Kas Leedust toodud autod vajavad suurt remonti?

Vaba teema
Vasta
Elmut
Huviline
Postitusi: 200
Liitunud: 09.04.2007 16:28 39

Kas Leedust toodud autod vajavad suurt remonti?

Postitus Postitas Elmut »

Tervitus!
Kuna plaanis juulis või nii Leetu minna,siis tahaks teada,kui tuua 1000 euriga auto,siis kui heas seisukorras need on?
Hinnavahe on muidugi märgatav ,15 000 krooniga saab Leedust sellise,mis eesist 25 või rohkemgi.Aga kas neid autosid hooldatakse ka üdlse? Või ongi nii,et ostad ära,siis hakkad ollivarda otsasid,rihmasid jne vahetama kohe? Plaan osta eraisikult.
Kalle_K
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 25.08.2006 20:40 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kalle_K »

Kipuvad hirmsad raiped ikkagi olema kõik seal müüdavad autod, enamasti on nad odavalt ostetud vrakkidest põlve otsas üles taotud eksemplarid näiteks. Samas erand pidi reeglit kinnitama ja olen isegi kuulnud ka mõnest väga korralikust isendist, mis sealtmaalt ära toodud.
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Postitus Postitas elm »

Jah Leedu on vägagi kurikuulus autoriik :( ... Igaljuhul, kui riskeerid, võta kindlasti autospets kaasa(kui ise selline ple), muidu ei jõua pärast seda kirumist ära kuulata :lol:
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

ja kui valid autot treila peal (sõita nii kui nii proovida ei saa) siis vali treila 2 korrusel olevaid isendeid... siis saad pilgu heita ka auto alla... sealt on enamasti ära näha kas auto on 1 tykis või mitmest kokku keevitatud.

Veel: Leedukad müüvad vägapalju itaalia autosid... kui väidavad auto itaaliast olevat, siis eelista automaatkastiga masinat... sest manuaal kastiga autodel eranditult pidid kõigil sidurid läbi olema ja võib juhtuda, et sa selle autoga ei jõua eestisse vaid jääd ennem teepeale.
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Olen palju mööda Leedu turgusid käinud ning palju näinud ning kah omajagu tuttavaid automüüjaid seal siis võin lisada seda ,et kui auto on toodu Itaaliast või Prantsusmaalt ja auto värv ning stanged on ideaalselt korras ning puuduvad kriipsud ning kriimud siis on tegu hiljuti värvitud autoga...Kes on käinud antud maades need peaksid teadma nende maade parkimis kultuuri ning süsteemi...
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Mulle on jäänud selline mulje, et leedus on oma autotööstus.
Toodab avariilistest autodest korralikke kasutatuid.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Marko_J
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 30.09.2002 22:04 59
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Marko_J »

priitv8 kirjutas:Mulle on jäänud selline mulje, et leedus on oma autotööstus.
Toodab avariilistest autodest korralikke kasutatuid.
täpselt nii ongi...tsitaat teisest foorumist "Tuttav tahtis tuua omale universaali, pärast ARKis öeldi, et VIN koodi järgi on see auto sedaan, aga lähemalt õnneks ei torgitud, pärast mattide ja polstrite alt uurides olid loomulikult nina ja saba eri värvi. Sellise auto peamine miinus on selles, et 10a pärast on need keevitused sisuliselt läbi ja avariis võib auto väga ootamatutest kohtadest järgi anda."
Elmut
Huviline
Postitusi: 200
Liitunud: 09.04.2007 16:28 39

Postitus Postitas Elmut »

Aga no kui eraisikult osta,siis vaatad börsis on asjad suht ok! Ja ei usu,et need mis börsis on oleks kokku lapitud vms.Keegi nii ka toonud on,et enneb börsist auto vaadanud ja siis helistanud ja kohale järgi läinud?
http://www.autoplius.lt/pirkejams/rezultatai siit? Mida tuleks põhiliselt autojuures siis eriti hoolikalt jälgida?
Kasutaja avatar
Arux
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 05.11.2005 13:01 58
Asukoht: Tallinn

Re: Leedust toodud aitod vajavad suurt remonti?

Postitus Postitas Arux »

Elmut kirjutas:Tervitus!
Kuna plaanis juulis või nii Leetu minna,siis tahaks teada,kui tuua 1000 euriga auto,siis kui heas seisukorras need on?
Hinnavahe on muidugi märgatav ,15 000 krooniga saab Leedust sellise,mis eesist 25 või rohkemgi.Aga kas neid autosid hooldatakse ka üdlse? Või ongi nii,et ostad ära,siis hakkad ollivarda otsasid,rihmasid jne vahetama kohe? Plaan osta eraisikult.
Ma arvan, et too Leedust 25000 auto ja saad korraliku :) . Korraliku auto eest küsitakse igal pool korralikku hinda ja odavalt ostes saad siis vastava - loogika sama igal pool - Eestis, Saksas, Leedus.
"The sun shines and the iglu melts"
Elmut
Huviline
Postitusi: 200
Liitunud: 09.04.2007 16:28 39

Postitus Postitas Elmut »

Loodame parimat;)
Et peagi on ka minu autost siin teema;)
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

ei tea olen leedust aidand tuua mitmeid autosid. golfi A4 ja e36bmw ainus viga masinatel oli bemmil et kat oli läbi. siiani sõidavad kõik igapäevaselt ja ideaalselt ja tehniline ÜV läbitud legaalselt. Aga tunnistan ausalt et enamus on täielik saast.
guido500
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 24.03.2006 16:18 30

Postitus Postitas guido500 »

no mina käisin saksast autot toomas. saksa-poola piiril oli hunnikutes leedu rekkasid kus peal vägagi jõhkraid lakse läbi elanud autosid. leedus pidid kõik vanad lehmalaudad ja sigalad töökodadeks ümber ehitatud. aga jah, korraliku auto eest küsitakse korralikku raha igal pool.
bemar, bemar, über alles! :)
dan666
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 07.04.2007 12:50 51
Asukoht: võru

Postitus Postitas dan666 »

vaata et kyljekarbid makrofleksist ei oleks ;)
Elmut
Huviline
Postitusi: 200
Liitunud: 09.04.2007 16:28 39

Postitus Postitas Elmut »

Arvan ,et tunnen ära sellise ülepeapannud auto.Esiteks,esiklaasis on valged kohad all nurkades kui kapotte nurgad on nõrgalt juba sees käinu.Siis jah Pärnus oli müüa bmw,värv ,stangedel jne LÄIKIS:S Aru saada et ülekuudi vms pannud!
IGatahes,mootori juures tuleks mida jälgida? Ega jah,et klapid ei klõbise ja sidur ok?
Elmut
Huviline
Postitusi: 200
Liitunud: 09.04.2007 16:28 39

Postitus Postitas Elmut »

Aga palju tuleks lisakuludeks raha varuda?
Transiit numbrid?
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

5000 on mul läind . kõik dokid korda, kindlustus ja bens kodu sõiduks tavaliselt kahel masinal.
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

prelude20 kirjutas:5000 on mul läind . kõik dokid korda, kindlustus ja bens kodu sõiduks tavaliselt kahel masinal.

Kuskil sinna kanti see summa jääb jah...
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Elmut
Huviline
Postitusi: 200
Liitunud: 09.04.2007 16:28 39

Postitus Postitas Elmut »

Sinna saan ma tasuta.Kui palju läheb seal kohapeal dokid,transiit nr jne? Neid kulusid ärme arvesta mis eestis tulevad pärast1
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

kindlustus 20 leedu raha aga nr ja dokid on nii kuda juhtub. kui golfi tõime siis müüjale ütlesin 1200 euri ja dokid tema poolt . vähemalt eraisikuga saab nii kaubelda aga muidu on läinud dokid nii 600-1000 eesti raha aga selles ei saa kinnel olla kuna kunagi vend tegi kõik paberid mulle nii ära et see olevat juba hinna sees. ainus mis maksin oli kindlustus 20 leedu raha. aga olen kuulnud et suure mootoriga on kallim see kindlustus. edu toomise kauplemise ´ja õnnega kuna seal täikal seda jubedalt vaja
Elmut
Huviline
Postitusi: 200
Liitunud: 09.04.2007 16:28 39

Postitus Postitas Elmut »

Plaan selline,et leedu autobörsist autod eraisikutelt välja vaadata,aeg jne kokku leppida.Kohale minna,üle vaadata,ja ära tuua kui asi OK.
2k arvan minevat dokide jne peale.
rynno300
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 14.02.2006 13:01 50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rynno300 »

Küsiks siia juurde, et kas ARK on sama süsteemiga neil, mis meilgi(avatud T-L)?
Kasutaja avatar
sass16
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 10.10.2004 15:26 52
Asukoht: Pärnu/Paldiski

Postitus Postitas sass16 »

rynno300 kirjutas:Küsiks siia juurde, et kas ARK on sama süsteemiga neil, mis meilgi(avatud T-L)?
Vastus:

Working hours:
Monday - Friday
8:00 AM–4:30 PM
Saturday
7:30 AM–2:30 PM

See info on Kaunase autoregistri kohta, link on siin: http://www.regitra.lt/index.php?Action= ... dalinys=kn
Muidumees aega surnuks löömas
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

ära sellele küll lootma jää mis netist näed. siin oli ka kunagi teema kes leedust otsis bmwd. pildilt ilus sile ja libe aga kohale minnes paras raibe kuuri nurkas.leedukad on juba ideaalsed jutumehed. ise olen käinud kaunase turul kui vaja sellist odavama klassi sõidukat aga seal peab valdama ideaalselt vene keelt. muud nad kuulda ei taha.
Elmut
Huviline
Postitusi: 200
Liitunud: 09.04.2007 16:28 39

Postitus Postitas Elmut »

prelude20 kirjutas:ära sellele küll lootma jää mis netist näed. siin oli ka kunagi teema kes leedust otsis bmwd. pildilt ilus sile ja libe aga kohale minnes paras raibe kuuri nurkas.leedukad on juba ideaalsed jutumehed. ise olen käinud kaunase turul kui vaja sellist odavama klassi sõidukat aga seal peab valdama ideaalselt vene keelt. muud nad kuulda ei taha.
Venekeele väga hea oskaja olemas :cool:
alr
Huviline
Postitusi: 398
Liitunud: 31.01.2004 09:29 07

Postitus Postitas alr »

Alati arvest ca 3x20 EUR-i varu, olgu see üliagarale politseile, piirivalvele õi kellelegi teisele. Ja see jutt, et need kõik autot remonti vajad on lollus. Kui ostjal silmi peas ei ole võib ta tõesti sealt lego laadseid autosid saada. Kui ikka pöial pe..es sündinud pole, saab hakkama.
Vasta