Liikluses toimuv !

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Liikluses toimuv !

Postitus Postitas Oliver P »

Nii sai natuke mõeldud et teeme teema kus inimesed saaksid kirjutada oma huvitavatest seiklustest erinevates olukordades.
Igapäev on kellelgi mingi naljakas või ohtlik olukord liikluses mille põhjustaja on keegi teine või kolmas kaasliikleja.
Võiks siis kirjutada sellistest olukordadest kus midagi on peaaegu juhtunud mõne kahtlase juhi pärast.
Ärme hakka siia teemasse kirjutama juhtunud avariidest sest siis läheb päris käest ära.

Muidugi oleks päris hea kui jutustaja mainib ka mis automark oli see mis mingi jamaga hakkama sai võiks lõpus pisikese statistika teha ;)

Kellegi käest kuuldud jutte ka mitte kirjutada sest need kipuvad juba olema "kalamehe" stiilis jutud :)

Teemasse võib mainida ka selliseid häirivaid tegurid igapäevases liikluses nagu näiteks et sõidavad kõrvuti 50 nega 70 ne alas ja mööda ei lase :D
Puhas sõidurõõm
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Teemasse võib mainida ka selliseid häirivaid tegurid igapäevases liikluses nagu näiteks et sõidavad kõrvuti 50 nega 70 ne alas ja mööda ei lase
Kui selistest asjadest kirjutada, siis on siin varsti 100 posti mõtetut virisemist, mis tegelikult kuhugile ei vii.


Aga üks lõbus lugu meenus küll.
Kunagi noorena saaremaal tulles hääletasime end mingi kohaliku saarlase zigulli peale, et ta meid praamile viiks. Mees eriti jutukas polnud ja ega meiegi teda tüütama ei hakanud. Ühel hetkel hakkas mees mööduma eessõitvast autost. Sõitis ilusti vastasuunavööndisse, aga esimesele autole kuidagi järele ei jõudnud. Vene masinate kiirendus pole teab mis asi ja kuna vastu kedagi ei tulnud, lootsime, et ta kunagi ikka mööda saab. Kui ma õieti mäletan, siis see pull võis kesta ligi minuti. Saaremaal selajal palju autosid ei liikunud, piiritsoon oli, niiet midagi ohtlikku meiearvates polnud. Siis hakkas see juba naljakaks muutuma ja sõber vaatas juhile otsa(istusime mõlemad tagaistmel). Juht magas südamerahuga. :shock:
Sõber karjus ja raputas ta kiiresti üles, juht haigutas ja sõitis sõnalausumata edasi. Oma emotsioone ma ei hakka kirjeldamagi, kogu ülejäänud sõidu jõllitasime mõlemad kordamööda tahavaatepeeglist juhi silmi ja iga pikema temapoolse silmapilgutuse peale köhatasime kõva häälega. Siiski jõudsime elusalt praami peale.
Mingil hetkel otsustas juht veel suitsukala sööma hakata, haukas korraliku suutäie ja peale mõningat järamist sülitas luud ja nahad küljeaknast välja. Mis oli aga kinni. See võttis ka natuke pingeid maha. :D
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Ma olen vahest mõelnud , et tea mis nägu teeehitajad lähevad kui järgida nendepoolt paigaldatud liiklusmärke. Eriti mööda pannakse suunavate teemärkidega mis suunavad kas vasakule või paremale poole liiklusmärki ( diagonaltriipudega punavalged postid ). Need pannakse ikka täie suvaga ja seda võiks ikka proovida küll slaalomina läbida :)
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Mart_R
Huviline
Postitusi: 402
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

Praegu parandatakse Tallinnas Veerenni tänavat, nii, et üks sõidusuund kinni on. Seal mingit kaks vanahärrat reguleerijateks pandud. Lihtsalt äge on vaadata, millise õhinaga nad oma tööd teevad :)

Teine asi juhtus mul just 20 mintsa tagasi. Sõitsin tööle. Tartu maanteel, Sikupilli prisma ees, suunaga linnast välja. Seal on liiklusradu veitsa ümber korraldatud, nii, et otse sõitmiseks tuleb pisik jõnks teha ja kõige vasakpoolsem rada keerab lasnaka poole. Seisin keskmises reas, minu kõrval vasakul X5. Süttis roheline tuli. Jõudsime sõita mingi 10 meetrit, kui BMW juht mulle suurima südamerahuga ette keeras. Õigemini ta ei keeranud ette, vaid sõitis lihtsalt otse. Ei mingit suuna näitamist vms. ****, kurjaks teeb :(
Kasutaja avatar
Krissu
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 06.07.2004 13:47 48
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Krissu »

Minul juhtus selline lugu ühe taksistiga:
Sõitsin peale tööd kodu poole. Mina selline suht tore inimene, lasen ikka teisi vahele. Sõitsin mööda Veerenni tänavat Liivalaia poole. Seal aga selline koht, et tahetakse paremalt poolt ka Veerennile keerata, kuid peavad teed andma. Noh, loodan, et kõik saavad nüüd aru, millisest kohast räägin... (Aivar ilmselt saab, sest see tema töö juures, seal ka see stuudio99) :oops:
Igatahes mina, tubli liikleja, mõtlesin, et olen hea inimene ja lasen siis ühe vahele. Üks takso sattus aga minu taga olema, see andis kohe signaali. Mina siis mõtlesin, et idioot taksist, lasin teise veel tema "meeleheaks" enda ette. Natuke olen ikka paha ka vahepeal :) .
Siis läks taksist ikka päris hulluks ära, vehkis mu seljataga kätega ja tuututas nagu segane...
Siis kui sealt Veerennist lõpuks Liivalaiale jõudsin, siis (mina sõitsin vasakpoolsesse ritta, tema parempoolsesse ritta) sõitis see takso mulle kõrvale (keskmine rida oli sel hetkel tühi meie vahel) ja osutas oma sõrmega meelekohale ja ikka karjus oma autos täiega, kusjuures tal oli aken lahti....
Mina ei osanud muud teha, kui naerda.... :D . Siis aga tagant poolt tuli politsei auto keskmisesse ritta, ja ausõna, ma pole näinud, et keegi nii kiirelt oma akna kinni keerab ja maha rahuneb...
Igatahes siit moraal, et ei tohi hea inimene olla, teistele vastu tulla ja kedagi vahele lasta :!: :)

See taksojuht kindlasti mõtles pärast, et tere idioot, naine rooli lastud ja see ei tea, et tal pea tee on :cool:
Viimati muutis Krissu, 02.09.2004 10:09 35, muudetud 1 kord kokku.
Lihtsalt Krissu
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Siit moraal- hoia alati politseiauto enda läheduses! :D
Kasutaja avatar
Krissu
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 06.07.2004 13:47 48
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Krissu »

:D
Lihtsalt Krissu
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Nüüd teada miks naised munevad seal teepeal ja teevad igasugu totrusi...
Et mehi ärritada ja nende üle tasakesi naerda. :shock:
Saate rahulust jah :lol:
Kasutaja avatar
andrusl
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 18.05.2004 22:18 03
Asukoht: tallinn-saue

Postitus Postitas andrusl »

BMW 523
5022145
Vasta