Miks kõik nii negatiivne? Või kas tõesti kõik nii targad??

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Miks kõik nii negatiivne? Või kas tõesti kõik nii targad??

Postitus Postitas ottOmar »

...olen nüüd juba ikka mõnda aega selle foorumi kasutaja olnud ja aru ma ei saa, miks inimesed nii negatiivsed on. Kümnest teemast kuues paneb keegi ikka kellelegi ära - ehk et ütleb otse ära, et "see sinu asi on ikka rõve" või, et "mina küll sellisega ringi ei sõidaks"
Selline mulje jääb, et terve hunnik elutarkasid on koos, kelle arvamused tavaliselt kõige õigemad on. Mulle näiteks omal ajal isa õpetas, et arvamused on isiklikud arvamused, ehk et viisakas oleks ette öelda "Minu arvates ..." mitte, et nii nagu mina ütlen, et nii peabki olema.

Selline ülbe hoiakuga suhtumine. Hakkab ka foorum muutuma sarnaseks UM'i suhtumisega (mis küll viimasel ajal pisut paranenud on).
Mina näiteks enam eriti ei viitsi teemasid lugeda just selle negatiivsuse pärast, sest midagi kasulikku saan ma tavaliselt hulga vähem kui emotsioone / "õigeid arvamusi"
Kindalsti ei tunne keegi sellest puudust, et ma foorumist ära kaon, aga sain vähemalt asja ära öelda. Ja seda ebaviisakam, et tegin seda sellisel pühapäevasel päeval ;)
isegi mu ema sõidab BMWga
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas M4rt »

Foorumid ongi ju selleks,et inimesed saaskid oma arvamusi avaldada. Kui kriitikat ei kannata, pole mõtet postitada
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

Elu ongi karm. See just ongi foorumi juures hea, et iga vend ütleb ausalt välja ilma keerutamata. Kui ikka kõik s**asti ütlevad, siis järelukult on endas jama ja kui üks vend ainult iriseb ja teised positiivselt, siis oli järelikult selle ühe venna ellu suhtumise probleem. Vähemalt on selge pilt ja saab ausa hinnangu endast ja/või masinast (siiski delfi ja auto24.ee foorumeid ei tasu arvestada, sest seal on lihtsalt "inimesed" kellel pole midagi teha).

Sellist ninnunännut ei ole ju igale poole vaja. Selleks on kallikesed ja armsad sõbrad, kellega seda teemat võib ajada ja valid oma sõnu :lol: Äärmiselt jube oleks, kui kõik on maailmas kena ja roosiline. Ainult kiidetakse ja tunnustatakse, ütlemata midagi otse välja, kuigi sisimas käib ilge taga rääkimine.
Ingvar
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 06.03.2003 20:12 46
Peamine sõiduk: G31 530d Xdrive,
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Ingvar »

Ma teema algatajaga suht päri. Aga tundub, et see maailma parandaja/kõike teadja/ärapanija hoiak on iseloomulik ainult osadele foorumi kasutajatele, kes on pealegi vähemuses. Eks kibestubnud ja kitsarinnalisi ole igal pool. Samas on siin foorumis ka palju positiivseid ja lahedaid inimesi. Nii et rohkem sallivust!
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Ma sõnastaks selle probleemi pigem nii, et on olemas konstruktiivne kriitika ja lihtsalt kriitika.

Konstruktiivse kriitika puhul pakutakse alternatiiv või vähemalt vettpidavad põhjendused oma seisukohale.

Sellepärast ma enamik aega lihtsalt vaikselt loengi :P
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Üldiselt olen ottOmar'iga täiesti nõus. Iga teema all aetakse taga mingit lõplikku tõde. Tuleb ilmtingimata välja selgitada kellel on õigus ja kes eksib.

Võiks ju lihtsalt rohkem mõnu tunda huvitavast ja konstruktiivsest arutelust erinevate inimeste vahel :roll: .
ZoojaPuhur
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 02.08.2004 23:10 28

Re: Miks kõik nii negatiivne? Või kas tõesti kõik nii targad

Postitus Postitas ZoojaPuhur »

ottOmar kirjutas:...olen nüüd juba ikka mõnda aega selle foorumi kasutaja olnud ja aru ma ei saa, miks inimesed nii negatiivsed on. Kümnest teemast kuues paneb keegi ikka kellelegi ära - ehk et ütleb otse ära, et "see sinu asi on ikka rõve" või, et "mina küll sellisega ringi ei sõidaks"
no aga mida teha, oleme ausad, enamusel on ju mingit suvalised koledad urnad :lol:
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Minule on jälle jäänud hoopis vastupidine asi silma näiteks lugejate autode all.
Kõik on ÜLIMALT viisakad ja vatsutulielikud igas uues teemas ning iga auto kohta kirjutatakse ainult kiitvaid sõnu.
Olgu tegu siis plekkvelgedega ja nädalaid pesemata autoga või läikima löödud 18" M'i velgedega autoga, siis hinnangud on alguses üldjuhul samasugused - a'la "väga viis auto, jätka samas vaimus".

Seega mina leian, et kui keegi ütleb, et talle sellised ja sellised veljed ei meeldi, ei tähenda kohe, et kogu foorum negatiivne oleks.

Aga kui see seda siiski on, siis loodetavasti asi muutub positiivsuse suunas.
[/u]
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Hannoga nõus ... üldiselt on kommentaarid ja vastused pigem positiivsed ... reageerid mingi konkreetse juhtumi peale üle lihtsalt
Indrek
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

No ja maitsed on ju tõesti väga erinevad. Kui mitu inimest siiski väga karmilt ütleb välja, et vuih need veljed on tõelised jubedused, siis ei ole ju veel elu lõpp. No võib olla kerge masenduse tekitab kui maksid ringi eest üle 10 kilo raha. :D Aga siiski sõidad ju sellistega mis endale meeldivad ja mida enda rahakott lubab. Enda rahulolu on ju põhiline ja sellepärast sõidame BMW'ga kah, et endale meeldib kuigi väga paljud arvavad teist moodi.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Miks kõik nii negatiivne? Või kas tõesti kõik nii targad

Postitus Postitas jjanno »

Tere
ottOmar kirjutas:Mina näiteks enam eriti ei viitsi teemasid lugeda just selle negatiivsuse pärast, ...
Mina ka ei viitsi sageli teemasid lugeda, kui ma juba ette aiman, et seal miskit negatiivset minu silma jaoks võib peituda. Aga ega keegi mind neid lugema sunnigi. Õnneks on siin küllaldaselt ka lugemist väärt teemasid. Ega jõuagi ju kõiki postitusi läbi lugeda.

Aga üldiselt (mitmele teemale sobivalt) Rahu ja Päikest !!!

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

jep ammu juba tunda, et foorum vaikselt "keeb" küll mingi aeg hakkab üle ka ajama, kui sedasi edasi läheb :?
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Kui juba keeb siis oleks vaja kaant kergitada, et üle ei hakkaks keema.

Osades teemades on tõesti liiga palju negatiivsust , aga samas on seal ka põhjusi.

Ise proovin olla positiivne aga kui midagi tarka öelda pole siis jätan parem postitamata.


Päikest meie BMW perele :D
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Vasta