Emotikonid

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Emotikonid

Postitus Postitas Cardo »

Suht kriitiline teema, aga mis teha. Teen ettepaneku BMW Klubi foorumis lubada ühe postituse kohta 1 emotikoni, kuna need irvitavad/naeratavad/puuksutavad näod ei anna mingit soliidset ja veel vähem mõttelist välimust.
Olen neid ise kasutanud ja alati järele mõelnud, kas on ikka vaja. Mõni postitus 90% ulatuses vaid nendest koosnebgi. Üritaks ikka taset hoida üle 16a ja vanemate kasutajate päralt.
Labane väljend, aga lapsik tundub.

Ootan vastukaja.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

esiteks ei näe mõtet - emoticonid ongi emotsioonide väljendamiseks .. kui sul on ühe postituse jooksul mitmeid emotsioone või vastad mitmele postitusele või veel hullem - postitus on pikk, siis tuleb neid paratamatult rohkem kui üks.

teisalt on natuke keeruline süsteemil mõista milline neist ühest emoticonist nüüd alles jätta ja kuhu... lisaks sellise exceptioni kirjutamine rohkem tüli kui asi väärt minu arvates.
I had a life once. Then I bought a BMW
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Kui sa tahad ülekasutust vältida, siis võibolla mingil juhul ainult nii et kahte ühte ja sama emoticoni kõrvuti kasutada ei saaks aga ma arvan et see pole seda higi mingil juhul väärt. Las inimesed avaldavad emotsioone. See teeb meid inimesteks ja lihtsalt paljast teksti viitsiks tööpäeva lõpus palju vähem lugeda.

Nin emoticonide kasutamine annab ka parema arusaama mida kirjutaja öelda tahtis.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Emotikonid

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Cardo kirjutas:Ootan vastukaja.
Kõige lihtsam ise sellega pihta hakata. Iga kasutaja saab ju enese profiilis ja iga postituse juures eralt valida linnukese "Keela Postituses Emotikonid". Kas Sinul on see tehtud? (paneks ühe häpifeisi siia taha ;) )
Mina isiklikult ei salli ka eriti keset teksti esinevaid graafilisi näokesi, aga mis siis ikka.

jJanno
exTouring
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Relk kirjutas:Kui sa tahad ülekasutust vältida, siis võibolla mingil juhul ainult nii et kahte ühte ja sama emoticoni kõrvuti kasutada ei saaks
Mulle see mõte meeldib. Ära kaotamise poolt ei ole. (Spets Cardole: :lol: )
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

:shock:
Emoticonidega saab oma meeleolu ja arvamust ilma sõnadetagi väljendada. Väga "thumbs up" asi! :!:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

täiesti piisab ühest , lausa hea on vahest lugeda foorumeid, kus neid üldse ei ole ja kõik jutud saab aetud.
Üldiselt värviliste piltidega raamatud meeldivad mudilastele rohkem kui lugejatele.
Kui vaja naeratada ja irvitada võib seda ka mujal teha.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kui sellist asja vaadata ei tundu see muud kui nilbe, äkki tõesti ainult minujaoks, sorry !
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Minu arvates võiks ka infotehnoloogilise arengu ära keelata ;) (Kui poleks saanud sed emoticoni teha oleks sa arvanud, et ma öeldut tõsiselt mõtlen)
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

osad mõtteavaldused lihtsalt väärivad vähemalt kolmekordset emoticoni
mitte et ma emoticonidega läbustamist pooldaks, aga mõnes kohast lihtsalt ei saa... :|

tavaliselt kirjutavad sellises stiilis...
-----------------
No tere :lol:
Ostsin uue auto :cool: :cool: ja nüüd on juba katki :cry: :cry: Kas siit saab abi või ei :roll: :lol:
-----------------

...kodanikud, kellel suurt midagi siin öelda ei ole - et nende kohta käivad teised meetodid kui emotikonide keelamine. Ja ega kunstlikult suurt userite arvu supi üldisel lahjenemise arvel ka tark teha pole. Kui ikka pole muud öelda, kui loll küsimus ja läburada, siis bänn ja valmis.
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
rzz
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 27.08.2004 21:10 14
Asukoht: TLN-KSK
Kontakt:

Postitus Postitas rzz »

jah.. teeks piirangu hoopis, et klubi liikmed saavad emoticone kasutada.. huvilised mitte..

See tooks klubisse ka inimesi juurde kohe, kes emoticonidega harjunud on.. :lol:
I had a life once. Then I bought a BMW
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

rzz kirjutas:jah.. teeks piirangu hoopis, et klubi liikmed saavad emoticone kasutada.. huvilised mitte..

See tooks klubisse ka inimesi juurde kohe, kes emoticonidega harjunud on.. :lol:
See oleks küll nüüd JUBE vale põhjus klubisse astumiseks. :S
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

Kristjan_K kirjutas: See oleks küll nüüd JUBE vale põhjus klubisse astumiseks. :S
siia võetakse neid liikmeid veel idiootlikumate argumentide najal vastu. Põhiline, et klubiliikmete arv oleks meeletult suur...arvatavasti varsti pakutakse miskine sooduskampaania ka veel välja...
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

eesti rahvatarkus ütleb, et suurest kogusest lahjast supist rahvas kõhtu täis ei saa :roll:
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Aare, õigus ta on, aga minu meelest ei ole siiski asi päris nii, nagu Valdek ütleb, ei ütleks küll, et jubedalt rabeldakse, et klubi suureks saada, ei ole ju see kohustus et klubisse astuda... ja tingimuste kohta...klubil on olemas reeglid, mis peavad olema täidetud, kui klubisse astud jne... Sry, teema läheb OTks ära, aga siiski, ma ei saa aru, miks mõni nüüd nii passiivselt meelestatud on...
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

AARE530 kirjutas:Aare, õigus ta on, aga minu meelest ei ole siiski asi päris nii, nagu Valdek ütleb, ei ütleks küll, et jubedalt rabeldakse, et klubi suureks saada, ei ole ju see kohustus et klubisse astuda... ja tingimuste kohta...klubil on olemas reeglid, mis peavad olema täidetud, kui klubisse astud jne... Sry, teema läheb OTks ära, aga siiski, ma ei saa aru, miks mõni nüüd nii passiivselt meelestatud on...

reeglid on olemas küll...aga kas need kehtivad? kas neid täidetakse?
Vasta