Autode keemiline puhastus ja poleerimine

Vaba teema
villu123
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 19.07.2006 22:06 12

Autode keemiline puhastus ja poleerimine

Postitus Postitas villu123 »

Teeme teie klubile sellise pakkumise, et kogute kokku 2-5 autot on teenuse hind 2.8k auto pealt, 6-8 autot on hind 2.4k auto pealt. Teenus sisaldab täielikku sisepesu ja poleerimist.Tööd teeme pirital, lauluväljaku kõrval. Kui arvega siis lisandub hindadele 18%. Kõige sobivam on on teha nädalavahetusel. Aega läheb poolteist kuni 2 päeva, olenevalt kogusest. Võimalus ka teenuseid eraldi teha.
Lisainfo 53948800 või PS foorumis.
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

Mis kohaga täpsemalt tegu on?
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
villu123
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 19.07.2006 22:06 12

Postitus Postitas villu123 »

Arne_P kirjutas:Mis kohaga täpsemalt tegu on?
Otsest kohta pole, teeme põhiliselt ühe värvimisfirma ruumides enamasti n2dalavahetustel.
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

villu123 kirjutas:
Arne_P kirjutas:Mis kohaga täpsemalt tegu on?
Otsest kohta pole, teeme põhiliselt ühe värvimisfirma ruumides enamasti n2dalavahetustel.
Ma nagu mõtlen rohkem, et kes need Teie olete? Lihtsalt paar inimest, kes mõtlesid, et nüüd poleerime autosid või...... Et mida ma nagu teada tahan, kas töö on kvaliteetne jne.
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

niipalju kui mina tean peaks neil välja tulema küll :)
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Ja kui auto on kriimuline või plast sulama lastud kettaga,siis on kõigil mobiilid väljas?
Sorry,aga ei ärata usaldust,midagi pole teha.Ja hind on ka kirves minu arust...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
villu123
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 19.07.2006 22:06 12

Postitus Postitas villu123 »

tegelenud sellega juba nii mõndagi aega, kui töölisena, nüüd alustasime oma ettevõtmisega. täelik vastutus on, mingeid mobiilivälja lülitamisi ei toimu. auto saab kätte täpselt sellel tunnil, mis kokkulepitud ja ideaalsena. kuid mida ikka kiita on, eks töö räägib enda eest ja ootame kliente. hind kirves? enamustes kohtades, kus mina näinud/käinud olen komplekteenus alla 4k ei tule jutuks
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Võtsin mina ette esimese ettejuhtuva ja vähegi prominentsema käsipesula lehe, sai selleks jazz kiirkäsipesulad, kes just oma odavate hindade poolest ei sära :)

Poleerimine 1950.-
Salongi keemiline 1300.-

Noh, lisades sinna pesu koos pigieemaldusega tuleb 440 otsa veel, aga **** seda teab, võibolla on poleerimise hinnas see juba sees.

Igatahes odavate hindadega te nüüd küll välja pole tulnud :)


Ja millegipärast ma arvan, et jazzi hindade juures on nad nõus andma mulle ka tseki :)
villu123
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 19.07.2006 22:06 12

Postitus Postitas villu123 »

meph kirjutas:Võtsin mina ette esimese ettejuhtuva ja vähegi prominentsema käsipesula lehe, sai selleks jazz kiirkäsipesulad, kes just oma odavate hindade poolest ei sära :)

Poleerimine 1950.-
Salongi keemiline 1300.-

Noh, lisades sinna pesu koos pigieemaldusega tuleb 440 otsa veel, aga k***t seda teab, võibolla on poleerimise hinnas see juba sees.

Igatahes odavate hindadega te nüüd küll välja pole tulnud :)


Ja millegipärast ma arvan, et jazzi hindade juures on nad nõus andma mulle ka tseki :)
no eks hindu muidugi ole igasuguseid, kindlasti on võimalik saada kõik ka veel odavamalt tehtud. teades aga jazzi kaadrivoolavust, enda mõnedki tuttavad seal töötanud nii nädala või paar, ei ootaks erilist kvaliteeti sealt. aga meie hinnad on sellised, töö vastab täielikult nendele ja ka meilt saad sa tseki. kedagi sundima ei hakka, pakkumine lihtsalt.
estex
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 05.02.2006 23:39 22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas estex »

Kui teete korralikult siis hind ok, tean kohta kus tehakse 5+ tulemusele ning hind on alates 2-2.5k + keem 800-1000 eeku.
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

huvitav mis Tartus hinnad ka olla võiksid?
laurts
Huviline
Postitusi: 1155
Liitunud: 05.05.2006 01:25 37
Asukoht: Tallinn/Keila

Postitus Postitas laurts »

No offence,aga kui võtta ette kas või Autoplusi hinnakiri,kus täisteenuse hind algab 2200.- kroonist ja kvaliteedi üle nuriseda ka eriti ei saa,siis teie pakutud hind on kallis.
Kui te alles alustate,siis miks hakata kohe kirvega lööma,kasutage taktikat,meelitage hea hinnaga ja kui tööl kvaliteet ok,siis ka sõna levib.Hiljem korrigeerige oma hindu vastavalt klientuurile ja tööde mahule.Lihtsalt sõbralik soovitus.

P.S. paha ei teeks ka mõned pildid tehtud töödest!
estex
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 05.02.2006 23:39 22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas estex »

Nende madalate hindadega on "väike" nõks - kohale minnes öeldakse et hinnad algavad sellest ning teil on suurem sõiduk ning sõltub töö keerukusest - isegit kogenud seda.

Arusaadav et algus raske kuid paraku mind ei meelita kui ma ei tea Teist midagi, kui hästi või halvasti tööd teostate. Isiklikult arvan et tehke veel soodsamalt esimesed sõidukid. Näiteks 3-5 sõiduki pakett 2k - see oleks juba hind mida oleks nõus maksma, siiski tahaks näha eelnevalt tehtud sõidukit, paraku piltide pealt on raske saada head ülevaadet.

Olen sõbra pesulas abiks olnud ning et saada head tulemust, kulub ka aega. samuti poleerimise eeltööd ning poleerimine ise.

Ise kaldun arvama et tahate esimses hooga liiga palju teenida :D
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Luuk »

Hiiu autopesula(Salve 2, Tallinn) hinnad algavad 1400.-, algajatele paras hind, kuid kas ka kvalitaatne teenus, ei tea. Pesemas kõlbab käia küll. 125 eegu eest leotus, pesu, kuivatusvaha ja kuivatus. Pole just kõige kehvem kompott.
Endalgi tuleb lähitulevikus poleerimine ette võtta, sest keegi viletsa huumorisoonega tegelane arvas, et on ilgelt lahe võtmega esiuks, tagauks ja tagatiib ära kriipida. Pool pühapäevast päeva nikerdasin värvitilga ja pintsliga kriimu kallal, neli korda käisin üle. Nüüd vaja veidi lihvida ja poleerida.
Siiski arvan, et mina pöördun mõne tuntud nimega tegija poole. Sauel on üks koht, mille kodukas http://www.crystalservice.ee/ selgitab üksipulgi lahti, mida poleerimine endast kujutab, kuidas seda teostatakse ning et ideaalse tulemuse jaoks läheb aega, kõvasti aega. Vot selline info äratab minusuguses võhikus usaldust, olgugi, et hinnad on odavaimast kaks korda kallimad.
Viimati muutis Luuk, 22.01.2008 21:51 51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6155
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Postitus Postitas Reimers »

no meil tööl küll alla 4000eek poleerimist ei tee ja tean kohti kus maksab poleer kuni 10k ! Tavaline korralik vahatamine maksab juba 1300eek. Niiet kui tehakse korralik keemiline salongile + poleer siis see summa küll suur ei ole :roll: korralik poleer võtab aega terve päeva + veel ööseks pannakse auto vaha alla (kes see ikka sellist asja tonna eest teeb kui siis ainult üle emmi ja lohakalt)

salongi keemiline maksab juba 1500-2000eek

PS poleerimine ise ei võta sügavaid kriime välja kui neid tahta välja saada siis alguses liivakaga pind matiks ja siis poleerida läikima
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Luuk »

Mul polegi enam seal sügavaid kriime. See, mis oli, on nüüd värvi täis, kriimu servad on väriseva käe tõttu pisut kõrgemad, mis tuleks maha lihvida. Ent aga vaid kolme detaili poleerimine näeb pärast eriti vigane välja, tuleb ikkagi üle käia terve auto.
Salongi keemilist mul vaja pole, oma ea kohta üllatavalt viks ja viisakas.

Ilmselgelt oskaksin ma leida koha, kus tehtaks seda ka terve auto hinna eest, kuid milleks lahmida, kui on võimalik leida ka igati sobivamaid variante. Ja, kui muud üle ei jää, lihvin ise 4000-se liivakaga siledaks, siis saan vaid ennast süüdistada, kui midagi kihva keeran.
Allar
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 04.02.2003 11:44 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Allar »

Keegi siin päris Tartu hindade kohta.

On kohti, kus tehakse salongi keemiline ja poleerimine 1000-1500ga. Ise teeks terve auto poleerimise 2000ga (ilma paberita, kahe pastaga). NB! Punastele autodele, mis on matiks läinud (eriti VW) korrutage hind kahega :)

P.S. Ja ega neid võtmetega tõmmatud kriime ikka poleerimisega välja ei võta. Kui ikka krunt juba paistab, pole ka tikuga värvimäärimisest kasu.
BMW austaja
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1767
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Roland325 »

NB! Punastele autodele, mis on matiks läinud (eriti VW) korrutage hind kahega
kõik punased autod ei lähe matiks. Matiks lähevad need autod, mis on värvitud tavalise pinnakaga ehk nn veoauto seeria värvidega. Lakiga punasel ei juhtu midagi. Ei saa aru, kuidas VW siia puutub. Olen näinud pinnakaga värvitud matiks tuhmunud Opeleid, Nissaneid, Mitsusi jne.
Allar
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 04.02.2003 11:44 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Allar »

Ei saa aru, kuidas VW siia puutub
Nimelt olen kokku puutunud justnimelt paljude VW mudelitega, eriti just üle-üleelmise põlvkonna Passatitega, mis kohe päris jubedad. Lakiga värvi puhul seda jah tihti ei juhtu, aga on ka seda nähtud (siis küll juba mingisuguse keemia tõttu).

Ei tahtnud kedagi solvata :)
BMW austaja
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Luuk »

Allar kirjutas: P.S. Ja ega neid võtmetega tõmmatud kriime ikka poleerimisega välja ei võta. Kui ikka krunt juba paistab, pole ka tikuga värvimäärimisest kasu.
No, eks näis. Praegu vaatepilt selline, et kui vaadata ei oska ega siis eriti tähele ei pane, et kriim oli/on. Enivei, ma pole mingi läikivate bling-bling asjade fänn, et iga nurga alt sirama peab, pigem sai see kriim käsitsi võimalikult kiirelt täidetud, et roosteuss närima ei hakkaks ja pool keret mädaks ei muutuks, veelgi paremaks tulemuseks tuleb lihtsalt lihvida/poleerida.

Ise olen uhke, et oma väriseva käega võõbates hoidsin kokku võib-olla mitu tonni oma rahakotist ja tulemus ei olegi katastroofiline.
Naine roolis, auto kraavis!
BMW 320i e30 90.a.
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4689
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Inno kirjutas:huvitav mis Tartus hinnad ka olla võiksid?
Täiesti hea tulemus, kui sai seal käidud, 2000ga nii poleer kui keemiline: siin

Tallinna hinnad on ikka kirved küll. :cool:
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6155
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Postitus Postitas Reimers »

Fred22 kirjutas:
Inno kirjutas:huvitav mis Tartus hinnad ka olla võiksid?
Täiesti hea tulemus, kui sai seal käidud, 2000ga nii poleer kui keemiline: siin

Tallinna hinnad on ikka kirved küll. :cool:
proovi korra ise teha ja vaata kaua sul aega läheb ! Tavaline töötund maksab juba 300eek ja kui sa 8tundi seda poleerid + veel mingi aeg teed keemilist siis asi peabki palju maksma !

Need kohad mis odavalt teevad vot seda tulemust ma küll näha ei tahaks :shock: see on siit ja sealt natukene ja valmis
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

Reimers66 kirjutas:
Fred22 kirjutas:
Inno kirjutas:huvitav mis Tartus hinnad ka olla võiksid?
Täiesti hea tulemus, kui sai seal käidud, 2000ga nii poleer kui keemiline: siin

Tallinna hinnad on ikka kirved küll. :cool:
proovi korra ise teha ja vaata kaua sul aega läheb ! Tavaline töötund maksab juba 300eek ja kui sa 8tundi seda poleerid + veel mingi aeg teed keemilist siis asi peabki palju maksma !

Need kohad mis odavalt teevad vot seda tulemust ma küll näha ei tahaks :shock: see on siit ja sealt natukene ja valmis
Vot kui näinud pole siis pole vaja kommenteerida ka.
Tallinnas on ikka tõesti jube kirved hinnad. :roll:
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Mis mõttega te vaidlete,kus parem,kus halvem?
Teemaalgataja tegi pakkumise ja kui see ei sobi,ära mine :? Kui arvad,et suudad ise paremini ja odavamalt,siis jõudu-jaksu !

NB! Ma ei ole selle teemaga kuidagi seotud,aga vastik on vaadata ,kuidas alati leitakse põhjus midagi maha teha !
Kasutaja avatar
steve6
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 12.10.2006 11:21 59
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas steve6 »

Rohkem on siin asi selles, et kui pädevad nad on..Auto poleerimise hinda ei saa ju mitte kunagi kirjutada konkreetselt. Kõik sõltub ju värvist ja vigastusest või eksin ?
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6155
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Postitus Postitas Reimers »

steve6 kirjutas:Rohkem on siin asi selles, et kui pädevad nad on..Auto poleerimise hinda ei saa ju mitte kunagi kirjutada konkreetselt. Kõik sõltub ju värvist ja vigastusest või eksin ?
jah õigus siin Tallinnas on alates 2000-10000eek poleerimine ! See 2000eek on lihtsalt poleerimine püsivaha hind läheb veel juurde sinna !

Aga edu siis tegemistes ja loodan et kliente ikka tuleb ;)
Kasutaja avatar
ksenoon
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 19.01.2008 22:56 40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ksenoon »

Loodame , et kliente ikka tuleb. Eks alguses oma äri teha ongi raske , kui keegi tuleb ja enda tööd teete korralikult ja korrektselt siis hakkavad jutud levima.
Kasutaja avatar
MAV
Huviline
Postitusi: 64
Liitunud: 18.07.2006 11:17 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MAV »

ma olen autopede ja käin üsna tihti oma saane poleerimas. Väga erinevates kohtades, hinnad alati umbes 2000 olnud, aga senimaani ühtegi sellist kohta pole leidnud, kus tulemusega rahule oleks jäänud (välja arvatud siis, kui seda ise teinud olen). Igal pool jäetakse mingit vaha tolmuja jääke ja üsna tihti on plastidel mingid hallid laigud jäetud. Kui keegi teab väga pädevat kohta, siis andku teada.
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel, ... Hobid: V12 ja bensiini luristavate autode kollektsioneerimine:) MB 600S, MB600SEC, BMW 750 ja palju muud toredat
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Laki 6A :) Oma autot seal lasknud teha ja minu meelest väga 5+ töö. Reklaami pole kuskil teinud, aga tööst puudust pole. Hind umbes samasse suurusjärku.
NB! Värvimata plastik kaetakse ju maalriteibiga kinni, et kettaga sisse ei laseks kogemata ja vahaga ära ei rikuks, mis laigud sinna jääda saavad :) Või mis firmad sellise elementaarse asja tegemata jätavad?
Viimati muutis UPS, 25.01.2008 12:54 20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
steve6
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 12.10.2006 11:21 59
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas steve6 »

Seal on päris pikad järjekorrad jah.
Ja väike parandus ka, see ei ole LAKI 6A see on LAKI 6.
Asub westland auto hoovi peal
Vasta