Inimesed on hulluks läinud

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

mul on olnud teistpidi juhuseid.sõidan ise täpselt piirkiirusega ja minust lennatakse mööda nagu postist,mõne aja pärast hakkad nägema,et too sama auto venib ja venib seal ees...jõuad lõpuks nii lähedale et hakkad möödasõitu plaanima, kui siis avastatakse jälle minna....minu arvates Seatemp!!!
Siis juhtus ka nii,et tee oli pinnatud ja sattusin üksi lõigule...tuleb tagant mingi,vaatasin, et tal kiire kuhugi, võtsin siis pisut koomale,et mitte killustikuga pihta saada ja näitasin viisakalt suundagi, tema möödus ja tänas ka...vaikselt kaob siis ja mingi aeg...seisab tee ääres..siis näeb mind lähenemas,näen kuidas jookseb autosse ja värske killustiku peal sellise kivirahega minema,et sain esitule puruks..ei osanud kuidagi reageerida ja too pääses minema, hiljem turgatas mõte et oleks võind jägi ajada ja tule vahetuse kulud talt välja nõuda...
E82
Kasutaja avatar
kaidu
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 14.10.2003 14:47 52
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas kaidu »

ja ibasuguseid ampleid on olnud .vahest on selline tunne et hüppaks ise autost välja.-pole vist mõtet. inimesed naguinii aru ei saa.on võimalik küll korralikult liigelda ise saan veb 24 26a vanaks ja load olnud 8 aastat kinni on peetud 4 korda et puhuda ja siis kui tuttav politseinik telefoni laadijat vilkuritega tagant tulles küsis -päris sabin oli sees pidin ta maha lööma.liigeldes on mul siiani 300 seeria ja pole brobleemi seadusesilma ees.võtke õppust!
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

mul suutis hiljuti türi linnas terve linna üks liinibuss 1m vahega järgi sõita....pime aeg ka oli ja täpselt oma tuledega peeglis, lõpuks korra järsemini pidurdasin...peeglist oli näha kuidas inimesed päris pikali just ei kukkunud, kuid tuierdasid küll...aru ma ei saa, kus oli bussijuhi mõistus oleks ma siis ees uimand vms 65 oli spido...
BMW M5 V10
silver
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 13.11.2002 09:09 21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas silver »

Paar nädalat tagasi Stockmanni parkla sissesõidul juhtus minuga selline asi. Mina ise Tulin Stock-i Maakri tn poolt ja parklasse sissesõidul pidin korraks seisma jääma ja ootama millal autod eest ära liiguvad. Samal ajal aga tuli Liivalaiast mingi Volvo crosscountry ja tuimalt kärutas kohe nurka sisse ja kukkus kätega vehkima et lasku ma tagasi et ta saaks sisse sõita, kuna ma väga kiiresti ei reageerinud siis ta veidi lükkas veel, et ma aru saaks, minul ka ei olnud just seda tuju et terve nina puhtaks lasta siis lasingi ta läbi. Autol nagu viga midagi ei olnud peale paari kriimu plastikul aga see tekitas mõtte, kus sellist mõtteviisi õpetatakse ja on sellel inimesel kõik korras(igas mõttes).
Ja ausalt ma ei tea kuidas teistel aga miule on päevas neid ettekeeramisi päevas nii palju ma ei viitsi enam nende ettekeerajate peale isegi vihastada, lasen lihtsalt tuima näoga edasi kui üks vana on jälle päästetud. Konkreetsed kohad kus ettekeeratakse on keskturu juures kus mõõda lastekodu tn liikuja peab teed andma, mida aga tavaliselt ei tehta ja kindellaks oleks nii mõnigi kord olnud kui ise jälle mingeid trikke ei oleks teinud. Siis on ettekeeramised parklates seal kehtib parema käe reegel ja osad inimesed arvavad et pika sirge peal on neil peatee, tegelikult see nii ei ole,neil on ikka parem käsi. Lahedad kohad kus saaks alati kindla paugu on ringteed, seal ei osata kiirusega üldse arvestada kui ette süstitakse, jne.
aivo28
Huviline
Postitusi: 561
Liitunud: 25.04.2005 12:21 07
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas aivo28 »

eks nende ettekeeramistega on jah,kuidas on.ei pane enam tähelegi seda.kõige idiootsemad vennad on millegipärast mersuvennad.mul on juba allergia mersude vastu.loogiline seletus oleks vist see,et pooled taksod on mersud,ja see mark on ka tiblade seas väga popp.kuskil oli mingi statistika,et 80%mersudest pidid venelaste omad olema siin eestivabariigis.aga se suht jura.... :D

ma ei saa aru,kes on rullnokad?kes ületavad kiirust,vahel lasevad külge,jne?mind sellised küll ei häiri.vbl sellepärast,et ma ise ka harrastan sellist asja vahel :oops: närvi ajavad igasugu ettekeerajad ja teises reas põhjuseta uimerdajad.

eelmine suvi sõitsime sõbraga narva mnt`d mööda linnast välja(kahe autoga),siis mingi audi80 venis 85km/h teises reas ees,sõites rekka kõrval koguaeg :?ja nii mingi 15km järjest. mingi aeg keeras rekka paremale ära,piibe maanteele.siis sõber helistas,ja ütles,et ma audi kõrvale jääks.ise sõitis ette ja vaikselt pidurdades pidasime audi kinni.sõber midagi jahus seal(oli venelane olnud),ja kui jutt lõpetatud oli,siis sõitis audi meie taskust välja,kohe jälle teise ritta,ja rahulikult edasi.me vaatasime üksteisele sõnatult otsa,tegime ühe suitsu,raputasime pead ja sõitsime omateed.

siis teine situatsioon jälle selle sama sõbraga oli siis,kui järvevanal sõites öösel kella ühe aeg esimeses reas(tee jummala tühi)mingi vend selga elama tuli.piduritule vilgutamisest pold mingit abi.jäime siis täitsa seisma.taga auto samuti.seisime siis nii mingi minuti.siis pani sõber tagurpidi käigu sisse ja hakkasime vaikselt tagurdama.peale mingit 20-30m komejanti vajutas se vend gaasi,tegi kannaka ja kimas vastassuunas ülemiste poole tagasi.

negatiivseid kogemusi pole nagu eriti.seda,et kellelegi liiklemisega seoses kallale tullakse loen siit esmakordselt
Impreza STi ja mikromootoriga bemm :)
seawolf
Huviline
Postitusi: 245
Liitunud: 21.01.2005 12:32 37
Peamine sõiduk: BMW 525d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas seawolf »

Ida - Virumaal on siis suht rahulik. Eks leidub igasuguseid inimesi eri rahvusest. Aga üks lihtne näide, mitte et ma kedagi kaitseks. Hommikul kell 4. 30 kuskilt tulles avastasin et penss otsakorral ja kae kuradit, ei vedanudki tanklani välja! Egas midagi autost välja ja lähenevale siksile käpp ette. Sealt kargas välja 4 muukeelt kõnelevat iskut. Mul asi kiskus jahedaks. Vennad küsivad milles probleem, saanud vastuse, kangutasid kanku endal pagassist välja ja kallasid 5l et jõuaksin tanklasse. Kui raha pakkusin, ütlesid et järgmine kord aitad meid kah. Ma vist seisin pärast 5 min lolli näoga tee ääres kui edasi liiklema hakkasin. :? See lihtsalt näide inimeste käitumisest äärmusest- äärmusesse. Ja endalgi paar tuttavat kes hakkavad suht tiheda liiklusega tänaval närvitsema. Joriseb linna vahel sõites kellegi sabas 60- ga, et mida kuradit ta siin ees kakerdab!
Minu sõiduõpetaja ütles kunagi, et liikle nii ettevaatlikult nagu oleks kõik ümberringi hullud :lol:
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

aivo28 kirjutas:eks nende ettekeeramistega on jah,kuidas on.ei pane enam tähelegi seda.kõige idiootsemad vennad on millegipärast mersuvennad.mul on juba allergia mersude vastu
Paljudel mersudel puuduvad ka peeglid ja palju sa seda pead ikka keerata jõuad :)
E60 530i
Metallide termotöötlus.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Hmm. M6tlen siin praegu, et eriti sabassörkijatega ei ole pidanud kokku puutuma, vbl olen natuke ise selline :oops: , aga selle p6hjus ka pigem selles, et kui rekka peal töötasin ja kui sulle ikka kell jalaga tahaotsa taob pidevalt (kuna tegu oli suures jaos öös6iduga, siis saate ise aru, k6ik on ju oma uneaeg- palju selle yhe möödas6iduga küll v6idab, aga asi selles, et lihtsalt mulle meeldib, kui mul on ees olevast teest hea ylevaade). Ja pikivahe selle t6ttu vahel väiksem oli, et kuna rekka kiirus oli piiratud nii 90ga, siis ei ole ju v6imalik mööda saada, kui ma poole kildi kaugusel olen, samas- Rootsi- Norra piiri lähedaste kurviliste teede peal jäid igasugu poolakad ja muud tegelased pidevalt jalgu- v6in ju küll vahe pikemaks lasta, aga ikka jävad ette varsti :oops: Aga see möödas6idu takistamine oli suht tavaline siinpool, kuigi ka näiteks Saksa kiirteedel oli kohalikel lausa haiglane m6tteviis, et kogu hinna eest peab möödujat takistama-samas, Saksa liiklustiheduse juures on see saba jube kärme tekkima ja see saba teeb jube närviliseks, kuan neil sindritel on ka komme menti helistada, aga seda küll eriti ei taha. Olen kohanud sellisid troppe rekkaroolis, kes mööduva juhiga kohakuti olles keskmist s6rme näitab ja kui juba ees kaugemal olen, ka siis tulesid ja signaale aktiivselt kasutab- täitsa idikad, ma ytlen :D Samas Rootsis 25- meetrisega teisest samasugusest möödudes (kiirteel muidugi) ei olnud kahel- kolmel tagaoleval s6idukajuhil mingit probleemi 10-15 kma taga kulgeda, lihtsalt kiiremini ei saanud väikese piiratud kiiruse vahe t6ttu mööduda- samas 400- 500km teise taga töllerdada pole ka kuigi meeldiv (öösel jälle).

Oijah, jälle mina oma maailmaränduri heietustega :D
Igatahes, kui Eestis kuigi palju ei s6ida ja ise lollusi ei tee, siis pole seal suurt häda midagi, vähemalt mul mitte :)

AARE530 @ viskas rekkarooli nurka ja kiirteedel kulgeb ainult oma BMWga :D
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

huvitav, kui jääd mõne bemmiga, pagan ytleme rullnokaga kõrvuti ja sul tarvis tema ette reastuda millegipärast siis peale seda olen nii 4 korda keskmist näppu näinud. mis seemingi uus mood ve? :D nuh mul ilgelt naljakas tavaliselt olnud sest kiirem auto nendest siiamaani veel olnud aga natukese häirib liiklejate suhtumine :S . või siis noh kui bemm mööda sõidab siison vaja igahinna eestoma 1,8 viimane välja punnitada.

pidin oma pingeid natukese maandama siia teemasse sest aeti närvi.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kusjuures olen ka ise täheldanud, et kui oled bemmiga, siis tõesti kiputakse nagu provotseerima jne, et sa ometi peeneks ajaks... Ja siis pärast imestavad, kui ma foori tagant rahulikult minema tiksun ja mingi vana käkk eest ära läheb :D
Aga nii ongi mõnus tegelt ;) :P
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Minu arust on haige see kui taksojuhid oma Mazda või Toyotaga sul lihtsalt reastuda ei lase. Paar korda on olnud, et rida lõpeb ära, hakkad reastuma vaikselt sõitva taksojuhi ette, siis vend akkab oma masinat piitsutama. Mõnikord olen saanud ära reastuda, kuid vahel pead alla andma ja hoo maha pidurdama, et mitte õnnetust põhjustada.

Valgusfoori taga küljeaknast paistev Calibra või Civicuvend nahkkinnastega rooli väänamas pole ka tundmatu nähtus. Tavaliselt järgneb sellele suuremat sorti kummivilin ning mitte just kõige väledam kohaltvõtt.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

meelis k kirjutas:Minu arust on haige see kui taksojuhid oma Mazda või Toyotaga sul lihtsalt reastuda ei lase. Paar korda on olnud, et rida lõpeb ära, hakkad reastuma vaikselt sõitva taksojuhi ette, siis vend akkab oma masinat piitsutama. Mõnikord olen saanud ära reastuda, kuid vahel pead alla andma ja hoo maha pidurdama, et mitte õnnetust põhjustada.

Valgusfoori taga küljeaknast paistev Calibra või Civicuvend nahkkinnastega rooli väänamas pole ka tundmatu nähtus. Tavaliselt järgneb sellele suuremat sorti kummivilin ning mitte just kõige väledam kohaltvõtt.
ma suht koht nagu nahaalne nende suhtes, kui olen niipalju eespool,et nendele on mu tagumine suunatuli kindlasti nähtav siis keeran ette ja tulgu aint kyljelt sisse :) hetkel veel mul kahju pole
Kasutaja avatar
tsiklimees
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 23.09.2006 01:19 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tsiklimees »

On ka mul olnud mõningaid olukordi, kus kaasliiklejad on vihastunud minu peale, kui olen neile ette keeranud. Kuid samas nende kiirus on olnud alati lubatust suurem ja ega ma täitsa ette ka ei keera. Ikka vaatan, et oleks teisel autol pidurdusmaad ka. Paar korda on mõni vihane juht siis minust mööda sõitnud ja mu ees seisma jäänud ja sõimanud. Kallale pole veel tuldud.

Ükskord oleks äärepealt sierraga tsurkad kallale tulnud küll, kui mul golfi käigukasti hoovastik järele andis ja ma ühtegi käiku sisse ei saanud ning ei saanud üldse liikuma. Õnneks oli mul tol hetkel väga suur poiss kõrval ning teda nähes taandusid tsurkad.

Muidu liikluses lasen pea alati teisi enda ette. Samas vahest kui vaja pressin ise ka, aga mitte ohtlikult ja siis tänan ilusti ohu tuledega.
Drifti linnas ei harrasta, selleks on ideaalsed laiad kruusateed, kus põllud on ääres, et kui ka peaks üle minema, siis ei juhtu midagi hullu. Kruusa teel ei avalda drift veermikule survet ka nii kõvasti ning nende kõrvaliste teede peal on kaugelt näha vastutulevaid autosid ja nii või naa on üldiselt sellistes kohtades liiklus hõre.

Muidu olen igaks juhuks autosse sebinud ka pipra gaasi, kui mõni eriti suur aff peaks kallale kippuma.
BMW 325i E30 1986 M20
Kasutaja avatar
M.
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 12.03.2007 00:35 54

Postitus Postitas M. »

Kunagi ammu sai siis ka reastutud teise auto ette. Minul oli hetkel 315 ja teiseks vähe uuem topelttuledega hainina. Ise ei seganud ma teist otseselt kuidagi, kuid eks see enseuhkus sai teisel paraku kõvasti kannatada. Kuna varsti tuli punase tule all seisma jääda, siis hakkas 1 tuledevilgutamine ja signaalitamine pihta. Ei osanud mingit seisukohta võtta ja istusin edasi. Selle peale sõitis teine auto üle topeltjoone ja keeras ennast risti ette. 2 võõrkeelt kõnelevat(tegelikult mittevajalik fakt) nolki jooksid minu juurde ja peksid akent, mille peale paotasin selle. 1 pea tuli sealt kohe sisse ja kuna polnud endal ja kõrvalreisijal vanust liialt palju, siis tundus, et mingiks jamaks nüüd läheb. Õnneks oli tagumine iste täidetud kolme väga suure inimesega ja neid nähes lõppes igasugune vestlus. Loo moraaliks peaksin seda, et kuna enamasti ei ole autos lisajõude siis tasuks hoida madalat profiili. Kui keegi ka ette keerab, siis vihahoos lasen korraks signaali, kuid peale juhi informeerimise valest käitumisest ei tee midagi. Tagaajamine näpunäitamine ja muud tegevused on seotud mõttetu riskiga.
Kasutaja avatar
audcedes
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 10.04.2007 13:01 00
Peamine sõiduk: e39 530d M-tech
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas audcedes »

paar nädalat tagasi siis käisime ka sõbraga niisama ringi trippimas... (tal mingi sierra)... nu ja siis hakaksime keerama kuskilt maakohast tallinna poole (tallinn - türisalu maante :D) ja oli üks must audi a8/s8 ei tia täpselt... see audi oli veel küllalt kaugel ja liikus teisele poole... sõber siis keeras ja libises korraks rool käest.. ..nii et oli poole autoga üle joone audi tuli nii umbes 150 km/h ja oli järsku väga lähedal... ..sõber tõmbas ilusti enda reale ja vaatasime et auto mille roolis oli naine tõmbas pidurid nii plokki et suitsu tuli vaatasime siis (see kõik toimus u 5 sek. jooxul) et kakstagumist ust läksid lahti.. ...kakspõkki hüppasid kohe välja ja hakkasid auto poole jooksma. sõber tõmbas kohe lapatsi põhja ja kadusime... sõitsime kohe esimesse parklasse... ja tegime suitsu.. päris parakas oli...

nu siis avastasime et olime sõitnud tallinna poole... kuigi tahtsime minna türisalu poole... nu **** keerasime siis auto ringi ja hakkasime sõitma türisalu poole... kuskil poole km pärast nägime etvastu tuli sama audi nii umbes 160 km tunnis tuli ilusti ära sest audi möödus naq välk... (meid oli autos 3 meest ja 2 naist) mõtlesime juba et nüüd läheb tagumisex sest audi pidurituled juba põlesid.... sõber aga tõmbas lapatsi põhja ja kadus kuskile suurupi poolsaare juurde ja keeras seal kuskile ära ma ei tea kuhu ja ütles et tema ei viitsi mingeid jamasid kaela saada....

Vastutulev auto oleks võinud ju tegelt mööda sõita...(teel on ju need ohutusribad...) ja kogu seda paratsemist vältida... (kuigi ega ma ei õigusta oma sõpra... ...kuidas saab rool käest ära minna... nuh juhtub...) aga ta pidi ikka seisma jääma...

kui keegi sellest mustast audist seda loeb siis VABANDAGE... rool läks käest ära... ...ja seda ka et võtke rahulikult... krõbistage tabletirattakesi kui närvid läbi on...
Kasutaja avatar
audcedes
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 10.04.2007 13:01 00
Peamine sõiduk: e39 530d M-tech
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas audcedes »

Mulle isiklikult käivad pinda nõmme vahel liikuvad õppesõidu autod..!!!
Mis toimub? nad sõidavad mingi 30 km/h... hea küll sõidan mööda ühest vaatan et ees juba teine ... no heaküll yletan natuke kiirust ja sõidan mööda.... keeran esimesest tänavast ära ja vaatan ees jälle õppesõidu auto mis liigub 30 km/h... see ajas sipa närvi aga ma ei olnud roolis mitte vihane vaid lausa naersin südamest.... :lol:
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

Mulle isiklikult käivad pinda nõmme vahel liikuvad õppesõidu autod..!!!
Mis toimub? nad sõidavad mingi 30 km/h... hea küll sõidan mööda ühest vaatan et ees juba teine ... no heaküll yletan natuke kiirust ja sõidan mööda.... keeran esimesest tänavast ära ja vaatan ees jälle õppesõidu auto mis liigub 30 km/h... see ajas sipa närvi aga ma ei olnud roolis mitte vihane vaid lausa naersin südamest....
mustamäelasena tean millest räägid. algul võib olla naljakas aga pikapeale on ikka väga närvi ajanud. nüüd vähemalt hea see et eksamit tehakse spets autoga ja mina pole hullu pannud et neid mitte närvi ajada ja pole näind et keegi nii ka teeks. las inimesed saavad load ilusti kätte ikka :D
vahepeal bussijuhid ja trollijuhid võitlesid et saaks TTÜ ja nõmme kandist nad minema. bussid lihtsalt ei püsi graafikus
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Ma olen ka hulluks läinud. Sõitsin ükspäev Liivalaia tänaval kolmandas reas (Hansapanga peamaja ees) ja jäin punase tule taha seisma. Peeglist nägin, et mingi rollu tuleb ridade vahelt (selle vastu ei ole mul midagi) ja keerab minu ette. Mõtlesin, et mis seal vahet on kui ta kiirelt minema läheb (mul oli väga kiire)... Peale rohelise süttimist hakkas rollu siis rahulikult kulgema ja tervet rida kinni hoidma :shock: :evil: ... üritasin märku anda, et ta on vales kohas ja sõitku kiiremini... vilgutasin tuledega... lasin signaali jne. Rollu vaatas ainult peeglisse ja ei midagi.... kui tekkis lõpuks võimalus sõitsin teise rea kaudu mööda ja keerasin rollule ette (närvid olid juba läbi), panin ohutuled ja läksin välja selgitama, et ta on vales reas jne.... Kui mul aega oleks olnud siis võimalik, et ta oleks ka haiget saanud kuna õigustuseks ütles ta, "aga ma sõitsin ju 50´ga" :evil: ... krt. sõida esimeses reas ja kui kiiremini ei julge sõita siis istu kodus!
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Rolludega on üldse omaette ooper- Pärnus vaatan juba hirmuga, kuidas need aina paljunevad ning pahatihti on need karjakaupa, eriti õhtuti ning siis võib sealt küll IGASUGU asju oodata :evil:
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Jaanus_P kirjutas:õigustuseks ütles ta, "aga ma sõitsin ju 50´ga" :evil: ... krt. sõida esimeses reas ja kui kiiremini ei julge sõita siis istu kodus!
Ah, et need linna vahel kupatajad on siis JULGED ... ei teadnudki. Ma arvasin, et linnas kehtib igas sõidureas kiirusepiirang 50km/h.
Üldiselt võiks nagu liikluseeskirjad läbi lugeda, veidi viisaka liiklemise peale mõelda ja kui ilma tõmblemise ja rusikate viibutamiseta muidu liiklemisega hakkama ei saa, siis võiks mingeid rahusteid võtta või kodus istuda.
Viisakas liiklemine algab iseenesest.
Indrek
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8446
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Indrek_M kirjutas:
Jaanus_P kirjutas:õigustuseks ütles ta, "aga ma sõitsin ju 50´ga" :evil: ... krt. sõida esimeses reas ja kui kiiremini ei julge sõita siis istu kodus!
Ah, et need linna vahel kupatajad on siis JULGED ... ei teadnudki. Ma arvasin, et linnas kehtib igas sõidureas kiirusepiirang 50km/h.
Üldiselt võiks nagu liikluseeskirjad läbi lugeda, veidi viisaka liiklemise peale mõelda ja kui ilma tõmblemise ja rusikate viibutamiseta muidu liiklemisega hakkama ei saa, siis võiks mingeid rahusteid võtta või kodus istuda.
Viisakas liiklemine algab iseenesest.
Kui ikka liiklusvool on 60 km/h, siis sellisel juhul sina ,kui eeskujulik seduseaustaja, oma 50km/h ,jääd liiklust takistama ja see on sinu eralõbu.
Ise lähen vooluga kaasa , isegi kui selleks peab seadust rikkuma.
(10km/h on loomulikult meeletu rikkumine).
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Tarmo kirjutas:Kui ikka liiklusvool on 60 km/h, siis sellisel juhul sina ,kui eeskujulik seduseaustaja, oma 50km/h ,jääd liiklust takistama ja see on sinu eralõbu.
Ise lähen vooluga kaasa , isegi kui selleks peab seadust rikkuma.
(10km/h on loomulikult meeletu rikkumine).
Rikkumine on rikkumine. Niikaua meil liikluskultuur ei parane ka kuni minnakse vooluga kaasa ja seaduseid rikutakse nagu ühed ees, nii teised järel.
Üldiselt paistab jah, et liikluseeskirjade täitmine on mu eralõbu. Olen vist hulluks läinud.
Indrek
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Jaanus_P kirjutas:Kui mul aega oleks olnud siis võimalik, et ta oleks ka haiget saanud kuna õigustuseks ütles ta, "aga ma sõitsin ju 50´ga" :evil: ... krt. sõida esimeses reas ja kui kiiremini ei julge sõita siis istu kodus!
Kedagi sellepärast korrale kutsuda, et ta liikluseeskirju täitis, on väga kohatu.
Tarmo kirjutas:Ise lähen vooluga kaasa, isegi kui selleks peab seadust rikkuma.
(10km/h on loomulikult meeletu rikkumine).
Siit võib kahjuks väga äärmusest paralleeli tõmmata aprilli lõpu sündmustega Tallinnas - kui üks ees, siis teised järel...

Suhtume kaasliiklejatesse mõistvalt - olgu nad kasvõi õppesõitjad või väheste kogemustega liiklejad. Ja austame liikluseeskirja.
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1158
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Postitus Postitas VeikoA »

Njah, sama probleem mul.
Ma ei tea kas see on vahtralehe või BMW pärast aga kui linnas kuskil pikemal teeotsal mitme sõidurajaga teel rahulikult 50-ga tiksuda (nii nagu peab), siis kukutakse mööda sõitma.
Ma küll ei usu, et need möödujad 50-ga liiguvad. Võin pakkuda miskit 60 või enamgi juba 50'ne alas.

Ma nagu sõidan liikluseeskirjade järgi ehk siis linnas 50-ga (või ei sõida?).
Sõidukogemusi on vähe ja ei taha kihutada.
Olen ma nüüd hull?
Ja tekib selline tunne nagu ma takistaks liiklust. Pean kah kihutama hakkama ja oma esimesed trahvid saama?
Ei ole soovi nagu.


Ma lihtsalt ei tea mis teha.

:|
Kasutaja avatar
Marger
Huviline
Postitusi: 480
Liitunud: 17.10.2002 09:20 24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Marger »

Sorry aga need piimahabemega tudisevad puberteetikud oma rolleritega võiks enne kuskil natuke sõitmist harjutada kui linna kulgema tulvad. Endalgi tolgendas üks alles hiljuti jalus ja mitte 50-ga vaid 30-ga ja teises reas kust ta ei kavatsenud isegi mitte lahkuda. Peale minu mõningast signaalsitamist otsustas ta tudisedes minna hoopis sõitma kõnniteele ja seda kõike reedel kell 17.00 ajal mil kesklinnas pole jst kõige rahulikum liiklus.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

kimmo kirjutas:
Jaanus_P kirjutas:Kui mul aega oleks olnud siis võimalik, et ta oleks ka haiget saanud kuna õigustuseks ütles ta, "aga ma sõitsin ju 50´ga" :evil: ... krt. sõida esimeses reas ja kui kiiremini ei julge sõita siis istu kodus!
Kedagi sellepärast korrale kutsuda, et ta liikluseeskirju täitis, on väga kohatu.
Ehk selgitad mis osas ta täitis eeskirju? Motorolleriga minu andmetel ei tohi liigelda kolmandas reas :cool: . Suunasin inimese sinna kus ta sõitma peab ja siis saan selle eest vastu pead, et juhtisin ta tähelepanu sellele, et ta rikkus eeskirju? Kas ridade vahel ette trügimine on lubatud? Kas liikluse takistamine on lubatud?
Indrek_M kirjutas:Üldiselt paistab jah, et liikluseeskirjade täitmine on mu eralõbu. Olen vist hulluks läinud.
Ja jälle väidad sina, et sina sõidad linnas 50 ja mitte grammigi rohkem? Miks ma küll sind ei usu? Teinekord kui näed, et spidomeetri osuti on liikunud kaugemale nr. 50´st siis vaata peeglisse ja tuleta endale meelde, et sina oled liikleja kes kiirust ei ületa! :cool:
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2608
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

kui mingi vanem ja logum auto on võid väga mäger olles ukse ka lahti teha , sellega garanteerid et rollerimees teeb püksid täis ja enam 2 rea vahele ei roni.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

kapa kirjutas:kui mingi vanem ja logum auto on võid väga mäger olles ukse ka lahti teha , sellega garanteerid et rollerimees teeb püksid täis ja enam 2 rea vahele ei roni.
Nii päris ilus käituda ei oleks... mina üritasin olla viisakas... aga Mõni inimene arvab, et on minust viisakamaid... Indrek_M ... ma ei taha tüli norida (ära arva nii), aga lõuna eesti kogunemisel näen su auto ära ja siis hakkan sind linnas jälgima... kohe kui liiklust rikud annan ka siia teada.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas M4rt »

kapa kirjutas:kui mingi vanem ja logum auto on võid väga mäger olles ukse ka lahti teha , sellega garanteerid et rollerimees teeb püksid täis ja enam 2 rea vahele ei roni.


Mina kui rollerimees garanteeriks,et sa peale sellist tegu enam ühtegi ust avada ei suudaks
Kasutaja avatar
Silver_S
Huviline
Postitusi: 347
Liitunud: 12.07.2004 20:46 22
Asukoht: hps/tln
Kontakt:

Postitus Postitas Silver_S »

Reegleid ikka rikutakse.
Niikaua kui keegi sellepärast ei kannata, on kõik hästi.

Kui rollerimees sõidab, ridadevahelt ette ja kupatab sealt minema, no siis jumal temaga. Ise teen sikliga samamoodi.

Aga kui teistele sealt pärast jalgu jääda siis oleks ehk targem mitte ette trügida?
BMW 530d -01 142kw Pilt
Suletud