Kas võtad hääletajaid peale?

Vaba teema

kas võtad hääletajaid peale?

jah
22
9%
ei
53
22%
vahel
118
49%
kui võimalik
47
20%
 
Hääli kokku: 240
Kasutaja avatar
reimz
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 09.03.2006 16:32 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas reimz »

jarmo kirjutas:Kui ilus noor neiu hääletab siis ikka võtan :D
Ise olen tihtipeale üksi sõites mõelnud, et vot praegu võiks küll mingi häletaja peale võtta. Aga vot just siis keegi ei hääleta. Teeääred on inimesi alati siis täis kui mul keegi kõrval istub. Ja minu pm kahekohalisse autosse rohkem kui 2 inimest panna oleks juba kerge overkill.
BMW - For those who need more than going fast in a straight line.
Kasutaja avatar
Joosep325i
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 12.03.2007 23:28 28
Asukoht: Pirita

Postitus Postitas Joosep325i »

Kiisusid võtan igakell. :)
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1161
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Postitus Postitas VeikoA »

Ainult ühe korra olen võtnud. Sai mingi Vändra kanti ära viidud, kuna ise sinna teel olin. Aga jah hiljem on igasuguseid jotasid ja üldse kahtlase välimusega isikuid nähtud. Panen lihtsalt külmalt mööda. Reeglina ei kipu üldse võtma, aga samas olgem ausad pole eriti hääletajaid näinud. Mingi 3-4 ehk eelmise suve jooksul.

Ja nõustun Jarmoga, kui just oma tüdruk kõrval pole sel ajal.
Ärge talle öelge :P
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Olen ka võtja-mittevõtja. Üldiselt vanakooli autodesse (E21 & E23) ei võta, kuigi E23 puhul on üks erand tehtud.

Aga kõige nõmedam hääletaja juures on see, kui ta ei räägi. Kui ma tahaks vaikset 50kg, võtaksin 2 kotti tsementi, mitte hääletaja. Samas need, kes räägivad on superlahedad, tln-trt peale saab pool elu ära räägitud.

Alateadvuslikult pigem kaldun naisi peale võtma, noh, eks see vist ole kõigil nii.
no_name
Huviline
Postitusi: 544
Liitunud: 17.02.2008 15:49 18
Asukoht: igalpool

Postitus Postitas no_name »

Vahel ikka saab võetud, kuna liigun vägagi tihti tallinna ja jõgeva vahet siis tartu mnt-l liigub ikka neid hääletajaid.
Teinekord on huvitav nendega juttu ajada kui üksi igav sõita või siis lihtsalt heast südamest mõned nooremad tütarlapsed peale võtta, ning nad turvaliselt oma sihtpunkti viia või vähemalt lähemale.

Kuid muidugi mängib hääletaja välimus olulist rolli, kui tegu ikka välimuselt päti või purjus inimesega, siis minu autosse tal asja ei ole.

(Ajateeniad, need saavad alati peale) :P
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

ükskord viisin terve karja kiisusid kloogale , kuigi et mul sinna assja ei olnud :D ( harku järve juurest võtsin peale ):D
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Provokaator kirjutas:Soetatakse mingeid mõttetuid kasse ja koeri, nn armastatkse ja veetakse kui kallimaid ligimesi. Nõmeduse tipp! Kas siiski pole see igapäev meie kõrval elav inimene olulisem mingist koduloomast?!
Kodanikud arglikud! Laske kuul pähe! Elu on vist liiga karm teile.
Et Sa veel rõõmsam oleks, siis viimati hääletajat nähes olime autos 2 inimest + koer ning hääletaja tõesti poleks autosse mahtunud hoolimata sellest, et autoks Touring.
Enesele viga tegemise kalduvus puudub ning seetõttu kuuli enesele pähe ei lase (Liiga arg selleks ehk?).
Hääletaja peale võtmine ei ole kohustuslik. See on täiesti vabatahtlik. Eks iga inimene leiab ise enese väljundi, kuidas ühiskonnale hea olla ning ei pea kuulama teiste ettekirjutusi. Olen minagi oma elus teinud kasupüüdmatuid tegevusi, mis teistele mõistmatud tunduvad, kuid ma ei tule ju sellepärast siia foorumisse seda reklaamima nng teistpidi käitujatele "kuuli pähe" saatma.

jJanno
exTouring
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Ma kunagi hääletasin ikka väga palju, põhjuseks just ühistranspordi rumalates graafikutes.
Olen sattunud igast autode peale.
1. Hääletasin Tartust Tallinna ja sealt kavatsesin edasi Rapla hääletada.Hakkasin kell neli õhtul liikuma, sain auto peale, kus neli noormeest, kes läksid Tallinna mingit mängu vaatama.
Võtsid mu kaasa, kuna lubasid pärast veel natuke maad sõidutada ja kell oli ka juba väga palju.
Lõppkokkuvõttes sattusin Põlvasse, kus üks viis mu enda juurde ja üritas voodisse saada.Saatsin soojalt prse, jalutasin kell neli hommikul tugevas vihmasajus Tartu poole, ise varbaotsteni märg....
Hommikul kuuest jälle sama teeots (Tartu-Tallinn-Rapla)..

2. Peale võtnud üks 206 Peugeot mürkroheline, kus vanamees (nii 30-40) ihualasti pihku taob...kunagki sulle midagi ei tee, lihtsalt thab et sa ees istuksid ja näeksid...
Sellega kaks korda (ühe korra koeraga olin).

Selliseid imelikke autojuhtegi nii palju, kes viib metsa vahele, kes hakkab sõidu ajal käperdama...
Õnneks olen 5 hääletamisaastaga õppinud, et ainuke viis sellistest lahti saada on olla rahulik.
Kui närvi lähed, on jama ja sead ennast ohtu.

Ise küll harva võtan peale, kui aega ja ruumi on, kuid siiski valivalt.
Ise pole hääletanud enam nii paar aastat.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

:lol: hull värk ikka
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

igasuguseid kohtab.ma siiski eelistan karta autojuhte, kui hääletajaid.hääletajad on tihtipeale ohutumad.
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Damn, tegelt mida kõike ikka naised peavad nägema, kogema. Sick.
Kasutaja avatar
Vifka
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 12.12.2007 02:54 38
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Vifka »

Kui üksi sõidan, siis küll. Muidugi oleneb ka hääletajast. :)
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Kuule Gaia, 30-40 vanuses meest on vist pisut liig ikka vanameheks nimetada, siit jääb mulje, et oled mingi 12 ja ei tohiks küll veel autorooli sattuda :evil: :D
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
AndryI
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 29.09.2007 14:47 35

Postitus Postitas AndryI »

Alasti autojuhist olen ka sõbrannalt kuulnud, rääkis südamerahuga a freudi tarkusega et riided on ahistavad ja tüübil enda näoilme oli jumalast normaalne :D
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

Gaia kirjutas: Olen sattunud igast autode peale.
.....
jube :D :?
aga sellest pesoo tüübist on paar uudist ka juba:
http://www.cool24.ee/?id=4097

ja muidugi endal on ka koguaeg see teema, et kui saan kedagi peale võtta, siis keegi ei hääleta ja vice versa. igasugu tüüpe ka peale ei võta
Fabulous
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 03.08.2007 22:48 42

Postitus Postitas Fabulous »

no ise olen hääletand ikka üsna pikki maid(ehk siis euroopasse)
seoses sellega ise ütlen niipalju, et mõnikord on tõesti raske saada autole peale.
Aga eesti on selles mõttes veel hääletajasõbralik, ise Lõuna-Hispaanias hääletades pidin pea 12h ühe koha peal olema et autole saada. :evil: :roll:
aga ise eestis hääletajaid peale võttes, võtan põhiliselt meesterahvaid(ei ole gay, kui seda arvate), lihtsalt tean kui raske on meesterahvastel hääletades auto peale saada..pm võetakse ju naisi peale...seepärast ja ise olen pidanud sellise pika ootamise ära ootama.

Aga jah...ikka kui autos kohta on ja sama suund(samuti kui hääletaja näeb norm välja siis miks mitte) võiks nagu peale võtta. Kes teab millal sul läheb abi vaja, et autole saada.
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

To: vull

Too pesoo vanamees tegelt polnudki mingi maniakk.
Ta lihtsalt nautis noorte neidude seltskonda.
Mulle rääkis, et talle meeldib end rahuldada nii et noor neiu pealt vaatab.
Mulle ta ka ütles, et neidusid olnud üle 300 ja isegi seda, et ta on mõnele raha pakkunud vahekorra eest ja nood olevat nõustunud...
Näitab eesti noorte taset, raha peal väljas :evil:

Muidu oli too mees suhteliselt intelligentse jutuga.Rääkis poliitikast ja muidu elust.
Olen teda ühe korra Tallinnas näinud.Kesklinnas sadama lähistel ühte uude klaasmajja minemas.
Ma jõllitasin teda auto aknast mööda sõites :lol:

Täiesti imekspandav, millised inimesed ikka Eesti riigis on.

OT: on olnud ka kokkupuude olnud ühe pihkupeksjaga Tallinna Vineeri trammipeatuses, kus mina suures pohmakas ja peavalus trammis istusin ja too haige vana(tegelikult nii 20-25 aastane ja 10 000 telefon kaelas rippumas) minu eesistuva neiu taha seisis ja pihku peksis...ma ei saanudki enne aru, mis ta teeb, kui [ebatsensuurne sõna] peatuses lahkunud neiu istmele purskus...suhteliselt vastik hakkas... :mrgreen:

Ja siis samas vineeri peatuse juures Piljardiklubist üle tee maja ees, üks vana saksa lambakoera jalutab ja õhtupimeduses pihku taob :lol:
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

Just paar päeva tagasi, seisis teeääres üks valgete pükstega tüdruk. Ilm väga sopane ja ta seisis mudas. Aga ei võtnud peale. Oleks võinud.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Gaia sa oled nüüd küll vales seltskonnas, www.foorum69.org ehk see koht kus kurta rasket elu liputajatest ja muidu sellist. Äkki näkkab seal :D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Cardo, ja mis sina siin siis teed?
Minu elu on siiski väga lilleline ja raskest elust ei saa olla juttugi :D
Kuid kui selliseid kummalisi perversseid 'nähtusi' ei oleks, ei saaks ka heatujuliselt õhtul töölt koju minna.
Keegi PEAB ju olema, kelle nägemine sul vägisi huuled muigele kisub :lol:
Kasutaja avatar
Wilson
Huviline
Postitusi: 654
Liitunud: 19.07.2006 18:03 46
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Wilson »

Gaia kirjutas:To: vull

Too pesoo vanamees tegelt polnudki mingi maniakk.
Ta lihtsalt nautis noorte neidude seltskonda.
Mulle rääkis, et talle meeldib end rahuldada nii et noor neiu pealt vaatab.
Mulle ta ka ütles, et neidusid olnud üle 300 ja isegi seda, et ta on mõnele raha pakkunud vahekorra eest ja nood olevat nõustunud...
Näitab eesti noorte taset, raha peal väljas :evil:

Muidu oli too mees suhteliselt intelligentse jutuga.Rääkis poliitikast ja muidu elust.
Olen teda ühe korra Tallinnas näinud.Kesklinnas sadama lähistel ühte uude klaasmajja minemas.
Ma jõllitasin teda auto aknast mööda sõites :lol:

Täiesti imekspandav, millised inimesed ikka Eesti riigis on.
ise saad ka aru mis räägid?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Ma vaatan loen ja mõtlen ja imestan.
Olen paar korda paar plikat peale võtnud, olen paar korda ka ise kunagi ammu hääletanud, kuidas see teema peaks seostuma BMW-dega, njah.
Autosõit on ajavõit !
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Wilson, mina saan küll.
Sulle soovitan õppida mõttega lugemist (esimeses klassis vist õpetatakse) :lol:
Samas, kui arvestada seda, et meeste mõistus naiste omast paar aastat maas on ja mõtlevad hoopis millegi muuga, siis on sinu lugemisandekuse puudumine andestatav. :cool:

Huumorisoon tuleb kasuks, olgu nii mürgine kui tahes.
Kena õhtut !
Kasutaja avatar
Wilson
Huviline
Postitusi: 654
Liitunud: 19.07.2006 18:03 46
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Wilson »

Gaia kirjutas:To: vull

Too pesoo vanamees tegelt polnudki mingi maniakk.
Ta lihtsalt nautis noorte neidude seltskonda.
Mulle rääkis, et talle meeldib end rahuldada nii et noor neiu pealt vaatab.
Mulle ta ka ütles, et neidusid olnud üle 300 ja isegi seda, et ta on mõnele raha pakkunud vahekorra eest ja nood olevat nõustunud...
Näitab eesti noorte taset, raha peal väljas :evil:

Muidu oli too mees suhteliselt intelligentse jutuga.Rääkis poliitikast ja muidu elust.
Olen teda ühe korra Tallinnas näinud.Kesklinnas sadama lähistel ühte uude klaasmajja minemas.
Ma jõllitasin teda auto aknast mööda sõites :lol:

Täiesti imekspandav, millised inimesed ikka Eesti riigis on.
Mulle rääkis, et talle .... /Olen teda ühe korra Tallinnas näinud/Ma jõllitasin teda auto aknast mööda sõites.Rääkis siis kui mööda sõitsid ja aknast sisse vaatasid?Loe ise siis mis kirjutad.Nagu näha on minu lugemine rohkem korras kui sul :cool:
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

Vaevalt.
Punktid lausete vahel tähendavad ja on ka enne tähendanud LAUSE LÕPPU.
Seega soovitan oma demagoogiat mujal kasutada :D
Loodetavasti ikka tead sõna tähendust, või pean selle sulle selgeks tegema :cool: ?
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1161
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Postitus Postitas VeikoA »

Kisub OTiks aga noh..

Mina küll saan aru jutust. Ükskord oli mees Gaiale oma tegemistest rääkinud. Ja Gaia siis oli teda kunagi oma autoga sellest majast mööda sõites näinud, kui ta sinna sisenes. Mis vahet sel on, kas ta rääkis enne kui majja läks või rääkis hiljem, kui kokku said.


Paistab, et mõni norib tüli siin. Või ei saa tõesti jutust aru.

Peace...


Teemasse kah.
Üldiselt jah kui võtangi, siis naissoo esindajad eelkõige. Kui üksi olen, kui keegi veel kaasas, siis panen lihtsalt mööda.
Kasutaja avatar
Wilson
Huviline
Postitusi: 654
Liitunud: 19.07.2006 18:03 46
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Wilson »

VeikoA kirjutas:Kisub OTiks aga noh..

Mina küll saan aru jutust. Ükskord oli mees Gaiale oma tegemistest rääkinud. Ja Gaia siis oli teda kunagi oma autoga sellest majast mööda sõites näinud, kui ta sinna sisenes. Mis vahet sel on, kas ta rääkis enne kui majja läks või rääkis hiljem, kui kokku said.


Paistab, et mõni norib tüli siin. Või ei saa tõesti jutust aru.


Peace...
Kui ta on teda näinud elu sees ühe korra majja minemas millal siis rääkis? kui ennem/peale seda rääkis siis see pole ju ainus kord?
Gaia
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10.02.2008 10:54 09
Asukoht: Rmk
Kontakt:

Postitus Postitas Gaia »

ühe minu postituse lugemisest ei aita, et sa aru saaks...nähtavasti.
Ehk siis kobid vut vut natuke tahapoole ja loed ehk teisedki üle?

Või on see raske?
Pean ehk copyma? ;)
Kõik, et vaid rahul oleksid...kuid tundub, et sa enne rahul ei ole, kui ma maatasa tehtud saan ja sa oma demagoogia eesmärgi rahuldatud saaksid :lol:
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Miki hiirel on suured kõrvad. hääletajate teema on mittemingisugusest perverdist sonimine kes kus nägi, oojee mä nägin eile blatijaamas parmu kes "hääletas". sõidutasime eile 2te koolipoiss mõned kilomeetrid.
Kasutaja avatar
Wilson
Huviline
Postitusi: 654
Liitunud: 19.07.2006 18:03 46
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas Wilson »

Gaia kirjutas:ühe minu postituse lugemisest ei aita, et sa aru saaks...nähtavasti.
Ehk siis kobid vut vut natuke tahapoole ja loed ehk teisedki üle?

Või on see raske?
Pean ehk copyma? ;)
Kõik, et vaid rahul oleksid...kuid tundub, et sa enne rahul ei ole, kui ma maatasa tehtud saan ja sa oma demagoogia eesmärgi rahuldatud saaksid :lol:
Nüüdsest 9 korda loen ja üks kord postitan :lol:
Vasta