K: huumori teema?

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Suletud
Kasutaja avatar
djerocdrah
Huviline
Postitusi: 703
Liitunud: 23.05.2007 21:47 30
Asukoht: igal pool kus vaja
Kontakt:

K: huumori teema?

Postitus Postitas djerocdrah »

Millal siis huumoriteema tagasi tuleb? Kuidagi igavaks kisub siiin foorumis. :lol:
Ja ma arvan et ma pole ainuke kes nii arvab :?
BMW is a lifestyle
kaupo.k
Huviline
Postitusi: 449
Liitunud: 08.12.2007 17:40 41

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas kaupo.k »

BMW on tõsine asi-ei mingit nalja :|
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas hillarr »

BMW klubi juhtkonnas on karmid, elus masendunud ja huumorit mitte mõistvad inimesed: BMW teemalist huumorit tuleb Delfist otsida või naistega saunas rääkida, kasulikke remondikontakte tuleb otsida/jagada teistes liberaalsemates foorumites ja kes ikkagi mingit abi tahab teistele pakkuda, see pritsigu karmi pappi klubi juhtkonnale, siis saad äkki bänneri oma telefoninumbriga nädalaks ajaks siia lehele.

Kahjuks pärast neid "taibukaid" otsuseid on siit foorumist palju kasulikku infot ära kadunud ja kasvõi kõige lihtsamat remontijate teemat ei leidnud ma enam :( Sama nagu tihti ka suuremates firmades juhtub, et bossule kargab äkki mingi idee pähe, ise mitte midagi asjast jagamata ja musta töö tegijaid kuulamata viib selle ellu, mille tulemusena firma pankrotistub.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas Riivo »

See huumoriteema asi on läbi nämmutatud juba..see pole meelelahutusportaal vaid kindlale automargile suunatud foorum...kuna ei osatud normaalset huumorit teha ja hakati vastu moderaatorite otsusele siis huumoriteemat ei ole ja ei tule. Mis aga teenusepakkujate kustutatud infosse puutub siis see on nende oma pipardus kui informatiivsed postid ära kustutasid. Ilge kiun mingi footeri info pärast, samas on enamus teinud "kavala" lükke ja toppind oma info avatari ja selle alla. On siis palju halvem ve? Ja üldiselt hea remondikoht reklaamib ennast ilma reklaamitagi ise.

On ära põhjendatud korduvalt miks on tehtud foorumis nii või teisiti, alati on aga isikuid kellele hetkel kehtiv kord karvamööda pole...nii on olnud ja nii jääb ka olema. Ja otsused enamuses on võetud vastu üldkoosolekul, kel on tunne et tahab kogu klubi puudutavas teemas sõna võtta ja oma arvamus kaalule panna siis keegi pole keelanud klubisse astuda.

Võiks ära lõpetada selle nalja ümber halamise juba.
´17 4Drive
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas hillarr »

Riivo kirjutas:See huumoriteema asi on läbi nämmutatud juba..see pole meelelahutusportaal vaid kindlale automargile suunatud foorum...kuna ei osatud normaalset huumorit teha ja hakati vastu moderaatorite otsusele siis huumoriteemat ei ole ja ei tule.
Huumor huumoriks, mind see konkreetselt ei häiri ja leiab igalt poolt mujalt. Oli muidugi kõvasti kräppi, aga samas ka palju kvaliteetset BMW teemalist huumorit. Aga hea küll, saame aru, kes see ikka viitsib vabast ajast kustutada suvalist läbu, mis ei aita kuidagi BMW korras hoidmisele kaasa.
Riivo kirjutas: Mis aga teenusepakkujate kustutatud infosse puutub siis see on nende oma pipardus kui informatiivsed postid ära kustutasid.... On ära põhjendatud korduvalt miks on tehtud foorumis nii või teisiti, alati on aga isikuid kellele hetkel kehtiv kord karvamööda pole...nii on olnud ja nii jääb ka olema. Ja otsused enamuses on võetud vastu üldkoosolekul, kel on tunne et tahab kogu klubi puudutavas teemas sõna võtta ja oma arvamus kaalule panna siis keegi pole keelanud klubisse astuda.
Vot sellisest suhtumisest ma just räägingi. See on sama soovitus, et kui riigikorraga rahul pole, siis kandideeri parlamenti :) Kahjuks kõik ei saa igal pool liikmed olla nii ajaliselt kui ka organisatsioonide mahtuvuselt. Kurb on lihtsalt see, et asjaga mitte kodus olevad inimesed võtavad vastu otsuseid, mis tingivad taandarengut tegelikult. Täpselt see sama asi, mis toimub terves maailmas juhtfiguuride tõttu. Mina ise pole remontija, vaid aastatepikkune erinevate teenuste ja info tarbija siit foorumist, aga kannatavad kõige rohkem just kasutajad. Ei ole ju remontijad pipradajad vaid juhtkond ei suuda aru saada, et keegi ei viitsi lõpmatuseni tasuta infot/oma leiba laualt jagada, saamata kübetki vastu. Ilma tarkade mehhaanikuteta ei ole see foorum mitte midagi ja üldse tänu nendele see keskkond ongi siin sellisele kõrgele tasemele jõudnud (täpsemini vist oli).
Kasutaja avatar
bumps
Huviline
Postitusi: 672
Liitunud: 14.12.2008 21:03 08
Peamine sõiduk: Saab 9-5 2.0t 141kw

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas bumps »

Ausalt öelda ega vaevalt see juhtkond isegi aru saab, miks ei luba huumori teemat. Ütlete, et polnud huumor aga, mis on teie jaoks huumor? Inimeste huumorimeeled on erinevad.

Samas, kui lüüa Üldine alajaotus lahti siis sealt leiab päris palju BMW-ga mittesoenduvat.

Samas mind ei häiri, kas on nalja teema või mitte - pealmine, et ise rahuldatud saate.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas Riivo »

hillarr kirjutas: Ei ole ju remontijad pipradajad vaid juhtkond ei suuda aru saada, et keegi ei viitsi lõpmatuseni tasuta infot/oma leiba laualt jagada, saamata kübetki vastu. Ilma tarkade mehhaanikuteta ei ole see foorum mitte midagi ja üldse tänu nendele see keskkond ongi siin sellisele kõrgele tasemele jõudnud (täpsemini vist oli).
Ma väidaks selle peale et on olemas oma alamfoorum kuhu saavad reklaami eest maksnud firmad teha oma teema ja kuulutada kampaaniaid jne jne...millest selline kiun???...kõik on ju olemas.... :evil:
´17 4Drive
Mürka
Huviline
Postitusi: 487
Liitunud: 17.01.2011 19:22 39

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas Mürka »

Riivo kirjutas:Ma väidaks selle peale et on olemas oma alamfoorum kuhu saavad reklaami eest maksnud firmad teha oma teema ja kuulutada kampaaniaid jne jne...millest selline kiun???...kõik on ju olemas.... :evil:

Ja sellest lausest järeldub, et kõik see tsirkus selle foorumi korra karmistamise suhtes taandub papi tasku ajamisele. Tore MTÜ küll teil ikka :)
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas seppa »

Riivo jutust järeldan et Huumori teemat ei ole ega tule enam kunagi. :cry: :shock:
Üks suur pettumus ,seab hetkel juhtkonna otsuse jumalate tasemele.Samas kasutajad on seda ise põhjustanud.
Võiks ikkagi olla Huumori teema ,aga esimeses postituses kindlad reeglid selle teemaks .Kes rikkuvad korduvalt ja ei allu esmastele hoiatustele ,võiks karistada personaalselt..Hetkel kannatavad kõik kasutajad.
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas hillarr »

Mürka kirjutas:Ja sellest lausest järeldub, et kõik see tsirkus selle foorumi korra karmistamise suhtes taandub papi tasku ajamisele. Tore MTÜ küll teil ikka :)
Täpselt sama mõte oli ka mul, aga ei hakanud seda esimesena ütlema.
Olen ka ise IT inimene ja väga hästi teadlik, et ka sellise foorumi üleval pidamine nõuab kulutusi (server/majutus, backup millega siin korra kehvasti läks, pahade tegelaste tõrjumine, haldamine jne). Kui küsimus on nüüd foorumi rahastamises, siis nii võiks ka seda serveerida.

Mind häirivad hoopis palju rohkem need mõttetud repliigid kasutajate postituste all koos kahtlaste videolinkidega, mis peaksid olema huumor. Selle asemel, et hoopis sealt lugeda kasulikku teksti nagu paigaldan audiot, tegelen elektri/mehaanika probleemidega või midagi muud. Varem andis see ka kiire info mis sorti inimesega on tegemist.

Ma tean, et see on läbi nämmutatud teema siin juba ja ka lugesin teisest teemast, et mitte kõik inimesed ei saanud selles osas oma seisukohta antud otsuse vastuvõtmisel väljendada. Pole küll minu öelda ilmselt, aga võiks need tiitlid sealt postituste alt üldse ära koristada. Raiska lihtsalt aega ja keri ebakasulikku osa edasi, kui tahan hoopis probleemi lahendamise juttu lugeda :)
Kasutaja avatar
djerocdrah
Huviline
Postitusi: 703
Liitunud: 23.05.2007 21:47 30
Asukoht: igal pool kus vaja
Kontakt:

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas djerocdrah »

noh jah aga tuju tegi ikka paremaks kui väheke huumorit bemmi remondi jutu kõrvalt vaadata sai.
BMW is a lifestyle
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: K: huumori teema?

Postitus Postitas Annely »

hillarr kirjutas:BMW klubi juhtkonnas on karmid, elus masendunud ja huumorit mitte mõistvad inimesed
Minu meelest oled sina elus masendunud, kui huumoriteema puudumine sind niivõrd traumeerib.
Kui tahad sõna võtta, siis tee seda teemadel, milles oled pädev.

Me oleme juba korduvalt selgitanud, miks kõnealune teema lukku läks, aga paistab, et mõned kas ei oska lugeda või ei taha aru saada. Lühidalt: seda teemat pole välja teenitud.
Suletud