Tasuta Armani!- kas pettus- mine tea!

Vaba teema
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Tasuta Armani!- kas pettus- mine tea!

Postitus Postitas Tauri »

mõtlesin, et kas panna siia see teema. kuid siiski...

Nimelt sattusin täna järgmisse situatsiooni:

Kristiine ristil rohelist oodates silmasin enda kõrval halli mersut, millel oli juht aken alla lastud ja vehkivad käed. Väljapaistis kenas ülikonnas tõmmu lõunamaa kodanik. arvasin, et vaesed turistid on taas Tallinnas eksinud ja lasin ka enda auto akna alla.

Viisakalt küsiti mu käest, et kas mõistan itaalia või inglise keelt. Jäime viimase juurde (valmistusin seletama kuidas ta saab pärnu mnt-le või narva mnt-le) Itaalia kodanik tegi suht põhjaliku enda tutvustuse- nimelt olevad nad Milanost siin ärireisil ja esindavad Armani kaubamärki. Kuna neile anti kaasa nö. näidismudelid aga neil neid enam vaja ei lähe (sest homme lendavad tagasi) siis pakkusid nad mulle, et ega ma ei sooviks neid endale. (tasuta)

Ausalt ajas see mind naerma- krt keset ristmikku mingi jama. Kuna mulle tundus, et sellisel kujul Armani oma näidismudeleid laiali ei jaga- või kui teeb siis on selleks kindlasti paremaid võimalusi siis viisakalt keeldusin ja ütlesin, et kui mulle kunagi Armani südamelähedaseks saab siis võin ka minna ja osta...

saabus roheline tuli

mersu sööstis minema ja hakkas kohe uusi ohvreid väljavalima- väljavalituks osutusid enamasti erinevad saksa autotööstuse kenamad esindajad :roll: 1 voyager pakkus neile ka huvi.

Hakkasin endamisi juhtunut analüüsima ja kuna sellesse kingi ideesse usku ei ole siis leidsin, et kas müüakse lõpuks mingi kalts sulle maha (mustlaste teema) või otsitakse autosid - nagu mainisin siis marsuudil kristiine- pronksi piiluti, vaid ilusaid saksa autosid!

Pronksis tuletõrjemaja kõrval suutsid nad lõpuks ühe VW Touregi peatada. Igaljuhul ronis juht autost välja.

Huvi pärast- kas keegi on samade tegelastega kokku puutunud või õnnestub kellelgi veel nende tähelepanu pälvida.

Samas on see teema ka hoiatuseks- liialt palju langetakse haledate pettuste ohvriks (loe nt tänaseid lehti)

siin ka pilt tegelinskitest!



Pilt
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

vist see sama tegelinski kargas ka mulle ligi bensukas B-klassi mersuga, väites et lennukile minek kohe ja riided tekitavad ülekilo :lol: kollektsiooni hind 65 kilo et annab 20ga ära, nagu läti mustlased, nuu otsivad lolle :lol:
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Vihje siia ka ehk
Kas neil oli kuskil läheduses ka R-kioski kilekott, Sprite ning hügieenisidemed?
Auto on sul korralikult koos numbriga ilusasti pildil, seega pakub see inf ilmselt politseile huvi. Kas autod mida kiibitseti olid kõik 1 inimesega? Tõenäoline on ka variant juhi tähelepanu endale saamine ning seejärel käib mõni teine inimene autos puhastustööl (läpakad, rahakotid jms), kuni ohver "näidiseid" imetleb.

jJanno
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

selle numbri pärast pilt saigi tehtud- ja kuna siin enamus BMW fännid siis ei pruugi ju MB-d ära tunda :lol:

Kusjuures see autotühjendamise võimalus oli kindlasti olemas kuna see VW juht meelitati igaljuhul Mersu tagaistme juurde ja tõesti oli juht üksinda :|

Aga nagu näha siis ma ei olnudki siit ainuke ohver :!:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Tauri kirjutas:Kusjuures see autotühjendamise võimalus oli kindlasti olemas kuna see VW juht meelitati igaljuhul Mersu tagaistme juurde ja tõesti oli juht üksinda :|
Kunagi oli popp see kaubanduskeskustes rehvi tühjaks laskmise teema. Mul endalgi ühel tuttaval auto tühjaks tehtud sellel ajal, kui ta ratast vahetas.

Tänud hoiatamast sellise auto eest ;)

jJanno
Kalle_K
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 25.08.2006 20:40 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kalle_K »

Sisse peab see jura neile siis ikkagi tooma, auto ju suht soliidne ise-enesest.
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

Kalle_K kirjutas:Sisse peab see jura neile siis ikkagi tooma, auto ju suht soliidne ise-enesest.
selleks on autorendifirmad, et nn.läti mustlane saaks vähegi usutavam olla oma stooriga ;)
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Veiken
Huviline
Postitusi: 179
Liitunud: 21.02.2006 13:27 38
Peamine sõiduk: BWM 745i
Telefon: 3725091997
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Veiken »

mul sama kogemus nendega. Siis olid t.punase R-klassi MB-ga.
Pakkusid algul kingina, siis hakkasid rääkima, et 9000.- vaja, et autorent maksta. Ma sellepeale tundes itaallasi, tegin solvunud näo, et mis, pidi ju kink olema. Soovisime head teed mõlemale ja läinud nad olid :D
Visiitkaart oli Kodaki fotopaberil muide :D
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

visitka oli jah kahtlaselt odav, võtaks ühendust kui milaanosse asja :lol:
huvitav kas sama tegelane, kes usinalt autosid vahetab või neid suurem trobikond laiali pillutatud :lol:
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Sellega on sellinne lugu, et soomes on ka sama teema aga igasugu tehnikaga-põhiliselt videokaameratega. Hispaanlased sõidavad eesti nr. autode järgi, kukuvad vilgutama nii kaua kuni seisma jääd ja hakkavad sulle GIGANDI (suur tehnika pood, umbes nagu ON OFF) poe videokaameraid pakkuma eriti soodsa hinnaga.
Ise arvan on see on virutatud kaup, mitte küll selle pronksi möllu ajal aga lausa merekonteiner kõrvale pandud neil.
Ja mis kõige huvitavam, algul nad pakkusid mulle kaamerat umbes 700 euriga siis viimane hind ole vist 350 euri ja kõik tsekid tal ka kohe varrukast oli võtta :lol:

Ühesõnaga riideid ja tehnikat ostetakse poest! Ärgem toetame musta turgu, neil niigi raha kottide kaupa!
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Saabus täna firma emailile selline hoiatav kiri Viljandi omavalituselt:

Lugupeetud ettevõtjad

Olin tunnistajaks ühe ehitusettevõtte hoovil toimunud petukauba pakkumisele.
Liiguvad ringi Läti registrinumbriga autod, mille juhid tutvustavad ennast Itaalia ettevõtjatena, kellel jäänud autosse messil eksponeeritud väärtuslikke tööriistu, generaatoreid ja muud kaupa. “Et transport Itaaliasse tagasi kallis”, siis pakuvad tööriistu odava hinnaga. Muidugi on tegemist petukauba ja viletsa kvaliteediga.

Loodan, et keegi Viljandimaalt pole veel sellesse lõksu sattunud.

Parimat
Urmas Tuuleveski


Skeem täpselt sama :evil:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Mustlasi olen näinud tihit Lasnamäe Tööriistamarketist väljudes, kohe miskit pakkuma, mina neile pikalt ka .
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Tasuta Armani!- kas pettus- mine tea!

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Tauri kirjutas:...
Ka äripäeva see lugu üles pandud

jJanno
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

no ehk säästab nüüd mõni kergemini mõjutatav inimene ka natuke raha millegi olulisema jaoks :!:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Igor525
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 18.07.2005 19:40 01
Asukoht: Hesse

Postitus Postitas Igor525 »

juba mõtlesin kas kuhugil boschi esinduses sisse käidud, sest pakuti boschi lööktrelli tlnis 4 tk eri kohtades... pidi uus olema...

ehk sama värk ongi, muidu ee numbrid olid.
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Neid trelle ja akutrelle müüvad mustlased siin juba aastaid,need on järgi tehtud kuskil poolas vms,igaljuhul mitte originaalid.
Kasutaja avatar
kopamees
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 27.01.2004 22:46 20

Postitus Postitas kopamees »

Kuna tegelen ise kah ehitusega, siis sõber ükspäev helistab ise hirmsalt õhinas, et neile olla objektile tulnud miskid itaallased ja äralennates ei mahtuvat genekad, piikvasarad ja miskid akutrellid lennukisse. Hinnad 5 korda odavamad kui poes - läksin isegi õhinasse..... aga hea ,et linnast väljas olin :D
Tegelt oma silmaga tunneks ikka vuhvel tööriistad kindlasti ära. Kui jah just supermegasoodsad hinnad hetkeks ära ei pimesta :lol:
E21 320; E30 320; E28 524TD; E34 524TDA; E34 525 TDS T
Tehnosüsteemide ehitus ja pinnasetööd, ekskavaatorid, kallurveod http://www.multiprofiil.ee/
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

ksujuures tean inimesi kes taoliste ohrivks langend....lõpuks tuli välja et masinatel sees kõikidel hammasrattad plastmassist... :P
Targo
Huviline
Postitusi: 886
Liitunud: 08.01.2006 18:11 46
Asukoht: Raplamaa

Postitus Postitas Targo »

Kohtusin ka Tiskres ca kuu aega tagasi arvatavasti samade kodanikega. Tutvustasid end Itaalia kodanikena. Kurtsid, et lennuk läheb 2 tunni pärast milanosse ja et neil liiga suur pagas. Pakkusid siis tasuta elektrigeneraatoreid. Jutt oli väga sorav nagu pähe õpitud aga kuidagi kahtlane. Sai siis õnneks viisakalt ära õeldud. et pole huvitatud.
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Postitus Postitas siim »

Ain kirjutas:Saabus täna firma emailile selline hoiatav kiri Viljandi omavalituselt:

Lugupeetud ettevõtjad

Olin tunnistajaks ühe ehitusettevõtte hoovil toimunud petukauba pakkumisele.
Liiguvad ringi Läti registrinumbriga autod, mille juhid tutvustavad ennast Itaalia ettevõtjatena, kellel jäänud autosse messil eksponeeritud väärtuslikke tööriistu, generaatoreid ja muud kaupa. “Et transport Itaaliasse tagasi kallis”, siis pakuvad tööriistu odava hinnaga. Muidugi on tegemist petukauba ja viletsa kvaliteediga.

Loodan, et keegi Viljandimaalt pole veel sellesse lõksu sattunud.

Parimat
Urmas Tuuleveski


Skeem täpselt sama :evil:
heeeheee mul käisid samad mehed vist garaazis-pakkusid 2te diisel ja bensiinigeneraatorit!Ilusti honda kirjad peal ja kõik vinks vonks-sel mehel oli ka lennuki peale kiire :P
5213002
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

samuti pakutud helsinkis suure kaupluse parklas el. generaatorit ja vötme komplekti, tume vennike kiirustas taas lennukile ja messilt olevat kaup ylejäänud.Inglise keelt ei osanud ma siis saksa keelt vennike isegi vähe purssis, soovitasin tal asjad prugikasti korvale jatta kui vaja pole :lol:
Kasutaja avatar
Tarmo_K
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 02.08.2006 11:57 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo_K »

Endine BMW omanik
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

Tyyp: mina sain tynga neilt
mina igatahes tegin deali nendega ära, 4 nahktagi 5000 krooniga. Kodus vaatasin internetist, et siuke label nagu neil on, pole armani oma. See selleks, kaup iseenesest kena, ega turult tehisnahast jopet odavamalt saaks. Muidu kõik eelnev jutt klapib, kõik juhtus Kristine keskuse parklas, autoks on mul mitte just kõige vanem bmw. Sõitsid taadid kõrvale avisest renditud musta B seeria mersuga, olid kenasti riides jne. Muidugi ise olin loll aga ega ma väga ei kahetse, mis ei välista aga et kui ma neid tyype veelkord näeks, siis võtaksin 4 tagi veel tasuta kaubapeale. Nagu öeldakse - loll saab kirikus ka peksa :)
marten
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 15.02.2003 20:42 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marten »

Meie, Avise, A- ja B-mersudega nad sõidavad jep. Praegu on korraldus kõik autod tagasi saada. Helistasin tüüpidele, et autod tagasi tooks. Lubasid kella kuueks kõik viis autot tagasi tuua (enne väga see mõte ei meeldinud, kui neile telefonis sõna 'police' mainisin).

Eks pajatan pikemalt, kui midagi toimunud on :cool:
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

eks siis võtavad järgmise rendika aga hea et ring hakkab neil koomale tõmbuma :cool:
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Tasuta Armani!- kas pettus- mine tea!

Postitus Postitas Cardo »

Tauri kirjutas:Jäime viimase juurde (valmistusin seletama kuidas ta saab pärnu mnt-le või narva mnt-le) Itaalia kodanik tegi suht põhjaliku enda tutvustuse- nimelt olevad nad Milanost siin ärireisil
Olla mustlane on ikka jube häbiasi, selline alaväärsuskompleks on neil kõigil nakkav

Itaalia mustlased :lol:
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
marten
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 15.02.2003 20:42 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marten »

ryan kirjutas:eks siis võtavad järgmise rendika aga hea et ring hakkab neil koomale tõmbuma :cool:
See ring on tegelikult suhteliselt kitsas juba, sest nii Avis kui ka suurimad rendifirmad nagu Hertz, National, Sixt, Budget ja kohalikest firmadest A2 on need tüübid juba pikalt saatnud.
marten
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 15.02.2003 20:42 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marten »

Nii. Avise autodega nad enam ei sõida. Pärast tund aega jahumist saime nendelt kõik viis autot kätte, kaks A-mersut ja kolm B-mersut.

Jutud algasid 'oleme sõbrad' ja lõppesid 'see pole Euroopa liit' ja 'sa röövid mind relvata'-taoliste juttudega.

Aga parajad sullerid nad on. Nad meilt võtsid esimese auto 17. mail ja siis paaripäevaste vahedega aina juurde. Esimesel nädalal juba tuldi meilt küsima, et mis vennad need on ja kus nad asuvad, olid kellelegi hingehinnaga mingi vufljaa kaela määrind juba. Kusjuures autosid tagasi andes vennad koguaeg helistasid maitea kuhu, aga üsna pabinas nad olid, nii et tundub, et vähe piix läks neil mingi asi siin ja uurisid, kas SLÕhtulehte ja Äripäeva ka inglise keeles ilmub.
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5624
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Rendiraha ikka sai neilt kogu asja eest?
marten kirjutas:nii et tundub, et vähe pe**e läks neil mingi asi siin ja uurisid, kas SLÕhtulehte ja Äripäeva ka inglise keeles ilmub.
Miks ta siis ei läinud kui läks? :) Kogu äri läks sinna tänu Taurile :D
Well done.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek J »

Minu arvamus on selline, et uhkemaid autosid peatati selleks, et sellistest autodest on suurem võimalus leida inimene kes 9000.- sul kaupa ostab... roostetanud Sierraga inimeselt ei tasu küsima minnagi sellist asja

Indrek
Suletud