Tänud politsei aadressil...

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Tänud politsei aadressil...

Postitus Postitas Valdek »

Tänu politsei väga operatiivsele tegutsemisele jäi 02.02.2005 öösel Kix´i e36 kerega must BMW alles...Noor vene rahvusest ärandaja tabati otse teolt, üritas küll jooksu panna, aga siiski politsei jooksis kiiremini ja vaena auto ärandaja komistas mõned korrad politseinike jalgade otsa...´piix oli ainult jõudnud ennem kõik 4 lukku puruks keerata, signa nässu keeranud, rooli alused plastik katted ära lammutanud...esimest korda elus puutusime kokku olukorraga, kus politsei oli abivalmis lõbus ja rahulik. Keset suurt actionit tegi esimesel korrusel elav pensionär akna lahti ja küsis, et kas täna magada ka saab? et öörahu on...politseiniku suust tuli vastu, et las helistab 110 ja kutsub politsei välja, et tema akna all rikub politsei öörahu. Teine politseinik pakkus ka avalduse blanketi, et saab kohe kaebuse ära vormistada... :D Autoärandaja väänles mööda autot samal ajal ringi ja ei saanud aru miks temaga eesti keeles räägitakse, et tema on venelane ja suhelge temaga vene keeles...ise veel piilus politsei arvutit, et seda pihta panna vms...Suurimad tänud ja kiidusõnad neile kahele patrullile, kes päästsid Kix´i auto kõige hullemast...nüüd ainult lukuring vahetada ja klaas ette...ning liigume jälle :cool:
Viimati muutis Valdek, 03.02.2005 01:03 12, muudetud 1 kord kokku.
Kontson
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 11.09.2004 21:16 56
Asukoht: Inglismaa

Postitus Postitas Kontson »

viimasel ajal hakkab normaalseid võmme kuskilt välja imbuma, päris positiivne. Hea, et auto alles :!:
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Kontson kirjutas:viimasel ajal hakkab normaalseid võmme kuskilt välja imbuma, päris positiivne. Hea, et auto alles :!:
Või saame ise vanemaks ja teeme vähem lollusi. ;)

Hea, et auto alles jäi. Mismoodi se signa nässu keeramine käis?
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Postitus Postitas Margus_L »

oot..lukuring ja ikkagi aken takkajärgi veel??? doh... siis komistas ikka korralikult ma loodan, et ehk veidi ajaks rahu tollest klounist
GAY.. Girls Are Yummy ;)
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Autol oli, nagu aru saan, signa? :shock: Klaas puruks, lukud üle keeratud... roolialune plastik kate eemaldatud... See ajukääbik vist väga tahtis seda autot... Krdi ülbeks on läinud, kui juba "turvavarustusega" autosid pihta tahavad panna.... Krt, jäägu aint jalgu, keeran mõlemale käele vindid peale...
Peab ööseks autosse magama jääma, kurikas käes... et kui tuleb, siis kohe vastu pead...... NÄTAKI...:D
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
Erki
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 28.09.2004 21:57 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kas see asi toimus Vilde teel?
Kasutaja avatar
Kix
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 17.09.2004 10:07 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kix »

vildes jah. keegi majaelanikest oli näinud, et mingi vend askeldab täiesti võõras autos ja teades kes selle autoga tegelikult sõidab helistas ta õnneks politseisse.
soov seda autot omistada oli sellil ikka tõsiselt suur, aga samas oli ka näha, et ta oli ikka tõsiselt rumal. nii palju mõtetut tööd ja vaeva aga omale ta seda autot ikka ei saanud.
ma pole veel jõudnud asjaga tegeleda, aga kindlasti ei unusta ma neid kaht patrulli eraldi tänada :lol:
Kasutaja avatar
Erki
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 28.09.2004 21:57 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

siis sa mu naabermajas kohe ,olen ennemgi vaadand et keegi julge hoiab siin maja ees oma autut pidevalt .
Kasutaja avatar
Erki
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 28.09.2004 21:57 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

OLi sul immo ja signa peal et õnnelikult läks?
Kasutaja avatar
Kix
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 17.09.2004 10:07 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kix »

oli ja põhimõtteliselt on ka praegu, kuid .. signa on nüüd küll see küsimus, mille enesele olen a´la 20 x esitanud, et mis viga?
ja kus sa oma autot hoiad, minu maja taga? :D
Kasutaja avatar
Erki
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 28.09.2004 21:57 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

kle ma seal garaazis mis su ja mu maja nurgale jääb :D Sa parkla varianti pole mõelnud see kännuka parkla 450 eeki kuu ?
Kasutaja avatar
Kix
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 17.09.2004 10:07 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kix »

tänud! pean vist kuukese veel vastu .. või siis panen edaspidi tõesti parklasse :? pole 10 aasta jooksul kordagi oma autot parklas hoidnud aga elan siin veel kuu-poolteist ... peab mõtlema :lol:
Kasutaja avatar
mihkli1
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 04.02.2005 18:00 07

Postitus Postitas mihkli1 »

Meil oli väga hea meel, et saime teha kõik, et auto alles jääks...
Natuke joosta oli vaja aga vennike joosta ei jaksanud üldse!!!
Kasutaja avatar
Kix
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 17.09.2004 10:07 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kix »

:D :D näedsa kes siin foorumis on! ma just rääkisin, et peab mingi valemiga poisid üles otsima, et kui rahaliselt vähe kosun, et siis ... ma pole teid unustanud ja kuidas ma saakski!!! :D AITÄH teile kõigile neljale hetkel!
Vasta