Liitusin krimi.ee hea liikleja kampaaniaga!

Vaba teema
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Liitusin krimi.ee hea liikleja kampaaniaga!

Postitus Postitas allan4 »

Liitusin krimi.ee hea liikleja kampaaniaga ja kleepsu panin ka autole.
Pilt

Üks põhjus mis mind selle kampaaniaga liituma ajendas oli see, et lugedes BMW omanikuna neid kommentaare BMW ja nendega sõitvate inimeste aadressil, tundsin ennast ikka päris solvatuna. Ega siis normaalsed inimesed süüdi ole, et mõni lammas bemmi kätte saab ja selle joobes olekus sodiks sõidab, ning totaalse kaose tekitab. Põhjus oli muidugi ka meie liikluskultuurituses ja viimasel ajal epideemiana levivas ränkraskete avariide laines.
Viimati muutis allan4, 04.12.2007 20:24 34, muudetud 1 kord kokku.
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ka ise liitunud, muuseas :P
Üks asi veel- hakkas juba sinu enda auto teemas silma, Allan- õige oleks ''kampaania'', mitte ''kampaanja :P

AARE530@õigekirjafriik :P
BMW E39
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 06.01.2007 20:35 05

Postitus Postitas BMW E39 »

AARE530 kirjutas:Ka ise liitunud, muuseas :P
Üks asi veel- hakkas juba sinu enda auto teemas silma, Allan- õige oleks ''kampaania'', mitte ''kampaanja :P

AARE530@õigekirjafriik :P
Ja veel seda ka , et lause lõppu pannakse punkt. :D
Bmw e39;Audi b6;Audi c4
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

Oleks võinud PS-i saata oleks vaikselt asja joonde ajanud.
Viimati muutis allan4, 06.12.2007 21:49 35, muudetud 1 kord kokku.
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
JannP
Huviline
Postitusi: 930
Liitunud: 19.04.2005 20:58 41

Postitus Postitas JannP »

Siin on hea võimalus kõigil BMW klubi liikmetel, näidata, et ka BMW-ga on võimalik korralikult liigelda. See on ju üks klubi põhieesmärke?

Iseasi kas selleks mingit kleepsu on vaja panna, aga silma hakkab küll. :!:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Ma olen niisamagi hea liikleja.

Minu arvamus on, et neid hea liikleja ja korraliku liikleja kampaaniaid on liialt palju, kuid ükski neid ei ole piisavalt jõuline olnud, et meelde jääks või silma paistaks millegi poolest. Need kampaaniad on muutunud sõnakõlksuks, nagu ka "beebi pardal" reisijad viimaselajal (või on lihtsalt silma jäänud, et sellised teevad üpris palju lollusi liikluses).
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

ma ei tea kas seda kleepsu endale vaja, kuna elementaarne viisakus on nagunii olemas...eks vahest tuleb hajameelsuse tõttu veidraid trajektoore ette aga pigem on see inimlik...kuigi tihedas närvilisels liikluses on seda raske seletada...
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

Ole mees ja ära solvu nii lihtsalt :D mul ostis isegi vanaisa endale e39. :D
Kasutaja avatar
andresv
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 30.06.2004 15:01 23
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas andresv »

Ma isegi tellisin endale selle kleepsu ära, kuid autole ei taha eriti külge panna - vaja vahel harva ka kiiremini kui 50km/h linnas liikuda.
Ebakorrektselt sellise kleepsuga liigeldes aga propageeritakse selle kampaania mõttetust.

Krimis oli vist isegi üks valesti parkija pilt, kus autol see kleeps peal. Seega kleepsu võiksid panna need, kes alati korrektselt liiklevad.

Peaks kuidagi teisaldatavaks selle kleepsu tegema, et kui vaja liiklises sigatseda, siis saaks lihtsalt kleepsu ära võtta.


Need kes liikluses rabelevad, need tuleks saata autokooli paari sõidutundi võtma. Saavad jälle tunde sisse, kui mõnus on normaalse kiirusega linnas liigelda.
Äkki hakkab meeldima - mulle igatahes hakkas.
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

andresv kirjutas: Peaks kuidagi teisaldatavaks selle kleepsu tegema, et kui vaja liiklises sigatseda, siis saaks lihtsalt kleepsu ära võtta.
Tõsiselt räägid või? :lol:
Mina ei saa üldse aru miks on vaja mingit kampaaniat ja kleepsu, sõida normaalselt ja lase teistel sõita .. kogu moos ... :roll:
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

Ega meie pealinnas ei olegi võimalik alati 100% reeglite järgi sõita. Kui hoidud riskantsetest manöövritest, liigsest gaasi tallamisest ning arvestad ka teiste liiklejatega, peaks asi korras olema. Ja kui kiirus korraks läheb vähe üle, ei ole ju nii hull. Ise ka mõtlesin u. 5 päeva, et kas panen selle märgi või ei. Nüüd olen mõned päevad sellega sõitnud ja võin öelda, et ta dissiplineerib küll. Aga kas sellest märgist mingit kasu ka on, näitab aeg.
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
wax
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 07.08.2003 14:55 39
Asukoht: Loo-Tallinn-Võru
Kontakt:

Postitus Postitas wax »

AARE530 kirjutas:Ka ise liitunud, muuseas :P
Üks asi veel- hakkas juba sinu enda auto teemas silma, Allan- õige oleks ''kampaania'', mitte ''kampaanja :P

AARE530@õigekirjafriik :P
Kohe näha, et vanakoolimees, nagu ma isegi :) AGA - kõige uuemate reeglite järgi võib öelda ka kampaanja, pension, jne :) Tobe on, aga nii on lubatud.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Tsiteerides iseennast klubiliikmeta all olevast teemast!

Tarmo kirjutas:Ka mina kasutan neid ELEMENTAARSEID viisakuse osi, lasen inimesi üle tee ja autosid vahele , näitan suunda ning tänan kui keegi mind kuskile vahele laseb.

Aga ka mina ei hakka sellega liituma.

Püüan niisama korralik olla.

hmm.. ma ei liitu sellega ja mingit kleepsu peale ei kleebi. Elementaarne viisakus nagu Tarmo rääkis on väga õige. Ma lasen samuti naisi ja lapsi üle tee, autosid vahele, punase tulega üle ei sõida.
Täna hommikul ma nägin ühte sellise kleepsu omanikku minust paldiski maanteel 100+ km tunnis mööda tuiskamas.
Ega paadunud rikkujat ei muuda, see kleeps ega mingi kampaania.
ja nii palju veel et mina liiklen liiklusvoolus ja sry kui ma nüüd kellelegi närvidele käin. Aga ma ei ole see 50 km/h sõitev auto, 200 sõiduauto vahel, kes sõidavad 70 km/h. Liiklusvoolust on LE s ka juttu ja see on juba liiklusvoolu takistamine kui kulged seal 50 nega.

ei liitu selle jamaga!!!


no offense :!:
Kasutaja avatar
andresv
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 30.06.2004 15:01 23
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas andresv »

Martin_S kirjutas: Liiklusvoolust on LE s ka juttu ja see on juba liiklusvoolu takistamine kui kulged seal 50 nega.
Kasutades natuke loogikat:

LE-s on kirjas
§128. Juht ei tohi.
1) põhjendamatult aeglase sõiduga takistada teisi sõidukeid;
Kui 50-ga sõitmine(LE täitmine) on põhjendamatult aeglane sõit, siis saab ju politsei neid sõitjaid karistada LE eeskujuliku täitmise eest.

Absurdne natu ju.
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

Martin_S kirjutas:Tsiteerides iseennast klubiliikmeta all olevast teemast!

Tarmo kirjutas:Ka mina kasutan neid ELEMENTAARSEID viisakuse osi, lasen inimesi üle tee ja autosid vahele , näitan suunda ning tänan kui keegi mind kuskile vahele laseb.

Aga ka mina ei hakka sellega liituma.

Püüan niisama korralik olla.

hmm.. ma ei liitu sellega ja mingit kleepsu peale ei kleebi. Elementaarne viisakus nagu Tarmo rääkis on väga õige. Ma lasen samuti naisi ja lapsi üle tee, autosid vahele, punase tulega üle ei sõida.
Täna hommikul ma nägin ühte sellise kleepsu omanikku minust paldiski maanteel 100+ km tunnis mööda tuiskamas.
Ega paadunud rikkujat ei muuda, see kleeps ega mingi kampaania.
ja nii palju veel et mina liiklen liiklusvoolus ja sry kui ma nüüd kellelegi närvidele käin. Aga ma ei ole see 50 km/h sõitev auto, 200 sõiduauto vahel, kes sõidavad 70 km/h. Liiklusvoolust on LE s ka juttu ja see on juba liiklusvoolu takistamine kui kulged seal 50 nega.

ei liitu selle jamaga!!!


no offense :!:
Selles point ongi, et liiklusvoolu kiirus peaks olema natuke väiksem!!! Siis jääks nii mõnigi pauk ja laip olemata.
Vale oleks ju sundida kõiki kiirust ületama või siis piirkiirus asulates tõsta 70 km/h-ni. Aga see üldise liiklusvoolu jutt on õige, ning selle takistamsest enamus jamad hakkavadki. See, et 200 autost sõidab vaid mõni õige kiirusega viitab massilisele LE rikkumisele, ning selleks see kampaania välja mõeldigi. Muidugi tegeleb asjaga aktiivselt ka politsei. Kes kas või 10 km/h ületamisega radarisse sõidab saab laksu. Nii, et tuleb ka sinu kord.
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Nuu aga teoreetikas see kampaania ikkagi ei tööta :P Nuu Tallinnas igaljuhul mitte. Ok täristad seal 100, 60 - 65 km/h liikuva auto vahel 50km/h mis sa saavutad sellega? Sa takistad neid ja sunnid neid tegema igasuguseid möödasõidu manöövreid mis on veel ohtlikumad ja põhjustavad samuti Liiklusõnnetusi.
Sama kehtib maanteel 90 sõites!! Oled sa nagu märklaud kellest kõik võimalikult kiiresti üritavad mööda sõita ja ma olen proovind maanteel liikuda 90 tänu mu venimisele oleks toimunud 3 laupkokkupõrget ja see oli eile päeval...Ja ma tõstsin kiirust juba eneseturvalisust silmas pidades! nii siis mis on õige üks must lammas või palju mustilambaid ja üks korralik keskel... :roll: Ah see on lõputu vaidlus teema.. igal vennal on oma vaatevinkel.

Muidugi on see kampaania õige ja kutsub kõiki üles, korralikult liiklema ja lubatud piiridesse. Väga tore aga kas ka see töötab? Ma olen tallinnas liigelnud viimased 6 aastat 99% ma küll pole siin mingeid muutusi tänu kampaaniatele näinud.
andresv kirjutas:
LE-s on kirjas
§128. Juht ei tohi.
1) põhjendamatult aeglase sõiduga takistada teisi sõidukeid;
Kui 50-ga sõitmine(LE täitmine) on põhjendamatult aeglane sõit, siis saab ju politsei neid sõitjaid karistada LE eeskujuliku täitmise eest.

Absurdne natu ju.
Kus juures see ei ole absurd kas sa oled näinud liiklusvoolus liikumas olevate sõidukite noppimist? ma isiklikult veel mitte. pigem võetakse see kinni kes ületab juba seal + väga palju ja kellel pole dokid korras või paistab silma huvitavate sõiduvõtetega. samasuguses liiklusvoolus liigub ka Politsei rahvaga kaasa ja kontrollib Särke värkke! :P Muidugi siis võetakse sind maha kui sa oled ainuke auto näit sõpruse pst. 70km/h liikumas :roll:
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Ma ei oska muud öelda kui, et julgege nüüd ometi erineda ja LE järgi sõita.
Vargil käivad ka väga paljud - läheme vooluga kaasa? Süstivad ka väga paljud - läheme jälle vooluga kaasa?
Minu pärast mingu see vool asulas 70-ga, mina sõidan märkide järgi. Kui keegi leiab, et ma teda piirkiirusega sõites segan - helistagu politseisse ja kaevaku, et segatakse kihutamast.
Indrek
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 426
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

Postitus Postitas Dannuuu »

liitusin ka selle kampaaniaga.. kleepsu pole veel külge kleepinud aga ega ma kleepsu pärast üritagi normaalsemalt liigelda kui üle jäänud mass:)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kampaania kampaaniaks, aga arvan, et selle kleepsu idee ongi selles, et vähemalot need kleepsuomanikud üritaks paaniliselt absoluutselt ja eranditult iga LE eeskirja täita :P
Viimati muutis AARE540, 05.12.2007 17:39 45, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

kapa kirjutas:Ole mees ja ära solvu nii lihtsalt :D mul ostis isegi vanaisa endale e39. :D

kellele see oli. ja ei saand aru ka...mul tuttava tuttav tellis x6. nii või?
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Postitus Postitas joffe »

wax kirjutas:
Kohe näha, et vanakoolimees, nagu ma isegi :) AGA - kõige uuemate reeglite järgi võib öelda ka kampaanja, pension, jne :) Tobe on, aga nii on lubatud.
Kus kohast sa sellise jama välja võtsid? Anna andeks, aga see kisub eesti keelest küll kaugele! Tiblad võib olla maanjatavad igal pool, aga eesti keele grammatika seda küll ei peaks lubama. :!: :evil:
toom
Huviline
Postitusi: 486
Liitunud: 12.07.2005 19:56 27

Postitus Postitas toom »

Lubatud sõidukiiruse hoidmisega on nii, et ikka jäävad jalgu nood, kes üritavad täpselt piirkiirusest kinni hoida, olgugi, et sõidan samuti alla lubatu (88km/h). Asi siis selles, et n.ö väikestel autodel pole spidomeeter täpselt taadeldud ja näitab rohkem, kui tegelik kiirus on. Ja nii siis ongi, et segavad juhid, kes sõidavad allapoole lubatu ja samas pendeldavad nagu kumminööri otsas erinevate kiirustega ja ei lase teistel püsikiirushoidjaga sõita.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

joffe kirjutas:
wax kirjutas:
Kohe näha, et vanakoolimees, nagu ma isegi :) AGA - kõige uuemate reeglite järgi võib öelda ka kampaanja, pension, jne :) Tobe on, aga nii on lubatud.
Kus kohast sa sellise jama välja võtsid? Anna andeks, aga see kisub eesti keelest küll kaugele! Tiblad võib olla maanjatavad igal pool, aga eesti keele grammatika seda küll ei peaks lubama. :!: :evil:
Kahjuks lubab. Peale seda, kui suur osa inimesi ei suutnud nii elementaarseid sõnu õigesti kirjutada, loeti mõlemad kirjapildid õigeks.
Indrek
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

mulle hakkas sealne (ja kõik analoogsed) teema vähe vastu..
et nagu hirmus halamine käib igal pool (ajakirjanduses ja kommentaariumides) a'la liikluskultuur on nii p****s (rääkimata sellest jutust, et bemmidega sõidavad ainult idioodid :D ), nüüd panen oma hüüdnime kuskile tahvlile ja kuulutan, et hakkan üleöö korralikuks... :roll: vähe mõttetu või silmakirjalik tundub..

irw @ kampaania kui selline... kõike teeme kampaania korras - hakkame korralikuks liiklejaks, kasutame tulesid, turvavöid jms, laseme lapsed üle tee (teisi ei lase, ainult lapsi, sest kampaania on selline :P ) jne jne ..
politsei kontrollib liiklust, savi juhib linna, valitsus valitseb riiki .. ikka kõik kampaania korras.. ja kui kõik kampaaniad läbi, siis on kõik tehtud :lol:

minu jaoks on taoline kampaania korras lähenemine üsna nõme..
võiks nagu aru saada, et taolised nähtused nagu liikluskultuur ei muutu mingi kampaaniaga kuskilt otsast paremaks või halvemaks, tegemist on suhteliselt isereguleeruva keskkonnaga, mille mõjutamine saab toimuda vaid kaudselt ja pikaajaliselt..
politsei võiks lihtsalt teha oma igapäevast tööd nii tõhusalt, kui nad parajasti suudavad ja liiklejatel piisab järgimiseks mõned lihtsad tõed teadmiseks võtta.. nt "sõida ise ja lase teistel sõita"..

see tekst ei olnud mõeldud kellelegi isiklikult ja minupärast liituge või ärge liituge selle kampaaniaga.. mina sõidan samamoodi edasi, nagu sõitsin eile, täna ja sõidan homme, ja ma ei viitsi seda kuskil spetsiaalselt kuulutada :P
aga muidu ikka kõigile turvalist liiklemist ;)
V8
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Vaata kõik inimesed ei tule ise selle peale, et lasta inimesi üle tee või panna turvavöö kinni ... usun, et kui sellest kasvõi mingi kampaania korras pasundatakse, siis loomulikult täiesti juhm laseb vanas vaimus edasi aga mõni selline poolnutikas paneb äkki turvavöö kinni ja pidurdab ülekäiguraja ees :)
Indrek
regaja1
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 29.08.2005 21:40 10
Asukoht: Ah?ja!

Postitus Postitas regaja1 »

Olen täiesti nõus Indrek_M ga.Kui ise ei alusta korralikku liiklemist oleks vale arvata et keegi teine seda meie eest teeb.Kampaania mõte ei ole saada kõiki sõitma niiti mööda vaid tuua üldine liikluskiirus madalamale ja seeläbi ohutumaks.Negatiivsete asjadega kipub minema sedasi et need võimenduvad ,kui iga juurde tulev autojuhtide põlvkond saab signaali et jõmmlus on soositud ja `lahe` ja LE ainult ahistab ja sakib siis ei ole loota hukkunute ja vigastatute arvu vähenemist.
Kasutaja avatar
allan4
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 16.11.2007 17:39 18
Asukoht: Harjumaa, Rae vald
Kontakt:

Postitus Postitas allan4 »

SiilV12 kirjutas:mulle hakkas sealne (ja kõik analoogsed) teema vähe vastu..
et nagu hirmus halamine käib igal pool (ajakirjanduses ja kommentaariumides) a'la liikluskultuur on nii p****s (rääkimata sellest jutust, et bemmidega sõidavad ainult idioodid :D ), nüüd panen oma hüüdnime kuskile tahvlile ja kuulutan, et hakkan üleöö korralikuks... :roll: vähe mõttetu või silmakirjalik tundub..

irw @ kampaania kui selline... kõike teeme kampaania korras - hakkame korralikuks liiklejaks, kasutame tulesid, turvavöid jms, laseme lapsed üle tee (teisi ei lase, ainult lapsi, sest kampaania on selline :P ) jne jne ..
politsei kontrollib liiklust, savi juhib linna, valitsus valitseb riiki .. ikka kõik kampaania korras.. ja kui kõik kampaaniad läbi, siis on kõik tehtud :lol:



minu jaoks on taoline kampaania korras lähenemine üsna nõme..
võiks nagu aru saada, et taolised nähtused nagu liikluskultuur ei muutu mingi kampaaniaga kuskilt otsast paremaks või halvemaks, tegemist on suhteliselt isereguleeruva keskkonnaga, mille mõjutamine saab toimuda vaid kaudselt ja pikaajaliselt..
politsei võiks lihtsalt teha oma igapäevast tööd nii tõhusalt, kui nad parajasti suudavad ja liiklejatel piisab järgimiseks mõned lihtsad tõed teadmiseks võtta.. nt "sõida ise ja lase teistel sõita"..

see tekst ei olnud mõeldud kellelegi isiklikult ja minupärast liituge või ärge liituge selle kampaaniaga.. mina sõidan samamoodi edasi, nagu sõitsin eile, täna ja sõidan homme, ja ma ei viitsi seda kuskil spetsiaalselt kuulutada :P
aga muidu ikka kõigile turvalist liiklemist ;)

Ei mäleta küll, et oleks kuskil väitnud, et panin kleepsu peale ja hakkasin korralikuks. Olen 17 aastat Tallinnas sõitnud ja ma ei väidagi, et ei ole tahtlikult LE-d rikkunud, või muid sigadusi teinud. Seda siiski mõistuse piires ja avariivabalt. Aga u. aasta aega olen küll korralik liikleja olnud. Ja muideks on politsei oma töötaktikat muutnud. Kui varem võeti maha hullemad huligaanid ja kiiremad mehed, siis nüüd võetakse mingi teelõik luubi alla, ning peetakse kinni nii palju kiiruse ületajaid kui jõutakse. Olenemata kas on 10 km/h või 50 km/h üle. Tervet tänavat nad muidugi rajalt kõrvaldada ei jõua, aga panevad päris usinasti. Juhul, kui sind maha võetakse, kas ütled siis, et .. aga kõik kihutasid ju''. See ongi sama, et kõik süstisid või kõik varastasid. See ei ole vabandus. Eks ta vähe ebaõiglane on, kui ületad 10 km/h ja saad laksu, ning teine mees sõidab ees 30 km/h üle, ning pääseb puhtalt. Aga elu on karm.
Antud kampaania üks peamisi põhjusi on ju see, et liiga palju on hakanud olema inimohvritega liiklusõnnetusi ja olukord ei ole enam kaugeltki normaalne. Enim juhtub selliseid asju noorte juhtidega. Leian, et vanemad liiklejad võiks ju olla noortele eeskujuks. Äkki motiveerib see mõnda noort uljaspead korralikumalt sõitma ja nii mõnegi ohtliku manöövri vahele jätma. See on selge, et üle öö ei juhtu midagi ja see kampaania on üks väike osa asja paremuse poole muutmisel. Hullemaks ta kindlasti midagi teha ei saa.
ELEKTRITÖÖD! 56 794 497
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Mul vedeleb kah see kleeps riiulis. Mõtlesin ka kas panna peale või mitte, aga tundub vist, et ei hakka autot sellega risustama. Ma suudan ilma selleta kah viisakalt liigelda :) ja kui endal pole mõistust peas ning teistega liikluses arvestada ei oska, siis ei muuda see kleeps kah mitte midagi. Ainus asi, et võib olla üldsuse silmis annab ta midagi juurde, eraldab n.ö. terad sõkaldest. Aga see on ka vaieldav- kui kasvõi sada BMW`d sõidavad Tallinnas selle kleebisega ringi ja ülejäänud jäävad jõmmideks edasi, siis vähemalt BMW jaoks ei muutu midagi- oled ja jääd rullnokaks. Teenimatult... :(
Tore on see, EBK taotleb vähemalt klubiliikmetelt viisakat liiklemist. Asi seegi... omalt poolt võin öelda, et on ka kindlasti mõned (kui mitte rohkem) huvilised, kes LE`st kinni peavad :)
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

oma jutuga üritasin sihtida tõsiasjale, et kõike tehakse kampaania korras ning individuaalset lähenemist praktiliselt pole.. võibolla väljendasin ennast valesti - ega ma ei olegi veendunud, et kampaaniad täiesti kasutud on, aga ainult nendega ei lahenda midagi..

eri nuhtlus on muidugi meie küündimatu lapsekingades ajakirjandus, mis ei oska muust pasundada, kui halvast liiklusest ja pritni speersist. selle asemel et midagi asjalikku kirjutada..
V8
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Kleepsu paigaldamise eest teile diplomit, ega medalit ei anta! Mõne inimese pahameele võite küll välja teenida, kui väiksemagi rikkumisega hakkama saate !
Kui inimene on täiemõistuse juures,sõidab ta niisamagi normaalselt, kui ei siis ei ...kleepekas ei anna midagi !

NB! Üks mõttetuim kleepsutamine oli ka "teed korda", sõidan vastavalt teeoludele 10km/h jms. :?
Kas keegi sõitis nii ja kas keegi tegi kleepekate tõttu rohkem teid korda ?
Suletud