Inimesed on hulluks läinud

Vaba teema
Suletud
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Inimesed on hulluks läinud

Postitus Postitas Rallymees »

Nii pajatan siis ka oma seiklustest Tartumaal Freedomile minnes. Ja see natuke siis teemasse ka läheb, ei taha uut teemat tegema hakata.

Sai siis Tartu poole sõitma hakatud ja kuna tee kinni siis Jõgeva kaudu. Enne Lähte bensiini jaama ja söögikohta sai siis kinni peetud mingid teeäärses pubis. Hakkasime siis sõbraga, kes ka roolis oli sealt välja sõitma ja ta kogemata keeras kahele autole ette, sest kurv oli. Mõlemad autot sõitsid siis meist mööda ja teine auto nii kui meie ette sai pidurdas, no me saime aru, et olime ette keeranud ja kõik korras. Aga sai mingi 5km nii sõidetud, et need kaks autot ees ja meie mingi vahega taga ja ükshetk vaatame, et esimesed autod pidurdavad keset maanteed üks jäi seisma otse meie ees ja teine tõmbas teekeskele, ühesõnaga meid pandi karpi, jäime siis seisma ja mõlemast autost hüppasid välja kokku 5 meest ja kohe meie poole tulema, sõber siis pani tagurpid käigu sisse, sest ühel autol tehti pagass lahti ja hakati midagi otsima, me siis keerasime otsa ringi, sest meid oli kaks neid aga 5, sõitsime Lähtesse söögikohta, läksime siis sisse sööma ja järsku aknast näeme, et nad tulid meile järgi. Me siis olime sees ja mõtlesime, et mida teha. Peale 15min. nad väsisid ja sõitsid minema.

Muide need kaks autot olid punased Opel Kadett (reg. nr. 238 TPP) ja Toyota Corolla, mõlemad vanemad mudelid, mingi 90-nendate alguses. Kuna meid meid nii vähe oli siis igaksjuhuks ei hakanud nendega juttu tegema.
Ja veel seda, kui keegi need autod ära tunneb või äkki seal autos olnud inimene seda loeb siis võta muga ühendust, tahaks lihtsalt teada, milles probleem oli???

Üldse huvitaks, kas keegi on ennem ka sarnase asjaga kokku puutunud?
Signatuuris on reklaam keelatud.
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

Sul läks isegi hästi selle kohapealt.
Mu sõbranna emal juhtus säärane juhtum, et sõitis ta rahulikult mööda Vabaduse pst'd ja mõtles omi mõtteid, kui kõrvalt-teelt tormas peateele mingisugune suur tume uuemat tüüpi Mercedes. Naine siis ehmus, et talle ette keerati ning vajutas järsku pidurit ning suurest ehmatusest/üllatusest/vihast/kellest-iganes ka signaali. Tüüp võttis siis hoo maha mingi 30km/h peale. Naisterahvas üritas mööda sõita tast, kuid vastavalt naise reavahetusele vahetas ka mees sõidurida. nii see jant kestis kuni järvevana teel naine lõpuks mõtles et aitab küll - jääb tee äärde seisma ning ootab, kuni ees-olev tegelane piisavalt kaugel on teda mitte segamaks. Mille peale eesolev auto sama targalt seisma jäi.. tagurdas naise auto juurde tagasi. Autost tuli välja selline vanem härrasmees (40-ringis vms) ning virutas naisterahvale läbi juhipoolse küljeklaasi vasta hambaid ning sõitis sama targalt edasi.

Lihtsalt ääremärkus, et igasugu tegelasi liigub liikluses - ka neid, kelle jaoks liikluseeskirjad ei kehti või keda natukenegi ärritatakse ühel või teisel moel tulevad ja teevad (sugu valimata) füüsiliselt selgeks mida nemad asjast arvavad.

Isiklikult ei leia, et see käitumine õige oli.
I had a life once. Then I bought a BMW
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Postitus Postitas Margus_L »

:shock: sõnu lihtsalt pole :shock:
GAY.. Girls Are Yummy ;)
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Ameerikas on väga palju juhuseid, kus inimesi tapetakse sellistes olukordades. :( Loodame, et eestis niikaugele ei jõuta.
bemari
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 30.01.2004 17:01 34
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

Postitus Postitas bemari »

Ka mul on kogemusi kahtlaste tegelastega, ja jagaks neid teiega.
Kevadel juhtus mul selline asi, sõitsin mööda Narva mnt. Viru ringile, sealt pöörasin Mere pst. Minu ees, ca 50 m enne Ahtri ristmikku, liikus Honda CRV nii 40 km/h. Tundus kahtlane auto ja hoidsin pikkivahet. Enne ristmiku stop joont ca 3-4 meetrit honda peatus rajal, mis lubab sõita ainult otse üle ristmiku, kuna mul oli tarvis Ahtri tänavale liikuda siis panin suuna sisse ja keerasin rajale, mis pöörab ainult paremale Ahtri tänavale. Kui auto esiots oli hondast ca 2 meetri kaugusel, otsustas honda juht teha samuti parempöörde üle pideva valge joone ilma suundagi näitamata.Õnneks oli mul kiirus nii vaike, et suutsin rattad plokis enne hondat seisma jääda, automaatselt andsin ka korraks signaali, et ärataks tolle juhi üles või annaks märku, et sa vend ikka vaata ka mis teed. Siis pani honda tegelane pidurid plokki, autost hüppasid välja 2 tumedama nahalist väga närvilist tegelast. Üks tõmbas minu ukse täiega lahti peaaegu tagurpidi ja hakkas vene keeles sõimama, et mina ei oska sõita ja ma vaadaku enne ringi ka kui kuskile pööran. Olen 100 % kindel, et oleks tol korral paugu ära saanud kui ma oleks ennast ettepoole kallutanud, kuid ma jäin ukseposti taha ja tegelinski oli vist paremakäeline.Too mölises veel tükk aega, kuigi üritasin talle selgeks teha, mis ta valesti oli teinud. Mul soovitas see eeskujulik tegelane minna kohe autokooli, muidud järgmine kord saan sellise asja eest kõvasti tappa ja auto tambitakse sassi. Enda sõiduviga ma küll selles situatsioonis ei näe, või mis Teie sellest arvate? Selge on seegi, et see kes tagant sisse sõidab on ka tavaliselt süüdi- nii oleks ka mina süüdi jäänud sest mul ei olnud tunnistajaid.
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Postitus Postitas Sander »

bemari kirjutas: või mis Teie sellest arvate?
Mina arvan seda, et kolm hoiatus lasku pähe, siis räägib edasi, siin muu ei aita enam.

Aga signaali ma enam eriti anda ei viitsi, sest sellel pole mõtet; Ja taksojuhte väldin nagu katku :lol:
Need arvavad et nad on maantee kuningad, ja kõik teised on neil jalus, mis peaks neile andma õiguse kiirust ületada ja sooritada manöövreid ilma suunda näitamata; minu meelest on taksojuhtide ja rullnokkade liikluskultuur umbes sama, erinevad põhjused aga sama tulemus. Ahjaa mu bemmil prääks ei tööta ja ausalt öelda ma ei tunnegi vajadust selle järgi.
Ma olen tegelt juba harjund sellega et mingid kahtlased manöövrid leiavad aegajalt aset liikluses, ja pleki mõlkimisest päästab pidurdamine ja rooli pööramine; Tegelt ma ei kujuta liiklust ette, kus ei rikuta pidevalt eeskirju ja ei sooritata mingeid kahtlaseid manöövreid, üldiselt savi.
Aga taksojuhte ei salli liikluses, närvi ajavad.
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

aprilli kuus sõitsin rahulikult mööda tammsaare teed esimeses reas nind hakkasin keerama sõpruse pst-le. minu kõrval teises reas olin mingi "popp" kaheksakümnendate aastate sedaan. jõudsime kõrvuti sõpruse pst-ni ja see teises reas olev tüüp keeras ette avastades, et sellest reast kus tema oli ei saagi parempööret teha. niimoodi me siis kokku jõudsimegi ca 30 km tunnis ja õnneks jõudsin pidurdada ja puutusin vaid auto juhipoolse nurgaga vastu tema tagumist stanget. selle peale lükkas mees suuna sisse, kusjuures enne see ei vilkunud ja lõi pidurid plokki ning kargas autost välja ja kukkus tatti pritsima. kuna sõitsin selle ajal BMW kabrioletiga siis oli tekst selline, et paraku ka tsenseeritud kujul ei maksa seda sõnumit edastada. kõik bmw omanikud neati maapõhja igatsorti vandesõnadega, mida Allah oli oma poegadele suhu andnud. lõpuks kui oli mingi 3 minutit sõimanud ja oma masinat hellalt näppinud nagu nii mõnigi mees oma tilli, jõudis geniaalsele järeldusele. kuule mees jõuad osta omale kabrioleti siis jõuad ka mulle kohe 2000 maksta ja lähme sõpradena laiali. täielik väljapressimine. see lause pani i tähele täpi ja ilma igasuguste emotsioonideta lajatasin sellele kähmakale vastu vahtimist, õnneks lahtise ja vasaku käega, kuid eks tal olid vist jalad nõrgad, et asfalt näkku hüppas. nujah sellega asi piirduski, jäi sinna istukile lolli näoga vahtima ja mina lihtsalt sõitsin rahulikult ära. kobises küll, et otsib üles aga seda on ennegi lubatud.
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Alar, miks sa politseid ei kutsunud ja juhtumit kindlustuse lahendada ei jätnud ära sõitmise asemel - sul omal ka ju sai auto kannatada :?:
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

mu auto stangele tuli 4 cm pikkune valge kriips mille eemaldasin järgmise pesuga.
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Mehed mehed- olegem ikka rahulikud.... :(
katsume köik järgmine nädal LE kohaselt liigelda ja kui me saame selle nädalaga hakkama siis liigume ka edasi selles taktis :P
Niipalju veel nendest tyhikargajatest, et katsugem rahu säilitada ja endale habemesse naerda teise inimese "madalaupsust" :?
Kui ka tekib mingi situatsioon kus teil mingit syyd ei ole ja teine löugab nigu pissile tahtev koer, siis palun lugege möttes kymneni ja hingake sygavalt sisse :D ja see aitab uskuge mind...
taksojuhtidega tehke niimoodi, kui tema on teinud mingi hirmuäratava manöövri siis helistage kohe Unduskile see mees teeb kohe omad korrektuurid :idea:
samas kui vastab härra Feliks, et sellise reg-märgiga taksot Tallinnas pole siis kutsuge lihtsalt politsei ja jutul löpp
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

olen liigelnud juba pea 10 aastat 4 oktoobril saabki 10 täis, mul ei ole parkimistrahvigi ja ma ei ole kordagi liiklusõnnetust põhjustanud. seda peaks minu arust nimetama isegi korralikuks liiklemiseks. viimasel ajal olen täheldanud liikluses teatud ülbust, ameeriklastel on sellele isegi oma termin "Road Rage" ning see on ka neil meditsiinilises terminoloogias kui haiglane meeleseisund või ajutine mõttetegevuse häire. vaatasin just mingi paar nädalat tagasi Reality TVst selleteemalist saadet ja seal näitas ikka verdtarretavaid pilte mismoodi hullunud autojuhid olid sõna otseses mõttes üksteist liikluses mõrvanud. kui nii edasi läheb siis ei jäägi muud üle kui osta Hummer ja varustada see K700 rehvidega. siis saab vähemalt tervelt üle teiste kohale kui vaja.
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Tubli liikleja siis.
Ma olen lubade omanik umbes 5a. ja olen saanud yhe 135.- trahvi selle eest, et ei lasknud jalakäijat yle tee :oops: aga see oli ka sellest kuna yks mersu istus mul konkreetselt tagastanges kinni...
oleks ma piduradnud ja mitte äkiliselt siis oleks ta mul salongis olnud...
aga noh kellele kurdad, sain trahvi ja öppisin sellest :P
nüüd inimesed jalutavad linnas koguaeg mul yle tee ja ma rohkem seisan kui söidan :P
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Are kirjutas:Tubli liikleja siis.
Ma olen lubade omanik umbes 5a. ja olen saanud yhe 135.- trahvi selle eest, et ei lasknud jalakäijat yle tee :oops: aga see oli ka sellest kuna yks mersu istus mul konkreetselt tagastanges kinni...
oleks ma piduradnud ja mitte äkiliselt siis oleks ta mul salongis olnud...
aga noh kellele kurdad, sain trahvi ja öppisin sellest :P
nüüd inimesed jalutavad linnas koguaeg mul yle tee ja ma rohkem seisan kui söidan :P
Kurdad politseinikule. Tagant tulevale autole viidates on isegi punakaskollasest fooritulest pääsetud.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

jjanno kirjutas:Tere
Are kirjutas:Tubli liikleja siis.
Ma olen lubade omanik umbes 5a. ja olen saanud yhe 135.- trahvi selle eest, et ei lasknud jalakäijat yle tee :oops: aga see oli ka sellest kuna yks mersu istus mul konkreetselt tagastanges kinni...
oleks ma piduradnud ja mitte äkiliselt siis oleks ta mul salongis olnud...
aga noh kellele kurdad, sain trahvi ja öppisin sellest :P
nüüd inimesed jalutavad linnas koguaeg mul yle tee ja ma rohkem seisan kui söidan :P
Kurdad politseinikule. Tagant tulevale autole viidates on isegi punakaskollasest fooritulest pääsetud.

jJanno
sõbrad, sõbrad ... lihtsam on pidurdada sellises olukorras ja kui keegi teile tagant sellepeale sisse kütab siis on nii või teisiti teine süüdi. LE kohaselt on tagumine sõiduk kohustatud hoidma piisavat pikivahet, et oma sõidukiiruse juures pidama saada. Reaalsuses seda keegi ei tee, aga kui juhtub, et mõni tainas peaks tagant sisse libisema siis on EPL ja LE selle kohapealt väga abiks. Soovitav on siis mõnda kindlustatud "väärtasja" kaa pagasnikus hoida... saab sellegi kindlustuse korras välja vahetada.. :D
I had a life once. Then I bought a BMW
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

sõbrad, sõbrad ... lihtsam on pidurdada sellises olukorras ja kui keegi teile tagant sellepeale sisse kütab siis on nii või teisiti teine süüdi. LE kohaselt on tagumine sõiduk kohustatud hoidma piisavat pikivahet, et oma sõidukiiruse juures pidama saada. Reaalsuses seda keegi ei tee, aga kui juhtub, et mõni tainas peaks tagant sisse libisema siis on EPL ja LE selle kohapealt väga abiks. Soovitav on siis mõnda kindlustatud "väärtasja" kaa pagasnikus hoida... saab sellegi kindlustuse korras välja vahetada..
Kui mul pärast seda, kui keegi on tagant sisse "libisenud", on kaelavigastusega laps tagaistmel, siis on kindlustus viimane asi, mille peale ma mõtlen. Ise sõidan kasvõi ristmikule välja, kui on näha, et tagumine auto on liiga pe**es kinni.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

rzz kirjutas: sõbrad, sõbrad ... lihtsam on pidurdada sellises olukorras ja kui keegi teile tagant sellepeale sisse kütab siis on nii või teisiti teine süüdi. Soovitav on siis mõnda kindlustatud "väärtasja" kaa pagasnikus hoida... saab sellegi kindlustuse korras välja vahetada.. :D
Esiteks on aja- ja närvikulu liiga suur sellise asja puhul. Kuu aega ei viitsi mina enam jala käia.

Ja teiseks, sinu soovitus on kindlustuspettus.
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas M4rt »

pettus oleks see siis, kui lased kellelgi meelega endale tagant sisse sõita, sinu jutust võiks järeldada ,et ma ei tohi pagassis kindlustatud asju vedada?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Taga pepus kinni sõitvale autole olen näidanud piduritulesid ja teinud ka vahest käsipiduritrikki ja peale seda hoitakse ikka eemale , kas ees või tagapool minu autot. Üldiselt need kes haiglaselt väikest pikivahet hoiavad on nn"rallymehed " ja nad üldiselt otsa ei sõida kuna hasart on suur ja pool jalga koguaeg piduril.
Üldiselt olen oma sõidukogemustega jõudnud arusaamale , et sõita tuleb sujuvalt ja taktitundeliselt , siis ei teki eriti hulle olukordi kus keegi ahistama tuleb. Äkki olen vanax jäänud :P
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

Cardo kirjutas: Üldiselt olen oma sõidukogemustega jõudnud arusaamale , et sõita tuleb sujuvalt ja taktitundeliselt , siis ei teki eriti hulle olukordi kus keegi ahistama tuleb. Äkki olen vanax jäänud :P
I second to that.
Ma kah jõudnud arusaamale, et punktist A, punkti B saabvõimalikult väikese närvikuluga, kui sõita rahulikult, hoides piisavat pikivahet, mitte võimeldes ega kaasliiklejatele oma rallimehe võimeid dremonstreerides.
Minu meelest teeb tuju kohe heaks, kui lased kellegi kuhugi vahele ja tema sind siis rõõmsa tulevilgutuse ja käeviipega tänab :P
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Cardo kirjutas:Taga pepus kinni sõitvale autole olen näidanud piduritulesid
Minust on selle peale möödutud Sõpruse pst'l vastasuuna kaudu. Hoolimata vastu tulevast liiklusest.

jJanno
exTouring
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

no ok, pressisite välja, panen enda loo ka kirja. ;) kuigi jalad siiani värisevad, mis sest, et loost juba paar aastat möödas.

Keerasin Peterburi maanteelt vasakule peale Nissani keskust. Plaan oli Nissani keskuse juurde minna, seega pidin sealt esimese foori tagant kohe uuesti vasakpöörde tegema. Foor oli roheline ja vastu sõitev auto oli väga kaugel. Siiski lähenes päris suure hooga. Ma naiivik mõtlesin, et lipsan läbi aga see tähendas seda, et vastu tulev auto oli sunnitud hoo 150-lt 100-le võtma :|

Nii, keerasin ära, parkisin auto Nissani keskuse kõrvale, tulin autost välja ja panin auto lukku. Järsku vaatan, et üks erkpunase näolapiga paks tüüp marsib minu suunas, endal kõrvust tuleb tossu :?
Ma siis jahmusin ja jäin lolli näoga auto kõrvale seisma. Tüüp hüppas mulle näkku, karjus vene keeles mingeid värke, olles ise 5 cm kaugusel mu näost, nii, et tatti pritsis. Ma muidugi midagi aru ei saanud. Eristasin ainult üksikuid sõnu, nagu "suuka", "bljääd" ja "ubjuu". Ühesõnaga ilmselt midagi ilusat ta mulle ei öelnud. Võib-olla hea ka, et ma vene keelt ei oska :?:

Pärast sõimu andis tüüp autole päris kõva hoobi jalaga, sülitas auto peale ja vibutas mu nina ees rusikaga ning kõndis sama punase näoga, aga nüüd juba värisedes, minema :?

Mulle läks kõige rohkem hinge see sülitamine. No milline loom teise auto peale sülitab? :(

Vot selline lugu võib juhtuda kui ei lase tšurkadel rahus 150-ga kimada :|
BMW 316iA
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Ise naudin öösel sõitmist - Hea, rahulik ja mõnus :cool: Pirita teel 60-70 km/h vaikselt liigeldes ja öist ilu nautides :oops:

Samas ei meeldi selline kiiruspiirangust kinni hoidmine öösiti meie bussijuhtidele. Tulin eelmine nädal Muuga kandist kodu poole mööda pirita ringrada(teletornist mööda), seal kandis enamus ala 40km/h ja osati ka 30km/h. Üritasin seda kiirust ilusti pidada ja selle peale sain sappa ühe pika liinibussi :evil: Istus teine nii seljas kinni(1-2m vahe), et kohe hirm hakkas. Kuna teed seal kitsad ja käänulised, siis mööda ta minust ei pääsenud või ei tahtnud minna. Mingi hetk tõstsin kiiruse 45-50km/, korraks vahe suurenes, aga järgmine hetk istus buss ikka tagumikus kinni. Sai korra piduritulesid talle vilgutatud ja sellega mõneks hetkeks buss jälle turvalisse kaugusesse jäetud. Minu kiirus oli selleks hetkeks juba 50km/h või suts üle ja näe imet, buss hakkas mööda pressima laugest S kurvist enne Pirita poodi :evil: Ma ei tea kus selle mehe mõistus oli ja kas ta inimeste peale bussis ei mõelnud või oli kiire koju naise kaissu, aga peale seda lüket kargas ka minu hing täis ja kiirendasin korraks, et ta ilusti mu selja taha tagasi saaks tõmmata. Mina seda hullu mööda ei lasknud, oleks keegi möödasõidul vastu tulnud, oleks kindel avarii olnud või oleks pidanud mina põõsasse sõitma, et buss omale sõidureale tagasi oleks saanud.

Samasugune juhtum oli ka Soomes kiirusel 120km/h, kus buss hakkas teosammul mööda pressima ja vastu tuli autosid :evil:

Ei tea kas sellised juhid on Poolas sündinud või seal sõidutunde harjutanud, kus selline liiklemine on normaalne :? 2 rekkat ja 2 sõidukit kõrvuti sõitmas kaherealisel teel.

Sellised tolvanid liikluses suudavad ikka tuju rikkuda.
Kasutaja avatar
alar
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 22.09.2003 14:12 48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas alar »

mulle just meeldib selliste ajutühjusest pakatavate punanägudega "tüli" norida, kes endale liiga palju ette kujutavad. sel juhul sõidan ülikorralikult ja kiirustamatta. vahetevahel on päris naljakas, kuidas tüübid mu seljataga sügelevad. õnneks või õnnetuseks ei ole keegi rohkem tulnud tüli norima.
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

Ain kirjutas:
Samasugune juhtum oli ka Soomes kiirusel 120km/h, kus buss hakkas teosammul mööda pressima ja vastu tuli autosid :evil:
kunagi ammu sõitsime võistlustele Soome. Sadamasse oli buss vastu saadetud ja puha :)
Aeg oli talv ja soomes lumi maas. Bussijuhil vist oli kah suts kiire, nii, et kiirustas igal juhul.
Muidu polnud äda kedagi, aga kesklinnas ühest ristmikust läks igal juhul külg ees üle :shock: Buss oli võrreldav suuruselt meie linnaliinide, ilma lõõtsata, bussiga.
Kasutaja avatar
Laur
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 20.09.2003 01:06 59

Postitus Postitas Laur »

Aastaid tagasi e28ga sõites juhtusin ka endast liiga palju arvama ja tegin seda piduritulede trikki Smuuli teel ~60kmh kulgedes ühele toonklaasiga CR-V-le, kes must heameelega üle oleks sõitnud kui oleks saanud. Pärast seda keeras vant mulle keset kanalit ette ja pani plokki. Jäime keset teed seisma, kargas ligi, sõimas ja ähvardas, lõpuks rahunes ja sõitis minema...

Siiamaani suhtun CR-Vdesse teatud eelarvamusega:-)
Priit_P
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 01.07.2004 12:22 30
Peamine sõiduk: 545 e60
Asukoht: tln

Postitus Postitas Priit_P »

Pärast bmw ostmist olen teinud huvitava tähelepaneku. Liigeldes oma tööautoga, milleks on citroen berlingo olen ma oluliselt närvilisem juht kui liigeldes e34-ga. Bemmil on automaat kast ja kiirusehoidja, sellega sõites ei ole mingit tõmblemist. Lasen teisi vahele, hoian pikivahet - nagu tahaks kaasliiklejatele tõestada et ka bemmi roolis viisakaid juhte leidub. Tööautoga on jälle vastupidi - kiirus kipub pidevalt olema rohkem kui lubatud ja liigutused on äkilisemad... siiski oma autojuhi karjääri (5a) ei ole saanud mitte ühte trahvi.

Seljas elajate peale lähen küll endast välja, näiteks kui mõni vend mul ikka pikalt seljas elab ja ise liiklen normaalse kiirusega ja oletame et me koos foori taha jõuame ja ta mulle pikivaheks mingi 20cm sõidab siis panen sisse tagurpidi käigu ja teen talle väikese ehmatuse omapoolse pikivahe vähendamise näol. Õnneks või õnnetuseks pole selle liigutuse peale keegi autost välja tulnud - Võiks ka muidugi üldse mitte välja teha aga see eeldab rahulikku närvi ja tõsist trenni :)
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Postitus Postitas Sander »

Nende pe**e taga sõitjatega probleeme eriti pole, aga mul on ka sõidustiil selline :lol:
Sõidan ette nähtud kiirusega, sõidetakse must mööda selle peale; või teen korraliku kiirenduse, mispeale minust sõidetakse hiljem mööda, näitamaks et ka teistel on *auto*; või lasen kurvis külg ees mõnuga, selle peale kuivavad taga kõik ära. 3 toimivat lahendust pakkusin välja. Samas kuna ma nii sõidangi kogu aeg, siis nojah :lol:
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

Sander kirjutas:Nende pe**e taga sõitjatega probleeme eriti pole, aga mul on ka sõidustiil selline :lol:
teen korraliku kiirenduse, mispeale minust sõidetakse hiljem mööda, näitamaks et ka teistel on *auto*; või lasen kurvis külg ees mõnuga, selle peale kuivavad taga kõik ära. 3 toimivat lahendust pakkusin välja. Samas kuna ma nii sõidangi kogu aeg, siis nojah :lol:
ühesõnaga sõidad nagu ehtne rullnokk? :roll:
BMW 316iA
E28
Huviline
Postitusi: 816
Liitunud: 09.05.2003 00:08 07

Postitus Postitas E28 »

mind võiks liigitada viisakate rullnokade seltsi siis,sest sõidan enam jaolt teistest mööda ja liiklen kuni +20 km/h lubatust rohkem,samas väga tihti annan teed jne
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Postitus Postitas Sander »

Diana kirjutas:
Sander kirjutas:Nende pe**e taga sõitjatega probleeme eriti pole, aga mul on ka sõidustiil selline :lol:
teen korraliku kiirenduse, mispeale minust sõidetakse hiljem mööda, näitamaks et ka teistel on *auto*; või lasen kurvis külg ees mõnuga, selle peale kuivavad taga kõik ära. 3 toimivat lahendust pakkusin välja. Samas kuna ma nii sõidangi kogu aeg, siis nojah :lol:
ühesõnaga sõidad nagu ehtne rullnokk? :roll:
Unusta ära, kiirust ei ületa, kiirendus 0-50 on ikka päris hea, enamus krakatseid (ka uusi) kaovad selle peale taha ära, nad ei liigu lihtsalt, külge lasen ikka märja asfaldi peal, siis on lõbus, nats gaasi ja külge; asfaldil ei tee seda, kuna selleks peab mootorit peedistama mida ma teha ei raatsi\julge; ise ma ennast rullnokkaks ei pea; Heh, mul pole isegi nokamütsi peas.

Kiirust ei saa ja ei taha ületada, kuna mu auto välimus ja hääl :D ajab mendid kohe käima, siis tuleb *nööri mööda* sõita, ega siin nalja pole.
Kiirused on 5kmh üle, suund iga manöövriga korralikult pikalt jne...
see tavaline asi et mul mendid järgi sõidavad, ka eramendid :cool:
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
Suletud