Liikluskaebused

Vaba teema
Vasta
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

Kui mulle näidatakse radari näitu, siis kuidas ma tean, et seal üldse minu sõiduki kiirus on? Kui tekib olukord, et mulle näidatakse sealt tegelikust 20 km/h suuremat kiirust, siis polegi põhimõtteliselt midagi muud teha kui selle eest trahvi maksta?
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

ma pakun küll, et on õigus nõuda tõendusmaterjale:
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12790545
riigiteataja kirjutas: § 5. Mõõtetulemuste jälgitavuse tõendamine

(1) Mõõtetulemuste jälgitavus on tõendatud, kui mõõtmised on teinud pädev mõõtja, kes kasutab kalibreeritud või taadeldud mõõtevahendeid või sertifitseeritud etalonaineid, järgides asjakohast mõõtemetoodikat.

(2) Mõõtetulemuste jälgitavus peab olema tõendatud järgmistel juhtudel:
1) tolli- ja maksuseadustes sätestatud mõõtmiste korral;
2) riikliku järelevalve käigus, kui mõõtetulemuste alusel tehakse ettekirjutus, määratakse karistus väärteoasjas või piiratakse eriõigust;
3) ekspertiisi tegemisel kriminaalasja kohtueelses menetluses, kohtu- ja vahekohtumenetluses või väärteo kohtuvälises menetluses;
4) muudel õigusaktidega ettenähtud juhtudel.

(3) Mõõtja pädevust hinnatakse ja tõendatakse akrediteerimise või erialase pädevuse hindamise ja tõendamise teel.

(4) Akrediteerimisel hindab akrediteerimisasutus mõõtja vastavust asjakohase laboritele pädevusnõudeid kehtestava rahvusvahelise standardi nõuetele, järgides asjakohastes rahvusvahelistes standardites sätestatud akrediteerimisprotseduure ja nõudeid.

(5) Mõõtja erialast pädevust hindab ja tõendab Eesti akrediteerimisasutus.

(6) Majandus- ja kommunikatsiooniminister kehtestab mõõtja erialase pädevuse hindamise ja tõendamise korra.
politseinikud vist teostavad riiklikku järelvalvet? :?

kui käsi ikka väriseb ja sihik üle auto jookseb, siis võib mõõteriist suuremat kiirust näidata küll. siin foorumis kusagi on video ka sellest

PS: videod:



nende juurde käiks ka need:

Kasutaja avatar
andres393
Huviline
Postitusi: 531
Liitunud: 09.12.2007 11:35 54
Peamine sõiduk: E38
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas andres393 »

Mul oli eelmine aasta juhtimisõigus peatatud 2 kuuks. Sõitsin sel ajal ja jäin paraku vahele. Väänati kohe 6000.- Kuna neil praegu raha ka vaja siis usun et väänavad päris kopsaka summa.
___--- BlowJob Is Better Than No Job ---___
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas Pille »

Kõik ei ole tahtlik ja ei kuulu sinna alla. Aga tasub uurida asja. Või mitte. See on igaühe enda asi.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas Annely »

foxy007 kirjutas:Annely kas see tulekustutie jutt on nüüd jälle mingi kõlakas või on Sul konkreetseid tuttavid ,kes sellise suure trahvi said. Siiani olen ise kuulnud ainult kõlakaid, kuid konkreetseid trahvisanuid pole õnnestunud kohata.


Terv

Kristo
Tean konkreetseid isikuid. Üks sai 3000,-, kuna kustutit polnud üldse ja teine sai 2000,-, kuna taatlemise tähtaeg oli möödas.

EDIT: Nagu täpsema uurimise järel selgus, on see info siiski natuke kahtlase väärtusega. Tegelikult üks murelik klient, kes ostis tulekustutit, kurtis müüjale, et ostab kustuti, kuna sai just 2000,- kustuti puudumise eest trahvi.
Taatlemistähaja ületanud kustuti ja trahvi kohta kostis mu tavaliselt usaldusväärne allikas, et ei tea täpselt, viis jutu kiirelt teisele teemale ja kadus siis kosmosetolmu...
Vabandan kõigi ees, kelle jaoks minu sõnavõtt ärevust tekitas. AGA - loodetavasti on nüüd kõigil autos töötav ja kehtiv tulekustuti olemas ;)
Viimati muutis Annely, 12.02.2009 15:55 01, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas Genne »

Sõidan Tallinn-Tartu peal, lobjakas+pori ja ongi must peale 50 km. sõitu. kui nüüd politseionu vinguma kukub, et must, siis tekib mul küsimus: Kui määrdunud võib olla auto, igaühe valulävi on ju erinev! Tuled mustad- siis ju mingi meetrite teema, et tuled nähtavad oleksid.
Aga auto kere?
Kuigi ausaltöeldes- praegune ristiretk rahakottide pihta hakkab tõesti ära tüütama :evil:
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kasutaja avatar
bestboy
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 18.03.2009 20:15 43
Asukoht: Tallinn/Soome

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas bestboy »

Ega ainult Eesti Politseiorganid hiilga oma teadmiste ja uurimismeetotidega.
Aastaid tagasi Soomes soitis sober oma bmw-ga teelt välja seoses libedaga. Tegemist oli reedega ja olin moned vägijoogid sisse kalland varem.
MInul polnud koneaega ja sobral telefon kodus. Läks siis sober abi kutsuma. Mone minuti pärast saabus Poliisi patrull. Pöörudsid minu poole kusimusega kas juhtus onnetus? Vastasin , et jah , aga pole hullu , abi ei vaja.
Selle peale pandi mind puhuma ja avastades promilli palusid mul istuda rooli taha ja jalgadega pedaale puudutada. Seda ka tegin! Selle peale kostis Poliisionu , et järelikult olin mina roolis.
Ei mingeid vastuväiteid kuulata ei tahetud.
Hommikul pääsesin koju kui sober oli kinnitand oma tunnistusega ,et tema oli roolis.
E-R bmw; L&P American dream.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas Henri. »

huvitavamad väljavõtted pane ikka üles.

Aga omast kogemusest võin öelda, et seda rikkumist märgatakse ka järgneva karistuse puhul - ise tegin täpselt samasuguse möödasõidu Tln Saku teel 75 kmh uimavast politseiautost, siis kui veel BMW roolis ei olnud ja paarisaja meetri pärast tehti värvimuusikat ning öeldi, et möödusin üle pidevjoone kuigi tegelikult alustasin möödumist kõvasti enne ja et mitte kiirust ületada reastusin tagasi kui aeg paras (20-30m peale pidevjoone algust). Tegid kirjaliku "suulise hoiatuse" mida kohe ka täheldati kui poole aasta möödudes kiiruse ületamise eest trahv määrati +-17kmh üle ja 20 trahviühikut. Kiiruseületamise maksin küll pretensioonideta ära kuna teadsin, et eksisin LS vastu, ent mõru maik jäi "varasemast rikkumisest" ikkagi suhu - tol korral tegelikult LS vastu ei eksinud.
Kasutaja avatar
Kaivo
Huviline
Postitusi: 1113
Liitunud: 22.12.2008 14:24 18
Peamine sõiduk: bmw 530D
Asukoht: Kilingi-Nõmme & kerava soome
Kontakt:

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas Kaivo »

[quote} ma poleks küll julgenud mööda sõita :D kes teab mis piix seal roolis on. kuidas sa pärast tõendad, et ta suunda näitas? [/quote]

Mul näitas ment kunaq 100ga sõites et mine mööda, mis mul muud üle jäi siis :D ikka läksin:D kuigi seda leevendas see, et pärnu - kilingi-nõmme maantee ja kohalik nõmme politsei keda teadsin aga sina suhtluse peal just polnud!!

Kuigi kaebuste kohta tean nii palju, et ise küll kokku ei puutunud, aga nõmmes töötud piirivalvurid pinokliga jaurasid siin, 1 juhtumil inimene läks poe parklasse võttis turvavöö ära ootas 2-3 sekundit et auto eest ära tuleks ning sõitis ise sinna asemele töötud piirikad tulid tegid trahvi ära ning 2 case oli kus inimene võttis spordihoone parlkas auto parkimis kohalt tagurdas mingi 15-20m autoag ukse ette ja töötud tulid tegid jälle trahvi, kuhu me jõuame nii??
BMW-l pole kuri pilk, see on uhkus ja ülbus mis on tema olemuses kui ta mööda teid kulgeb...
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas Brutality »

Ükski rekka ei liigu ju 80 km/h, kui see just mingi vana veneaegne aretis ei ole. Kõik tänapäevased pillid liiguvad ikka 88-93 vahemikus, kuna neil on piirajad peale pandud just sellesse vahemikku. Ei tea ma ka ühtki rekkameest, kes tahaks püsikiirusehoidja maksimumi peale panemise asemel 80ga venida. Niiet, härrased, ärge pingutage üle :) Ei ole need rekkad nii jubedad midagi.
Rev range is there to be used!
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas Henri. »

birgit123 kirjutas:Jätnud Georg Otsa tn. Reaalkooli ja Estonia teatri vahel.
Sinna võib parkida laup peale kella 15 tasuta.
Njah, nagu eelnevast lugeda võis siis olen korduvalt sinna parkinud, kuna pole eales tähelegi pannud seda parkimiskeelu märki, lihtsalt seetõttu, et see nii idiootse kohapeal on. Ma oleks võinud Roosikrantsi, Sakalasse ja igast kohtadesse jätta kus kõikjal on 15:00 alates tasuta, kui ma oleks seda märki näinud.

Dubleeriva märgi ülespanemine maksaks tõenäoliselt ~2000 eeki Tallinnale, aga palju parem on ju autojuhte koorida, kuna iga teisaldatud auto on ju ~600+ eeki vms.
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Re: Liikluskaebused

Postitus Postitas vull »

kas neil videot ei peaks olema kiiruse mõõtmisest?
põmst kui ise ei jälgi iga 10 seki vms tagant spidokat, siis üsna raske neile juuksuritele midagi vastu väita
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4678
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Liikluskaebused

Postitus Postitas Artur_L »

Eile võtsid mind ka need kobrad rajalt maha, ja kui mul autos olnud joonud sõber küsis, et kas linnas tohib udukatega sõita, ütles ment jah. Tüüp aga küsis jälle, et nähtavus on ju üle 300 meetri, kuidas nii? Sellepeale ütles pollar, et mine küsi juhilt. Kui sõber autost välja astus sõitis bemmupollar minema ja oligi valmis. :mrgreen:
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Kasutaja avatar
Viljo
Huviline
Postitusi: 313
Liitunud: 17.07.2005 15:22 31
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hareid, Norra

Liikluskaebused

Postitus Postitas Viljo »

Panen ka siis siia kirja oma paariaastataguse seiklustejada Kuressare politseinikega, täpsemalt härra Andrus Vassar'iga. Mingeid vastulauseid esitanud pole seoses enda laiskusega.

Algas siis meie "sõprussuhe" antud politseiamtnikuga 2007 aasta esimesel jõulupühal, kui öösel töö olles kõht tühjaks läks ja otsustasin burksi sööma minna. Keeran mina siis peateelt avatud parklale, kus ääres ka putka asub. Liikudes vaikselt putka drive-in'i poole, lasin turvavöö lahti mingi 20 meetrit enne putkat. Niikui seisma jäin oli politseiounu kõrval ja tegid mulle protokolli lahtise turvavööga sõitmise pärast. Olin väsinud ja väga ei viitsinud vaielda, soovisin neile ärapanemiste rohkeid jõule ja meie teed läksid lahku.

Nädal hiljem sõitsin Kuressaarest Kuivastusse ja esimene vasak lähitule pirn läks läbi. Lülitasin siis tuled parkidele ja panin udukad põlema, et vähemalt kaks tuld põleks ees ( ei sõida tavaliselt päevasel ajal udutuledega ). Paar kilomeetrit hiljem teeääres olev patrull peatas mind kinni ja ohh imet, jälle minu sõber :) Sain siis taas protololli tulede väärkasutuse tõttu, kui seletasin, et miks sõitsin udukatega, siis see neid ei huvitanud, mainisid vaid, et BMW omanikud ei oska õieti tulesid kasutada.

Vahemärkuseks see, et paar kuud ennem olin Tallinnas kiirust ületanud ja selle eest ka karistuseks 3 kuud juhtimisõigust kaotanud. Karistus siis pidi algama 13 jaanuar. Sellel korral, kui kiiruse ületamise eest protokoll tehti, olin 100% ise süüdi ja karistuse ära teeninud.

Niisiis 12. jaanuari õhtul, umbes kell 23 läksin siis Kuressaare kesklinnast paari ilmakodanikku peale võtma, kes soovisid kojusõidutamist. Ootasin neid siis parklas, kuid nad jäid hiljaks. Umbes kell 00:20 tulid siis inimesed, kelle pidin peale võtma. Neid nähes sõitsin teise parkla serva, mõnikümmend meetrit. Kui olin seisma jäänud, siis ilmus kuskilt välja minu sõber miilits. Kutsus enda autosse ja pika vaidlemise tulemsuena sain 6000 krooni trahvi, sest juhtisin mootorsõidukit ilma jutimisõiguseta!!! Ma olin sõitnud mõnikümmend meetrit ja pealegi oli kell vaid paarkümmend minutit läbi südaöö, mil mu juhtimisõigus peatus. Kui protokoll tehtud, siis nad leidsid, et pead kellegi endale järgi kutsuma, sest ise ma autot juhtida ei tohi. Ka sellel korral mainiti korduvalt mu margivalikut.

Peale seda ma enam ise oma autoga ei sõitnud, kuid kui mu auto oli remondis (turbo vahetus), siis garaazist sõitsin välja ise. Auto töötas väljas ja ootasin Wooshi, kellega pidime siis sõitma minema, et summutist sinna jäänud õli välja põletada. Kuna aga selveri parkla ja garaaz olid lähestikku, siis otsustasin, et sõidan autoga rohkem garaazi poole, et parklas olevaid inimesi säästa suitsust (auto töötas kohapeal). Niikui autosse istusin märkasin parkals politseipatrulli :lol: Mõtlesin, et **** lolli ka mängima ei hakka auto lükkamisega ja sõitsin siis garaazi lähedusse tagasi (umbes 40 m). Supsti jälle härra Vassar kohal ja esimese asjana ähvardasid arestimaja, sest ma olevat parandamatu liiklushuligaan! Lõpuks siiski ma trahvi ega arestimajja minekut imekombel ei saanud, kuid enne lahkumist kiitis siis kaasasolev naispolitseinik, et ma ei tohi isegi autot lükata, käsi roolil, sest ka see on juhtimine!!!

Vot nii siis juhtub, kui sa kellelegi politseiametnikule ei meeldi.
E39 530i, E61 530d
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Liikluskaebused

Postitus Postitas Indrek_M »

[quote="Viljo"]Vot nii siis juhtub, kui sa kellelegi politseiametnikule ei meeldi.[/quote]Et siis ei lubata ilma lubadeta sõita? Antud juhtumi puhul esimesed rikkumised on sellised fifty-sixty, viimased on küll puhas iseendale jala peale kusemine.
Indrek
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Liikluskaebused

Postitus Postitas coley »

[quote="Indrek_M"][quote="Viljo"]Vot nii siis juhtub, kui sa kellelegi politseiametnikule ei meeldi.[/quote]Et siis ei lubata ilma lubadeta sõita? Antud juhtumi puhul esimesed rikkumised on sellised fifty-sixty, viimased on küll puhas iseendale jala peale kusemine.[/quote]

+1
Kasutaja avatar
Viljo
Huviline
Postitusi: 313
Liitunud: 17.07.2005 15:22 31
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hareid, Norra

Liikluskaebused

Postitus Postitas Viljo »

[quote="Indrek_M"][quote="Viljo"]Vot nii siis juhtub, kui sa kellelegi politseiametnikule ei meeldi.[/quote]Et siis ei lubata ilma lubadeta sõita? Antud juhtumi puhul esimesed rikkumised on sellised fifty-sixty, viimased on küll puhas iseendale jala peale kusemine.[/quote]

Võibolla ainult minu arvamus, kuid päris täpselt ei saa neid juhtumeid ilma lubadeta sõitmiseks/liiklemiseks nimetada.
E39 530i, E61 530d
Kasutaja avatar
n6mm
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 13.06.2007 08:16 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Liikluskaebused

Postitus Postitas n6mm »

Saab... ja kuidas veel!
BMW 525tdA 02/94
Kasutaja avatar
ummy
Huviline
Postitusi: 1175
Liitunud: 01.10.2006 19:04 24
Peamine sõiduk: E39 M5
Asukoht: Harjumaa

Liikluskaebused

Postitus Postitas ummy »

[quote="akibo"]Diskovestides mustade E90-ga poisid liiklevad ka nii. Peaks vist värviprinteriga välja printima selle ja kui ka peatatakse siis küsima, et "teie võite aga mina ei või?" :mrgreen:[/quote]
Kas e90-etel ei ole mitte seal päevasõidutuled? :roll:
E39 528i
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Liikluskaebused

Postitus Postitas vull »

[quote="Viljo"]Võibolla ainult minu arvamus, kuid päris täpselt ei saa neid juhtumeid ilma lubadeta sõitmiseks/liiklemiseks nimetada.[/quote]
üsna raske on seadusepedede keskel elada :)
see mis on paberil, on ka 100% õige ja alati kohaldatav! (muig)
Kasutaja avatar
Alfonze
Huviline
Postitusi: 1496
Liitunud: 12.06.2005 12:57 24

Liikluskaebused

Postitus Postitas Alfonze »

Sorry OT-d vähe, aga kas mitte E90 päevasõidutuled pole mitte sisemised rõngad, mis pisut heledamad. Udukad ikka lisaks sisse lükatud pakun.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Liikluskaebused

Postitus Postitas Riivo »

[quote="Rainer_S"]park+ udukas kombinatsiooni teemal:
http://www.upload.ee/image/298105/09042009.jpg[/quote][quote="reino"]Ilmselgelt on tegemist eriüksuse tüüpidega, kes olid istunud oma mustast BMW-st skodasse :D[/quote]Mentide uus mood liiklusesse sulada :D :D..või põhjuseks masu mendimajanduses, et ei raatsita päevasel ajal lähikaid raisata muidu pole öösel millegagi teed valgustada :D...raha pole et vajadusel uusi pirne osta :P
´17 4Drive
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Liikluskaebused

Postitus Postitas vull »

varsti hakatakse broneeringutasusid ka vabatahtlikult maksma :)
et kui koridoris ei taha konutada, siis maksa kambri eest
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Liikluskaebused

Postitus Postitas Madis. »

Ei ole täheldanud, et parklas lubadeta ringi paarutamine massiline probleem oleks ning selle õigusnormi rikkumine seab kahtluse alla karistusseadustiku ning selle eriosa normide kehtivuse :lol:
Sootaki ja Pikamäe kirjutistega oled end kurssi viinud, tutvu vahelduseks kriminoloogia professorite Jüri Saare ning Jaan Ginteri loengutega. On püütud teaduslikult seletada, miks osad inimesed tunnevad vajadust norme koguaeg rikkuda.
Kasutaja avatar
Viljo
Huviline
Postitusi: 313
Liitunud: 17.07.2005 15:22 31
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hareid, Norra

Liikluskaebused

Postitus Postitas Viljo »

[quote="Madis_M"]Ei ole täheldanud, et parklas lubadeta ringi paarutamine massiline probleem oleks ning selle õigusnormi rikkumine seab kahtluse alla karistusseadustiku ning selle eriosa normide kehtivuse :lol: [/quote]

Juhul, kui pead silmas minu juhtumit, siis on ikka päris tore näha kuidas inimesed loevad tekstist välja seda, mis neile meeldib. Kas autoga tagurdamine 30m ilma isegi rooli keeramata, selleks, et kaaskodanikele pakkuda veidi värskemat õhku on paarutamine? Aga eks niimoodi üldistades ja asju "põnevamaks" tehes saabki ju elu huvitavamaks :|

Oma juhtumiga tahtsingi tuua näite sellest, et politsei on vahest ära unustanud inimlikkuse ja käituvad nagu masinad. Ma saan aru, et mingite teismeliste ülbete kukkede peale viskab politseil kops üle maksa ja väänavad kuidas saavad, kuid usun, et ei kuulu sellesse klassi.
E39 530i, E61 530d
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Liikluskaebused

Postitus Postitas aise »

vend sai 12k ja 4 kuud lubadeta. jääknähtude eest (0,3 promilli, kuna kell oli 1 päeval siis ei uskunud, et enam eelmisest õhtust midagi veres on). rikkumisi all ei olnud :| on see normaalne? tööl on vaja kugel käia ja ilma lubadeta suht võimatu.
Imre993
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 13.01.2003 18:59 31

Liikluskaebused

Postitus Postitas Imre993 »

Sõitsin üks öö seisvast mendist mööda (oli tee ääres üksi ja suunatuli vilkus) ja jälgisin peeglist kas tuleb järgi. Kuna pikk sirge, siis oli hea vaadata ja kui olin umbes 1-1.5km sõitnud, siis hakkas ment liikuma. Minu kiirus oli 95-95km/h (gps järgi). Ei läinudki kaua aega mööda kui seltsimehed olid sabas ja jäid sappa 5-7 kildiks. Sõitsin sama kiirusega edasi, nemad mul ca.10m tagastangest. Kui olid natuke mul sabas sõitnud, siis otsustasid, et mööduvad minust ja kadusid suht kiiresti täpiks. Selle seigaga oleks kaks küsimust: 1.kas mentidele kiirusepiirangud ei kehti, 2.kas mentidele pikivahe pidamine ei kehti (eriti arvestades teeolusid - oli äärmiselt libe ja pime)?
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Liikluskaebused

Postitus Postitas vaikeboa »

[quote="Imre993"]...kas mentidele kiirusepiirangud ei kehti?[/quote]
Aastaid tagasi, siis kui veel "MIILITS" ka auto peale oli kirjutatud juhtus minuga üks selline tore lugu.
Pärnus Ehitajate teel kehtis veel linnavahe kiirus, samal ajal keerasin mina ühe "sidruni" taha Tallinna maanteelt Ehitajate teele ja kuna "sõbrad" kukkusid päris usinasti tallama siis proovisin minagi nende tempos püsida. 80 oli ikka juba ammu sees ja praeguse uue haigla kohal otsustasid "sõbrad" oma "diskokerad" sisse lülitada ja mind peatuma sundida. Dokumendid-juhiload käratati mulle sulaselges "sõbraliku" vennasrahva keeles. :roll: Arvatavalt oli siis peatamise teemaks kiirus. Tegin siis mina neile selgeks,et liikluseeskiri kehtib ka neile ja kuna nemad nii usinasti sõitsid ja väljakutsele nad ka ei kiirustanud siis arvasin mina,et seal tohibki nii kiiresti sõita. ;) Umbes 5 minutit sõnavahetust ja siis visati paberid tagasi koos sõnadega "ИДИ НА ХУЙ!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
vaikeboa
Huviline
Postitusi: 2371
Liitunud: 18.08.2006 11:41 26
Asukoht: Pärnumaa 5213266
Kontakt:

Liikluskaebused

Postitus Postitas vaikeboa »

[quote="diislijoodik"]Nii venelane ei ütle, ütleb: "Idi nahhui!"[/quote]
Mul savi kuidas ta seda ütleb. ;)
Teema oli ja on "Liikluskaebused" mitte vene filoloogia. ;)
Ära osta omale kunagi esimest BMW-d, sest see ei jää viimaseks...!
E34 524td ATM, E39 525tds ATM, E53 3,0td ATM
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Liikluskaebused

Postitus Postitas aise »

eile tulin pärnust hilisõhtul tööautoga ehk siis mittebemmiga. riia mnt´l mendiauto hakkas sõitma 10km/h kui mina tema järgi jõudsin, sõitsin siis neil järgi kuni pika tänavani kus oli 2 rida selgelt eristatud ja sain mööda sõita. sihuke mulje jäi, et nad ootasid, et ma neist mööduksin, seal on topeltpidev joon mis oli lume all. seda rõõmu ma neile ei andnud. põhjendamatu liikluse takistamine.
Vasta