Kas foorumikasutajad on liikluses kukupaid?

Vaba teema

Kas vilistad kummi, sõidad külg ees, ületad kiirust.

Sageli
50
15%
Vahetevahel
143
43%
Väga harva
115
35%
Ei, mitte kunagi
24
7%
 
Hääli kokku: 332
Kasutaja avatar
LauriJ
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 08.07.2007 22:12 55
Peamine sõiduk: F15 40d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas LauriJ »

Kusjuures olen endapuhul märganud, et kui BMW roolis olen, siis ületan kiirust vahel kogemata +20 linnas sirge peal ja maanteel kuskil +20-30. Lihtsalt sõidan tunde järgi ja kui seierit vaatan, siis võtan veidi vähemaks. Kui mõne teise auto roolis, siis liiklen linnas max +10 ja maanteel sõidan üldse enamvähem kiirusepiirangu lähedal, lükkan cruise peale ja põksun omaette ja mõtlen mõtteid :) . Bmw-ga nagu kiirusetaju veidi teine ja nagu jääks jalgu. Ülejäänud reegleid täidan ilusti, näitan suunda ja värki.
Hoopis teine teema on tsikli seljas. Seal ikka saab vahel piitsa anda, mitte koguaeg, aga kui nt mõne auto taha passima jään, siis võimalusel tuleb ikka täiega tahokas põhja saada :roll: no ja siis on tublisti üle 100 sees. Lihtsalt nii hea on.. ;) Eelmine ratas on supermoto, too oli täiesti huligaani ratas. Kui ummik ette tekkis ja autodest mööda ei pääsend, siis mööda haljasala või kõnniteed (jalakäiaid teedel polnd) edasi kiirust eriti ei ületanud tollega, aga kui bikega sõita, siis on lood vastupidised.
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Postitus Postitas milo »

Vahel kui tööl on kauem läinud ja tahaks kiirelt koju naise juurde jõuda siis noh... ikka juhtub. Lihtsalt avastan, et kell näitab 130-140. Mõnikord võtan hoo maha teinekord on otsekui saadanas ise sisse roninud ja suuremaid numbreid ette kerinud. Aga see on siiski kodutee kuna tee on tuttav ja iga kurv ja auk ja muhk teada. Ärge võtke seda kui õigustusena. Lihtsalt tahan öelda, et arutult kuskil linnavahel või ma ei tea kus gaasi põhja ei aja nagu linnapildis kipub nägema. Tartu Tallinn trassil kui liiklen siis korralikult liiklusvooluga kaasa.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Spike, ma ei teinud seda küsitlust selle pärast, et midagi teha, vaid sellepärast, et jäid silma mürgised kommentaarid ühes teemas, see tuleb ka esimesest postitusest välja. Aga keegi mainis alguses ära, et sellest tuleb jälle üks veniv teema ja teineteise kallal võtmine, niimoodi on see pmst. läinud jah. Minu poolest võiks selle lukku panna, mina sain küsitlusest ennast huvitava infi kätte :D
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1162
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Postitus Postitas VeikoA »

H4ck kirjutas:Turvavöö panen automaatselt kinni kui autosse lähen, isegi siis kui autoga ei sõida :P
Sama siin. Puhtalt automaatselt, ma ise ka ei märka kui vöö juba peal.
Aga see on väga hea harjumus.
Suletud