SPLIT: Toonklaasidest esiustel

Vaba teema
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

kimmo kirjutas:
Henrik88 kirjutas:Ega politseionugi oska öelda miks ees toon keelatud pole.
Õigem vist - miks ees toon keelatud on :)

Meenub intsident Kentmanni tänavalt kus politseionu tegi autos istuva inimese pihta enesekaitselasu läbi kõrvalistuja toonklaasi - kuna nägi, et haaratakse relva. Ajad olid karmimad ning minuteada alates sellest toonklaaside kohta regulatsioon välja antigi.
Põhjus lihtne - juhi vaateväljas ettepoole ei tohi miski nähtavust piirata. Kogu lugu.
Indrek
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Olen ka põhilise argumendina, miks toon keelati, kuulnud sama, mis Kimmo ütles, kuid pehmelt öeldes on see põhjendus jabur- see, et esiuste klaasid toonitud on, ei välista seda, et taga istujad midagi teha ei saaks...
Muidugi Indreku jutus on ka point sees, et Eesti inimesed (kuid usun, et ka mujal siiski) on juba sellised, et kui on mingi asi lubatud, siis... noh, kui ma natuke rohkem teen, siis mis see ikka teeb...
IKKAGI on jabur- olgugi et keelatud on, IKKAGI tehakse :P
Võiks need piirnormid natuke leebemad olla siiski, kuid mis see meie jorisemine siin aitab, kahjuks on see nii, et rahval ei ole mingit sõnaõigust :evil:
Mul parim sõber Iirimaal rekka peal ja tema tegi näiteks sellise asja teoks
Pilt Mis selle kohta siis kosta :D Sama asja olen ka Rootsis ja Norras näinud ja mis seal salata, ka oma rekkale plaan kerge peegel peale panna :roll:
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Postitus Postitas siim »

ei saa mitte vaitki olla!
Ise olete bmw klubis mis on liitunud viisakate liiklejate klubiga mis omakorda eeldab et täidate kõiki liikluseeskirju kuid samas rikute neid?
Kas pole mitte vasturääkivused asjades?
5213002
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Näe, Siim ka ei saa vaiki olla, ma vaatan :D
Siim, hetkel on ju arutlus selle üle, miks asi üldse keelatud on. Ja ma arvan, et klubiliikmete osa sellest liikluses liikuvast toonitud klaasidega autodest on kaduvväike. Ja siiski, VIISAKUS konkreetselt on teine teema, vähemalt minu meelest.. Aga mida mina ka tean :D
See pole ka teema siin hetkel...
Kasutaja avatar
Kaido325i
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 21.07.2007 13:17 27
Asukoht: tartu

Postitus Postitas Kaido325i »

AARE530 kirjutas:Näe, Siim ka ei saa vaiki olla, ma vaatan :D
Siim, hetkel on ju arutlus selle üle, miks asi üldse keelatud on. Ja ma arvan, et klubiliikmete osa sellest liikluses liikuvast toonitud klaasidega autodest on kaduvväike. Ja siiski, VIISAKUS konkreetselt on teine teema, vähemalt minu meelest.. Aga mida mina ka tean :D
See pole ka teema siin hetkel...
varsti uus teema, " klubiliikmed, kes reegleid rikuvad" :lol:
...:::hardstyle Is The Music That I Can't Explain. hardstyle Is The Music Running Through My Veins:::...
...:::hardstyle Is The Music That I Can't Explain hardstyle Is The Music Makes Me Insane:::...
hunt007
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 11.01.2004 14:14 00
Peamine sõiduk: BMW 525d e60
Asukoht: Kesk-Eesti

Postitus Postitas hunt007 »

Kui ei mõõdetud klaaside tumedust, milles küsimus, silmaga võivad mõõta ainult oma riista pikkust, muidu peavad kinni ja ütlevad, et ületasid kiirust, me silmaga fikseerisime. Kohtus mendid põruksid. Ma tean mida räägin.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

hunt007 kirjutas:Kui ei mõõdetud klaaside tumedust, milles küsimus, silmaga võivad mõõta ainult oma riista pikkust, muidu peavad kinni ja ütlevad, et ületasid kiirust, me silmaga fikseerisime. Kohtus mendid põruksid. Ma tean mida räägin.
Sa ei tea mida sa räägid. Kordusülevaatusele võib sind saata visuaalse hinnangu põhjal. Nad ei ütlegi, et silmaga mõõtes on tumedus paigast ära vaid saadavad su kontrolli. Kogu lugu. Ise vaatad kuidas ülevaatuselt läbi saad. Ülevaatuspunkt on selliste asjade mõõtmiseks, mitte politsei.
Kiiruse mõõtmine on teine teema - selleks on politseil vahendid ja tehniline korrasolek ei puutu asjasse. Ära aja kahte asja segamini.
Indrek
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

siim kirjutas:ei saa mitte vaitki olla!
Ise olete bmw klubis mis on liitunud viisakate liiklejate klubiga mis omakorda eeldab et täidate kõiki liikluseeskirju kuid samas rikute neid?
Kas pole mitte vasturääkivused asjades?
kui ma mäletan siis mitmel olid autol ostes toonklaasid ja see mahakiskumine jäeti nö mendi hooleks- et siis kui turja hakkavad siis võtab maha :)

Tegelikult on situatsioon natuke napakas- pmst sama , et kui sa sõidad maanteel liiklusvoolus 100-ga ja siis peab ment sind teiste seast kinni ja küsib, et miks sa 100 (+/- 3 kmh) sõidsid? Sa vastad, et terve rivi sõitis sellise kiirusega! Ment küsib, et palju LRE järgi lubatud on? Sa vastad, et 90 km/h Ment küsib siis, et kas seadused ei ole täitmiseks ja sa vastad, et on KÜLL. ment ütleb siulle siis, et kui kohe KÜLL on siis tuleb ju karistada ja saadki kiiruseületamise eest 7 km/h märkuse ja revisioni rahakotis kätte- oled ühesõnaga liiklushuligan- pätt- ühiskonnale ohtlik perversete kalduvustega isik!!!

Nii juhtubki kui satub, et satud mendi otsa mitte politseinku juurde!

Sama on ka nende toonklaasidega (siinkohal mainin, et hetkel ise akvaariumis ja õnnelik- eristun suht hästi teistest bemaritest)- terve linn ja maa on täis neid toonklaase ja su peab kinni ment... (teema alguses on juhtum kirjeldatud)

Hetkel oleks täiesti arusaadav, et kui sa eksid mõne liikluses sisulise eeskirja vastu, et siis tehakse sulle muuseas ka toonklaaside (puuduva apteegi, tulekustutu vms) eest märkus ära.
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

kui teema juba veidi kiiruse peale ka läheb siis minule isiklikult on silma jäänud seal järve selveri kandis hawaii expressi poe ees. seal olen mina alati vaadand et mersud, bemmid ja audid. mingid vanad raiped võivad sõita kuidas tahavad. mind isiklikult võeti ka teise auto tagant maha :evil:
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Postitus Postitas milo »

Ma ei tea tegelt midagi ja lihtsalt minu oletus aga minule tundub, et ega ment loll ka ei ole. Kui näeb, et sul ikka uuem/parem/kallim masin istumise siis rehkendab välja, et sul pappi ikka on mida maksta. Loll idee muidugi aga nagu öeldud, vanad raiped kihutavad edasi...
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

wilks kirjutas:endalgi sai see esiklaaside jama ära lahendatud. sai kaks kuud tagasi pandud täistooni ring- tagaklaas 30%, tagumised kyljekad 25% ja esimesed 15 % tooniga. tulemus oli hea, kuigi niikaua kui ei saanud ülevaatuselt läbi. ei hakanud ülevaatus punktis jamasid korraldama- klaasid alla või selleks ajaks teised ilma toonita klaasid ette jne jne kuna arvasin, et saan puhtalt läbi :) sain sain... küsisin, et milles probleem. panin ju 15% tooniga kile peale ehk omaarust on siis 85% valguse läbipaistvus klaasil veel alles,aga huiatki. tehase toon oli 85% läbipaistvusega juba. tehtigi mulle selgeks, et tehasetoon, klaasi paksus hakkavad rolli mängima nüüd. tulemuseks mul mõõdeti 35% valguse läbipaistvust. öeldi ka seda, et isegi turvakile peale pannes ei jää enam lubutud piirdesse. leppisin kordusülevaatusega siis. hakkasin siis plaani hauduma kuidas ikka tooni säilitada... kuni ühel päeval tallinnas autot parkides tuli mu juurde julgestuspolitsei ja hakkas jagama mulle ilusaid sõnu toonkile suhtes. selleks ajaks olin juba pea kuu aega kordusega sõitnud, mille peale poller läks eriti pöördesse. hakkas ise maha kakkuma tooni. käratasin talle, et ma võtan ise maha, teil ei ole õigust mu autot lõhkuda :D . kuna ma parkisin, siis eisaanud ta mulle trahvi teha, vaid ütles, et kutsub liiklusvõmmi passima mulle sappa niikauaks kuni ma hakkan oma autoga liikuma. kuna politsei oli oma suhtumisega kuidagi üleolev, siis sai talle ka paras pauk vastatud :" minu pärast kutsu :D , ma elan siis samas tänava lõpus. ma võin parkima jääda kas või terveks aastaks." sellepeale tuli kuri vastus:" tead poiss, vaata ette tallinn on väike" :D ülejärgmine päev saigi toon maha kiskuda :evil: kuid, keelatud see keelatud. ilus oli küll :cool:
NB! toonklaasi sain ma nautida kuu aega ;)
peab ootama kuni eestis ka hakatakse lubama seda või siis vastupidi ootama seda kuni teistes EL'i riikides ära keelatakse (nt. leedu)

väike näide ka toonist http://www.album.ee/album/16864726/50065272
ehh,ma just 1 päev vaatasin,et krt... sel masinal oli ju toon ja enam pole :D
väga kena oli enne ja näen masinat pea iga päev kooli jalutades!

endal tundub küll 50% nagu tavaline... vähemalt on tallinnas juba nii palju tumedamaid masinaid et ma küll neile silma loodetavasti ei jää ja päikselise ilmaga nagu polekski toonkilet

enne ülevaatust koogin 50% maha ja peale ülevaatust panen tõenäoliselt 22% ette kuna 35 või 22 pole imo enam vahet ja tahaks esiklaasi ka 50% üle teha... minu arvamus veel,et toonimine on haigus,korra näpu annad siis jääbki külge ja ilma ei oska enam :lol:
On the 8th day, God created boost.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Zipp kirjutas:minu arvamus veel,et toonimine on haigus,korra näpu annad siis jääbki külge ja ilma ei oska enam :lol:
Vot ei tea ... mul kõigil eelmistel autodel on olnud toonitud aga praegu vaatan, et kui autol on hele nahksisu siis no ... tehasetoon on kõige seksikam ... milleks ilusat sisu autol varjata :)
Praegusel autol on eelmine omanik tooninud ... kui ülevaatusel kobisema hakatakse, siis lasen kiled maha võtta tervelt autolt ...
Indrek
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Postitus Postitas siim »

Rando535 kirjutas:kui teema juba veidi kiiruse peale ka läheb siis minule isiklikult on silma jäänud seal järve selveri kandis hawaii expressi poe ees. seal olen mina alati vaadand et mersud, bemmid ja audid. mingid vanad raiped võivad sõita kuidas tahavad. mind isiklikult võeti ka teise auto tagant maha :evil:
kõik teised on alati rohkem süüdi ja teised autod on igavesed peldikud-kuhu me nii jõuame kodanikud?rohkem solidaarsust ja kahe kõrva vahele rohkem!!!
ma ei tea siis kuidas mina nii sõita saan et mendid mind kinni ei pea?
5213002
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

siim kirjutas:
Rando535 kirjutas:kui teema juba veidi kiiruse peale ka läheb siis minule isiklikult on silma jäänud seal järve selveri kandis hawaii expressi poe ees. seal olen mina alati vaadand et mersud, bemmid ja audid. mingid vanad raiped võivad sõita kuidas tahavad. mind isiklikult võeti ka teise auto tagant maha :evil:
kõik teised on alati rohkem süüdi ja teised autod on igavesed peldikud-kuhu me nii jõuame kodanikud?rohkem solidaarsust ja kahe kõrva vahele rohkem!!!
ma ei tea siis kuidas mina nii sõita saan et mendid mind kinni ei pea?
Nüüd sülita kolm korda üle vasaku õla :lol:
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Tegelikult on üsna tõenäoline, kui sõidad 50 alas 60-nega kuid ei ole ei tumedamat tooni ega udutulesid põlemas või muid nähtavaid rikkumisi siis sind pollarid kinni ei pea. Ise sõidan tihti mööda Kotka tänavat kus politsei on üsna tavapärane nähtus ning jälgitakse just seda, et kui tuled Tondi tn-lt näitad suunda nind annad vajadusel jalakäijatele teed ning ei vajuta kohe gaasipedaali põhja siis ei hoita sind kinni, kuid kui rikud kasvõi mõnda neist tingimustest võetakse kõik läbi mille kallal üldse norida annab.
X3 3,0D E83 & 123c E82
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Lihtsalt, auto on ehitatud sõitmiseks. Punktist A kuni .....jne, teate isegi. Aga kuidas seda teha? Kas nii või naa, kuidas moodsam, äkki annab ka kw juurde.. :D
Ehh, eks see väikestmoodi kõvatamise ja BIG-i teema ole.... :)
Aga eks me ainult ise peeglist oma molli näeme, ega miskit ei muutu...
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kasutaja avatar
Mardo
Huviline
Postitusi: 1238
Liitunud: 05.10.2005 22:25 01
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Mardo »

ei tea, kiiruseteemal olen ise väga ettevaatlik, kus ikka 50 on piirkiirus
sis ega ma seal rohkemaga ei sõida ka, pigem isegi 45-50 kiiruseks

ükspäev võeti mind maha tartus kesklinnas McDonaldsi juurest möödasõidul
kus ma sõitsin 50'ga "annelinnasillapoole" ,kõrval sõitis üks kena e60 samal
kiirusel, järsku arvas keegi tagantpoolt signaali lasta ja ühele signaalile järgnes veel mitu, ning seejärel hakati mööda sõitma - politsei süstis
aga mulle tagumikku ja sini-puna vilkumas.

põhimõtteliselt peeti kinni liiga aeglase sõidu puhul, kus 50 alas oli minu
kiiruseks 45-50 :lol:
kui miilitsa käest küsisin tänava piirkiirust, kukkus kukk kokutama :|
sellepeale pandi puhuma ja dokumendikontroll ja siis auto kallale :o

trahvi ei saanud õnneks, sest kõik oli seaduse ja ohutuse piires!

nüüd siis teemasse, nimelt on enda audil taga toon 70% millest sisse näha
on praktiliselt võimatu, ees on tehase toon mille % on raske silmaga öelda
aga ega see nüüd väga tume ka pole, võru politsei arvas et tegu ise
topitud tooniga aga võta näpust, tehase lisades kirjas et tehase toon(individual 22%) ja seadusega kooskõlas - hea, et hoian autos tehnilist originaalpassi
kus kõik auto kohta kirjas... :cool:
Audi orig.passis kirjas kõik lisad ja ka lisad mis hiljem esinduses lisatud
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Mardo kirjutas:põhimõtteliselt peeti kinni liiga aeglase sõidu puhul, kus 50 alas oli minu
kiiruseks 45-50 :lol:
kui miilitsa käest küsisin tänava piirkiirust, kukkus kukk kokutama :|
sellepeale pandi puhuma ja dokumendikontroll ja siis auto kallale :o
Põhimõtteliselt on meie riigis seis selline, et kõik vilistavad seadustele ja kui keegi täidab seadust, siis on see kahtlane ja igaks juhuks tuleks kontrollida, et ega juht purjus pole või auto varastatud :lol:
Indrek
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

nagu see anekdoot bemmimehe kohta , " ... tulingi kontrollima ,et mida te hiilite siin ...."
Marko_J
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 30.09.2002 22:04 59
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Marko_J »

Zipp kirjutas: enne ülevaatust koogin 50% maha ja peale ülevaatust panen tõenäoliselt 22% ette kuna 35 või 22 pole imo enam vahet ja tahaks esiklaasi ka 50% üle teha... :
esiklaasi IMO ei soovitaks...sõbra e30-l oli esiklaas toonitud ja ütles et lörtsiga/vihmaga sõites oli nähtavus suht kehvapoolne!
InguPingu
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 27.04.2007 19:55 39
Peamine sõiduk: BMW E39 535i
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas InguPingu »

Mis te nuttate pange kohe tumedad klaasid ette (kileta). Ütleb et kakkub maha siis pakkuge küüneviili :D.
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

InguPingu kirjutas:Mis te nuttate pange kohe tumedad klaasid ette (kileta). Ütleb et kakkub maha siis pakkuge küüneviili :D.
ma ka seda kuulnud,et kohe tumedad :D
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Indrek_M kirjutas: Vot ei tea ... mul kõigil eelmistel autodel on olnud toonitud aga praegu vaatan, et kui autol on hele nahksisu siis no ... tehasetoon on kõige seksikam ... milleks ilusat sisu autol varjata :)
Praegusel autol on eelmine omanik tooninud ... kui ülevaatusel kobisema hakatakse, siis lasen kiled maha võtta tervelt autolt ...
No kellele sa vesistad seda sisu?...kes tahab see tuleb küsib, teed ukse lahti ja näitad kui edev oled...samas toonklaas on selleks et mittesoovitavatel isikutel pole asja vahtida mis mul seal autos on või pole, äkki hakkab endale ka himustama...kui ei näe siis ei oska tahta
´17 4Drive
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

minul rohkem turvalisuse eest ehk päikese.(ärge tulge vaidlema et ei aita) ja kuidas veel.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Riivo kirjutas:
Indrek_M kirjutas: Vot ei tea ... mul kõigil eelmistel autodel on olnud toonitud aga praegu vaatan, et kui autol on hele nahksisu siis no ... tehasetoon on kõige seksikam ... milleks ilusat sisu autol varjata :)
Praegusel autol on eelmine omanik tooninud ... kui ülevaatusel kobisema hakatakse, siis lasen kiled maha võtta tervelt autolt ...
No kellele sa vesistad seda sisu?...kes tahab see tuleb küsib, teed ukse lahti ja näitad kui edev oled...samas toonklaas on selleks et mittesoovitavatel isikutel pole asja vahtida mis mul seal autos on või pole, äkki hakkab endale ka himustama...kui ei näe siis ei oska tahta
Autos mingeid asju hoida on niiehknaa kuritegelik iseenda ja oma auto vastu. Pigem paistku aknad läbi, et pätt näeks, et pole midagi võtta :)
Aga kellele sa vesistad oma auto tagatulesid? Esitulesid? :) Ilus lihtsalt on endal ka vaadata ... minu meelest on see tumedaks toonimise aeg ümber saamas. Juba praegu pannakse ainult kas siis väga õrn toon või jäetakse üldse toonimata.
Indrek
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Mina isiklikult panin selle pärast tooni peale masinale , et mulle ei meeldi tunda tagasõitja silmi oma kuklas.
Ja loomulikult aitab päikese vastu ka.
See suvi ma ei ole päikseprille oluliselt kasutama pidanud.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Ma isiklikult toonisin oma eelmise auto tagumise osa viimati, harjumusest ... ja tulemus oli küll kvaliteetne aga kas olen mina vanemaks saanud või ... mulle tulemus enam ei meeldinud.
Praegusel autol on eelmise omaniku poolt toon ... algul jälle meeldis ... aga nähes tänaval sellise pruunika tehasetooniga ja ilusa puhta ja hoolitsetud sisuga autosid, tekib kadedus :) Lisaks on alates E39 juba salong mõnusalt valgustatud kogu aeg ... kena :)
See on sama nagu nende kulmude, "võlts"inglisilmadega või musta neeruga ... algul tundub väga lahe, mingi hetk hakkab nagu vastu.
Indrek
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Indrek_M kirjutas: See on sama nagu nende kulmude, "võlts"inglisilmadega või musta neeruga ... algul tundub väga lahe, mingi hetk hakkab nagu vastu.
Kellele ema, kellele tütar ;)
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

Tarmo, kui sa silmi kuklas ei taha tunda siis tõsta salongi peegel kõrgemale :D
Mul on nii tehtud, tahavaate peeglit näen siis kui ennast veidi kõrgemale ajan. Ise ka ei kannata linnaliikluses foori taga kellegagi silmsidet harrastada. Kui on küljepeeglid õige nurga all siis näeb ka nendega auto taha mis toimub.
Kasutaja avatar
raul123
Huviline
Postitusi: 347
Liitunud: 14.01.2006 21:21 55
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas raul123 »

mulle just meeldib tahavaate peeglist jälgida mis taga toimub: kes nokib nina, kes tülitseb naisega, mõni vaatab kuidas suunatuli vilgub. Toonklaasi ei kasuta üldse - pole nagu midagi varjata, asju kah autosse vedelema ei jäta.
Vasta