Tasulisest parkimisest

Vaba teema
Vasta
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Tasulisest parkimisest

Postitus Postitas coley »

Pilt

:lol: :lol: :lol:
Keegi targem, näiteks Hr.Diislijoodik võiks võtta sõna selle märgi seadusliku kehtivuse teemal :mrgreen:
võiks küll sutsata endale klaasi vahele selle :evil: :D
Lauri_R

Re: Natuke huumorit!

Postitus Postitas Lauri_R »

väga hea :mrgreen:
Kasutaja avatar
ttlauri
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 18.05.2009 16:37 29

Re: Natuke huumorit!

Postitus Postitas ttlauri »

coleybwoy kirjutas:
:lol: :lol: :lol:
Keegi targem, näiteks Hr.Diislijoodik võiks võtta sõna selle märgi seadusliku kehtivuse teemal :mrgreen:
võiks küll sutsata endale klaasi vahele selle :evil: :D
Keegi võiks öelda jah millistel alustel oleks see märk seaduslik, teeks kohe ära endale :lol:
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Natuke huumorit!

Postitus Postitas Madis. »

Lepingu ese ja pooled pole piisavalt täpselt määratletud. Äärmisel juhul on selline asi võimalik vormistada ettepanekuks teha pakkumine lepingu sõlmimiseks.
Kasutaja avatar
ttlauri
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 18.05.2009 16:37 29

Re: Natuke huumorit!

Postitus Postitas ttlauri »

Siit väike aga... sõites mõne parkla valdusesse, oled sa koheselt aktsepteerinud tingimused(mis on suht sarnased sellel üleval oleval märgil), mis on mingil plekist märgil kirjas. Auto on ju eraomand ja on kusagilt kõrva jäänud, et kehtib ka eramaana(ärge näkku lööge). Seega, kui autot esindab FIE või OÜ, võiks asi seaduslik olla.
Nii, et tehek nüüd suu lahti, kes tunnevad asja :D

Sry for OT, kisub veits pealkirjast mööda see arutelu juba.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Natuke huumorit!

Postitus Postitas Madis. »

Säästumarketi parkla Viimsis on näiteks selline koht. Parkimistasu peaks maksma, kuna tegu on eramaaga. Juhul kui ei maksa, võivad nad lasta auto minema vedada. Need leppe- jms trahvipaberid võib minema visata.

edit: mis see tähendab, kui autot esindab FIE või OÜ? Auto on vallasasi, seda ei saa esindada
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Re: Natuke huumorit!

Postitus Postitas Zipp »

Mina olen mitmelt poolt kuulnud et Europarki trahve pole mõtet ka maksta kuna neil pole õigust või nad ei saa seda välja nõuda?
On the 8th day, God created boost.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Natuke huumorit!

Postitus Postitas Madis. »

Kui neil kohaliku omavalitsusega on haldusleping sõlmitud ja nad avalikku võimu ülesandeid täidavad, siis võivad trahvida. Kas neil ka reaalselt kokkulepe linnaga on, seda ma ei tea.
Kasutaja avatar
ttlauri
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 18.05.2009 16:37 29

Re: Natuke huumorit!

Postitus Postitas ttlauri »

Auto kuulub OÜ-le või FIE-le. Ma ei rääkinud nendest säästumarketitest, vaid tasulistest parklatest kus on ulme rida igast tingimusi. Ma küll ei ole seadustega väga palju kokku puutunud aga siiski mulle tundub, et on olemas mingi auk, õigus või säte mis laieneb minu auto kojamehe vahele topitud võõra asutuse rämpsu(loe: trahv) eest tasu küsida. Hakkas kohe täitsa huvitama. :lol:
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Natuke huumorit!

Postitus Postitas Madis. »

Jaga seda siis meiega ka kui leiad. :)
Kasutaja avatar
ttlauri
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 18.05.2009 16:37 29

Re: Tasulisest parkimisest

Postitus Postitas ttlauri »

Katsun leida mõne seaduse tundjama inimese...keegi meil siin, kes ka keskmisest rohkem seadust tunneb, võiks arvamust avaldada :)
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: Tasulisest parkimisest

Postitus Postitas Alvar_S »

ttlauri kirjutas:Katsun leida mõne seaduse tundjama inimese...keegi meil siin, kes ka keskmisest rohkem seadust tunneb, võiks arvamust avaldada :)
Madis meil siin ju tunneb keskmisest rohkem neid seadusi. ;)
Ou Vööthüään!!!
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Tasulisest parkimisest

Postitus Postitas coley »

Kasutaja avatar
ttlauri
Huviline
Postitusi: 138
Liitunud: 18.05.2009 16:37 29

Re: Tasulisest parkimisest

Postitus Postitas ttlauri »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... 9&l=fplead

Selle artikliga on kõik vastused öeldud. Sama moodi nagu nemad ajavad mingite olematute seadustega meilt raha taga, võime meie neilt ka ajada ja mõlemal puhul on asi seaduslikusest kaugel :lol:
krisT
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 24.02.2009 19:16 02
Asukoht: Tallinn

Re: Tasulisest parkimisest

Postitus Postitas krisT »

Mõlemad on õigussuhte tekkimise seisukohalt kaheldava väärtusega (liiklusmärk, silt autol). Vaielda ja võita annaks ka eraparklaid. Parkimiskontrolör võiks alati väita, et pole silti näinud, järelikult pole lepingut sildil olevate tingimustega sõlminud (pakkumus on, aga nõustumist pole).

Viimane lause sellelt sildilt võib olla teistpoolt liiga koormav tüüptingimus, mis oleks seljuhul tühine. Kõik tüüptingimused ei saa olle kehtivad lihtsalt sellepärast, et üks pool on nad kehtestanud ja peab neid mõistlikeks.
Vasta