Gmaili ei saa kasutada mailiaadressina.

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Gmaili ei saa kasutada mailiaadressina.

Postitus Postitas Brutality »

Tervist.

Minu kaebus või mure seisneb selles, et ma ei saa kasutada gmaili aadressi foorumi põhiaadressina. Kunagi registreerides kasutasin oma alternatiivset aadressi, mida ma igapäevaselt ei kasuta ja ei vaata, kuid foorumisse registreerimiseks kõlbas. Samas gmaili aadress on e-mail, mida ma igapäevaselt jälgin ja nüüd tahaks foorumis kasutatava aadressi gmailiks muuta. Ei saa...

Saan aru, et piirang on peale pandud eemale hoidmaks spambotte aga piirang võiks siis kehtida vaid registreerimisel. Kasutaja, kes juba registreerinud on, võiks saada muuta oma mailiaadressi endale sobivaks.
Milleks see hea on? Mulle näiteks väga meeldiks, kui teated uuest privaatsõnumist saabuks mulle e-mailile, selle asemel, et kogu aeg foorumit vaatamas käia. Samuti sooviks teateid vastuste kohta mind huvitavates teemades. Võib-olla olen oma murega üksi ja kedagi teist ei huvita, kuid loodan, et vähemalt mingigi arutelu siia tekiks.


Tänan.
Rev range is there to be used!
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Gmaili ei saa kasutada mailiaadressina.

Postitus Postitas Rain. »

Gmail on blokeeritud jah, aga kui tahad oma foorumi maili aadressi Gmail-i omaks registreerida, siis soovitan PS-i Ain-ile saata. Ise sa seda ilmselt teha ei saa.
Vasta