Ettepanekud BMW Cup-i muutmiseks

Vaba teema
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Jaanus, sa oled küll millegist valesti aru saanud. Ma ei usu et Bronco nüüd tänu minu väsinud rehvile sinust kui postist mööda paneks aga kindlasti sobib ka see väsinud rehv rajale oluliselt paremini kui tema praegused lamellrehvid. Kui sul õli on vaja siis ma võin seda sulle lahkelt jagada.

Ja eelviimase koha saanud Margus võiks ka edasi sõita - seda 1.02.46 aega ei saa küll puhtalt tänavarehvi süüks panna. Pigem võiks oluliselt rohkem harjutada - tuleb kasuks ka igapäevaelus.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

Jaanus_P kirjutas:Tema sellepärast, et ei näe mõtet osta tänavasõiduks rehvi mis sobib ka rajal ja mina sellepärast, et "Ruut liiga vabalt ei võtaks". Andes kellelegi lihtsalt komplekti slikke ei tõsta konkurentsi... vaid annab võimaluse jagada kohad ennem starti :?
Silweri poolt oli see lihtsalt lõõpimine. Ma küll ei näe põhjust, et keegi millegipärast solvuma peaks. Kas kellelegi kingitakse või keegi ostab slikid - so what. Mina sõidan seda rada praktiliselt standardmasinaga, mis on minu valduses olnud 11 aastat. Üleelmisel aastal osalesin esmakordselt cup'i üritusel. Plekkveljel olid ca 8a vanad rehvid ja sõitsin sama aega, mis sina praegu. Ma ei põdenud selle pärast, et teised must kiiremad olid. Üritus mulle meeldis. Kahe aasta jooksul olen vahetanud tagasillareduktori aeglasema vastu ja ostnud jooksu uusi tänavasõidurehve ning pruugitud valuveljed. Kogu auto arendus. Ahjaa, kuna summuti kukkus talvel alt, siis sai üks teise mehe vana sinna alla visatud.
Nagu ma juba varem ütlesin, on A klassis esialgu praktiliselt ainult stock masinad ja kõigil võimalus võita. Tuleb ainult rohkem harjutada. Ja nagu eelnevad ütlesid see ei ole "veri ninast välja" üritus.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

*Tegelikult lubas Bronco mulle ka vastu ühe kingituse teha, seega ei saa seda võtta päris tasuta saamisena... :)
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Õppige kaotama või tegelege nii enda kui ka masina arendamisega. Mis siin takkajärgi halada, näe tahaks ka "maikel shuumahher" olla, aga vot ei ole.

Kuid pikemas perspektiivis (kui eestis on olemas ka korralik infrastruktuur) võib kindlasti juhtuda see üllas eesmärk, millest kunagi sai unistatud: vähemalt 3-4 spets ettevalmistuse (puur, rehvid, veermik jne) ning sarnase mootoriga bemmi kimavad koos ühel rajal.. :)
530d
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Mina seda üritust küll ei võta kui võistlust. Pigem lõbus nädalavahetusene päev toreda seltskonnaga ja bensuhaisuga :)
Võistlustel kui sellistel olen küll mõnel väga üksikul enda autoga käinud. Esiteks ei pea ennast rajal hetkel veel piisavalt pädevaks, et võistelda ja teiseks pole olemas sellist autot, mida ma siiamaani olen proovinud ehitada. Ehk siis igapäeva-ringraja-kiirendusauto-koos-rämeda-helisüsteemiga :D Kui keegi mulle sellise ette suudab näidata, andke aga märku, võibolla ostan ära :)
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Jaanus_P kirjutas:Tahaks näha kedagi kes ütleb, et ma tulin lihtsalt vaatama kuidas teistel läheb ja see mis koha ma sain ei ole oluline...
Saame tuttavaks ;)
Mina olen Janno. Sõitsin Mazdaga esimesel etapil. Teisele etapile ei jõudnud, kuna auto liiga värske. Käin rajal ainult selleks, et endast ja autost aimu saada. Ajatabeli ees tunglesin sellepärast, et võrrelda enese Mazdaga sõidetud aega enese E30 Touringuga sõidetud ajaga.
Lisaks nautisin veel päeva läbi kaameraobjektiivi ning harjutasin kiirelt liikuvate objektide pildistamist.
Kui kohast rääkida, siis ma olen tavaliselt tagumise 3 hulgas. Vist... ;)
On väga hea, et EBK Cup pakub sellise võimaluse paar korda aastas rajale pääseda, kuna mingi muu ürituse raames ma sinna ei roniks. EBK Cup'l on justkui "koduseinte" toetus.

jJanno
exTouring
silver
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 13.11.2002 09:09 21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas silver »

Jaanus_P kirjutas:
Indrek_M kirjutas:Ega sa sinna võitma ei lähe ometi? Ürituse eesmärk on fun.
See, et esimesed 3 kohta kindlate meeste vahel jagunevad ... so what? Võidelda võib ju ka 4, 5, 6. koha peale. Auhind on pigem sümboolne ju niikuinii.
Kahjuks mina läksin sooviga võita :D . Minu jaoks oli oluline saada medal ja diplom + õli mida nagunii kohe vahetama peaks hakkama. Tahaks näha kedagi kes ütleb, et ma tulin lihtsalt vaatama kuidas teistel läheb ja see mis koha ma sain ei ole oluline... miks siis on aegade juures tunglemine? Miks sõidavad osad ennem auhinnatseremooniat ära? Küsimusi oleks veel, aga kui mina nad kõik ära küsin siis ei jääks teistele midagi :) .

Ausõna ma ostsin eraldi raami ka selleks, et oma touringuga saadud medal ära raamida.
Nüüd on minu hetk :D
Mina olen see inimene kes tuli vaatama kuidas teistel läheb ja see mis koha ma sain ei olnud oluline. Oluline oli iseenda sõidutreening, kuidas koguaeg libiseva autoga, ringi- ühte aega sõita, sõitsin ka touringuga.
Sorry, enne auhinna tseremooniat sõitsin linna sellepärast, et seitsmeks pidin linnas olema, ma ei oleks muidu jõdnud.
Minu poolest on tervitatavad kõik sellised üritused, lihtsalt sa pead valima ise konteksti kus sa antud hetkel oled.
Raami kohta niipalju, et jagasid karul juba liha ja naha ära karu nägemata.
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Tahan E34 automaat touringule eraldi klassi! :evil: Kaua ma olen viimane??? :lol: :lol: :lol:
ei taha teist autot
gsm +358401771916
Kasutaja avatar
reno325
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 11.06.2005 18:01 20

Postitus Postitas reno325 »

päris nukker lugeda millised arvamused on esile kerkinud ...
kui kedagi tõesti häirib nii meeletult autos olev puur, siis kaob mõte sellisele üritusele vabsee tulla, sest mingeid halvustavaid pilke ... kellele neid on vaja

meil on käinud osalemas ka nais juhte ja me ei näe neid halamas et naistele eraldi arvestust vaja jne, vaid saavad väga hästi hakkama

kui inimesi häirivad ümberehitatud autod ja nende osalemist hakatakse piirama, siis antud autod lihtsalt ei osale, kuid kahtlen kas siis antud üritus muutub põnevamaks, pigem vastupidi
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige EKBK
Postitusi: 158
Liitunud: 26.04.2005 15:15 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

soovitan hobikardiga sõitma minna nendele kes tahavad võrdset võistlust, väga võrdene üldiselt samal tasemel(ja kaalus :) ) juhtide puhul.
Bmw cupil ei saagi ju kunagi kõik autod olla võrdsed kui ei oleks ümberehitatud autosid siis kindlasti halataks m märki kandvate autode üle, et neil võiks olla oma klass :?
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Tõnis
Klubiliige EKBK
Postitusi: 400
Liitunud: 19.03.2004 19:25 50
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Tõnis »

Üritus on ju tehtud inimestele kes tahavad legaalselt nii enda kui auto võimeid proovile panna ja arendada. Kõik võimalused on selleks loodud, igaüks valib ise millega sõidab. Esimeseks saab reeglina ainult üks korraga tulla. Mis saaks kui kõik tahapoole jääjad hakkaksid halama ja nõudma selliseid reegleid mis võimaldaks personaalselt tal esimeseks tulla, see on mõeldamatu. Poodiumil käimine ja kohtade jagamine on rohkem nagu sümboolne liigutus selle ürituse juures (ei jagata ju midagi üliväärtuslikku).
Isiklikult avaldan korraldajatele tunnustust väärt ürituse korraldamise eest ja loodan et edaspidi suudetakse rajale meelitada veel erinevaid huvitavaid autosid.
Olen ise kahest klubi korraldatavast üritusest osa võtnud, mõlemad korrad nimekirja lõpus lõpetanud. Ei kahanenud soov uuesti rajale minna, tekkis hoopis huvi nii enda sõiduoskuste kui ka auto edasi arendamiseks.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Ei ei... ärge saage minust valesti aru. Poodiumi koht jäi ju mulle alles... ega ma sellepärast ei hala :lol: . Ei tahtnud üldse halada.. lihtsalt kukkus nii välja :D . Kui ürituse mõte on fun siis miks üldse konkureerida? Kui konkureerida ei ole vaja siis ei ole ju ka slikke vaja? Mis sa sellest autost ka ehitad kui konkureerida ei ole vaja?

Mul lihtsalt küsimused... Sain neile vastused ja kõik. Raja äärde vaatama tulen ikka :D
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Ok tulevast aastast kehtestame reegli tänavasõidukõlbulikele autodele nagu ka ringrajal.
1 koha autole tuleb lisakaalu 2 inimest
2 koha autole tuleb lisakaalu 1 inimest
3 koha autole tuleb lisakaalu täispaak kütust
kaalu muudetakse vastavalt järgmise etapi kohale :D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Ma tahaks väga näha seda inimest kes on nõus minu autos kolmandaks olema... :)
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
313
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 26.06.2004 00:36 36
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas 313 »

Tehke siis sedasi ,et auhindu ei saa esikolmik vaid toimub loterii ja need auhinnad loositakse kõikide osalejate vahel ära.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Ärge nüüd tehke sääsest elevanti :D Nüüd ühe asja pärast selline paanika lahti. Bmw Cup on hoo sisse saanud sellisel kujul nagu ta hetkel on ja eks me üritame seda parandada ja huvitamaks muuta. Igasugused suuremad muudatused jäävad ära ja üritust peaks võtma ikka vabaaja sisustamise nime all ja enda võimete testimise võimalusena.

See on muidugi puhtalt minu arvamus.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Mina olen neid sõite jäginud juba eelmisest aastast, kahjuks aja puudumise tõttu pole saaanud osaleda isegi pealtvaatajana mitte, rääkimata siis sõitmisest. Üritused tunduvad igati põnevad. Erinevad seisukohad tekivad sellest, kes milliste mõtetega rajale läheb: Jaanus mõtles, et paneb kinni (hindas ennast üle ja alahindas teisi?), mõni läheb hea seltskonna pärast, kolmas et saada natuke adrenaliini verre jne. Minu seiskoht kui see üldse kedagi huvitama peaks on selline: töristama pole mul mõtet sinna tulla, seda võib LE piires teha ka linnavahel. Kui juba sõitma tuleks, siis sõidaks ikkagi täispanga peale, vähemalt üritaks. Paraku auto ehitamine (kui mingist ehitamisest üldse saab rääkida- pigem auto heas korras hoidmine) käib palgast. Kuna ei näe samuti võimalust/ mõtekust ehitada igapäeva auto ümber rajaautoks (millega oleks reaalselt võimalik ka midagi saavutada), siis kaobki minu jaoks sõitmise mõte ära. Tagantpoolt teine- kolmas tulemus ei korva minu jaoks fakti, et pärast tuleks osta uus jooks rehve, vahetada v-o välja esimesed kettad ja kunagi pole välistatud ka, et teed ise mingi vea ja lased otse kusagilt. Nii olengi küllalt mõeldes ja kaaludes jõudnud otsusele ,et edaspidi üritaks ennast pigem seltskonna mõttes kohale vedada :)
Jutu point oli see, et tegelikult saan ma Jaanusest täiesti aru, mees võtab lihtsalt asja ehk tõsisemalt kui ülejäänud, aga tahtmist näib olevat rohkem kui auto ( ja äkki ka sõiduoskused) võimaldaks. Samuti kaoks minu jaoks ürituse mõte ära, kui esikolmikusse ei suudaks konkureerida. Härraste ees aga, kes seda suudavad, võtan mütsi maha :cool:
Kasutaja avatar
qpi
Huviline
Postitusi: 369
Liitunud: 08.09.2006 17:50 50
Peamine sõiduk: Z4 35i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas qpi »

Vaidlen vastu. tänavarehvidega on ikka 10 korda lõbusam külg ees lasta ja muud showd teha. Slickidega ülejuhitavuse tekkimine lõpeb üldjuhul pirueti või väljasõiduga, mis pole pooltki nii lõbus , kui külglibisemine.

mart154 kirjutas: slikid ostan ka arvatavasti... nii on lihtsalt lõbusam :)
lihtsalt lõbusõiduvahend!!!
Kasutaja avatar
mart154
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 27.12.2005 10:42 22
Asukoht: Tallinn, Tel 55 620 699

Postitus Postitas mart154 »

ju ma olen sellest "driftimise" east välja kasvanud.
minu jaoks on palju põnevam sõita rajal hästi :)
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

UPS kirjutas:Kuna ei näe samuti võimalust/ mõtekust ehitada igapäeva auto ümber rajaautoks (millega oleks reaalselt võimalik ka midagi saavutada), siis kaobki minu jaoks sõitmise mõte ära. Tagantpoolt teine- kolmas tulemus ei korva minu jaoks fakti, et pärast tuleks osta uus jooks rehve, vahetada v-o välja esimesed kettad ja kunagi pole välistatud ka, et teed ise mingi vea ja lased otse kusagilt.
Algul teed paar sõitu igapäevaautoga. Saad maitse suhu ja ostad lõbusõiduks e30. Kui joppab saad saiarahaga suht korraliku masina (325 vist siiski mitte). Ja siis vaikselt ehitad ja sõidad ning ei pea rajal põdema, et järgmisel päeval on vaja bossi naist sõidutada ja auto peab viks ja viisakas välja nägema :D
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Olen kahel etapil käinud, mõlemal viimane, kui saan osalen ka edaspidi, vahva on lihtsalt vahest kummi vilistada ilma hirmuta,et keegi nurga tagant ette kargab. Tähtis on ka see, et tegemist on EBK üritusega, kus saad kokku jälle selle seltskonnaga, kellega iga päev ei kohtu. Kas on tegu päris klubi üritusega, läheb muidugi küsimärgi alla, sest mõndagi sõitjat pole ühelgi üritusel näinud ega eriti ka foorumis kuulnud. Põhjus kokku saada siiski on ja see on see fun, mitte 7 lehekülge poleemikat selle ümber kes kuidas võitis ja kes auhinnast ilma jäi.
ei taha teist autot
gsm +358401771916
maxo
Huviline
Postitusi: 274
Liitunud: 27.01.2007 10:21 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas maxo »

Nagu paljude asjadega on ka selle teemag nii,et üks ja sama asi või tegevus võib tähendada erinevatele inimestele erinevaid asju või tegevusi...

Kui on mille peale võiselda,siis on ka võislusmoment ja võiduhuvi!
Võtke auhinnad ära ja probleem lahendatud.Siis saab hakata ennast ja autot "niisama" proovile panema ja seltskonnaga lõbusalt aega viitma.Enne seda on tegu ikkagi puhtaverelise võidusõiduga.

Slikkide ja mitteslikkide erineva hindamise kohapealt küsiks siiski...kas olete täheldanud,et talvel sõidavad piikidega varustatud autod ja tavatalverehviga masinad ühes klassis?Kasvõi klubiüritustel?

Need slikimehed,kes väidavad,et "oi,mul on ainult streetlegal rehv,sellest pole kasu midagi" peaks teadma küll vahet ükstaspuha mis tüüpi sliki ja tavarehvi vahel ja vastupidist väites lihtsalt ajavad p...a!

Isiklikult ei kaeba millegi üle,kuna nagu selgus,siis suudan ka tavarehviga sõita pea võrdselt slikkide vastu ja plaanin ka rajarehvide soetamist,et veelgi paremini konkurentsis püsida.
Powered by M3 236kW
EDL: http://www.driftime.ee
Kasutaja avatar
xjan
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 03.10.2002 10:09 07
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56561000
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas xjan »

Ka tänavarehvil ja tänavarehvil on vahe. Keegi ei käsi osta plastikust Nangkang rehve või prügikastist leitud 10a vanu slikke ja siis rajal üritada nendega võistelda.

See, et mõnel on veelgi parem tänavarehv tavalisest Goodyear vms valikust ei ole mingi kriteerium. R888 ja võistlussliki vahe on mäekõrgune. Pange see teema ometi lukku palun ka :)
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Lukku ei ole mõtet panna. Ehk pannakse siia veel mingeid pilte, videosid üles.

Aga selle rehvide, autode, klasside ja reeglite jutu võiks küll lugeda lõpetatuks. Mingeid reegleid keset hooaega ei muudeta. Sellest võib rääkida sügisel/talvel enne 2008 hooaega.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
MESHUGGAH
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 07.06.2006 23:12 56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MESHUGGAH »

A miks siis r888 vihmaga mitte sõita? :D Proovime? Mul on väga head Michelin Pilot Sport2, tee mis tahad tänavalegaalsele R888 järgi ei jõua. Vihmaga on asi teistsugune.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Kusjuures laupäeval sai Audrus Open Trackil ära tõestatud, et vihmaga on R888 ka veel täiesti konkurentsivõimeline tänavarehviga võrreldes. Mõne härra väitel oli isegi rohkem pidamist, kui tavalise tänavarehviga. :)

Silweril küll nii hästi ei läinud, kuna tema tänavalegaalne kiiresõidurehv ei oma tõesti enam erilist mustrit, mida vihmaga siiski võrdlemisi vajalikuks võib pidada :)
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Silweril olid all tutikad R888 rehvid. Kuid ei sobinud märjaga järgmised asjad: liiga suur rataste külgkalle ja liiga jäigad vedrud. Aga see tegelikult ei puutu siin üldse teemasse... :)
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
jaan tatikas
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 20.03.2005 22:57 30
Telefon: 5131201
Asukoht: VIIMSI
Kontakt:

Postitus Postitas jaan tatikas »

Palju külgkallet oli ?
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ahsoh, ma mõtlesin, et sa ikka nende ilma mustrita asjadega olid kohal, mis raplas all. My bad :)
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Seda kallet pean veel arvutama. Velje ülemine äär oli 24mm seespool kui alumine. Pean mõõtma mis selle velje diameeter täpselt nendest mõõtmiskohtadest oli ja siis saab arvutada välja palju see kalle täpselt oli.

Aga võttes et 15 velje diameeter oleks siis umbes 15 tolli korda 25mm = 375mm, teeb see kaldeks mingi 4 kraadi. Kokkujooks oli 0.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Vasta