt blokeeritud.

Aga kui "mentidesse" (ehk siis politseiametnikesse) suhtuda nii, nagu kaasfoorumlane Losto, siis... pole midagi imestada. Tuletõrjuja kohta ütled ka, et kibestunud Scania vend, kes omale bemmi ei jõua osta? Siis ka ütled, kui su majal punane kukk räästas on?
Ma ei tea, kas "viga" on minus, aga BMW-ga pole mind kordagi kinni peetud, ka siis mitte kui väikse kiiruseületamisega radarisse olen lennanud.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Postitus Postitas elm »

Ain kirjutas: Ja milline on siis põhjamaalasele kohane liiklemine?
Jo sa ikka vahel Soome-Rootsi-Taani oled sattunud...
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
elm kirjutas:
Ain kirjutas: Ja milline on siis põhjamaalasele kohane liiklemine?
Jo sa ikka vahel Soome-Rootsi-Taani oled sattunud...
Jah. Üks põhjanaaber kukkus signaalitama, kui ma vöötraja juures inimesele teed andsin.

jJanno
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

jjanno kirjutas: Üks põhjanaaber kukkus signaalitama, kui ma vöötraja juures inimesele teed andsin.

jJanno
Selle kohta ütleks "Turakaid on igalpool, mitte ainult meie konnatiigis"
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Kasutaja avatar
pikk66
Huviline
Postitusi: 784
Liitunud: 21.02.2007 21:31 20
Asukoht: Põltsamaa

Postitus Postitas pikk66 »

Slovakkias sõites tundsin end täieliku tolana vöötraja ees seisma jäädes, isegi sõnnikuvankriga vanamehed näitasid selle eest rusikat (sic! linnas). Aga selle eest - nii palju inimesi (eriti ilusaid tydrukuid) tänuks naeratamas pole küll mujal näinud. Seega korralik liiklemine tasub ära :D
BMW-le kindel
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

mina sõidan bmw-ga mitte maine vaid kvaliteedi prst ja teiseks minu jaoks on tegemist liiga koduse masinaga. kui peaks kindlustus tõusma siis ... riisi vastu ikka ei vaheta.
teemase ka siis tagant otsasõidu põhjus ...heh nädalas enamalt jaolt on ikka näha rohkem riise ja muidu loomi kes üksteisel ninad tagumikus seisavad... see jälle on niuke üldistav teema et ma ei tea süda läheb pahaks. aga mis ma ikka oskan öelda hoidke siis piduri systeemid korras ja vaadake teele mitte tänaval jalutavaid pikajalgseid naisi. :P

hoidke pikivahet !!! laske jalagäijaid üle tee!!

ma juba pikemat aega mõtlen teha kampaaniat Bmw rahva seas, laske inimesi üle tee !!
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Martin530 kirjutas:mina sõidan bmw-ga mitte maine vaid kvaliteedi prst ja teiseks minu jaoks on tegemist liiga koduse masinaga. kui peaks kindlustus tõusma siis ... riisi vastu ikka ei vaheta.
teemase ka siis tagant otsasõidu põhjus ...heh nädalas enamalt jaolt on ikka näha rohkem riise ja muidu loomi kes üksteisel ninad tagumikus seisavad... see jälle on niuke üldistav teema et ma ei tea süda läheb pahaks. aga mis ma ikka oskan öelda hoidke siis piduri systeemid korras ja vaadake teele mitte tänaval jalutavaid pikajalgseid naisi. :P

hoidke pikivahet !!! laske jalagäijaid üle tee!!

ma juba pikemat aega mõtlen teha kampaaniat Bmw rahva seas, laske inimesi üle tee !!

Mul sama teema,et sõidan kvaliteedi pärast ja see maine mind absoluutselt ei kõiguta.Olgu siis see hea või halb.Kes tahab,vaadaku mind kui rullnokka (eelarvamustega inimesed siis).
Inimesi ma lasen peaaegu et koguaeg ületee.Vahest tõesti ei pane tähele :oops: aga seda juhtub harva :)

Aga teemasse ka siis.Minu arvates on asi hoopis selles,et kui sa sõidad riisipüssiga ei tembelda sind keegi rullnokaks.Nii kui oled bmw roolis on asi teine.Ja millegipärast olen ka täheldanud paljudest uudistest ja mujalt,et kui üldse tegemist on õnnetusega (purjuspäi,päike,libe tee või mis iganes ) siis kui seda tehtud BMW'ga on kohe suurelt kirjas,et "jälle bmw" ja see tekitabki inimestes mingeid eelarvamusi ja artiklil on mõistuseta oinapead nagu haigjad kallal,et saaks jälle sakslaste omanikke maha teha! Ma ei näe ldse mingit vahet mis autoga sa sõidad.Liiklusõnnetusi juhtub kõigiga ja seda ei saa üldistada,et ainult bmw juhid on need hooletud roolikeerajad.Pigem asi selles,et auto ju hea ja hind soodne.Muidugi esimest korda rooli istuv noor tahaks endale jube võimsat autot mida ta ei suuda kontrollida ja sealt need jamad tulevadki.

Hoidke pikivahet ja ongi asi korras,mitte ära nuusuta teisemehe stanget :)



PS! See "Lase inimene üle tee" kampaania poolt olen kahekäega :)
rasmus23
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 16.06.2006 14:47 47
Peamine sõiduk: Volvo FH12/ODIN
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas rasmus23 »

see laimamine selline asi, et bemmi on hea lihtne hääldada ja seepärast ta kõigile jalgu jääbki.
aga et mingi riisikas või muu ette võetakse, seda pole.
ise olen ka suht korralik liikleja, ja rahvas vaatab imelikult, eriti veel siis kui veokaga sebra ees pidama jään, ja hakkab ikka parem küll, kui kümnest vähemalt üks jalakäija tänab sind selle eest.
aga mentidele meeldib jah bemmimehi peedistada, saan seda isegi pidevalt tunda. :D

mis põhiline, mina jään alati bemmile truuks, teised ei ole ju lihtsalt autod
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Kui jutt juba ülekäiguradade juurde läks. Nii harva kui ma üldse autota ringi liigun, siis olen täheldanud, et on autojuhte, kes lasevad su üle tee ka siis, kui seisad veel teepeenral. Üritan seepeale ka tänades nende lahkusele vastu tulla. Kindlasti süvendab see juhi tahet ka järgmine kord inimene üle lasta. Unustame hetkeks LE ja arvestame eri tüüpi liiklejate masse ja inertse. Selge on see, et jalgsi liikleja kulutab palju vähem energiat enda pidurdamiseks. Seega kipub asi kalduma inimliku viisakuse valdkonda, kus lõppjoonel seisavad vastastikune austus ja suurenenud liiklusohutus.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

oleks ka pühapäev tagant sisse pannud eessõitnud autodele kes avarii tegid, mõigus, linna sisse sõidul, kiirus oli ~60km/h ja pikivahe 30-40m, sõidan rahulikult ja järsku piraki, tossupilv üleval, jõudsin vaid peeglisse hetkeks pilgu visat ja kohe rool järgi, jumal tänatud, et seal nüüd 2 rida on. pidurdades oleksinma neil sees olnud raudpolt! õnneks olin venna autoga :lol: kuioleks midagi juhtunud siis poleks nii hull olnud asi. :oops:
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Minu esimene auto, milleks oli ka juhuslikult BMW, tuli maha kanda, kuna jäin fooriga reguleeritud jalakäijate ülekäiguraja ees punase fooritule taha seisma ja Ford Transit sõitis mulle tagant sisse.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Selle teema nimi on Demagoogia !!
Autod ei sõida ise neid juhivad ikkagi inimesed.
Selgitage välja mis tähtkujust on kõige rohkem inimesi, kes tagant otsa sõidavad, see tundub igatahes huvitavam.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Mis seal salata, eks on omalgi juhtunud vahtralehe aegu selliseid asju, kuid siis olin õnneks Kopikaga :P

Aga tõesti, see BMW vs õnnetused vs huligaanid ja mis kõik veel- see teema oli, on ja usun, et kahjuks ka mõneks ajaks veel jääb... Põhjustest, miks just BMW jalgu jääb, on räägitud siin kui ka varasemates sarnastes teemades...
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Kunagi üks remondimees ütles, et kui bemari pole esilaksu olnud siis ta järelikult ei lähe edasi ja tuleb vist motorit remontima hakata :shock:

See teema on siin kuidagi ajaharjale juba jalgu jäämas.
Me keegi ju ei soovi kunagi kellelegi taka ära panna, osadel lihtsalt jutub ja ei pruugi nende süügi olla...

Paneks selle teema kinni sest ta ju ei õpeta meile eriti midagi, sõidame ju nii nagu ikka sõitnud oleme.
On neid kellel on juhtunud pealkirjas nimetatud asja on neid kellel ei ole.
Pange lukku ära, uus kuu juba ka ja...


head kuiva
terv Are
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Vasta