Abivalmid politseinikud Tartus!

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Abivalmid politseinikud Tartus!

Postitus Postitas Karol »

Minujaoks nii harjumatu. Selliseid võiks rohkem olla!
http://www.krimi.ee/2008/04/05/video-ta ... tseinikke/
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Jube vahva ja meelt härdaks tegev tõesti, ent oli nüüd vaja selle pärast kohe eraldi teemat teha?
Viimati muutis Ingmar, 06.04.2008 19:23 16, muudetud 1 kord kokku.
pents
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 27.03.2008 18:15 33
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas pents »

nujaa...teemade limiit võib täis saada ja siis ka jama ju :roll:
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

irwww @ teemade limiit
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
Mardo
Huviline
Postitusi: 1238
Liitunud: 05.10.2005 22:25 01
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Mardo »

see teema olekski võinud olla "Abivalmid Politseinikud" ehk sis natuke üldisemalt igaltpoolt maailmast :)
Selliseid siniseid ei ole just palju meie tänavatel ;)
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Postitus Postitas foxy007 »

Ingmar kirjutas:Jube vahva ja meelt härdaks tegev tõesti, ent oli nüüd vaja sellepärast kohe eraldi teemat teha?
Ingmar, et kui kajastada midagi sellist, mis näitab head politseinikest ja meil neid tõesti ka olemas on siis poleks vaja seda näidata, aga halba ja kirumist seda on ikka rohkem vaja ja teemasid püsti lüüa! Püüa asja natuke laiemalt vaadata!

Terv

Kristo

Aga abivalmis politseinikele respect ! :cool:
Mercedes- Benz V250 - 2016
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Ma arvan küll, et on vaja. Igati haakub BMW-ga kah. Uskumatu, et nad viitsivad ka vahel APPI tulla!
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Kas me oleme ära unustanud, mis eesmärgil sellised institutsioonid (politsei, tuletõrje, kiirabi) on loodud?
Ma usun, et hättasattunud kassi puu otsast alla toovast tuletõrjeekipaažist ei ole vaja eraldi teemat teha, samuti liiklust reguleerivast/liiklejat abistavast politseipatrullist: need ongi nende tööülesanded ja selline teguviis võiks olla meie tänavapildis tavaline.
Mõte midagi sellist postitada on hea, aga see teema ei vii kuhugi edasi - arutelupool jääb kesiseks ja teemavaldkond selleks on liiga väike.
pents
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 27.03.2008 18:15 33
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas pents »

Leho525tds kirjutas:irwww @ teemade limiit
umm..see oli sarkasmiga öeldud..aga okei :D
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Ingmar kirjutas:Kas me oleme ära unustanud, mis eesmärgil sellised institutsioonid (politsei, tuletõrje, kiirabi) on loodud?
Ma usun, et hättasattunud kassi puu otsast alla toovast tuletõrjeekipaažist ei ole vaja eraldi teemat teha, samuti liiklust reguleerivast/liiklejat abistavast politseipatrullist: need ongi nende tööülesanded ja selline teguviis võiks olla meie tänavapildis tavaline.
Mõte midagi sellist postitada on hea, aga see teema ei vii kuhugi edasi - arutelupool jääb kesiseks ja teemavaldkond selleks on liiga väike.
Keegi pole seda unustanud. Ja kassi luukere pole ma ka puuotsas näinud! Samuti pole ma näinud kunagi abistavaid pollereid. See on harukordne, et need inimesed loobuvad jahist ja lähevad appi inimestele. Lihtsalt siinmail tundub olevat politseiriik. Minumeelest võib selline erand äramärgitud olla ja kui sulle see teema ei meeldi, siis ära loe seda. Pealkiri on informatiivne. Kui tuletõrje tooks alla puu otsast BMW, aga mitte kassi, siis teeksin ka sellest teema.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Ingmar kirjutas:Jube vahva ja meelt härdaks tegev tõesti, ent oli nüüd vaja sellepärast kohe eraldi teemat teha?
Reeglina on politsei abivalmidus my a$$...selline vaatepilt oli üsna haruldane, hea et meeter ei hilineta kurito- või avariipaigale...ma olen näinud lumes kinni olevat autot mille abistamiseks oli paar masinat kinni pidanud ja inimesed abikäe küge pannud...mööda sõitis politseiauto millest vahtisid välja näod, kriips kõrvuni ja näpud pikal: "nää ei oska sõita lumega..." vms

Siin on näha tublide politseinike abivalmidust..just nii nagu see peakski olema 24/7
´17 4Drive
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

Mina ei näe siin mingisugust imekspandavat asjaolu...Usun, et enamus politseinikest tuleks sulle appi autot lükkama, kui ainult küsida, mida me sageli pelgame. ;)
Kasutaja avatar
Zimbo
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 24.07.2007 09:44 32
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas Zimbo »

lauri91 kirjutas:...Usun, et enamus politseinikest tuleks sulle appi autot lükkama, kui ainult küsida, mida me sageli pelgame. ;)
Just õige, me pelgame, sest lihtsalt ei oska küsida. Äkki pärast sellist vaatepilti juba julgeks? Minu meelest igati positiivne teema! Jätkame samas vaimus.
E60 525d 05a. Shadowline
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

hmm... ka mina olen politseinikelt abi küsinud, aga sain just sellise a la näpp püsti vastuse....
Suvel sai sõpradega ühel ilusal laupäeval grillitud ja meestel oli muidugi vaja kangemat kraami lasta. Hommikul tahtsid nad joovet mõõta, et teada, mis ajal nad võiksid hakata teise Eesti otsa sõitma. Kuna endal alkomeetrit pole, siis läksime linna peale politseid otsima (linnaks Põltsamaa).
Pärast 15 min leidsimegi ühe patrulli. Peatasime masina kinni, juht lasi akna alla ja sõber küsis: "Tere, kas me saaksime teie alkomeetrisse puhuda, tahaks teada, kui palju promille veel sees on, ei taha ju joobnuna rooli minna." Juht vastas: "Poleks pidanud jooma, siis poleks ka vaja puhuda", lasi akna kinni ja sõitis minema. Meil :shock:
No mida sellisest käitumisest arvata?
Et äkki polnud neil alkomeetrit autos? Siis oleks võinud ju nii öeldagi. Aga mingist abistavast funktsioonist oli see politseinikepaar küll mitme miljoni valgusaasta kaugusel.....
Ja sellist käitumist, nagu seal videos, ei ole ka mina veel kunagi varem Eesti Politsei poolt näinud. Tublid mehed!
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Omad head aastad tagasi, kuskil seal 2001. aasta juures, tekkis selline olukord Tamsalus, kus meie autol lõppes bensiin. Seisime linnatänaval ohutuled vilkumas. Lähenes patrullauto. Andsime talle peatamismärguande ja ta seiskus meie kõrval. Rääkisime talle mure ära ja pakkusime talle puksiirköit. Need mehed võtsid selle lahkelt vastu ja lohistasid meid lähimasse bensiinijaama. Ja seda kõike AITÄH eest!
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3547
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Ma võin ka vabalt vähemalt kahte korda ülesse loetleda,kus on politsei mulle abikäe ulatanud.
Enne BMW rooli istumist kärutasin ringi jaapanlasega.Kuna Tudu ja Tudulinna vahelisel kruusateel leidis auto et nüüd oleks õige aeg kraavi libiseda ja üle katuse käia,siis seal ma olingi.Kuna kõik terved ja kahju vaid materiaalne,siis politseid kutsuma ei hakanud,küll aga keegi kutsus.
Kuna vasak esiratas oli koopas kinni,siis politseionud olid lahked laenama oma üüratult suurt raudkangi ning hiljem ka meid ligi 2km eskortima vilkuritega.Väga arusaajad ja abivalmis riigitöötajad.

Teine šeik elust on viljandist,kus sai ka terve nädalavahetus pidutsetud.Kuna alkomeeter oli olemas,aga neid numbreid ma ei uskunud,sest kõhutunne rääkis vastupidist,hakkasime otsima (lootma) et mõni patrullauto sealt tänavast mööda sõidaks.Ei läinudki kaua,kui silmanurgas vilksamisi nägin tuttavaid värve.Pidasin nad siis kinni ilusti,küsisin viisakalt,et kas puhuda ka saab ja et kas ma ikka sõiduvõimeline olen.Polnud neil selle vastu midagi,pigem olid nad selle üle rõõmsad,et inimene tunneb huvi selle vastu,kas on joove või ei.
Seega need 2 korda on minujaoks olnud postitiivsed.Siiani pole nagu väga pidanud värvilistega kokku puutuma ja kui olen pidanud,siis siiani olen ma nendega ilusti hakkama saanud.
Kasutaja avatar
Mirko
Huviline
Postitusi: 1424
Liitunud: 25.11.2005 21:50 26
Peamine sõiduk: G30 545eX M-Sport
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Mirko »

Kusjuures tõesti oleks vaja rohkem abivalmeid politseinikke. Endal on kogemus viimasest aastavahetusest kui Pärnus sai vaadatud ilutulestikku ning mingisugune ilutulestiku jäänus lendas otse silma. Kuna endal ega sõpradel autot läheduses ei olnud ja ka kiirabit ei õnnestunud kätte saada, siis sai abi küsitud lähedal ilutulestikku vaadanud politseipatrullilt. Esmalt vastati, helistage kiirabisse, seejärel öeldi, et tellige takso. Ma vastasin, et juba üritasin aga kumbagi ei õnnestunud kätte saada, sellepeale öeldi, et meil on targematki teha ja sõideti minema. Ei oleks olnud ju raske mind haiglasse sõidutada või siis ise raadioteel kiirabi kutsuda.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Üks halvem kogemus on mul nendega olemas, aga see kah suht oma süü. Aga head kogemused on kah nendega olemas. Elasin Lõuna-Eestis seeaeg ja sõbral oli sünnipäev, eks läks see suht pikale, hommikul nagu kiuste telefon, töö juures paanika, pidin Riiga põrutama. Ise tunnen, et asi pole õige veel, alkomeetrit kah polnud endal. Midagi, jalad selga ja politseisse, küsisin puhuda, öeldi et saab ikka. Läks nädal mööda ja tuli sõber külla, kes rohkem kui aasta välismaal olnud, noh tuli siis pidu muidugi, hommikul jälle kuradima telefon, edasilükkamatu asi jälle. Mis mul muud üle jäi, kui jalad selga jälle ja politseisse, trehvas sama vahetus olema, seekord vaatasid vähe imelikult, aga kontrolli sain tehtud. Läks 2 nädalat mööda, ostsin eelmine õhtu alkomeetri just, oli väike saunapidu, proovisin hommikul enda alkomeetrit, see näitas väheke. Huvi pärast jalutasin politseisse, et kontrollida oma aparaadi pädevust. Trehvas jälle sama vahetus olema, nagu uksest sisse astusin, hakkas pollar naerma ja alkomeetri järgi kobama, ise ütles mulle, et küll sul meheke ikka janutab :D. Endal tuleb kah naer peale, kui järele mõtlen, nii et vähemalt mul on ka positiivseid kogemusi olemas :cool:
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
Kasutaja avatar
b2m5w
Huviline
Postitusi: 183
Liitunud: 14.02.2008 09:53 48

Postitus Postitas b2m5w »

jack selle vist võid huumorisse pista...sai naerda.
aga positiivne kogemus sõbral kellel auto ära kooles ning politsei tuli juurde ja pakkus abi et tõmbab lähimasse tanklasse ära :D
Transpordi võimalus Eestis kui Euroopas Ford Transit Jumboga(täispikk-täiskõrge) 14m3
Info Ps või 50 44 952
Steven89
Huviline
Postitusi: 3069
Liitunud: 25.11.2007 23:16 17
Asukoht: Tartu/Helsinki

Postitus Postitas Steven89 »

nii armas :D
BMW E28 524td
Kasutaja avatar
Kalev
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 10.09.2005 21:37 46
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Kalev »

Mul aint negatiivsed kogemused politseiga...va tavalised kontrollid puhumine jne.

Kunagi kui veel mossemees olin pidas üks auto mind kinni ja esimene MENT lendas akna juurde ja kukkus kohe kärkima miks turvavöösid pole. Ma ütlesin et masin nii vana, et turvavöösid pole tehas sellele ette näinud, tegi suured silmad ja midagi kobises, et pole võimalik vms. Sama hetk tuli teine ja ütles näe poistel pole turvavööd ka peal. Siis oli esimene juba targem ja kukkus teisele seletama, et see nii vana masin, et turvavöö tuli alles 76.aastast. Nii sellega mind vahele ei võetud. Küsiti siis kelle auto, kus elab jne jne, siis sain puhuda, järjest andsin neile load, autodokumendid, volitus, aga kindlustust ei leidnud kohe ja juhuslikult sattus kätte lõppenud poliis, ai krt pildi oleks pidanud selle ahvi näost tegema kui õnnelik ta oli, rõõmustades veel ütles: see ju ei kehti!. Korra veel kiire pilk armatuuri sahtlisse ja opaa kehtiv poliis kätte. Nüüd võeti asjad kaasa ja mindi autosse lebotama, no mingi ca 5-7 minti läks, kuulasime autos mussi. Samas vahepeal oli juba päris hulga rahvast kogunenud.
No nii. Kangelased tulid jälle auto juurde, tuletasid vist autos meelde mida veel oleks võimalik kontrollida. Sooviti näha lisavarustust. Ohukolmnurka, apteeki, tõkiskingi ja tulekustutit. Ohukolmnurga pidin ka auto taga püsti panema, apteegi kohta ütlesin ei pea olema, aga siiski olemas. Minu auto juurest läksid nad küll häbi näos minema, rahvas vaikselt naeris ja näitas näpuga. Koguaeg oli tunne nagu nad tahksid mulle räigelt ära keerata. Suhtumine alla igasuguse arvestuse :| kokku vahtisime seal mingi 15 minutit.
Aga see esimene ment on ikka teada tuntud ahv meie kandis.

Ükskord oli Viljandis selline lugu. Asfaltil oli selline liiv ja lahtine killustik ja no see rämedalt kutsub ju natuke rohkem gaasi vajutama, eriti veel kui just auto korda saadud, tekkis ilus väike tagasihoidlik külglibisemine :oops: no tegelikult täiesti ohutu, ei ringitanud ega midagi sellist. Sellist asja ei juhtu tegelikult eriti ma ikka hoian oma autot, no tagaistmelt provotseeriti kah. Ja täpselt samal hetkel tuli nurgatagant politseiauto. Jäi sinna seisma ja ootas, et ma lahkuks ja võttis mulle sappa. Pidas siis kinni ja naispolitseinik tuli tutvustama ja lasi puhuda, kontrollis dokumnete ja teine kargas meetriste haakidega ühelt jalalt teisele, käsi kokku lüües nagu külanarr ja karjus, no krt sellele vennale teeme küll ohukolmnurga eest ära, see vend saab kolmnurga eest ära, oi see vend saab ära. Aga mul just oli auto kokku saanud ja pagassi luugi polster oli küljest ära ja ohukolmnurk koos sellega kodus :evil: See kutt oli nii närvis ja natuke uhuu kah, et kui ma talle selle ära seletasin, et mul kolmnurk seoses sellega kodus jne siis ütles no ma teen sulle siis tõkiskinga eest ära :shock:, mis sa selle peale ütled. Selle peale oli mul tõkisking ja kustuti ette näidata. Aga sain vist igavese Viljandi keelu. Öeldi, et kui kunagi veel Viljandisse tuled oma uhke BMW-ga sis teen sulle kohe 6 kilo ära. :roll: Aga ei täpsustatud mille eest...

Muidugi ma mõistan mis ma valesti tegin ja kahetsen seda, aga see oli suht naljakas...

Muidugi selliseid kogemusi on veel, ei tea miks ma politseile ei meeldi(meeldin), koolis ka õpetajad mind ei seedinud, olgugi et mingi eriline pätt polnud :D
F11
tambets
Huviline
Postitusi: 578
Liitunud: 15.12.2006 01:56 17
Asukoht: Tallinn-Tartu-Võru

Postitus Postitas tambets »

Panen oma loo ka siis kirja siia.
Juhtus lugu umbes eelmise aasta sügise kanti.
Läksime võru lähedal olevasse Metsavenna tallu simmanile.
Liikumisvahendiks võtsin oma tehnikapargist seekord siis midagi huvitavat:
Pilt
Selga lendas miilitsavorm (nooremleitnandi auastmega).
Rooli sai pandud sõber, kuna endal polnud just plaan kaineks poisiks jääda.
Sai seal siis mitmeid tunde tinutatud, keevitatud ja muid "metallitöösi" tehtud.
Hakkame sõitam taagsi Võru poole, ja peale paari kilomeetripikkust sõitu sinine vilkur tee ääres. Pidas kinni. Küsis näha autodokumente, lube jne. Kuna autoomanik olin mina, siis sõbral volitust polnud, kuna ise ikkagi kaasas. Hakkasid siis politseinikud minu dokumenti tahtma. Kuna pikast keevitamisest ja tinutamisest oli juba uni hakanud silma ronima, siis päris tükk aega läks selle leidmisega.
Politseinikud naersid muidugi (sõbralikult) minu tegevuse üle, nerdes, et endal nooremleitnandi vorm seljas, aga nii purjus. Aga dokustaadid nad said. Kõik kontrollitud, tahame edasi sõita. Aga no võta näpust, see zaz, vene tehnikaime keeldus käima minemast. Ja juu siis politseinikud said aru, et minust mingit lükkajat ei ole, ja tulid pakkusid ise kohe abi. Ja käima nad lükkasid.
On Eestis ikka toredaid mehi kahh politseis tööl!
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

postiivne juhus jah oli Tartus
Samas on olukord viimase aastaga minu meelest ikka päris hulluks läinud, politseinik=karistuse täideviija
Mingi aeg tagasi sai isegi teema tehtud, kus mõni üksik isegi on hiljuti saanud hea kohtlemise osaks politseiniku poolt...kahjuks enamusel siiski ainult negatiivsed kogemused
http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 27&t=89534
BMW M5 V10
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

wirx kirjutas:Mingi aeg tagasi sai isegi teema tehtud, kus mõni üksik isegi on hiljuti saanud hea kohtlemise osaks politseiniku poolt...kahjuks enamusel siiski ainult negatiivsed kogemused
Eks see oleneb suuresti abi ootavast inimesest endast ja olukorrast ka ... ega isegi ju kõigile ikka igas asjas appi ei torma. Ma üldiselt olen abivalmis inimene aga vahel saadan tõesti ka pikalt - lihtsalt vahel on abi soovija suhtumine selline, et hakkab lihtsalt vastu. Küsida peab siiski ka oskama.
Meelega ei kasutanud sõna "abivajaja" - hädas abivajajal ja lihtsalt alkomeetri otsijal on minu jaoks suur vahe. Viimase kohta ütleks ise ka, et no ei ole vaja nii palju juua, et sõitmise ajaks kindlalt kaine ei olda. Seevastu hädalist ikka aitan kui võimalik.

Mul endal on kogemusi politseiga seinast seina, enamuses kipuvad sinna positiivse poole aga noh on ka tõsiseid väänajaid olnud. Nagu rahvas nõnda ...
Indrek
Kasutaja avatar
mel76
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 22.10.2006 14:03 16
Asukoht: Jyväskylä

Postitus Postitas mel76 »

Indrek_M kirjutas:
wirx kirjutas:Mingi aeg tagasi sai isegi teema tehtud, kus mõni üksik isegi on hiljuti saanud hea kohtlemise osaks politseiniku poolt...kahjuks enamusel siiski ainult negatiivsed kogemused
Eks see oleneb suuresti abi ootavast inimesest endast ja olukorrast ka ... ega isegi ju kõigile ikka igas asjas appi ei torma. Ma üldiselt olen abivalmis inimene aga vahel saadan tõesti ka pikalt - lihtsalt vahel on abi soovija suhtumine selline, et hakkab lihtsalt vastu. Küsida peab siiski ka oskama.
Meelega ei kasutanud sõna "abivajaja" - hädas abivajajal ja lihtsalt alkomeetri otsijal on minu jaoks suur vahe. Viimase kohta ütleks ise ka, et no ei ole vaja nii palju juua, et sõitmise ajaks kindlalt kaine ei olda. Seevastu hädalist ikka aitan kui võimalik.

Mul endal on kogemusi politseiga seinast seina, enamuses kipuvad sinna positiivse poole aga noh on ka tõsiseid väänajaid olnud. Nagu rahvas nõnda ...
Mul küll politseiga suuremalt osalt positiivsed kogemused...olen küll ka karistada saanud aga siis ka asja eest...teisest küljest tundub et palju mõjutab su enda käitumine politseiga...kui oskad olla rahulik,asjalik ja ka süüd tunnistav kui sa süüdi oled,siis minu meelest vötavad nemad ka inimlikumalt.Kindlasti on ka selliseid "väänajaid"tüüpe,aga mulle on elu näidanud et rahuliku suhtumisega on asjad alati lihtsamad.Võib -olla pole mulle neid hullemaid lihtsalt ette sattunud.Kuid L-Virumaa politsei kohta pole küll siiani olnud põhjust ühtegi halba sõna öelda.
(Ise rakverest pärit)
Bmw 520 i 110kw
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Vast seal enam neid rahanoolijaid pole jah. Siis kui metsakaga sõitsin, oli seal kohe sellepeal väljas üks seltskond.
Lisaks veel ühe loo Põlva pollerist. Mõni aasta tagasi aeti Savernas mingi joobes jalakäija alla. Peale seda sõideti veel üle ja autod ei peatunud :shock: Pidasin oma auto kinni ja helistasin politseisse, et laip on teel. Paluti, et jääks sinna ootama ja takistaks korduvat ülesõitu laibast. Ootasin neid vähemalt poolteist tundi. Sellel ajal vilkusid ohukad ja gabariidid põlesid. Kui nad lõpuks kohale jõudsid siis vaadati minu auto kõigepealt üle, et ega mina pole alla ajanud. Kuid mu aku kustus sellega ära ja auto ei käivitunud enam. Palusin samuti , et äkki tõugatakse käima aga ei! Õnneks leidus teisi abivalmis inimesi. Lisaks sellele jooksutati veel uurija juurde kah.
E 39 535 1997.a.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Äkki vaatame teema pealkirja kah, siin hakkavad mõned miinuspoolt juba rohkem lahkama. Selle jaoks juba teema olnud!
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
Vasta