United Motors toob maale automargi Brilliance

Vaba teema
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

United Motors toob maale automargi Brilliance

Postitus Postitas Raivo »

BMW ja MINI esindaja Eestis AS United Motors tütarfirma Brilliance Motors OÜ sõlmis firmaga HSO Motors Europe ametliku maaletooja lepingu, mille kohaselt hakkab Brilliance Motors esindama Eestis, Lätis ja Leedus uut automarki Brilliance.

Lisa saab lugeda siit: http://www.epl.ee/majandus/391359

Ja nüüd lugege palun kommentaaridest auto ohutuse kohta. UM pani paraja pirni ikka küll :P
530d
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Paberist makette hakatakse müüma ? Autoks seda küll nimetada ei saa :lol:
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

See on tulevikku suunatud rapsimine, pidage meeles, et UM müüb autosid ka Narvas. Oma rikutuses julgen arvata, et ca 25 % foorumlastest kiidab seda liikurit, millega parajasti sõidab - Hiina autod olid kaks aastat tagasi ratastega õunakastid, täna on nad juba eemalt vaadates auto moodi ka kahe aasta pärast ütleb seesama 25 % - aga milleks mulle BMW, sama raha eest saab ju uue Brilliance XXXi, mis on hulka soodsam, moodsam ja mugavam (st areng on selles sektoris väga kiire)!
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

ja varsti sõidame kõik "briljandiga" :lol:
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Tääm, kui varuosasid ostma lähed esindusse, kas siis peab hakkama mainima, et ikka BMWle juppe tahad :?. Hakaku siis skhoodasid ja volkareid ka müüma ning kaubikuid ja muud nänni, mis hästi kaubaks läheb. Ja siis tehku veel united motors peremarket ka, kust saaks süüa ja lasteriideid osta.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Kustas kirjutas:Tääm, kui varuosasid ostma lähed esindusse, kas siis peab hakkama mainima, et ikka BMWle juppe tahad :?. Hakaku siis skhoodasid ja volkareid ka müüma ning kaubikuid ja muud nänni, mis hästi kaubaks läheb. Ja siis tehku veel united motors peremarket ka, kust saaks süüa ja lasteriideid osta.
:D :lol:
selline suhtumine on minumeelest õige ;)
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Kaido S kirjutas:See on tulevikku suunatud rapsimine, pidage meeles, et UM müüb autosid ka Narvas. Oma rikutuses julgen arvata, et ca 25 % foorumlastest kiidab seda liikurit, millega parajasti sõidab - Hiina autod olid kaks aastat tagasi ratastega õunakastid, täna on nad juba eemalt vaadates auto moodi ka kahe aasta pärast ütleb seesama 25 % - aga milleks mulle BMW, sama raha eest saab ju uue Brilliance XXXi, mis on hulka soodsam, moodsam ja mugavam (st areng on selles sektoris väga kiire)!
Täitsa võimalik. Räägitakse, et Hiina on peagi maailma majanduse mastaabis nr1.
Eks sama lugu ole ka Kia-dega. 10a tagasi olid nad parajad naljanumbrid, tänapäeval aga täiesti arvestatavad tegijad :)
530d
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Ceed kirjutas:
Kustas kirjutas:Tääm, kui varuosasid ostma lähed esindusse, kas siis peab hakkama mainima, et ikka BMWle juppe tahad :?. Hakaku siis skhoodasid ja volkareid ka müüma ning kaubikuid ja muud nänni, mis hästi kaubaks läheb. Ja siis tehku veel united motors peremarket ka, kust saaks süüa ja lasteriideid osta.
:D :lol:
selline suhtumine on minumeelest õige ;)
???
Sorry, aga minu meelest ei ole siin loogilist mitte midagi.
Kas nüüd kui teie lemmikmargi esindaja hakkab ma müüma ka mingit muud marki, siis BMW maine langeb kohe?
Kusjuures, kui keegi veel ei tea, siis United Motors müüb Pärnus Kiasid...

Miks peaksid nad hakkama VW edasimüügiõigust nõudma, kui seda saab teha mingi esindamata margiga. Ja tõesti tähelepanek on õige, et KIA oli naljanumbred aastaid tagasi aga nüüd vaat, et võrreldav Renault ja Peugeot jms markidega.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

hannoga nõus. Lisaks olen täiesti veendunud, et need teised margid savad täiesti oma esinduse uues asukohas. Neid autosi sa BMW salongis (ega varuosaletis) kunagi ei näe. United Motors on juriidiline isik kes minu pärast rentigu või aerupaate.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

BS nagu bullshit või :|
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Juss kirjutas:hannoga nõus. Lisaks olen täiesti veendunud, et need teised margid savad täiesti oma esinduse uues asukohas. Neid autosi sa BMW salongis (ega varuosaletis) kunagi ei näe. United Motors on juriidiline isik kes minu pärast rentigu või aerupaate.
Täpselt nii!
Seda enam, et on öeldud, et "hiinakaid" ei hakata isegi United Motors'i nime alt müüma.

Ilma selle artiklita vaevalt teist keegi teadagi saaks, et Brilliance'il ja BMW'l on Eestis ühised "isad" :lol:
730iA e32 138kW 12/1992
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Lihtne eks.
Eraldi juriidiline isik. Unustage seos United Motorsiga ära. Tegu on kasumit tootvate äriettevõtetega.
Vaadake autosid endid ka:
http://www.brilliance-motors.ee/
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Ärge siiski unustage ka seda, et ka UM on endiselt kasumile orienteeritud ettevõte. St, et müüakse kõike, mida ostetakse, peaaasi, et neile raha sisse tuleb.
Kasutaja avatar
luts
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 03.12.2004 19:48 33
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas luts »

http://www.streetrace.autonet.ee/videod/watch/1972

Siin siis selle BS6 Crash testi labipõrumis videod!
BMW 530d Touring steptronic --2000--
MESHUGGAH
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 07.06.2006 23:12 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MESHUGGAH »

Loodan et inimestel jätkub mõistust selleks et osta kasutatud BMW, selle asemel et uus Brilliance endale soetada. See on ju õudne kuidas ta videol deformeerub.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
MESHUGGAH kirjutas:Loodan et inimestel jätkub mõistust selleks et osta kasutatud BMW, selle asemel et uus Brilliance endale soetada. See on ju õudne kuidas ta videol deformeerub.
Hmm. Peaks otsima välja näiteks E36 video ning neid võrdlema omavahel? kj mitte uue E36 oma vaid just sellise 10 aasta vanuse oma, kus aeg on juba enda töö teinud auto tugevuse kallal.
Edit: esialgne kiire otsing näitas, et tulemus oli 2 punkti max 5'st. Ja seda uuel autol. Kahjuks on euroncap'i enese leht praegu maas.

jJanno
exTouring
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

http://www.theaa.com/allaboutcars/ncap/ ... 1997-08-01

uurides kiirelt BMW turvalisust, siis vanemate autode puhul on asi suht halb. Alates e46 läheb asi paremaks ja 1-seeria on juba väga turvaline 5 tärni ;)
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

jjanno kirjutas:Tere
MESHUGGAH kirjutas:Loodan et inimestel jätkub mõistust selleks et osta kasutatud BMW, selle asemel et uus Brilliance endale soetada. See on ju õudne kuidas ta videol deformeerub.
Hmm. Peaks otsima välja näiteks E36 video ning neid võrdlema omavahel? kj mitte uue E36 oma vaid just sellise 10 aasta vanuse oma, kus aeg on juba enda töö teinud auto tugevuse kallal.
Edit: esialgne kiire otsing näitas, et tulemus oli 2 punkti max 5'st. Ja seda uuel autol. Kahjuks on euroncap'i enese leht praegu maas.

jJanno
Brilliance sai 1 punkti 5st ;)
Aga ega need E36, E34 jms üle 10 aasta vanused autod ka turvalisusega ei hiilga.
Indrek
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Indrek_M kirjutas:
jjanno kirjutas:Tere
MESHUGGAH kirjutas:Loodan et inimestel jätkub mõistust selleks et osta kasutatud BMW, selle asemel et uus Brilliance endale soetada. See on ju õudne kuidas ta videol deformeerub.
Hmm. Peaks otsima välja näiteks E36 video ning neid võrdlema omavahel? kj mitte uue E36 oma vaid just sellise 10 aasta vanuse oma, kus aeg on juba enda töö teinud auto tugevuse kallal.
Edit: esialgne kiire otsing näitas, et tulemus oli 2 punkti max 5'st. Ja seda uuel autol. Kahjuks on euroncap'i enese leht praegu maas.

jJanno
Brilliance sai 1 punkti 5st ;)
Aga ega need E36, E34 jms üle 10 aasta vanused autod ka turvalisusega ei hiilga.
Kui uurid vähe mu linki siis uus e36 ei saanud ka 2-te tärni vaid mingi 1,5 vms... nii et me sõidame ise ka surmalõksudega :S
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

kes viitsib võib võrdluseks välja otsida youtube'st e34 vs volvo laupkokkupõrke.
Kiiruse pealt ~100km/h ehk siis kombineeritult ~200km/h vastu seina on nii vana auto pilt sellele uuele hiinakale kiirusel 64km/h päris sarnane. Juhil küll jah ellujäämisvõimalust ei ole :(

Mina arvaks selle kohta et hiinakad on veel eurooplastest turvalisuses 25 aastat taga. Tont seda teab ainult kui kiiresti nad järgi jõuavad.

terv
erich
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

erikred kirjutas:kes viitsib võib võrdluseks välja otsida youtube'st e34 vs volvo laupkokkupõrke.
Kiiruse pealt ~100km/h ehk siis kombineeritult ~200km/h vastu seina on nii vana auto pilt sellele uuele hiinakale kiirusel 64km/h päris sarnane. Juhil küll jah ellujäämisvõimalust ei ole :(

Mina arvaks selle kohta et hiinakad on veel eurooplastest turvalisuses 25 aastat taga. Tont seda teab ainult kui kiiresti nad järgi jõuavad.

terv
erich
Siin siis vähe parem link autode turva testide vaatamiseks, vali sealt auto mark ja siis mudel.
http://www.theaa.com/allaboutcars/ncap/ncap_home.jsp
ja 25 aastat nad kohe kindlasti taga pole. kui 1997 aasta e36 oli pm sama ohtlik kui need hiina käkid.
Kasutaja avatar
JD
Huviline
Postitusi: 266
Liitunud: 14.07.2004 17:58 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas JD »

Suhteliselt etteaimatav tulemus ju iseenesest, aga peale täienduste tegemist venitab ehk 3 tärni välja. Ega E60 ka oma turvalisusega just hiilata ei saa. 4 tärni saadi alles peale mõningate muudatuste tegemist.

Vanematest masinatest ma parem üldse ei räägi. Tuleb õnnetustest hoiduda :P
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

BMW E34 vs Volvo 7xx


ega see pilt rõõmustav just pole...
samas ei saa neid crash'e üks-ühele juba sellepärast võtta, et BS pauk on kiirusel 40 mph, BMW vs Volvo aga 100+100 kph ...
ma tahaks näha, mis sellest BS'ist järgi jääb, kui teha reaalne 100+100.. ma pakuks, et BS on turvalisuses veel kaugemal maas, kui 1988 aasta. masendav.
laupa maanteekiirusel teise samasugusega ei sooviks küll kellelegi, surmarelv võib niiviisi olla ka suvaline tänapäevane masin..
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

Ma just ka vihjasin pigem sellele et millal hakati tegema e36't. Põhimõtselt on 80ndate lõpus projekteeritud baierlane sama turvaline kui aasta 2007 BS.

Viieka kasuks räägib ilmselt natuke suurem kogus plekki otsa ja juhi vahel.
Kahju et ei ole leida kuskilt e34 crash testi. Vaataks huviga kui palju deformeerub NCAP'i testis.

terv
erich
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
erikred kirjutas:Viieka kasuks räägib ilmselt natuke suurem kogus plekki otsa ja juhi vahel.
Kahju et ei ole leida kuskilt e34 crash testi. Vaataks huviga kui palju deformeerub NCAP'i testis.
Tuleb teostada keeruline otsing siinsamas foorumis. Minu mäletamist mööda esitasin selle küsimuse mina ning vastuseks sain vist ühe saksakeelse artikli lingi.
Aga kisub juba teemast väga mööda ;)

Edit: Test E34 kohta olemas siin teemas. Nagu näha, on meie foorumis autode turvalisuse ning igasugu turvatestide teema olemas juba ;)

jJanno
Viimati muutis jjanno, 29.06.2007 15:30 59, muudetud 1 kord kokku.
exTouring
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

Asi hakkab vaikselt prse minema.Mina ei tunnista et bmw müüb ka kia't .
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

kapa kirjutas:Asi hakkab vaikselt prse minema.Mina ei tunnista et bmw müüb ka kia't .
Kus on öeldud, et BMW müüb KIA't?
Selverist ei saa õlut ka sellepärast osta, et samas poes müüakse hügieenisidemeid ja hapupiima?
730iA e32 138kW 12/1992
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Muide, reedel käisin UM-s, ja kui sealt lahkuma hakkasin, saabus parajasti treileritäis Brilliance'sid. Niiet täitsa tõsi taga ja äri hakkab juba lähiajal käima.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

E34 puhul võiks praegu välja tuua selle, et pea igal pool, kus tegeldakse kerevenitusega, ütlevad ajapulgad, et see E34 on niii paganama kõva kerega, et see venitamine on omaette ooper lausa... Eks seesama kõva plekk ja kere üldiselt ongi üks selle turvalisuse põhjuseks... Mida kindlasti briljandi kohta öelda ei saa...
Vasta