Arvamuse avaldamine

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
C4V6
Huviline
Postitusi: 632
Liitunud: 25.02.2008 13:52 39
Asukoht: Kilulinn

Arvamuse avaldamine

Postitus Postitas C4V6 »

ei suutnud ma tumba siit jälle leida mingit mure teemat
Igatahes minu mure seisneb selles,et inimestel kes asju müüvad või asju ostavad, pole telefoni numbrit teemas.

Andke andeks, muidugi pole see kohustus aga teil on ju endal ka lihtsam kui teile helistada saab, mina näiteks olen tihti enne tallinnase tulekut sirvinud teemasid veel, leidnud mingi 2 inimest kes tahavad asja mis on mul olemas aga ma ei saa neile helistada,sest pole telefoni numbrit.

Mis foorumi helgemad ja tähtsamad pead arvaksid reeglist, et kõikides ostu/müügi teemades oleks kontakt kohustuslik ?


Tanel
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4690
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: Arvamuse avaldamine

Postitus Postitas Fred »

Telefoninumbri avaldamist ei saa muuta kohustuslikuks. Paljud ei taha enda numbrit avalikult näidata ja neil on selleks ka oma õigus ju ning annavad selle konkreetse huvi korral PS-s ainult. Ka ennast ajab teinekord pahaseks, kui on kiirelt midagi vaja, aga midagi pole parata.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
LauriJ
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 08.07.2007 22:12 55
Peamine sõiduk: F15 40d
Asukoht: Tartu

Re: Arvamuse avaldamine

Postitus Postitas LauriJ »

Ma ei pane tavaliselt juba sellepärast oma telefoni numbrit foorumisse, sest ei taha, et mulle koguaeg helistataks ja segataks koolis või tööl. Eks see ole igaühe enda asi, kuidas ta asja müüb. Kui ei meeldi. ära osta.
F15
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: Arvamuse avaldamine

Postitus Postitas Indrek_M »

Ma lihtsalt ei taha, et mu tel nr kuskil avalikult üleval oleks - kellele vaja, sellele annan ise numbri. Ma ei tahaks, et mu tel nr kuhugi telefoni kaudu spämmijate kätte liiguks.
Indrek
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Arvamuse avaldamine

Postitus Postitas Madis. »

Mind on aidanud kasutaja vanade postituste sirvimine, vahel leiab sealt numbri. Mõni lihtsalt unustab numbri kirjutada. Mina ei pane ka enda telefoninumbrit kuskile, kes tuntum kasutaja, see suudab mõnelt ühiselt tuttavalt selle ikkagi hankida. Kui midagi pakilist osta tahan, siis on number üleval ning asja omandates kustutan ära. Kui uurin lihtsalt mingit huvitavat varuosa, mida otseselt vaja ei ole, siis saadan PSe. Küll saab numbreid jagada, kui asi konkreetseks läheb.
Kasutaja avatar
C4V6
Huviline
Postitusi: 632
Liitunud: 25.02.2008 13:52 39
Asukoht: Kilulinn

Re: Arvamuse avaldamine

Postitus Postitas C4V6 »

Nojah, seda küll aga endal on korduvalt nii olnud, et kribatakse, et võta see asi siis homme kaasa jah kui tuled, mina loen seda alles hommikul ja telefoni numbrit ikka pole, kuhu ma selle talle viin siis :D numbri saab üldiselt alles õhtuks jälle kui ära käidud, vanade postituste sirvimine aitab küll teinekord kuid igakord sellest ka kasu pole
Kasutaja avatar
Edson520
Huviline
Postitusi: 4664
Liitunud: 17.09.2008 07:28 12
Peamine sõiduk: 535d
Kontakt:

Re: Arvamuse avaldamine

Postitus Postitas Edson520 »

C4V6 kirjutas:Nojah, seda küll aga endal on korduvalt nii olnud, et kribatakse, et võta see asi siis homme kaasa jah kui tuled, mina loen seda alles hommikul ja telefoni numbrit ikka pole, kuhu ma selle talle viin siis :D numbri saab üldiselt alles õhtuks jälle kui ära käidud, vanade postituste sirvimine aitab küll teinekord kuid igakord sellest ka kasu pole
isegi kui oled õige see ei tähenda et seda saab nõuda, sest foorum on selleks tehtud et saab otseselt küsimusi küsida või privas, kui ei meeldi ei tee selle inimesega äri ja ongi kõik

parimat
+372 5 100 607
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Arvamuse avaldamine

Postitus Postitas Mihkel_O »

Noh, asjasse tuleb mõistusega suhtuda. Kui tundub, et äri kahe poole vahel sobib, siis päris tehingut ikka pole mõistlik foorumi vahendusel teha. Kui foorumis kontakt loodud, siis vahetada telefoninumbrid ja edasi telefonis. Nii väldib situatsioone, kus minusugused, kes 24/7 foorumis istuvad ja teised, kes korra päevas foorumit sirvivad, omavahel mööda räägivad.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Arvamuse avaldamine

Postitus Postitas hanno »

Teema olemas ning piisavalt pikk arutelu, et kedagi ei saa sundida millekski.
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=22300
Suletud