Kas võtad hääletajaid peale?

Vaba teema

kas võtad hääletajaid peale?

jah
22
9%
ei
53
22%
vahel
118
49%
kui võimalik
47
20%
 
Hääli kokku: 240
Kidd
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 22.05.2006 08:11 51
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Kidd »

foxy007 kirjutas:Aga kui naisega ringi sõidan siis ei võta :lol:
Amen to that :D
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Maris
Huviline
Postitusi: 478
Liitunud: 18.01.2007 16:12 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Maris »

ma pole kunagi kedagi peale võtnud, ega võta ka..
eriti vaadata enamust seltskonda, kes teeääres on - kas siis karvased ja räsitud olemusega või armilise näoga kiilakad nahktagis :roll:
ja teiseks on eriti totter ka võhivõõraga mitu tundi mingit viisakat juttu välja punnitada või siis vaikides istuda :?
Kui pöörad näo päikese poole, jäävad varjud seljataha.
E53 X5 4,6is
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4690
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Ma ikka üksi sõites olen võtnud vahest. Aga kuna liikun kupeega, siis kui kahte inimest tee ääres näen, ei ole mõtet seisma hakata jääma, sest mingeid ümberkorraldusi autos tegema sellepärast ei viitsi hakata (loe: istet liigutama vms :P). Kui on üksik naisterahvas, siis aitan alati, meeste puhul igaks juhuks mõõdan kiirelt silmaga üle, ega väga pätt ja kaabakas välja ei näe. Ühekorra Paidest Tartusse liikudes võtsin ühe vanema naisterahva peale, kes 20 aastat UKs on elanud, temaga oli küll väga huvitav sõita, teinekord satub mõni toruloru, kes ei julge küsidagi, kas liigutada võib ennast :D
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Eks oleneb jah konkreetsest hääletajast ja kohast ning sellest kas sõidan üksi või mitte.
Üksi sõites vahel võtan hääletaja, kui paistab selline normaalne tüüp, mingeid erilise väljanägemisega tonte ei võta - pole mul nendega enamasti millestki rääkida.
Viimati mingi tibi rääkis terve tee kui jobud on kõik bemmimehed, iga lause lõpus lisades "muidugi mitte teie" :lol:
Muidugi pean kinni kui keegi on tee ääres hädas - autoga midagi lahti, üksi kuskil metsavahel vms.
Indrek
Kasutaja avatar
b2m5w
Huviline
Postitusi: 183
Liitunud: 14.02.2008 09:53 48

Postitus Postitas b2m5w »

noh mina lihtsalt ei võta sellepärast et ei taha kellegi elu enda vastutusele lisaks võtta(mitte et ma mingi avariide tegija olen vms). Lihtsalt ei meeldi.
Aga aitan alati kui keegi autoga teeääres hädas on ja mul aega on.
Transpordi võimalus Eestis kui Euroopas Ford Transit Jumboga(täispikk-täiskõrge) 14m3
Info Ps või 50 44 952
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

pole ise kunagi hääletanud ja ei hakka ka hääletama aga võimalusel olen võtnuds iin noori koolipoisseja paarikesi ja igasuguseid peale :)
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Mulle meeldib inimesi aidata ja seepärast võtangi kui kohti on autos. Viimati viisin 2 Baaridaami Tln-Tartu juttu jätkus kauemaks ja kui kohale jõudsime siis sain aru et olin 1,5h tallinn-tartu ära uhanud. Õismäelt viskasin kaks imekena chikki tabasalu poole sõbranna juurde aga lõpuks nad ikkagi tulid hoopis minuga väänasse pidutsema. Hihi. kuna ma lõpetan töö tavaliselt öösel 3-6 siis viin ikka kesklinnast pirita poole kõik sest sinna pikk maa ja isegi venku ajal saadud seda trambitud. Ükskord ei võtnud küll ühte naisterahvast sest ta oli paljajalu ja igati porine ja liiga purjus.(õnneks oli suvi ja soe) mõtlesin et las jalutab ja saab kaineks enne kui koju jõuab. Siis jälle mingi nelja paiku öösel nägin et üks päris vanake istub bussipeatuses ja ise mõtlesin et ju ootab esimest bussi aga sinnani ju terve 2h. Ah võtan peale. Ei saanud kohe pidama ka ja tegin veel kadrioru vahel väikese ringi et mitte LE rikkuda ja kui kohale jõudsin siis tuli välja et mees ei teadnud ise ka kuskohas ta täpselt elab(täitsa kaine) Vist oli vanusest seniilne(kahju) Ei osanudki muud kui andsin talle paar sajalist mis rahakoti vahel olid, et abiks ikka. Ja nii ta sinna bussikasse istume jäi. Oli muidugi jube tänulik papi eest ja tahtis poole tagasi anda, et liiga palju. Aga noh temal seda raha rohkem tarvis. Kõik hea tuleb ringiga tagasi.
53 036 056 Jan
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Oleneb olukorrast. Tallinnas, Laagrist, kus miljon autot sõidab, siis küll vabatahtlikult hääletaja juures kinni ei pea, kuna meeldib maanteel üksi sõita ja mõtteid mõlgutada. Aga kui olen kuskil kõrvalistel maanteedel sõitnud, kus vähe liiklust, siis mõne maamemme ja -pingviinionu olen ikka peale võtnud, need ajavad tavaliselt naljakat juttu :D. Aga jah, suvalisi parme ja silmnähtavalt juuatäis inimesi küll peale ei võta.

Ise pole kunagi pidanud hääletama ja ei tea, mis tunne see on.
Krix20
Huviline
Postitusi: 264
Liitunud: 06.04.2004 23:48 22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas Krix20 »

Esmane on ikkagi inimese välimus. Kui on mingisugune "koll" , või silmnähtavalt limalakku täis, siis kindlasti ei peata.

Kui on rohkem kui üks pubekaeas tütarlaps(2-3) siis ka ei peata, sest seda jama ei jõua lihtsalt ära kuulata , mis sealt kuldsuudest välja tuleb.

Kui mul oli veel heleda sisuga eclipse(mis on teatavasti kupee) juhtus järgnev: Öösel hääletas kusagil keset "maailmalõppu" kena tütarlaps... peatusin... ja järsku hüppas kraavist veel kolm neidu välja :shock: kes siis kõik ilusasti ennast tagaistmele sättisid ja (loe. rahvastasid mu auto üle ja samas sittusid ka poriste jalgadega heleda sisu ära)... Kergelt öeldes oli see juba piisavalt ebameeldiv aga veidikese aja pärast hakkas juba jutt ,et pane ikka muusikat kaa jne... ikka nexsust ja tuhkatriinut ja...

-Siis sai küll kopp ette!! Kuna autos oli toohetk selline "Veidike üle keskmise" helisüsteem ,siis panin tuima näoga VLÜ plaadi mängima.. ja volüümi lisasin piisavalt ,et mitte isegi oma mõtteid kuulda.... (diskobeibed olid 25min. agoonias :lol: ) autost väljudes üks veel karjus teisele ,et ei kuule eriti midagi

Aga muidu võtan alati võimaluse korral peale keda tahes. Ühe toreda hädalise-hääletaja pärast olen isegi 160 lisakilomeetrit sõitnud.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Krix20 kirjutas:samas sittusid ka poriste jalgadega heleda sisu ära
See on jah hääletajate miinus, et on seal porises teeperves kakerdanud ma ei tea kui kaua ... võiks autosse istudes ikka jalad puhtaks kopsida ... elementaarne viisakus nagu :)
Indrek
Rakvererax22
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 10.03.2007 12:30 31

Postitus Postitas Rakvererax22 »

vahel ikka saab sõidule võtta. Aga enamusajast kui on hääletajaid, siis ei ole autos ruumi ja vastupidi. Kõik oleneb ka nagu eelpool mainiti, meeleolust ja hääletajast.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

No vahetevahel saab ikka hääletajaid peale võetud, aga vaatan ikka tavaliselt kellega-millega tegemist. Teismelised tibid(omaarust), on suht vastukarva ja tavaliselt neid peale ei võta ka. Aga keegi siin mainis, et ilusaid tibisid on teeääres väheks jäänud, ilusad tibid lendavad tänapäeval tutika bemmi roolis ise hääletajatest mööda :D
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
Kasutaja avatar
valuvelg
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 17.05.2005 23:25 07
Peamine sõiduk: E23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas valuvelg »

mul sõber võttis ühe hääletaja peale ... kui mingiaeg sõidetud oli siis sõber tundis kuse haisu ja avastas et tüüp on tal auto täis kusnud :D sai muidugi mitu korda tuutuse ka:D auto käis keemilises. säh sulle hääletajad.
http://www.bmwclassic.ee/" onclick="window.open(this.href);return false; 745ia turbo-81 ja 83.. R23 ja R12
http://unic-moto.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

mul oli kunagi eelmise autoga selline case, et starter eriti ei töötanud. Aga sai üks pikem maantee ots tehtud ja kuskilt paar tsikki peale võetud, kes hääletasid. Mingi aeg hiljem aga otsustasin käia teeäärses poes ja jätsin selle ees muidugi auto seisma, autosse tagasi jõudes see loomulikult uuesti enam käima ei läind :P sai küll ühele tüdrukule räägitud mis ta tegema peaks ja rooli käsutatud ning ise autot lükkama mindud, aga tulnud tal see värk eriti välja :lol: siis sai ise rooli mindud ja neil lastud autot lükata... käima lükkasid :lol: :cool:
mmz
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 20.12.2006 00:42 09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mmz »

Sai Jaanipäeval öösel Pärnu ranna lähedal üks hääletaja peale võetud. Autos selgus, et tibi oli sigalakku täis ja ei jaganud absoluutselt mis ümberringi üldse toimub. Suure vaevaga sai kuidagi välja pressitud koht, kuhu ta üldse minna tahab ja kuna see eriti kaugel polnud, siis ka kenasti maja ette kohale viidud. Kutsus veel enda juurde "edasi pidutsema" aga andsin talle mõista, et ehk oleks targem enne koju minna ja kaineks magada.

Meenub veel üks juhus, kus Pärnu poole sõites paduvihmas hääletajat nägin. Isegi autoga oli vastik sõita, rääkimata siis vihma käes hääletamisest. Otsustasin ta muidugi peale võtta. Jäin kenasti tee äärde seisma ja siis tuli järsku meelde, et ****, tagumised istmed jalgratta ja pakkide pärast alla lastud ja no absoluutselt autos ruumi enam pole. Sai siis igatpidi vabandatud jne. Jube nõme tunne oli küll peale seda.
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Olin ka mina vanasti tihe hääletaja ja olen ka ise paljusid hääletajaid aidanud, aga ettevaatlikuks tegi juhtum ühe purjus naisterahvaga, kes kuidagi enam välja minna ei tahtnud, jauras, koni istme alla puistas ja muid trikke tegi. Nüüd võtan peale vaid sõdurpoisse, pensionäre, aga naisterhvaid väga harva ja tsiviilriietuses mehi peaaegu mitte kunagi (argpüks olen) :)
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
Janek_A
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 17.08.2007 13:42 56
Asukoht: Põltsamaa

Postitus Postitas Janek_A »

võimalusel ikka võtan peale, kuid see juba oleneb täiesti inimese välimusest, kui ikka on näha, et ta just kuskilt laudast töölt tulnud, siis no way....

ja teismelisi tüdrukuid never ei võta peale, sest korra võtsin ja seda juttu, mida nad ajasid ei soovita isegi mitte enda vihavaenlasele...
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

mina olen elu lõpuni tänulik neile siksidega vanakestele, kes mind ja mu täditütart palju aastaid tagasi hobusetalli juurest linna tõid :D Seepärast olen ka ise vahest hääletajaid peale võtnud, sest tean, mis tähendab meeleheites pöial püsti tee ääres seista.

Samas, kui laps autos, siis on hääletajate pealevõtmine välistatud.
------------------------

Ükskord oli hädasti linna vaja saada, aga jube pime aeg oli ja maanteel kottpime. Võtsin siis kõik helkurid kaasa, mis kodus olemas olid, kobisin maantee äärde ja kukkusin helkuritega vehkima. Ja ennäe imet, ekspressbuss pidas kinni! Suur oli aga bussijuhi imestus, kui ta mind nägi - ütles, et pidas kinni, kuna pidas mind kontrolöriks - neil selline komme, et kontrolörid vehivad helkuriga tee ääres :D Vedas mul ;)

Samas olen lasteaeda jõulupeole viinud ema ja lapse, kes olid õnnetul kombel bussist maha jäänud. Nemad istusid kahekesi hiirvaikselt tagaistmel, mina tütrega ees. Hea tunne oli küll neid lasteaia ees maha pannes :)

Koolilapsi olen ka sõidutanud. Karistuseks :D Siis nad ei saa nii palju poppi teha :D jõuavad ikkagi kõvasti varem, kui järgmist bussi oodates.
Aga viimane kord üks tiinekas ajas küll hinge täis, võtsin ta heast südamest Tartust 15km eemal peale, suunaga Tartusse. Mul oli aja peale minek ja ütlesin talle, et panen sind Ekraani juures maha. Tema vastu, et eieiei, vii ikka kaubamaja juurde. Siis veel helistas kellelegi ja vabandas hullult, kuidas ta on HULLULT hiljaks jäänud ja KOHE jõuab TREPPI! Mul oli suu lukus, ausõna, mida nahhaalsus... aga ma põhimõtteliselt ei viitsinud ennast tema peale raisata ja viisin ta ära. Ei mäletagi, kas ta aitäh ütles. Vist mitte. Nii et tiinekad, minuga teil rohkem proovida ei tasu.
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

kui päris geoloogi välimus pole ja ruumi on siis võtan peale...
olen ise ka kunagi koolipoisina ja sõdurina lugematuid kordi hääletanud
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Kunagi olen peale võtnud küll ja igasugust rahvast kohanud. Sõbrannaga sai Tallinnnast Keila poole sõites peale võetud koolipoisid, no ca 5 aastat nooremad, kohale jõudes võtsid julguse kokku ja kutsusid meid baari ning enda juurde afterpartyle, tuju tegi heaks :lol:
Nüüd pole enam ammu võtnud. Enamik hääletab ju vähemalt 2kesi ning cabriol see istmete ja turvavööde edasi-tagasi tirimine on suhteliselt tüütu ning enamasti mul kõrvalistmel ka turvatool koos reisijaga. Kui millalgi peaks jälle 4-ukselise kasuks otsustama eks siis jälle sobivam võimalus.
X3 3,0D E83 & 123c E82
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

Krt! No ei saa tuututamast hoiduda. See kaader, kes nn ei võta, see vist pole ise olnud olus kus seisad teeääres ja vastu tahtmist ootad kaaskodanikelt liikumisabi. See jama kriminogeenusest ja eluhoiakutest ajab kohati marru. Taas see ajupesu kus mõjutatavad hõhjuvad süldina kaasa pähe tambitavast pätid, roolijoodikud, kihutajad, vargad jne. Neid on olnud alati ja on olnud vaid enam kui vähem. Soetatakse mingeid mõttetuid kasse ja koeri, nn armastatkse ja veetakse kui kallimaid ligimesi. Nõmeduse tipp! Kas siiski pole see igapäev meie kõrval elav inimene olulisem mingist koduloomast?!
Kodanikud arglikud! Laske kuul pähe! Elu on vist liiga karm teile.
Viimati muutis Provokaator, 21.02.2008 20:14 44, muudetud 1 kord kokku.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Provokaator kirjutas:Nõmeduse tipp! Kas siiski pole see igapäev meie kõrval elav inimene olulisem mingist koduloomast?!
Respect peaks olema siiski vastastikune. Enamus hääletajaid ei ole seal tee ääres hädas.

Tallinn-Tartu näiteks ... iga poole tunni tagant läheb buss. Ma leian küll, et mul ei lasu mingit kohustust võtta peale minu jaoks häiriva välimusega hääletajat kes võiks täpselt sama hästi bussiga sõita kuid üritab lihtsalt minu arvelt säästa ning kellega 2 tundi veeta oleks tõenäoliselt ebameeldiv, minu närve sööv. Lisaks võtan veel tema elu eest endale vastutuse. Tänan, ei soovi. Üritus peaks olema mõlemale midagi positiivset pakkuv.

Hädas olijat aitan alati. Olen ise sadu kordi hääletanud ja mitte põhjusel, et poleks raatsinud bussipiletit osta vaid põhjusel, et buss lihtsalt vuras peatusest peatumata mööda kuna oli täis ja järgmine buss läks 2 tunni pärast. Vahel võeti peale, vahel passisingi järgmise bussini, vahel jäin ka järgmisest bussist maha :)
Indrek
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

Teemat laiendades on siin kõigil õigus. Bussid sõidavad tõesti tihedalt ja veel pole käes see hetk kus töötus vohab. Käed-jalad terved meeskodanik saab suht väikse vaevaga autoraha omale teenitud, naisel on veel lihtsam. Tahame või ei, aga meiega ühes riigis elab suht palju nied, kellel pole majandusvõidujooksus hästi läinud. Mul on olnud võimalik kokku kraapida (ahnitseda) enam kui mul vaja on ja ma võtan hääletajaid peale lootuses, et saan oma ahnusele andestust.
Kasutaja avatar
bemari99
Huviline
Postitusi: 211
Liitunud: 29.10.2007 10:55 43
Asukoht: EST

Postitus Postitas bemari99 »

Ise olen võtnud ikka mõned korrad kui ruumi on olnud autos. Tavaliselt on ka auto rahvast täis kui hääletajad teeääres. Kahjuks peaaegu alati kui mõni norm tsikk tee ääres hääletab, on auto inimesi täis. :mad: Ise olen ühe korra elus hääletanud, et raplast märjamaale saada, aga peale sain alles poole tunni pärast kuigi autosid pani ikka kõvasti mööda. Võimalusel aitan ikka inimesi aga igast parmotte peale ei taha. Töökaaslane võttis ühe vanemas eas kodaniku peale ja sihtpunkti jõudes oli see ennast sõna otseses mõttes täis kusenud.
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

pool tundi on täiesti OK aeg...4 tundi, vat siis tekib väike ahastus juba, kui pimedaks hakkab minema ja kusagil pärapõrgus olla :P
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Selle bussi teema kohta niipalju, et kui Tabasalus elasin siis öösel/hommikul linnast peolt tulles oli tavaliselt alles täpselt bussipileti raha Tabasalu´sse. Palusin ka bussijuhil igal juhul mind Tabasalus äratada, aga kui silmad lahti tegin olin kord Suurupis, kord Keila-joal. Kuna tagasisõiduks raha enam ei olnud siis sai ikka häälega tagasi sõidetud. Ja oli inimesi kes viitsisid Tabasallu sisse sõita ja teha pisike ring, et mind ära visata :) kuigi mina seda ei palunud ja olin nõus paar kilomeetrit jala ka käima. Nüüd teen ise ka väikse ringi vastavalt ajale (kui on aega). Aasta oli siis ~97 ja eriti kaine ma ei olnud :oops: .
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Kalev
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 10.09.2005 21:37 46
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Kalev »

Hääletajaid liigub suht harva, aga kui ma kellegi peale olen võtnud siis alati olen nad kogemata ära hirmutanud. Viimanekord pidurdasin järsku ja tee oli suht libe ja võttis külje vähe ette ja panin hääletajatest veel minigi 10m mööda, märkasin neid ka suht hilja. Kaks suht kena tibi olid. Auto poole nad ka ise tulema ei hakanud, tagurdasin vähe ja kutsusime peale. Arvasime muidugi, et nad ei julge peale tulla. Esimene kord oli E30 ja esimene ratas tasakaalust väljas... :oops: Aa, ja ühekorra sai viisakalt ka kaks tüdrukut peale võetud, no need olid vähe imelikud ka ei rääkinud midagi, eesti keelt vist oskasid a no ei tea :)

3. aasta jooksul kolm korda kaks naist olen peale võtnud. Aastas sõidan 30k km, harva üksinda.

Ise kunagi häälega kuhugi sõita pole viitsinud, lähemal sai vokiga käidud ja sõbrad said ka vähe varem load kätte. Bussiga sõita ei meeldi.

Ma suvel sõjaväkke siis võiks küll proovida häälega koju sõita....
F11
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

minu eilse päevah eategu sai igatahes tehtud, viisin männikult säästuka juurest ühe poisi ja tüdruku(varemgi neid vist sõidutanud) männiku külla ja seal tee otsas hääletas nii 12-13 aastane vene poiss :D kelle viskasin oma korda sakku, krt äkk iolen ma miski perv?:D
Kasutaja avatar
alx
Huviline
Postitusi: 361
Liitunud: 24.09.2004 19:04 51
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas alx »

Olen ikka võtnud vahel.Seda muidugi siis kui hääletaja völimus kahtlust ei ärata.Ise olen elu jooksul loetud korrad hääletanud ja üldjuhul ka kähku peale saanud.
Kasutaja avatar
jarmo
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 09.12.2006 20:29 13
Asukoht: Haapsalu/Puise

Postitus Postitas jarmo »

Kui ilus noor neiu hääletab siis ikka võtan :D
Vasta