Foorumi kodukord ja õigekiri- mida Moderaatorid teevad?

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Kasutaja avatar
Vanapeer
Huviline
Postitusi: 546
Liitunud: 22.04.2010 21:18 09
Peamine sõiduk: 530d
Asukoht: Tavaliselt Läänemaal.

Foorumi kodukord ja õigekiri- mida Moderaatorid teevad?

Postitus Postitas Vanapeer »

Tere, ma pole küll " veteran" siin ja ei teagi palju sõnaõigust on, aga mul oleks üks ettepanek! Nimelt teemade peakirjad: võiksid olla täpsema kirjeldusega st. Mida konkreetselt pakutakse juba pealkirjas kirjas! Näiteks ostuabis soovitati mulle et, otsi selle ja selle teemasid ostuabil- neid teemasid külla ja küll (tahan nimelt osta üht sellist diislit). Aga pealkirjad sellised et, pean vaatama läbi kõik teemad kus " sellest " vähegi pealkirjas juttu! Näide võiks olla selline: Ostuabi:, Bmw, 525 TDS diisel. 2000a. Või velgede ja rehvide osakond- no mõni ikka müüb midagi, niiet nuputa tükk aega, pealkirjas võiks juba olla juba võimalikult palju ja teemasse kõik mis müüdavat puudutab (paljud ei pane keskava kirja, no kust krt ma pean teadma, kuidas need tema auto all olid)! Auto kuulutustega sama- Pange ikka pealkirja kõik informatiivne, nt M: Bmw 525 TDS, 99a, H: 4000.- Eur. Tegelikult ju kõigil oleks palju lihtsam! Olen kasutaja ka Mb foorumis, no seal juba aetakse ikka nui juba seitmeks:) kui teemat üldse alustad, kui midagi valesti kirjutad, (pannakse teema prügikasti) ükskõik siis, kas kirjavahe märgid puudu ja tühikud peale koma näiteks!

Sellised peavad pealkirjad olema!

Sõidukid:
M: Bmw 525 TDS 2000a, hind: 5000.- Eur
O: Bmw 530, aasta ja hind: kuni 3000.- Eur

Veljed ja rehvid:

M: Valuveljed BBS 18'' hind: 200.- Eur
O: Valuveljed BBS 18'' kuni 200.- Eur

M: 245/45/18 nokiani lamellid, hind: 100.- Eur.
O: 245/45/18 uued suverehvid kuni 100.-Eur.

Varuosad:
M: 525 parem esituli, 2000a, hind: 50.- Eur.
O: 730 vasaku esitule, 2000a, kuni 55.- Eur.

Tänud, kui keegi viitsib siit midagi õppida!
I like to live in my OWN WORLD ! ***** the regular life...I have my own La-la-land!
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukord ja õigekiri- mida Moderaatorid teevad?

Postitus Postitas hanno »

Tere

Foorumi Kodukorras on erinevate teemade tekitamise kohta näited olemas.
Kahjuks aga suur osa teema tekitajatest nendega ei arvesta. Sellest lähtuvalt nõuda teema pealkirjadesse veelgi detailsema info lisamist ei tundu eriti realistlik.
Vasta