Tere lumi !

Vaba teema
Suletud
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Viisin tuttava Viimsi säästukasse ja mõtlesin et pargin (PARKLAS)tagurdades. Ja õnneks ja jäin seal samas parklas ka lumme kinni. Vedas et meil selline vennaskond on sest kohe tulid ka 2 meest kel omal BMW-d ja lükkasid mind välja. Rääkisime veel paar sõna juttu ka et kes täna mitu korda vallis on käinud ja kes mitu korda kinni on jäänud ja kirusime natuke 7-kat et raske teine ning jube kergelt jääb igalpool poris ja lumes kinni.
53 036 056 Jan
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

:lol: lumi on vahva! :P
Äraütlemata FUN on siin neid lugusid lugeda!
Veelkord üks YEEHAA lumele! :D
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Luuk »

CSR kirjutas:Tallinnas mustamäel istusin 4tundi kinni.Üksinda ja ilma labidata
Kuhu sa sealt nagu minna tahtsid? Või põrutasid libedaga lihtsalt otse pehmesse lumme? Ega see ometi mingi majadevaheline tee ole? Sel juhul on siin meil lausa puhas asfalt.
Naine roolis, auto kraavis!
BMW 320i e30 90.a.
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

Hommikul sai läbi häda ja viletsuse kuidagi tööle ukerdatud. Kino sai kõvasti. Peale Hüüru silda otsustas auto külgsuunalist liikumist harrastada, käed jalad kohe tööd täis. Linnas liikumisest ei tasu rääkidagi, ilmselt vihkasid mind täna hommikul paljud kuna lihtsalt ei saanud koha pealt minema tee mis tahad. Õhtul otsustasin, et teen inimkonnale teene ja logistan ühistranspordiga koju. Eks paistab mis homne päev toob.

Andres suverehvidega nõudmiseni :cool:
Once you buy a BMW you will notice that over the years you will slowly become a certified mechanic, your trunk will be filled with coolant, rags and ATF fluid but your life will feel PERFECT
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Tartus oli üll päev rahulik. kesklinna ei roninud seega põhiõudust ei näinud. Heade mõtete linn ju kuulus oma flegmajuhtide poolest.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Henrik88 kirjutas:Tartus oli üll päev rahulik. kesklinna ei roninud seega põhiõudust ei näinud. Heade mõtete linn ju kuulus oma flegmajuhtide poolest.
Hommikul pasundasid lehed küll, et Tartus pidi eriolukord olema ja Annelinn olla hommikul täitsa lukus olnud.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
redline
Huviline
Postitusi: 2181
Liitunud: 08.02.2006 19:04 31
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas redline »

ja sajab juurde :shock:
taas on juurde sadanud oma 5cm :shock: ja hommikuks jälle kõvasti lund raudselt :P

(sain just kodu esise puhtaks lumest :lol: )
Kasutaja avatar
trummar
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 27.05.2006 10:50 44
Asukoht: Päälinn, vahel ka Mulgimaal
Kontakt:

Postitus Postitas trummar »

Ajasin kah lõpuks auto hoovist välja.
Praegu oli hea linna peal tiirutada, autosi oli vähe ja enamus, mis sõitsid, need võtsid lumistest teedest mis andis. :)
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

hanno kirjutas:Mina ei jaksa nende talveilmadega linnavõimudega kakelda enam.
Terve päev on möödas aga kodu juures minu hinnangul päris palju sõidetav tänav ei ole sahka näinud.
Iga hetk on keegi kahe tee ristumise kohas kinni, kuna lumi on ees paks.
Tänaval ise on kaks jälge autode poolt sisse sõidetud, mis tähendab, et 2 autot korraga sõita ei saa. KUi keegi vastu tuleb, siis üks peab järgi andma ning suure tõenäosusega jääb lumme kinni.
ei pea kaklema...tuleb õigeveolised autod osta...
tegelikult oodake homset, ma just tulin linnast koju ning lund tundus rohkem olevat, kui täna hommikul - tee peal siis...

saja saja juurde lumekene, tee kogu see möödunud "talv" mõne päevaga tasa :)


aa muidugi naljakas on vaadata neid lume rookijaid...naabrimees mul päevotsa nuumas labidat, hetkel oli ta hoov täpseltsama, mis minulgi :)
BMW M5 V10
estex
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 05.02.2006 23:39 22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas estex »

Sain hommikul 20 minutiga liikuma, LSD ning uus rehv olid tublisti abiks, Kahjuks nüüd koju jõudes polnud maja ees lund lükatud, maja juurde saamiseks tuli hoogu võtta ning parkimine oli täpselt nii et sinna kuhu ta kinni jäi. Õnneks pole homme kohustusi ning peale lõunat saab tegeleda kaevamis töödega.
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

aise kirjutas:hommikul jäin maja ees kinni, õhtul jäin maja ees kinni :| hetkel on auto nii kinni pargitud maja ette, et enne sula minema ei saagi enam :D lamell ja lahtine differ imevad koos lahinal...
Diislijoodikul on kõva füüsikatund seljataga, aitab ehk välja ;)
aamdnil
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 02.01.2008 16:31 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aamdnil »

Oeh, sai siis ka lõpuks töölt kodu manu. Kuna tööl on parkimisplats suht lageda peal, siis polnud pilt, mis mulle auto juures avanes kuigi imekspandav. Loodus oli kena kunstiteose teinud ning sedaanist oli saanud midagi universaali ja kupee vahepealset :lol: 20 minutit harjaga nühikimist ning neo-universaal-kupee oli taas sedaaniks digimuutunud. Teine tõsine saaga ootas mind koduhoovis. Parkimiskoht oli kergelt öeldes täis tuisanud. Lumi ulatus mõnes kohas meheauni välja :lol: Aga parkida oli tarvis, labidat käepärast polnud, seega tulid jalad appi. Taas 20 minutit ja masin oli pisikeste mööndustega omal kohal. Kindlustasin veel sellegi, et hommikul ikka auto liikuma saaksin ja õigel ajal kooli jõuan. Ütleme nii, et auto põhja all on nüüd ainult õhuke lumekirme. Aga auto ümber... :roll: :lol:
Nii, aga nüüd sussid - sokid kuivama ja head ööd.
If a key opens lots of locks, then it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, then it's a shitty lock.
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Läksin ka siis eile hommikul Tartusse naist tööle viima. Ta ei tahtnud enda Opeliga minna. Sain alles esimest korda elus aru, et kuipalju on abi baierlase elektroonilistest vidinatest. Kuid jama oli selle, et bensiinijaamadesse ei saanud sissekeerata. Peale seda kui tagasi jõudsin hakkas üks suur lume tõukamine ja autode väljakiskumine, nii kraavidest kui ka lihtsalt libedal. Isegi üks lumesahk oli nende hulgas. Tartus muide üks tark oma kolmese bemmiga oskas täpselt auto ajada sahale ette ja ilmselt sahk võitis. Mul on õnneks suur Komatsu kirjadega lumelabidas, avatarilt veidi paistab :D
E 39 535 1997.a.
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

Peale seda kui ma eile mingi 200m jooksul 4 korda kinni jäin olen loobunud mõttest autoga kohugi sõidust. :?
Peab vist buraani endale ostma varsti kui nii edasi läheb. :roll:
Ou Vööthüään!!!
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

esimest korda kui aktsepteerin et linnas ATV'ga sõidetakse, ainuõige liiklemisvahend!
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Veel üks neliveoline lumes...
Pilt
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

umptsik kirjutas:Harjumatu näha lumise esikapotiga soojaks sõidetud autot :roll:
ahahaaa porgel on mootor ju taga :lol:

Nii mõnus ilm ja see ka et linnas palju parem liigelda autosid ka vähem :D Ma loodan et see ilm ikka pikaks ajaks püsima jääks!
Kasutaja avatar
Serka
Huviline
Postitusi: 574
Liitunud: 22.02.2006 21:52 40
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Serka »

Ka mul oli täna hommikul ülatus suur kui läksin parklasse auto järgi.Eile ei olnud autot vaja ja täna oli äge sport hommikul.Juhi külje peal oli 50cm antitiib katusest välja kasvanud.Sai siis auto puhtaks tehtud ja tuli hakata kohapeal välja kraapima ennast kuna parkla valvurid ei roogi lund.Edasi tagasi ja oligi auto käes ja võiski sõit alata,aga õhtul tahaks sama koha peale tagasi parkida eks näeb mis saab.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Martin_S kirjutas:Ma loodan et see ilm ikka pikaks ajaks püsima jääks!
Edu sulle siis, Martin, sinu suve alguse üritus põlvini lumes ja jaanituli tuleb ka mootorsaanidega ringi kihutades :D
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Annely kirjutas:ahjaa :D mul homme sünnipäev ja selline maruvahva lumemöll on absoluutselt PARIM sünnipäevakink! ;)
OT:
Et siis PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!!! Ja head sünnipäeva möllu lumes ;)
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

wirx kirjutas:
hanno kirjutas:Mina ei jaksa nende talveilmadega linnavõimudega kakelda enam.
Terve päev on möödas aga kodu juures minu hinnangul päris palju sõidetav tänav ei ole sahka näinud.
Iga hetk on keegi kahe tee ristumise kohas kinni, kuna lumi on ees paks.
Tänaval ise on kaks jälge autode poolt sisse sõidetud, mis tähendab, et 2 autot korraga sõita ei saa. KUi keegi vastu tuleb, siis üks peab järgi andma ning suure tõenäosusega jääb lumme kinni.
ei pea kaklema...tuleb õigeveolised autod osta...
tegelikult oodake homset, ma just tulin linnast koju ning lund tundus rohkem olevat, kui täna hommikul - tee peal siis...
Asi ei ole niivõrd selles, mis veoga auto mul on. Mina sain igast lumehunnikust jagu, kuhu sisse sõitsin. LIhtsalt kahju on vaadata olukorda, kus minu koduni viiv täna on ühelt poolt vähese tähtsusega linna jaoks ning seetõttu on nende kohustus see lumest puhtaks teha vist mingi 48 tunniga. Selle ajaga on kevad tagasi, aga iga 5 minuti tagant on auto selles "talves" kinni.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Kuna minu tänav ei oma liiklus keerises mingit tähtsust + on veel tupik ka! Ma pole ka sahka oma tänaval näind seega siis täna hommikul panime kogu tänava rahvaga labidad kokku ja lund rookima, 1h ja kõvasti sooja teed... voilaaa tänav puhas :D...
Nii et Hanno rahval natist kinni- ja labidad pihku :D
Aga räigelt ilus ilm on :cool:
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

sellist asja pidasin siis varem silmas:
Ratastel liikuv lumekuhi
ihihihihiiii :lol:
tegelt ei ole ju naljakas, kui isegi tuled välja ei paista! :D

PS! Ma ei tea, kas pildil olev auto liikus või mitte, seega pole etteheide antud autole! Aga just sellises lumekuues tegelasi nägin eile Tartu linnas mitmeid.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Martin_S kirjutas:homme peaks kelgutama minema :D kuhugi!? kaevaks oma salvoka v2lja.... keegi veel homme kuhugi m2ele ei viitsi tulla ve?
Eile õhtul oli vaatamata tuisule terve Nõmme metsaalune Rahumäest Vanakani kelgutajaid, lumelaudureid, kile peal (!) sõitjaid ja suusatajaid täis. Lähen tänagi mäele.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas Henri. »

Hommikul mõtlesin, et k**at, täna küll suvekatega jamama ei hakka ning rookisin garaaži eest peaaegu puusani ulatuva lume ära, et talvekatega 1.0 Suzuki Alto sealt kätte saada. Sain naise tööle ära viidud, jumala brå oli sõita selle asjaga kuna äärmiselt lühike telgede vahe on ning natukesegi rooliga provotseerides saab sõitu kohe huvitavamaks muuta.

Nüüd aga istun kodus ja vaatan, et väljas täitsa pluss kraadid ju, ning auto sulab ise lume alt välja. Kuna hetkel selline aeg ka, et enamik inimesi tõenäoliselt tööl, siis ilmselt peab ikkagi korra suvekatega väikse ringi tegema kuskil platsil vms, et ka natukenegi talverõõmudest osa saada :lol:
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

hanno kirjutas:
Asi ei ole niivõrd selles, mis veoga auto mul on. Mina sain igast lumehunnikust jagu, kuhu sisse sõitsin. LIhtsalt kahju on vaadata olukorda, kus minu koduni viiv täna on ühelt poolt vähese tähtsusega linna jaoks ning seetõttu on nende kohustus see lumest puhtaks teha vist mingi 48 tunniga. Selle ajaga on kevad tagasi, aga iga 5 minuti tagant on auto selles "talves" kinni.
4veolise mazdaga jäin kinni ainult hange, mis oli pea auto kõrgune...muu lumi oli ainult fun fun fun ja ma igati õnnelik, et mul ka teid ei lükata siin :)
BMW M5 V10
Steven89
Huviline
Postitusi: 3069
Liitunud: 25.11.2007 23:16 17
Asukoht: Tartu/Helsinki

Postitus Postitas Steven89 »

Nendel pättidel ei vea, keda otsivad 330ix Politseid :P
BMW E28 524td
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Martin_S kirjutas:Kuna minu tänav ei oma liiklus keerises mingit tähtsust + on veel tupik ka! Ma pole ka sahka oma tänaval näind seega siis täna hommikul panime kogu tänava rahvaga labidad kokku ja lund rookima, 1h ja kõvasti sooja teed... voilaaa tänav puhas :D...
Nii et Hanno rahval natist kinni- ja labidad pihku :D
Aga räigelt ilus ilm on :cool:
Ilus ilm tõesti.... oli.
Suuremad tänavad on nüüdseks juba tüüpilised sopa ja löga piirkonnad.

Aga kuna sahka meie maja juures võib näha minu lapselapselaps äärmisel juhul, siis sai isegi labida ühistu peremehelt laenatud, paar parkimiskohta sisse kaevatud ja endaga rahul oldud :D
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Mina võtsin tekkinud olukorda suht rahulikult. Eile hommikul aknast välja vaadates olin suht optimistlik et saan auto kätte ja ka liikvele. Läbi poolde säärde ulatuva lume garaazi poole sumbatus optimism hakkas hajuma.
Garaazide juures oli üks vend oma Audiga korralikult kinni, see pani mõtlema et kui suht hea läbivusega esiveoline Audi A6 juba kõhu peal siis mioa minu tagaveoline madal Bmw veel tegema peab.
Tõmbasin garaaziukse lahti ja avastasin hoplaa et ukse garaazi sees ukse all oli korralik hang tuisanud. Haarasin labida ja kukkusin lund kühveldama. Loopisin lund 10 minutit ära, aga kuna maanteeni oli vaja lahti visata 30 meetrit ca 30 cm paksust lume kihti sain aru oma ürituse suurest ajakulust ja mõttetusest. Panin garaazi tagasi lukku ja sammusin bussipeatusesse. Buss tuli küll 10 minutit hiljem ja minu töökoha juurde sõitis see 10 minutit tavalisest kauem, aga kohale ma jõudsin.
Päeval ilmateadet uurides veendusin et sula niipea ei tule ja pean ikka oma auto garaazist välja kaevama.
Õhtul kaevasin teed lahti 40 minutit ja saingi maanteele välja. Ööseks parkisingi auto vahetult maantee äärde kartes ilmateate lubatud saju jätkumist. Õnneks oli hommikuks Tartus vaid ca 3 cm lund juurde sadanud ja probleeme ei tekkinud.

Tuleb tunnistada, et eile oli esimene kord kui kaalusin tõsiselt järgmiseks autoks maasturi või siis vähemalt nelikveolise sõiduauto soetamist...
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Mina mitte ei üritanudki autoga kuhugi minna. Mul juba suverehv alla ja sada meetrit hange auto taga. Võtsin neliveolise 993'e ja sõitsin uhkelt jeebimeestest mööda. Väga lahe.
Suletud