eesti tuuningu kultuur...

Vaba teema
Vasta
egonr
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 11.04.2004 17:43 45
Asukoht: Jüri

eesti tuuningu kultuur...

Postitus Postitas egonr »

Vabandan ette kui kedagi oma jutuga ärritan aga pean vajalikuks siin kohal teha selge märkus kogu eesti tuuningu kultuurile üldiselt. Hakkasin enda autole otsima H&R Sport vedrustust ning google otsing eesti tuuningu lehtede kohta on lausa masendav! Vaatasin mingi 4-5 lehte läbi ja mis seal salata eesti tähendab sõna tuuning ikka selgelt silmailu osa. Ise olen endale võtnud selge eesmärgi mitte sentigi kulutada nii et sellest mingit HP välja ei meelitaks või lihtsalt muud tehnilised omadused nagu näiteks juhitavus ei parane.

Siin kohal teen üleskutse panna kirja need reaalsed kohad kust saab ikkagi performance juppe hankida siis vedrustuse või muu kapotialuse teema kohta.. Ma ise lihtsalt ei leinud ühtegi asjaliku kohta.
BMW 725 tds 2000
T:504 7761
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: eesti tuuningu kultuur...

Postitus Postitas toivoku »

egonr kirjutas:Vabandan ette kui kedagi oma jutuga ärritan aga pean vajalikuks siin kohal teha selge märkus kogu eesti tuuningu kultuurile üldiselt. Hakkasin enda autole otsima H&R Sport vedrustust ning google otsing eesti tuuningu lehtede kohta on lausa masendav! Vaatasin mingi 4-5 lehte läbi ja mis seal salata eesti tähendab sõna tuuning ikka selgelt silmailu osa. Ise olen endale võtnud selge eesmärgi mitte sentigi kulutada nii et sellest mingit HP välja ei meelitaks või lihtsalt muud tehnilised omadused nagu näiteks juhitavus ei parane.

Siin kohal teen üleskutse panna kirja need reaalsed kohad kust saab ikkagi performance juppe hankida siis vedrustuse või muu kapotialuse teema kohta.. Ma ise lihtsalt ei leinud ühtegi asjaliku kohta.
kodulehtpolejust parim aga es-tuning, kurdaoma muresid neile :)
raimo_r
Huviline
Postitusi: 2108
Liitunud: 05.04.2005 16:05 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas raimo_r »

Sellega on nii, et müüakse seda mis reaalselt raha sisse toob. Spets kauba puhul on lihtsam saata kiri ja küsida, näiteks tuning.ee'st (siit foorumist kasutaja Xjan).
E30 325iX '86 (müüdud) || E53 X5 4.6is '02 (müüdud) ||
E30 M3 '88 || E39 530d M-Technik || E60 550iA '06 ||
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Postitus Postitas Madis. »

http://www.keisei-racing.com - põhirõhk on permormance juppidel
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Eks vajadus ja rahakoti paksus teevad turul omad korektuurid. Lihtsam ja odavam on autot väljaspoolt teha. niiöelda lammast hundinahas kui vastupidi.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Peaks enne ikka endale selgeks tegema, mida tahetakse uue teemaga saavutada.
Sa paned teema pealkirjaks "Eesti tuuningu kultuur" ning siis teed teemas üleskutse postitada siia erinevaid performance juppe müüvaid ettevõtteid.

Kui teema on ühe lehekülje pikkune, ei ole enam algsel teema pealkirjal ja teema sisul mitte midagi ühist.
Palun muuda kas teema pealkiri ära või ma panen antud teema kinni.
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

Eesti lehtedest vast http://www.xenon-tuning.ee/ee/index.htm aga hinnad on super kirved aga samas tellides mõnelt välismaiselt lehelt on hinnad kordades paremad nii,et pole erilist mõtet siit eestis osta.
Ou Vööthüään!!!
Vasta