Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Vaba teema
Kasutaja avatar
yakuza
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 14.03.2008 11:39 33

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas yakuza »

Kus juures auto mida müüsin ja müün kapraegu on see.
http://auto.motors24.ee/vehicles/264946 ... =price.ASC
Rakvererax22
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 10.03.2007 12:30 31

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Rakvererax22 »

yakuza kirjutas:Kus juures auto mida müüsin ja müün kapraegu on see.
http://auto.motors24.ee/vehicles/264946 ... =price.ASC
Krdi hästi saadud siis. Saad päris mitu turuhinda selle eest :mrgreen:
karmo
Huviline
Postitusi: 1342
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas karmo »

enamasti taoliste murjanite või mingitest uskumatute summadega lotovõidu kirjadele olen viisakalt vastu kirjutanud: FU_K YOU! :mrgreen:
harz
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 12.11.2005 20:11 49
Asukoht: Tartu

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas harz »

endal mobiles ka kuulutus üleval ja keskeltläbi 3 kirja nädalas ikka huiarite poolt tuleb.

Algul sai ikka nalja tehtud ja iba aetud, hiljem lihtsalt lühidalt saadetud kuhugi. Nüüd ei viitsi vastatagi.
Leidsin ka mingi prantsuse automüügi saidi kus oli mingi andmebaas nendest e-mailidest (mida ka uuendati)
seda konkreetset enam ei leia aga siin on midagi sarnast:

http://www.croque-escrocs.fr/index.php? ... 0506a0f724

Et kui kellelgi esimest korda mingi kahtlane kiri siis võite kontrollida kuid ma arvan, et igaüks saab aru kui neile kirjutab mingi captain või major või kes iganes ja räägib sellest kuidas ta ise tööl kuskil teises riigis aga firma seal ja seal, saatke sinna andmed.


Aga muidu on ka mobile neid niiöelda pakkujaid täis, kes imehindadega masinaid müüvad. Samuti ei tohiks tekkida seal probleeme tuvastamisel, et tegu huiaritega aga tean juhtumeid kus tüübid eestist on imeodava auto järgi sõitnud.

Ise ükskord sõbraga tegime seal ühe müüjaga kirjavahetust. vana pakkus, et kuna ise pole parasjagu kohal (nagu ikka kuskil komandeeringus) siis laseb auto eestisse treilaga saata. See eeldas mingit 10% auto hinnast sissemaksu. Ja mis kõige parem, kui meile ei peaks masin meeldima siias võime loobuda ja treila viib auto tagasi ja vana tagastab meie raha.
M62TUB44 + 420G
Kasutaja avatar
Mister_007
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 03.12.2009 19:33 18

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Mister_007 »

Tere,kõik see jutt siin foorumis on mullegi väga tuttav.Motors24 kaudu saatis keegi Allen Jones mullegi kirja,kus siis kirjutab:

Motors24 kasutaja Allen Jones. (a_llen.jones@live.com) soovib lisainformatsiooni BMW 316 '94a. kohta:

Hello, I am Allen Jones by name, i saw your car advert and i will like buy,please do send me your last selling price and attach some pictures of the interior part if any is available.... Email: a_llen.jones@live.com My Best Regards, Allen Jones.

Lugupidamisega,
Motors24

Loomulikult saatsin ma talle paar pilti salongist,kuigi pildid olid kuulutuses juba salongist olemas. :lol: mis tundus juba toona veider :idea:
Kasutaja avatar
Mister_007
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 03.12.2009 19:33 18

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Mister_007 »

Tere
Panin ka siis oma auto motors24.müüki ja mingi ajapärast sain kirja kelleltki Allen Jonesilt,kes siis soovis minu autot osta.Mul paluti saata lisa pilte salongist,mis tundus imelik juba toona,sest kuulutuses olid mul salongist pildid juba olemas :lol: Sellele vaatamata saatsin talle need pildid ja vastu siis tuli selline kiri :mrgreen:

KIRI 1.
Motors24 kasutaja Allen Jones. (a_llen.jones@live.com) soovib lisainformatsiooni BMW 316 94a. kohta:

Hello, I am Allen Jones by name, i saw your car advert and i will like buy,please do send me your last selling price and attach some pictures of the interior part if any is available.... Email: a_llen.jones@live.com My Best Regards, Allen Jones.

Lugupidamisega,
Motors24

KIRI 2. Mis siis saadeti mulle,peale piltide saatmist talle.

My Dear,
Thanks for your prompt reply to my request,
It seems to me that you are a very sincere person and I want to use this medium to inform you that I will buy your car at your given price

But I have a business proposal for you.

I am a captain with the United Nations troop in Iraq, on war against terrorism. Based on the United States legislative and executive decision for withdrawing troops from Iraq come next year, I have been deployed to come and work in your country on military base soonest. Our mission is to help beef up terrorist targeted states, mostly the United States and the European Union on the war against terrorism and i will need a car for myself & that is why I contacted you.

On the other hand I want to inform you that I have in my possession the sum of (16.2 million US.D) Which I got from crude oil deal here in Iraq. I deposited this money with a Red Cross agent informing him that we are making contact for the real owner of the money. And it is under my power to approve whoever that comes forth for this consignment.

I want to invest the money in your country as soon as I am deployed into your country for a good business, anyway you will advice me on that since I am not a business person. I cannot move this money to the United States because I will be in Europe for about 3years, so I need someone I could trust. If you accepted i will be smuggle to transfer the money to Europe where you will be the beneficiary.

I am a uniformed person and I cannot be parading such an amount, so I need to present someone to stand as the recipient. I am an American and an intelligence officer and for that so I have a 100% authentic means of transferring the money through diplomatic courier service. I just need your acceptance and all is done.

Please if you are interested in this transaction I will give to you the complete details that you need for us to carry out this transaction successfully, i decided to find someone that is for real and not imaginary and that is why I went to a secured car site, where I can be sure that the person is real. I believe I can trust you.

Where we are now we can only communicate through our military communication facilities which is secured so nobody can monitor our emails, then I can explain in details to you will only reach you through email, because our calls might be monitored but have to be sure whom I am dealing with.

If you are interested please send me your personal mobile number so I can call you for further Inquiry when I am out of our military network am writing from a fresh email account so if you are not interested do not reply to this email and please delete this message, if not response after 3days I will then search for someone else.

I wait for your contact details so we can go on. I will give to you 30% of the sum and 70% is for me. I hope I am been fair on this deal, get back to me with your full information:

YOUR FULL NAME.........
YOUR FULL ADDRESS....................
YOUR DIRECT TELEPHONE NUMBER........

Regards,
Capt. Allen Jones
SaareSiim
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: 14.10.2006 11:55 27

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas SaareSiim »

Küsige American Expressiga ettemaksu :lol: , transporikulude katteks.
+372 53482016
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Pavel_V »

Ärge naerge, :D kus juures see kloun :evil: mulle kah on kirjutanud e-mailile ka kirja ja täpselt saama tekst!
Minu auto saamuti motor24.ee-s müügikuulutuses.

Kogu see asi tundub 100% fake olema.
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
Jaak
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 18.02.2005 08:29 24
Asukoht: Keila-Joa
Kontakt:

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Jaak »

Ei hakanud uut teemat tegema. Minu automüügi kuulutuse peale helistas Venemaa mobiilinumbri pealt soliidne vene härrasmees, kes tahtis autot ära osta tingimusel, et auto jääb minu nimele ja mina teen talle notariaalse volituse sõiduki kasutamiseks. Raha lubas kasvõi poole tunni jooksul üle kanda. Auto koos volitusega annan talle üle mulle sobival ajal Narvas. Ka mingi skeem?
Bmw 525 TDS e39
Bmw R1200C
krisT
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 24.02.2009 19:16 02
Asukoht: Tallinn

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas krisT »

Võib-olla tal mingi jama, et ei saa oma nimele autot registreerida (kohtutäitur näiteks kukil).
Kasutaja avatar
Jaak
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 18.02.2005 08:29 24
Asukoht: Keila-Joa
Kontakt:

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Jaak »

Uurisin vene poiste käest ja asi palju lihtsam - nad ei taha lihtsalt tollimakse maksta. Kuna ta tutvustuses ütles, et elab Pihkva oblastis, siis ilmselt pole tal probleeme ka kord-paar aastas siin ülevaatust ja kindlustust pikendamas käia.
Bmw 525 TDS e39
Bmw R1200C
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Henri. »

...või kütet varastamas või muid vägitegusid tegemas ja pärast saad sina tõestada, et sa pole kaamel. Kes kannab autot nägemata poole tunni jooksul raha üle? Miks peaks olema tahtmist endale sellist riski kaela võtta? Müü parem natuke odavamalt aga ära jäta autot enda nimele.
Ron23
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.06.2007 18:03 40
Asukoht: Tartu

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Ron23 »

sookoll kirjutas:Mh, ma sain hoopis iseäraliku vastuse infopäringule. Kuulutus see:
http://www.auto24.ee/used/540715

Sincerely,
henri remma
12 Chestnut Road
Bristol Avon BS41 9HR
United Kingdom
Phone: +44 755 154 6781
[/quote]
Minu üks kunagine ammune klassivend oli sellise nimega. :D
Autosid igasuguseid. Nii suuri kui väikeseid.
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Mihkel_O »

Nimi tundub olevat õige, sest konkreetse auto müüja on Henri. Perekonnanimi võib omma ka googeldamise tulemus.
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas vull »

ma proovisin asja selliselt lahendada:
http://www.kiire.ee/?a=2&b=65742

aga tundub et see ka ei aita :roll: peab ikka meilitsi kanni saatma :D
Xloaded
Huviline
Postitusi: 221
Liitunud: 28.01.2008 15:57 05
Asukoht: Tallinn/Kiili

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Xloaded »

Hehe sama petu skeemiga kirja leidsin ka enda postkastist.
Kirjutasin ka igast jama vastu ja viimaks, enam ei kirjutanudgi mees vastu .. niuks :D
tujula
Huviline
Postitusi: 340
Liitunud: 19.01.2008 09:25 57
Asukoht: Vantaa

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas tujula »

Imelik on see, et kõik on kaptenid.
Suzuki GSX-600f 01.a & E34 525i 95.a
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8446
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: Imelik vastus minu automüügi kuulutusele.

Postitus Postitas Tarmo »

Panen lukku.
Kõigil üks sama kiri ja ega pole mõtet siia juurde kirjutada , kes veel sellise kirja saanud on. :cool:
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Suletud