Bensiinijaam vs BMW E36

Vaba teema
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Jah keerake 45 kraadi püstolit auto tagaosa suunas ja tõmmake natuke välja poole siis pole probleemi
53 036 056 Jan
Kasutaja avatar
ziilike-uduz
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 09.05.2007 16:51 41
Peamine sõiduk: 325Ti
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ziilike-uduz »

Endalgi sama jama esinend, nii statoilis kui neste automaadis. Vääna ja puuri seda püstolit. Ükskord lausa 500eegu eest tuli tilgutada automaadis :P
Ei ole sündinud mehaanik
ronni
Huviline
Postitusi: 365
Liitunud: 09.05.2006 18:12 37
Asukoht: Kiviõli-Tallinn

Postitus Postitas ronni »

on minulgi see jama.....algul mõtlesin et tankurid jamavad.....aga kui igas tanklas iga tankuriga nii oli, siis taipasin et vist ikka ei ole...ja mu sõbra e36 ka sama jama...niiet tüüp viga ma kardan
Bayer 325tds 95a.
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

Ei ole sellega küll mitte üheski tanklas probleemi olnud.
Kuigi kui nüüd hästi meenutada, siis 99 aasta paiku kolka tanklas, üks mitte nii värske päritoluga tankur tol ajal säärast vingerpussi mängis. Isegi kui lähkrisse oleks tahtnud lasta, pidi ikka jõnksutama hakkama et ilusti voolaks.
Kasutaja avatar
Priit_R
Huviline
Postitusi: 997
Liitunud: 05.05.2007 20:29 38
Asukoht: DNA

Postitus Postitas Priit_R »

Oook - sai loetud kõik läbi ja poole lugemise pealt meenus üks lahe olukord selle bensujaama püstoli nö nõksutamisega. Ok mis siis juhtus. Kunagi siis sai sõidetud bensiiniga mõned aastad, siis aga muutusid ajad ja masinad ja järsku olin sunnitud sõitma diisliga. Noh ikka julgelt pea pool aastat oli juba dislaga sõidetud aga harjumused ikka on jube rasked muutuma. Ükskord olin siis Sõpruse pst statoilis ja haarasin jälle püstoli ja hakkasin tankima diislit. Jaa noh eks iga üks ikka või siis enamus kes seda lolli püstoli nõksatust kuuleb ütleb mõttes ikka mingi ropu sõna , et jälle see ... ei tööta või midagi muud. Ja noh tookord sai ikka ridamisi neid roppusi loobitud ja lõpuks juba ikka hakkas juba häälena neid sõnu tulema ja oli kuri plaan minna mögisema jaama töötajatega. Aga siis nagu hakkas midagi koitma, et mis **** pärast siin jaamas diisli püstol üle üldse rohelist värvi on (üldjuhul on disla püstol musta värvi). Peale seda tegi käsi ise püstoli küljes klõpsatuse :) käbe pool paaki siirupi ja tavoti segu diislit peale ja minema jaamast. A see juhtum ei taha kuidagi ununeda see püstol ikka lõkstutas rämedalt :D olgu ära mainitud et oli tegemist veel talvega ja siis pole vabsee huvi mingist metall junnist lihtsalt kinni hoida vabatahtlikult kui see on peaegu jääs. Võib olla OT aga noh teema ikka bensujaama püstolid. ;) :D

Suspect
Take Me To The Hospital / Invaders Must Die
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 422
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

Postitus Postitas Dannuuu »

kui ostsin alles e36 siis oli endalgi tegemist,et paaki midagi saada:)
nüüd juba harjunud ja probleeme pole..kui keegi teine aga proovib liigses agaruses mu autot tankida siis ikka neid roppusi lendab:D
Kasutaja avatar
Kaido325i
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 21.07.2007 13:17 27
Asukoht: tartu

Postitus Postitas Kaido325i »

võru statoilis oli ka korra probleem, ainuke kord kui 3-s tankisin. ülejäänd korrad 1 ja 2, ning probleemi pole :P
...:::hardstyle Is The Music That I Can't Explain. hardstyle Is The Music Running Through My Veins:::...
...:::hardstyle Is The Music That I Can't Explain hardstyle Is The Music Makes Me Insane:::...
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

lõpetage ära, niisama on ainult mungal :D st, et niisama ei jõnksuta püstol midagi.
truumu post ütleb kõik:
truumu kirjutas:Esimest korda E36-ga tankima minnes ei saanudki paaki täis..
Point selles, et kolmekal on vastuvõtu auk peenem ja tankla püstol lükkab ennast välja, kui tekib mingi vastusurve
Kui lähed tankima, lükka toru august sisse ja siis tõmba tagasi niikaua, kuni püstoli alumine rant jääb tankimisaugu taha kinni
Raske seletada, pead ise järgi proovima
Püstolil on all rant ja see peab augu taha pidama jääma
Väga nilbe jutt tuli aga proovi järgi :D
endal oli teise tankimise ajal samasugune hull jama selle püstoliga (esimene vist õnnestus nii pool-kogemata) - vaatasin, et kui püstol väljapoole/alla lasta, tuleb kuidagi palju seda bensiiniauru välja ja siis lükkasingi püssi rohkem paaki sisse. tulemuseks oligi plõks-plõks. mingi 20 liitri järel viskas kopa ette ja siis jätsin just selle randi sinna paagi ääre taha kinni. rohkem pole jamasid olnud ka.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Hehe... huvitav, et ma ise selle asja esimese tankimisega ära õppisin, poleks arvanud, et nii paljudel selline mure on :D

Ise kihistasin naerda mõttes, kui Jaanikat õpetasin E36't tankima, mõtlesin, et ju vist tütarlaps ja blondid juuksed, aga näe, meestel täpselt samad hädad :D
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

ookei... mina tankisin esimene kord hoopis rekkate tanklas :oops: hullult imestasin, miks püstol paaki sisse ei mahu. õnneks kulus ca 10 sek ja sain aru, et ma olen täitsa vales kohas... :D
viimati ülemiste neste automaatjaamas pidin ka käsitsi 50L paaki laskma, sest peale 10L keeldus püstol iseseisvalt töötamast. tore diisli aroom oli käel pärast küljes :roll:
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

sellist probleemi pole olnud, et ei laseks korralikult sisse aga korra lukoilis tankides viskas lõpus hunniku bensiini välja :lol: püstol oli korralikult sees, nestes sellist asja kunagi juhtunud ei ole. autoks e39
rasmus23
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 16.06.2006 14:47 47
Peamine sõiduk: Volvo FH12/ODIN
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas rasmus23 »

on olemas ka palju lihtsam viis tankimiseks.

:idea: :idea: mina keeran lihtsalt püstoli tagurpidi, niiet see pisike ava (ma ei tea kuda seda täpselt nimetada) jääb lihtsalt ülespoole ja siis ei lükka püstol ennast välja.
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

Mul sama probleem. Aga truumi jutt peab paika. Siiski jube nilbe on tankida sedasi. :mad: Tartus tangin muidu UnoX tanklates.
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas sander k »

Ise tangin tartus lõunaka statoilis. Nii imelik kui see ei ole siis viskan püstoli auku ja tangib paagi täis. Senimaani pole pidanud plõksutama ega pööramis võtteid kasutama. Aga peale selle välja ütlemist rauselt hakkab jamama :D . Aga isegi kuulnud neid jutte et e36 ei saa tangitud. Ma kaldun pigem arvama et viga paagituulutuses et õhk ei saa nii kiirelt paagist välja kui vaja.

Teistele e36 omanikule peab soovima rahulikku närvi ja kannatlikku meelt tankimisel.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

sander k kirjutas:Teistele e36 omanikule peab soovima rahulikku närvi ja kannatlikku meelt tankimisel.
Pigem seesama, mis sa enne ütlesid- paagituulutus ja muud asjad korda teha.
maasikakeeks
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 16.12.2007 22:20 53
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas maasikakeeks »

Mina lasen nii, et püstol on peaaegu väljas. Ma lihtsalt ei taha neid nõkse ega muid vastutõrkeid kuulda/näha. :P
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Postitus Postitas KnX »

Ma just vastupidi surun püstoli täiesti sisse. Seda nii, et käepide jääb kuhugi kella 9 suunas. Peale esimest tankimist sain selgeks :cool:
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Teil on autodel ikka miskit viga, tegu pole E36 eripäraga.
Ise olen tankinud väga erinevatest tanklatest ja senini pole kunagi probleemi olnud, alati saab esimese korraga paagi täis.

Neil kel see probleem on, kas paak vaakumis pole kui korgi maha keerate?
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Minul jälle E34ga ühes tanklas nii ja teises tanklas naa. :roll:
Jan_Ar
Huviline
Postitusi: 880
Liitunud: 14.01.2007 12:07 07
Peamine sõiduk: BMW F48 X1 170kW
Asukoht: Tln/Trt/Hiiumaa

Postitus Postitas Jan_Ar »

meph kirjutas:Hehe... huvitav, et ma ise selle asja esimese tankimisega ära õppisin, poleks arvanud, et nii paljudel selline mure on :D

Ise kihistasin naerda mõttes, kui Jaanikat õpetasin E36't tankima, mõtlesin, et ju vist tütarlaps ja blondid juuksed, aga näe, meestel täpselt samad hädad :D
Jutt jumala õige!
Kolmanda korraga jooksis kütus juba sujuvalt. Ei kasuta mingeid 90 kraadi sinna ja tänna keeramisi.
Olen ka tankinud siin ja seal ning vahel harva on vimpka sisse visanud.
Kasutaja avatar
Tiho
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 30.01.2005 14:19 57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tiho »

skyline kirjutas:Teil on autodel ikka miskit viga, tegu pole E36 eripäraga.
Ise olen tankinud väga erinevatest tanklatest ja senini pole kunagi probleemi olnud, alati saab esimese korraga paagi täis.

Neil kel see probleem on, kas paak vaakumis pole kui korgi maha keerate?
Samal arvamusel, pole veel ühtegi korda sellise asjaga kokku puutunud.
BMW E28 524tdA-ex
BMW E36 323iT individual
BMW E91 330d
Allar
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 04.02.2003 11:44 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Allar »

E36 Touring ja pole mingeid probleeme tankimisega. Isegi naine sai hakkama kui veel minu autoga sõitis. Ja nii igas tanklas (viimased pool aastat küll selle 7 klient).
BMW austaja
Kasutaja avatar
andresv
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 30.06.2004 15:01 23
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas andresv »

skyline kirjutas: Neil kel see probleem on, kas paak vaakumis pole kui korgi maha keerate?
See probleem mul juba aastaid. Korki lahti keerates käib kena susin.

Kusagil vist mingid tuulutusavad umbes, äkki oskab keegi juhendada, kust neile ligi pääseb või kust/kuidas neid puhastada.
Aleksei_K
Klubiliige
Postitusi: 839
Liitunud: 10.02.2007 14:11 50
Peamine sõiduk: F20'LCI M140i xDrive
Asukoht: Turku

Postitus Postitas Aleksei_K »

mul ka vahepeal sama jama Statoili tanklates, mõtlesin et ikka püstolitega mingi viga, aga tänu sellele teemale nüüd on kõik selge
Kasutaja avatar
Hry_89e30
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 19.06.2007 00:14 56

Postitus Postitas Hry_89e30 »

Põhimõtteliselt on püstolite "tundlikkus" ka tankla hooldaja poolt seadistatav,sellest ka erinevad kogemused erinevate firmade/tankuritega.Aga järelvalve ja taatlemisnormid peaks suht ühesugused tulemused ikka andma.
Kasutaja avatar
Cert85
Huviline
Postitusi: 2274
Liitunud: 28.03.2007 17:52 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Cert85 »

See, kui lihtsalt püstol ennast kinni lööb, oleneb püstolis olevast vedrust. Tavaliselt väsivad need aegamööda ära ja hakkavad kergemini kinni peksma.
E36 325i 92; E32 730iA 91(läinud) | E34 525tdsA 95 (läinud)
E46 330Ci 01 (läinud) Ei tasu kõike mu juttu uskuda!
Maile
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 05.11.2007 15:25 31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Maile »

Ema Fiat Puntoga on mul mõnedes tanklates sama probleem olnud. Mina olen alati tangitud saanud aga ema on ilma bensiinita minema ka sõitnud :lol:
Kasutaja avatar
Reintz
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 24.03.2008 23:25 28
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Reintz »

Homme peab minema ja proovima korralikult tankida :D Endal mingi suts üle kuu E36 olnud ja siiamaani on tankides hull klõpsutamine käinud. Nii kui päästiku alla vajutan käib klõps. Ma olen siis hästi natuke vajutanud, nii et püstolist ainult niriseb bensiini :oops:
Päris aeganõudev tegevus on see :lol:
Steven89
Huviline
Postitusi: 3069
Liitunud: 25.11.2007 23:16 17
Asukoht: Tartu/Helsinki

Postitus Postitas Steven89 »

Mul on igas tanklas nii :roll:
Natuke saan lasta korralikult aga siis hakkab nõksutama pidevalt ja sellepärast peangi püstolit poole peal hoidma
BMW E28 524td
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas Henri. »

Mul on oma E36 touringuga ainult üks kord see jama juhtunud Pirita Nestes, aga toru hästi natuke paagist väljapoole ja probleem lahendatud.

Mäletan episoodi, kus 2007 augustis tulin Autobussijaama lähedalt Säästukast välja ja vaatan, et seal kõrvalolevas Nestes kaks tüdrukut oma E36-ga hullult hädas. Alguses niisama kihistasid, aga siis juba tiba paanilisemalt, et "**** me jäämegi niimoodi siia tankima ja jääme hiljaks!" - kuigi olin juba tanklast mööda jalutanud, keerasin tagasi, läksin tüdrukute juurde ja ütlesin, et toru tuleb natuke väljapoole tõsta. Tõstsin hästi tiba toru tangist eemale ja hakkas rahulikult täissurvel voolama - tüdrukud olid nii imestunud, et "kuidas selline asi küll võimalik on ja ei jõudnud ära tänada" :cool: :lol:
Vasta