Enne mõtle kui kihutad!

Vaba teema
tauno777
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 14.07.2008 22:59 12
Asukoht: Tartu

Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas tauno777 »

Loodean, et pole kusagil juba olnud(vähemalt ei leidnud).
Arvan, et seda videot peaks kõik vaatama kes raskema jalaga. Võibolla paneb kedagi isegi mõttlema, mind pani.
Viimati muutis tauno777, 30.03.2010 20:42 37, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4678
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: Enne mõttle kui kihutad!

Postitus Postitas Artur_L »

Ise vaatasin seda videot paar päeva tagasi ja noh.. pani ikka mõtlema küll.
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Spike Mahinga
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 16.09.2008 19:35 28
Asukoht: Saue

Re: Enne mõttle kui kihutad!

Postitus Postitas Spike Mahinga »

Kas ainult video vaatamine paneb teid mõtlema? Kuulake raadiot ja vaadake liiklussaateid, kus alatasa tuletatakse meelde ohutu liikluse põhitõdesid :!:
Kiirusepiirangud asulavälistel teedel ja linnades pole seatud asjata. Silmad tuleb liikluses lahti hoida. Samuti jalakäijad.
BMW E38 730 V8
tauno777
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 14.07.2008 22:59 12
Asukoht: Tartu

Re: Enne mõttle kui kihutad!

Postitus Postitas tauno777 »

Eks inimestele mõjuvad ikka šokikampaaniad. Tooks näitteks selle helkuri reklaami
Lauri_R

Re: Enne mõttle kui kihutad!

Postitus Postitas Lauri_R »

tauno777 kirjutas:...
Väga õnnestunud video, peaks mainima.
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Enne mõttle kui kihutad!

Postitus Postitas Mikk__M »

Teema selline, mis ennastki üsna sügavalt puudutab. Paneks siia ka oma mõtted kirja. Nimelt, ajab mind üsna marru, kui mingid tölplased linnas madallendu harrastavad. Tekib tahtmine haarata tellise järele. Ma ei saa aru, kuidas nad ise üldse ei mõtle ja ette ei näe. Näiteks. Mul oma vanem tütar käib esimeses klassis ja olude sunnil peab ta ka tihti üksi koolist koju tulema. Muidugi ei ole see probleemiks, kuna elan ju väikses ja rahulikus linnas. Aga samas ma tean, et ka siin on päris palju laialihoidvate kõrvadega ja kiilaspäiseid kottpükse, kes absoluutselt ei mõtle sellele, et laps ei oska läheneva auto kiirust hinnata ning samuti ei oska needsamad "kõvad mehed" õigesti hinnata oma autovalitsemise oskust. Pidin ühele säärasele tegelasele käsipidi kallale minema, kui ta ükskord laiama hakkas, kuidas tema purjus peaga linnavahel 130 km/h barankat väänas. Eriti tigedaks tegi muidugi see, et antud tegelane omab ei midagi muud, kui BMW'd. Suutsin tookord küll füüsilisest kontaktist hoiduda, kuid küsisin siiski, et kas ta ise ka aru saab, mis juhtuda võib? Noh, vastust võite isegi ette arvata. Loomulikult ei osanud ta miskit tarka kosta. Arvas vaid, et miskit ju ei juhtunud ja ega vast ei juhtu ka. Tõin talle seepeale näite. Ka üks siinsetest foorumikasutajatest, kes on juba keskealine ja on oma elust üle 10 aasta autojuhi ametit pidanud, ei oska täpselt ette hinnata, mida auto kriisisituatsioonis teeb. Kuidas saab siis lihtlabane rullnokk, kes on lubade omanik olnud ainult loetud kuud, auto käitumist tunda. Eriti arvestades, et oma lühikese juhtimiskogemuse jooksul on ta omanud 3 totaalselt erinevat autot. Selle peale ma vastust muidugi enam ei oodanud ja lahkusin antud ebameeldivast seltskonnast. Aga murelikuks ja ka vihaseks teeb antud situatsioon küll. Arvestades, et see on ainult üks näide ja neid on kahjuks reaalselt veel ja veel.
Tel: 58348320
hunt112
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 30.08.2008 10:13 50
Asukoht: harjumaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas hunt112 »

mina nt võtan hoo maha kui tee ääres või eespool on lapsed...sest nagu teada tõdeei saa kunagi lapse käitumist ette arvata. mõned nädalad tagasi jalutas bussipeatuses naisterahvas 2 lapsega 1 ei hoidnud käest kinni ja libises teepeale . tagant tulijad signaalitavad mulle..et umbes miks sa ei liigu. ma tõstsin käe välja ja näitasin keskmist näppu. kuulsin siis tulid tagant poolt mingid sõimusõnad:D vene keeles . aga ei tahtnud eriti mingit actionit teha kuna endal oli ka autos 20 veebruaril saav alla meetri mees ja elukaaslane...
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Enne mõttle kui kihutad!

Postitus Postitas seppa »

:evil: Mul tulid juba esimese 2 sek.pärast külmavärinad .pisarad olid kohe kohe tulemas ,jõutsin vaevu tagasi hoida .Arvan et antud video võtab isegi tugevamad mehed mõtlema ja pisaraid poetama.Arvan et inimene hakkab mõtlema teistmoodi teatud vanuses,kui on pere ja veel laps(ed.) ka.
Artur_L kirjutas:Ise vaatasin seda videot paar päeva tagasi ja noh.. pani ikka mõtlema küll.
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
hunt112
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 30.08.2008 10:13 50
Asukoht: harjumaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas hunt112 »

seda videot muidugi ammu nähtud juba...kuid mõtlema hakates, palju on õnnetusi väikeste inimestega siis on see kohutav...ma ei mäleta kas eelmine talv läksid yle tee lapsevanem valgusvoor hetkel ei töötanud nägin et laps kaasas ...ma olin ise teises reas aga 1ses reas olev kuju ei näinud last ja hakkas kohe edasi sõitma kui täiskasvanu temast möödunud...tal oli mingi kõrge dziip...aga õnneks jõudis lapsevanem lapse kelguga eest ära tõmmata...ptyiptyiptyi ei juhtunud midagi...aga on ikka lolle siin maailmas loodud...

2 aastat tagasi oli mu elukaaslane lapseootel...ja siis pelgulinna synnitus maja juures keeras ette taksojuht.pidurdasin ja jõudsin õnneks käe panna ukse posti peale et naine end ära ei lööks... käsi oli 2 kuud haige...aga taksojuht isegi ei arvanud et tema syydi oli...me kylmetasime...tal oli auto seest soe oleks võinud vähemalt raseda naise enda autosse sooja võtta...lõpuks tuli ylemus kohale...hakkasime pabereid täitma..selgus et puudus tal kindlustus,,..ajasime asjad ära läks 1 tund mööda helistab et äkki saab õnnetuse homse päeva peale viia...et teeb kindlustuse ära...ma saatsin ta pikalt...kuna ennem oleks isegi kallale talle läinud kui avarii toimus...auto parandus läks maksma 42000...et nüüd vist töötab mitme koha peal.

õnnetuse pühjus oli et keeras mulle rohelise lubava tule ajal peateele mulle ette...idioote on igasuguseid..
pasteet
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 06.02.2009 17:34 08
Peamine sõiduk: Accord
Asukoht: märjamaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas pasteet »

eesti on debiilikuid täis-liikluskultuurist ei saa juttugi olla,kogen seda iga päev,ei saa aru kuidas teistes euroopa riikides inimesed saavad normaalselt sõita-eks seal ka debiilikuid on,aga eestis hakkab neid rohkem silma
hunt112
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 30.08.2008 10:13 50
Asukoht: harjumaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas hunt112 »

hommikui tööle sõites pead enne seda paki xanaxeid ära õgima et saaks linna vahel kulgeda:D
Kasutaja avatar
bumps
Huviline
Postitusi: 672
Liitunud: 14.12.2008 21:03 08
Peamine sõiduk: Saab 9-5 2.0t 141kw

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas bumps »

pasteet kirjutas:,aga eestis hakkab neid rohkem silma

Suht loogiline. Kui ikka välismaal niipalju ei sõida (kui sõidad üldse) siis peabki Eestis rohkem silma jääma.
pasteet
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 06.02.2009 17:34 08
Peamine sõiduk: Accord
Asukoht: märjamaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas pasteet »

bumps -sa tead nagu kui palju ma sõidan ve?olen aastaid välismaal eland ja nii mõndagi näind ja euroopas ringi sõitnud rohkem kui mõned korrad.tegelt pole palju vaja ringi sõita-debiilikuid näen praktiliselt iga päev,linnavälistel teedel,näiteks tallinn-pärnu mnt,eriti reede,laup,pühap-fucking kamikadzed ikka on mõned
pasteet
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 06.02.2009 17:34 08
Peamine sõiduk: Accord
Asukoht: märjamaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas pasteet »

see ei olegi teema mille üle vaielda,igaüks peaks ise ka nats mõtlema,enne kui rooli istub.
ennekõike tegelt paneks neile p..e,kes ebakaines olekus sõidavad
hunt112
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 30.08.2008 10:13 50
Asukoht: harjumaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas hunt112 »

ja mina arvan et need aeglaselt sõitjad pearem osaksid ka trahvi saama sest nende pärast suuremast koguses ka õnnetusi juhtub
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas TiitR »

hunt112 kirjutas:ja mina arvan et need aeglaselt sõitjad pearem osaksid ka trahvi saama sest nende pärast suuremast koguses ka õnnetusi juhtub
Äkki keegi tõlgiks? :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
hunt112
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 30.08.2008 10:13 50
Asukoht: harjumaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas hunt112 »

TiitR kirjutas:
hunt112 kirjutas:ja mina arvan et need aeglaselt sõitjad pearem osaksid ka trahvi saama sest nende pärast suuremast koguses ka õnnetusi juhtub
Äkki keegi tõlgiks? :roll:
ma tõlgin!!! venivad teepeal 50-60 ga ja siis hakkavad teised ekstreemseid manöövreid tegema. ja sealt tekivadki suured ummikud ohtlikud möödasõidud. ise näinud sellist 2 õnnetust. pikk rivi ja hakati jälle mööda minema taheti kõigist mööda minna aga ei jõudnud. kas nüüd taipad. need kes takistavad normaalsel kiirusel sõitmist.90 alas 50-60.ga
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas joffe »

hunt112, asi polnud LIHTSALT arusaamises, vaid sinu esimene postitus vajas "tõlkimist"! :? Kui selle ise veel kord läbi loed, ehk märkad isegi. :|
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas Marukoer »

No nende juutuubi vidoete ja igasuguste kampaaniatega on nagu on... see kes võiks mõtlema hakata see ei hakka ja kes ennem oli sutsu aram see leiab, et asi on veel õudsam. Mina isiklikult kurdaks pigem süüdimatult keset teed sõitvate autojuhtide üle kes raadiost kuulsid et tee võib olla libe ja siis venivad üli ettevaatlikult. Ettevaatlikus ei ole loomulikult paha aga samas võiks ka teised kes on kiiremad ilusti mööda lasta ju.

Ahjaa... kuna helkuri teema siit ka läbi käis siis ütleks ka sellele sõna sekka. Eelmise aasta lõpus oli selline juhus kus peaaegu oleks öösel kella 3 paiku oleks kogemata ühele jalgratturile kogemata otsa sõitnud. Nimelt rattaga tädi oli olnud väga tubli ja endal ekohe mitu helkurit külge riputanud. Vasakul küljel oli 2 valget helkurit sealt edasi oli jalgratta tagumine (punane) helkur ja vasakul pool jope küljes oli veel üks punane helkur. Ja no pole midagi teha, rooli tagant nägi see kõik välja nii, et eemal ees sõidab üks auto ja väga kaugelt tuleb üks auto vastu. A no õnneks oli lõpp õnnelik...
SR - Paide / e34club
pasteet
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 06.02.2009 17:34 08
Peamine sõiduk: Accord
Asukoht: märjamaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas pasteet »

on 3 sorti liiklejaid-pidurid,norm sõitvaid ja kamikadzed.kindlasti on pidurid segav faktor-suht närvi ajavad juhid,aga sorry,kui rivis sõidab paarkümmend sõidukit,millest pooled on rekkad ja siis hakata kõigist mööda sõitma on mõttetu debiilsus,eriti talviste teeoludega-mida sa võidad,heal juhul 5min,pole nagu riski väärt,või mis
hunt112
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 30.08.2008 10:13 50
Asukoht: harjumaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas hunt112 »

joffe kirjutas:hunt112, asi polnud LIHTSALT arusaamises, vaid sinu esimene postitus vajas "tõlkimist"! :? Kui selle ise veel kord läbi loed, ehk märkad isegi. :|

vabandan :D kiiruga kirjutasin... minu viga :D loodan end järgmine kord paremini väljendada.
hunt112
Huviline
Postitusi: 346
Liitunud: 30.08.2008 10:13 50
Asukoht: harjumaa

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas hunt112 »

Mõned mängivad ka pimesikku. Ehk on see bmw omanik ka siin foorumis. Kellega õnnetus juhtus umbes 2 kuud tagasi. Sõitsime mööda vana pärnu mnt-d laagri poole meist kuskil 20 meetrit eemal oli bmw ja temast veel eespool äkki oli mingi mazda...Kuid täpselt ei tea valetama ka ei hakka... Nimelt see esimene auto keeras bensukasse sisse ja raius kohe tagumise käigu sisse ja tagurdas otsa peateel sõitnud bmw-le. Kahju oli bmw-st Igaksjuhuks jäime seisma et äkki tunnistajat vaja või miskit. Jagasin numbri ja vist järgmisel päeval saatis sõnumi et kindlustusega kõik korras. Ise olin berlingoga. Nimmelt üleeile oli sauel õnnetu bmw teeääres. suht pimedas kohas ja kurvi peal. Pakkusin ka talle abi ja sõidutasin ta saue bensukasse. Kutt tänas. Ja siis sõitsin edasi oma teedpidi.
liikuriks siis mul hetkel Citroen Berlingo . kivimees logodega(oranz)
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas Heigo_K »

ega need videod ei aita tegelikult .
sest idioot on ja jääb idioodiks .
fuse r32
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 20.10.2009 21:55 26

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas fuse r32 »

Mõistus pole enda teha :D
Sõber, kellel ka alles leht aknapeal, näitas mulle neid videosi, aga tema nendest õppust küll ei ole võtnud, päris hirmus on temaga autos olla, kui tema sõidab. Ukse käepidemed jäävad pihku kui linnavahel 60ga peateele põrutab.
Kasutaja avatar
Renku
Huviline
Postitusi: 516
Liitunud: 18.05.2009 00:09 56
Peamine sõiduk: A6 quattro
Asukoht: Tln

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas Renku »

asulavälisel teel hakkavad pinnapeale need tegelased kes ei suuda mõnisada meetrit enne pööret rahulikus tempos kulgeda.ei ikka on vaja võimu näidata ja täiep***ga mööda kütta ja siis kohe pidurdada et ära keerata,rääkimata suuna näitamisest :evil:
=||= 0000
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas Heigo_K »

mul on tutvusringkonnas inimene kes istus surmaga lõppenud avarii eest.
inimene sõitis mäluspeaga surnuks oma hea sõbra .
sai välja , ja arvake kas võttis õppust .
tutkit . 3kuud peale vabanemist sõitis 2 sõpra laibaks , ja jälle mälus peaga .


samuti loksa teeristi volga/bike-i laks .
koit ei olnud üldsegi **** juht , vaid lihtsalt nn ,,mõistuseta hull,, kes kihutas ja elas oma elu ,,piiripeal,,
kahjuks maksis see talle aga varajases nooruses kätte.
olen istunud isegi autos, mille suutis taga pirital vaidasse toimetada 9 minutiga .
aastaid 8 tagasi oli see tegelikult ikka suht ulme .
Kasutaja avatar
Renku
Huviline
Postitusi: 516
Liitunud: 18.05.2009 00:09 56
Peamine sõiduk: A6 quattro
Asukoht: Tln

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas Renku »

päris kohutav jeh..
=||= 0000
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas UPS »

Eks inimesi on igasuguseid, need kes mõtlevad ja annavad endale aru, mida kujutab endast linna- või maantekiirusel sõitev auto ja on ka inimesi kes ei mõtle ning elavad oma elu piiri peal sõites, tingituna enda närvilisusest, mõtlematusest või mingist kiiruse janust. Normaalne juht ei saagi sellest aru. Ma olen mitu korda mõelnud, et peaks ostma kaamera, selle autosse kinnitama ning sõidu ajal filmima panema mis teedel, kasvõi linnas toimub.... Sest osad inimesed käituvad ikka täiesti süüdimatult liikluses, ainult mingi seletamatu vaistu läbi oskad neist eemale hoida ja siis mingi aeg, etskae, teebki ees sellise manöövri mida elusees ei oskaks ette näha. Vahel oleks päris hea mõned lõigud kuhugi vaatamiseks üles panna.

Mul ka üks tuttav, kes juuatäis peaga oma hea sõbra surnuks sõitis. A see mees küll muutus... Lisaks tingimisi karistusele, juhiloa kaotusele, kopsakale rahatrahvile ja mahakantud autole ( + muidugi matusekulud, sõbra tütre haridustee kinni plekkimine) nuhtlevad süümepiinad teda iga päev. Keegi on kunagi tabavalt öelnud, et see on hullem kui vangla või võllas. Sest kinni istudes oled oma süü kasvõi osaliselt lunastanud ja sul on (kui on) selle võrra tibake kergem, aga iga päev selle teadmisega edasi elada, et oled kellegi tapnud on ikkagi päris karm. Viinavõtmist maha pole jätnud, sest elus toimunud keerdkäigud kisuvad vaikselt allakäigu treppi mööda alla poole, kuid tahmas peaga enam rooli ei kipu... Ja öelge veel, et jumal ei hoia joodikuid :!: Sõber suri turvavööst põhjustatud sisemistesse vigastustesse, aga juhil endal turvavööd peal polnud ning lendas vastu A piilarit vaid nina veriseks...
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas UPS »

Dok.film Georg... keegi vaatab? ;)
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Enne mõtle kui kihutad!

Postitus Postitas Heigo_K »

tagantjärgi seda vist näha ei saa kuskilt ?
Vasta